Jaden Korr

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Jaden Korr

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Máš se dostavit za radou.Rada ti má přidělit mistra, který tě povede výcvikem.Tento vzkaz jsi nelezl ve svém počítači.Zanechal ti ho mist Windu.Když jsi dorazl k radě.Čekalo před ní několik dalších padawanů.Asi budeš muset chvíly čekat.

Jaden Korr

Příspěvek od Jaden Korr »

Čekám před vchodem do místnosti Rady spolu s několika dalšími padawany. Někteří jsou nervózní, většina ale vypadá klidně. Narozdíl ode mě. Potí se mi ruce a jsem nervózní jako vždycky, když mám mluvit před více lidmi. A navíc přímo před Radou! Jen doufám, že nic nezkazím. říkám si hledám uklidnění v Síle.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Jedi Temple

Konečně se dostala řada na tebe.Před tebou se otevřeli dveře a ty jsi vešel do místnosti rady.
Mistr Yoda: Ty nervozní jsi!Proč jsi tak nervozní?Pamatuj nejistota vede k zoufalosti a zoufalost vede k temné straně!

Jaden Korr

Příspěvek od Jaden Korr »

Corusant - Místnost Rady

Stojím uprostřed místnosti a ze všech stran mě pozorují vážení a slavní Jedi. Zhluboka se nadechnu. Mistr Yoda má pravdu. Nemám proč být nervózní.
Máte pravdu, Mistře. Jen jsem vždycky trochu nervózní když mám mluvit před více lidmi. říkám podle pravdy, ale už začínám nabývat trochu víc sebevědomí.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Yoda:Tvůj mistr je Saseen Tiin.čeká na tebe, před hangárem, sejdi se tam s ním.Už ví tvůj úkol.On ti ho pak řekne.

Jaden Korr

Příspěvek od Jaden Korr »

Corusant - Místnost Rady / Hangár

Děkuji Mistře, řeknu, ukloním se a opustím místnost. Ve dveřích se míjím s dalším padawanem. Zamířím k hangáru, kde už na mě čeká Mistr Tiin. Jednou se musím zeptat na cestu, ale přece jen se mi tam podaří dorazit.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Hangár

Tiin: Máme najít jednu ženu, která hledá děti citlivé na sílu a zabíjí je.Je nebezpečná.Je na Dantooinu.Hned se tam vypravíme.Pojď nasedni.

Nasedl jsi na loď spolu s tvým mistrem, a odletěl jsi s ním na Dantooin .................

Jaden Korr

Příspěvek od Jaden Korr »

Přistáli jsme na Dantooine. Víme o této ženě něco víc, Mistře? Něco, co by nám pomohlo ji najít.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Mistr: Ano, bydlí v jednou statku u jeskyní.Problém je že před tím statkem se budeme muset setkat se stádem Kinthardů (zvířata s šesti nohama).
Pojď vydáme se tam.Mistr vyšel směrem ke statkům.

Jaden Korr

Příspěvek od Jaden Korr »

Tvorové se šesti nohama? Dost mě to zajímalo. Jsou nebezpeční, Mistře?

Jaden Korr

Příspěvek od Jaden Korr »

Dantooin

Tvorové se šesti nohama? Dost mě to zajímalo. Jsou nebezpeční, Mistře?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Mistr: Velice nebezpeční padawane, rada nás jěště požádala aby jsme dosatečně vyčistili jednu jejich jeskyni blízko místa kde teď stojíme.Takže vyrazíme tam hned teď.
Mistr vyrazil k jedné z jeskyň.....
Uviděl jsi asi 10 Kintharků před vámi.....
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Jaden Korr

Příspěvek od Jaden Korr »

Dantooin

Tak tohle bude zajímavé, napadlo mě když jsem zahlédla ty tvory před námi. Nahmátla jsem svůj svetelný meč, abych se ujistila, že až ho budu potřebovat, budu ho mít po ruce. Napadneme je hned, nebo počkáme co udělají?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Mistr: Výsledek by byl stejný padawane.Takže je napadneme.
Mistr rozstvítil svůj meč.A rozběhl se směrem ke zvířatům.
Mistr: Pojď taky, sám to nezvládnu.
.............
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Jaden Korr

Příspěvek od Jaden Korr »

Dantooin

Rozběhla jsem se hned v závěsu za Mistrem směrem ke tvorům, obě čepele meče už aktivované. Zatímco Mistr bojoval s jedním zvířetem, ještě rozeběhnutá jsem udělal kotoul směrem k druhému, které ho chtělo obejít ze strany a z pokleku jsem máchla mečem směrem nahoru po hrudi tvora, zanechvajíc tam dlouhý spálený šrám. Tvor se okamžitě skácel k zemi.
Silou jsem vycítila jednoho z nich za mými zády. Stále ještě v pokleku jsem naslepo máchla druhou čepelí meče dozadu a uslyšela jsem bolestné zavytí. Vyskočila jsem a při otočce jsem tvora dorazila máchnutím první čepele.
Tohle je něco jiného než trénink s droidy, pomyslela jsem si, zatímco jsem Silou srazila na zem třetího tvora, kterého jsem vzápětí probodla mečem.
V té době zbývali už jen dva poslední tvorové, kteří se, vidíc neblahý osud ostatních, dali na útěk.
Budeme je pronásledovat, nebo půjdeme nejdříve do té jeskyně, Mistře? zeptala jsem se.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“