Vycvik pro hrace Kong

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
danny.punk

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od danny.punk »

chram jedi-ubikace
citil jsem se nervozni ale ne vystraseny spis nedockavy a nateseny ze zitrsejska citim v sobe silu jak nachazi rovnovahu jsem pripraveny.
Naposledy upravil(a) danny.punk dne 28.8.2007 22:54:37, celkem upraveno 1 x.

Ruplikon

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od Ruplikon »

Chram Jediu-Ubikace

Padawan se ponoril do meditace ve ktere nakonec usnul probudilo ho az nahle slunecni svetlo v jeho pokoji,ihned si uvedomil co ho ceka rozebehl se ke dverim a bezel do vycvikove mistnosti

danny.punk

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od danny.punk »

Chram jedi-vycviková místnost
dobehl sem do vycvikove mistnosti kde me cekali mistri jedi.zkouseli me dovednosti v sile a v sermovani

Ruplikon

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od Ruplikon »

Vyvikova Mistnost

Ty silny jsi hmm ted vsak prava zkouska ceka te.

Kdyz mistr Yoda domluvil vzal si slovo Mace Windu.
Budes Bojovat s Aulo Palem.
Aulo Pal stal na konci mistnosti opreny o zed.
Byl to vysoky Kel-Dor ktery na prvni pohled kdypril Silou.
Aulo,Kongu pokracoval mistr Yoda vase mece na nejnizsi intenzitu nastavte.
Padawani uposlechli a nastavili mece Yoda je zkontroloval a usedl na lavicku.
Windu ho nasledoval.
Kdyz tam se zeleny muzicek pohodlne usadil rekl.
Boj vas zapocnout muze.
Aul nevahal a aktivoval svou modrou cepel v mistnosti se zacala misit vune ozonu.
Yoda a Windu ted cekali co udela Kong.
Myslíš si že je moudre nechat bojovat Konga s tak silnym souperem zeptal se pomoci sily Windu
Uvidime ted nerus me velkou podivanou spatrime

danny.punk

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od danny.punk »

Výcviková místnost
pomoci sili sem vytahl světelny meč z opasku zapnul a cekal na utok protivnika po nekolika vymenych ran svetelnym mec o svetelny mec sem ho vymrštil silou a on odletl odhodil světelný meč ten sem si pomocí síli přitáhl šel sem k nemu a řikam

máš dost???jsi zatčen
odpovida ano ale......nevzdam se
kopl me a ja upustil jeho svetelny meč on si ho přitáhl a běžel ke me udelal vypad proti mne ja vyskocil a diky svemu vycviku dost vysoko abych se vyhl raně dopadam na zem a zaciname znovu bojovat.Naše meče se o sebe zasekli a pretahujeme se pak oba sme upustili jednou rukou mec a ze spodu sme se pretahovali pomocí síly po nejak dobe sme polevili ale kdyz uz sem mislel ze protivnik je vysileny jsem ucitil velke prolnuti sili ale u meho protivnika ten se me pokusil odmrštit ale diky refleksu a predtuse sem tu ranu stihl stlumit ale i tak me to odmrstilo zvedl sem se a rozbehl na protivnika diky s vemu sermirskemu umeni s mi povedlo zvitezit
prohral si



Priste Nemluv za jine postavy.Ruplikon

Ruplikon

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od Ruplikon »

Vycvikova Mistnost

JA?? usmál se Aul nikdy az ted ti ukazu co ve me skutecne je rekl a poprve za suoboj pouzil silu a zacal Konga skrtit.
Windu si vymenil pohled s Yodou a cekal jak Kong zareaguje.
Jeho mysl zacina byt plna temnoty rekl MAce
Hmm ale o kom mlusvis o zabrakovi nebo kel-dorovy ??ja z obou temnotu citim i kdyz pravda z Kel-Dora vic asi se mu nezda jak prohrava.odpovedel Yoda
Vycvikova mistnost se pomalu zacala plnit divaky.
Prislo mnoho mistru i padawanu.

danny.punk

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od danny.punk »

Vycvikova Mistnost
mas obecenstvo budou svetky tve velke prohrizachraptel sem vypl jsem svetelny mec a obouma rukama chytl za krk jednou rukou pustil a jak jen sem mohl ho odmrstil silou zapl mec a bezel na protivnika ten na me koukal a cekal az budu bliz kdyz uz sem byl u nej vyskocil jsem a pod nohama tocil svim mecem on uskocil ceka na muj utok ja na jeho utok stojime koukam a na zemi vidim trosky ze zdi rozbiham se mam pripraveny mec a kdyz to protivnik netusil pomoci sili jsem na nej hodil ty trosky on spadl na zem a hodil po me mec chtel jsem ho odrazit a on si ho zase pritahl a v te chvili me druhou rukou pomoci sili odmrstil lezim na zemi a nehybu se po 3sekundach vyskocim na protivnika a on vyskoci taky zaseknem se o sebe ve vzduchu dopadnem na zem a zaciname sermovat po nejake chvili jsme se zasekli ja uz sem unaven bojem ale z protivnika citim jeste dost sil

Ruplikon

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od Ruplikon »

Vycvikova mistnost

:-D smeje se Aul myslis si ze tve utoky neco znamenaji pro sampiona na Malasteru?

A je to tady rekl si Windu konecne vime kde se naucil tak zachazet se svetelnym mecem. ale porad nevim kdo ho naucil pouzivat silu rekl mu Yoda
Aul priskocil ke Kongovi chvili se pretahovaly a nakonec Aul DAl Kongovi hlavicku ten zavravoral spadl na zem Aul mu odhodil svetelny mec a rozebehl se k nemu s mecem machajicim nad hlavou.
DIvaci netajili sve sympatie k oboum dvoum padawanum.
Aul si vsiml ze se mistri po jeho utoku dali do reci a videl jak mistr Kenobi rika neco mlademu Skywalkerovi a ukazuje pri tom na Aula.
Dalsi Jedi Ktery si nevazi mych schopnosti rekl si Aul

Ruplikon

Re: Vycvik pro hrace Kong

Příspěvek od Ruplikon »

Hrac Kong ukoncil vycvik na vlastni zadost zamykam

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“