Výcvik pro Marika 1994(Jin Muk)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Při tvém vysvětlení, že jsi chtěl tvora nejprve zpomalit, se netvářil Richie příliš přívětivě, ale nic více k tomu již neříkal. Provedl ještě rychlou kontrolu tvého ramena, než přešel k mrtvému tvorovi.
Ale neměl bys s ním nic těžkého zvedat, dokud se na to nepodívá doktor.
poznamenal, zatímco se rozhodl tvora obrátit na záda a zblízka si ho prozkoumat. Nakonec vytáhl od pasu něco, co vypadalo spíše jako potapěčský nůž, než cokoliv jiného a bodl s ním do tvora a vedl krátký řez, než nůž spokojeně vyndal ven.
Teď si připravím večeři a zapálím signální oheň, jen co se porozhlédnu z toho vršku tady. S trochou štěstí si ho všimnou další kadeti a doufejme, že než si ho všimne osádka té základny, tak už budeme pryč.
Jinak pokud Petem myslíš toho kadeta, s kterým jsi mluvil za letu, tak jste oba skákali až po mně. Šel jsem hned jako druhý a mohl jsem tak sledovat, jak probíhal zbytek výsadku. Rozeseli nás do kružnice okolo únikové základny.

odpověděl Richie a prstem namaloval do vzduchu kružnici. Odhalil tak vzor, po kterém letěl upravený raketoplán a postupně katapultoval všechny ostatní.
A já se rozhodl jít po té kružnici a posbírat pár lidí, než vlítnu do jejich základny, ale domnívám se, že jsem už někoho minul.
dodal ještě a začal se rozhlížet po místě, kde by později mohl rozdělat oheň.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Po tom co my Richie sdělil svůj plán jsem se trochu bál že by oheň mohl přilákat nějakou další zvěř
Nepřiláká ten oheň další zvěř.
Oznámil jsem Richiemu svou obavu.Přičemž jsem začal přemýšlet o tom co my řekl o petem a řekl jsem si:
Ani se nedivím že jsem si toho nevšiml dyť jsem se na něj kouknul při letu jenom jednou a to když jsem přišel
Po chvíli jsem se rozhodl Richieho zeptal i když jsem věděl že pudu vypadat divně :
Jak se správně přistává v lese s padákem.
Jakmyle co my Richie odpovědel jsem mu řekl:
Tak já ti přinesu nějaký dřevo.
Procvičil jsem si ruku a vyrazil jsem na kraj lesa cca 5 metrů od jeho okraje a v té oblasti jsem začal sbírat dřevo

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Při nastolení Richieho plánu jsi vyjádřil své pochybnosti ohledně vytvoření ohně, ale on jenom zakroutil nesouhlasně hlavou.
Většina zvěře se ohně bojí a bude si držet odstup. to málo, co si troufne je buď malý, nebo si toho všimneme dostatečně včas.
prozradil Richie, proč se táboření nebál a nalezl si místo, kde bude vhodné udělat ohniště. Špičkou boty načrtl kružnici pro ohniště a začal hledat vhodné kameny pro okraj, když jsi se optal na padák.
No, výcvik v tom moc nemám, ale logicky ruce a nohy co nejvíc u sebe, aby jsi s nima o nic nezavadil. Zároveň mírně pokrčení v nohou a rukou, kdyby jsi narazil na větev pod sebou - minimálně by ta zlomenina nemusela být tak hrozná, kdyby to bylo v plné rychlosti. A když si může vybírat, tak jehličnany jsou lepší pro mírnění dopadu než listnáče.
odpověděl ti Richie a pokračoval v budování ohniště, což mu trvalo jenom chvilku. Ty ses rozhodl jí sesbírat nějaké dřevo, zatímco Richie poznamenal, že se jde porozhlédnout shora. Při sbírání dřeva sis ověřil, že u lehčího a středně těžkého nákladu tě ruka příliš nebolí, pouze jsi cítil mírné pnutí v rameni. Jakmile jsi skončil se sběrem, tak byl už Richie nazpět a jeho výraz neprozrazoval nic význačného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Když jsem se vrátil spět ze dřevem Richie zrovna dokončil průzkum okolí a já sem položil dřevo vedle již připraveného kruhu kamení a ihned sem se zeptal:
Tak co zahlídl si něco zajímavého.
Když z výrazu jeho tváře jsem zpozoroval že nejspíš ne a ihned poté jsem začal připravovat ohniště nejdřív sem dal mále větvičky dolů na podpal a na ně sem sestavěl větší klacky jakmile jsem skončil bylo přede mnou pěkné ohniště až sem i já byl překvapený tím jak se my to povedlo a otočil jsem se na Ricieho a řekl jsem mu:
Nemohl bys rozdělat oheň mě nikdy moc rozdělávání ohně kamenka ani klackama nešlo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Po sesbírání dřeva jsi jej odložil vedle připraveného tábořiště a zeptal se Richieho na to, co zjistil při rozhlédnutí se na vrcholku. Než ti mohl Richie vyložit svůj objev, tak jsi začal připravovat oheň. Richie si zatím stoupl k těle tvora a začal jej rozřezávat - zbavovat se huňaté kůže, než se dostal k masu.
No moc daleko jsem neviděl, pouze obrysy té základny, kam máme jít.
odpověděl a naznačil rukou patřičným směrem, zatímco pokračoval dál v kuchání tvora. Netrvalo dlouho a na větší plochý kámen připravil dva střední pláty masa, ale tím nehodlal končit a začal chystat další.
Zkoušel jsem taky najít nějaké známky toho, že někde v okolí přistál někdo další, ale prakticky bez úspěchu. I když jsem spatřil jedno místo, kde se zdálo, že jsou polámané větve od přistání, ale bez makrodalekohledu můžu těžko říct.
dovylíčil Richie své pozorování a po vyříznutí třetího plátku přerušil kuchání. Zlehka si otřel ruce o kus kůže tvora, než zalovil v kombinéze a hodil tvým směrem vzhledný zapalovač. Byl to pěkný kousek, leštěný, ale již obsahoval několik škrábanců. Poté se Richie vrátil zpět ke své řeznické práci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Na mou prosbu z ohněm na mě pete hodil zapalovač ihned jak sem ho chytil sem si ho prohlédl a řekl jsem si:
Pěknej zapalovač
A začal sem rozdělávat oheň zapálil jsem menší klacíky dole a ty zapálili ty nahoře a přede mnou hořel oheň.
Super povedlo se my rozdělat oheň
Pomyslel sem si a koukl jsem na Peta a zeptal jsem se ho:
Jak dlouho tady zůstaneme?
Počkal jsem na to co my pete odpoví a ihned jsem se ho znovu zeptal
A jakým směrem jsou ty zpřelámaný větve ?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Se zapalovačem už bylo rozdělání ohně bez problémové a již za chvilku jsi mohl pociťovat jeho žár. Bylo až nečekaně příjemné sledoval plápolající plameny znamenající pro mnohé rozdíl mezi životem a smrtí. Richie odřezal již čtvrtý plátek, vstal a zamířil k ohni, aby z hromady vedle vybral několik větví a začal je skládat dohromady.
No, běžný oheň jen tak nikdo neuvidí, dokud nebude tma - proto na něm nejdřív opečeme to maso. Až bude hotovo, tak tam přiložíme něco, co nám vytvoří hustý dým, který bude dobře viditelný.
vysvětlil Richie svůj plán a tobě docházelo, co z klacků buduje. Jednalo se o jakýsi provizorní rošt, který již zanedlouho stál nad ohništěm. Richie ještě ořezal další dvě větve až vypadaly jako jednoduché vidličky a položil opatrně na rošt dva pláty masa.
Dávej na to pozor a pravidelně otáčej, já budu pokračovat v porcování. Potřebujeme na večeři a na zítra, plus počítám, že se k nám někdo připojí. Co se větví týká, tak odhadem tři až šest kliků západně. Až se divím, že jsem to přehlédl při své cestě sem.
odpověděl Richie a tys mohl sledovat, že kromě porcování masa odřezával i pravidelné kusy kůže a snažil se je zdrhávat a upravovat, jak jen mohl. Očividně chtěl z tvora získat co nejvíc bylo možné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Když jsem rozdělal oheň Richie měl vyřízl již čtvrtý plátek masa a začal budovat rošt a během toho my řekl svůj plán a odpověděl na mou otázku ohledně místa těch větví a zadal my úkol tak sem sledoval maso a občas ho otočil ,ale vtom jsem si vzpomněl že už dlouho jsem nejedl a tak jsem těšil až pude .Přitom mě jsem si vzpomněl že bude brzy noc a začal sem uvažovat.
Jestli pudu muset stavět přístřešek tak sem v háji.
A dál jsem se věnoval masu .

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Držel jsi se Richieho instrukcí ohledně přípravy masa a zanedlouho jsi pocítil nečekaně libou vůni. Možná masu chybělo okořenění nebo jakákoliv jiná forma dochucení, ale vzhledem k podmínkám nebyl důvod si stěžovat. Richie mezitím připravil další šest plátků masa a odřezal z tvora víc jak třetinu kožešin. Poté k tobě přišel, převzal jednu dřevěnou vidličku a přidržel si jí maso, zatímco malý kousek odřízl.
Vida, už je hotové - čas na další várku.
poznamenal spokojeně a naznačil ti, kam plátky masa položit. Bylo to na větší plochý kámen, který předtím do jisté míry očistil.
No, budeme si tu navíc muset udělat nějaký kryt a ideálně sehnat nějakou vodu. Moje polní láhev je sotva pod polovinou a na vodu jsem zatím nenarazil.
zakabonil se Richie, zatímco na rošt pokládal další dva plátky. Nůž položil na kámen a trochu se protáhl.
Jestli máš hlad, klidně nějakej ten plátek zatím sněz - teplé to bude nejlepší. Co se krytu týká, tak bych ho postavil někde výš na hoře, abychom byli kryti, ale zároveň viděli směrem k ohni. Když přijde někdo ze základny, tak je přepadneme, když přijdou naši, tak je pohostíme.
poznamenal Richie a ukázal směrem vzhůru, kde byla skála vzhůru více členitá, než po cestě, kterou předtím nahoru stoupal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Po nějaké době hlídání začalo maso příjemně vonět Richie mezitím vyřízl 6 dalších plátků masa poté přišel k ohni a ochutnal maso a pak my oznámil že už je maso hotovo.A já přendal maso z roštu na kámen který předtím Richie mírně očistil a položil další dva pláty masa na rošt.Ihned poté Richie my oznámil svoje znepokojení z nedostatkem vody a já sem jen řekl :
Cestou sem sice narazil na jedno jezero ale to je asi hodinu cesty daleko takže bych tam v noci radši nechodil
.Pochvíli ale Richie poznamenal že by jsme měli postavit nějaký úkryt a vytyčil místo kde by jsme ho měli postavit a řekl my že jestli mám ať si klidně dám plátek masa a já protože už jsem dost dlouho nic nejedl tak sem si jedno hned vzal maso my chutnalo když nebylo nějak okořeněné nejspíš to bylo kvůli tomu že už sem byl z jídelny na akademii zvyklí jíst daleko horší věci a tak jsem hned Richiemu řekl:
Měli bysme pak jeden plátek sebou vzít ukázat kuchařům na akademii protože ty podle mě maso ještě neviděli.
A chvíli sem počkal jestli nějak nezareaguje a zeptám se ho:
Jak plánuješ postavit ten úkryt.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Pobídky k ochutnávce masa jsi využil bez delšího váhání a byť nebylo kořeněné a možná bylo místy trochu tužší, tak sis pochutnal mnohem víc, než mnohdy v jídelně. Informoval jsi také o svém objevu vodní plochy, kde jsi se předtím bez delšího váhání napil vody a ta byla v pořádku.
No, odhaduju, že do západu slunce máme něco přes hodinu. Takže rychlým během bych to mohl stihnout - otázkou je, do čeho všeho vzít vodu ?
poznamenal Richie, zatímco si ukrojil kus z druhého plátku masa a taky spokojeně přežvykoval. S jídlem nespěchal, ani se zbytečně nezdržoval.
A jestli nám zbyde, tak ho klidně vezmeme s sebou.
pousmál se a vylezl trochu výše směrem, kde by se mohl zbudovat přístřešek. Dobře jsi na něj viděl, než seskočil trochu bokem z hlavní cesty, kde nejspíš byla malý převis ze skály. Nyní jsi na něj moc dobře neviděl, byť jsi věděl, kde ho máš hledat. Richie se za chvilku opět vynořil zhruba na stejném místě, kde seskočil.
Trochu hůř se tam poleze, ale poskytne nám to dobré krytí. A kdybychom museli zmizet, tak dolů to je jenom pár metrů. Jinak bych to viděl na jednoduchou stříšku - nanosím tam ještě nějaké větší klády, abys tu ruku zbytečně nezatěžoval a pak vyrazím pro vodu, zatím zkus vymyslet, čím zakrýt přístřešek a hlavně do čeho bychom mohli dát vodu.
rozmyslel Richie další plán postupu a povzbudivě se pousmál, než vymizel trochu do lesa, odkud se vynořil s třemi většími kládami, která táhnul do míst s budoucím přístřeškem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Potom co se Richie vyjádři k mému objevu vody jsem mu řekl ale když poběžíme mohla by si nás všimnout nějaká zvěř. Jakmile my potom Richie odpověděl na mou otázku a vyjasnil my svůj plán a já dojedl plátek masa.Richie donesl k místu kde jsme chtěly vybudovat úkryt a chtěl vyrazit pro vodu ale já jsem mu ještě řekl:
No ohledně toho jak v čem přemístit vody mě nic nenapadá ale možná že něco najdu až pudu hledat něco na stavbu toho úkrytů takže nejdřív najdu něco na zakrytí toho úkrytu.
A tak jsem vyrazil směrem do lesa a hledal jsem nějaké velké listy a nebo něco jiného co by se dalo využít k zakrytí úkrytu

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Vyjádřil jsi Richiemu svou obavu z toho, že by si vás při běhu mohla všimnout nějaká divoká zvěř a pokusit se o útoku, ale Richie se jenom sebevědomě usmál.
Za prvé, poběžím jenom jeden z nás, předpokládám že já - když mi udáš dobrý směr, tak to najdu. Ten druhý bude muset dobudovat úkryt, dopéct zbytek masa a potom se postarat o pořádný dým z ohně. Navrhuju sebe, protože jsem zdravotně v pořádku a nemám potíže s pohybem v podobném prostředí.
vysvětlil Richie podrobnosti ke svému plánu s vodou, než zkontroloval maso a popadl svou čutoru, kterou ti nabídl.
Vypij co můžeš, přinesu ji plnou. Není moc velká, ale já se napiju hodně na místě. Snad cestou narazím ještě na něco, co by mohlo posloužit jako další nádoba. Velké kmeny na skrýš jsem tam natahal, takže nemusíš tahat nic složitého a maso stačí obrátit jednou za chvíli.
poznamenal ještě Richie a chystal se vyrazit vpřed, ale počkal jestli jsi neměl ještě nějakou otázku. Pokud ne, tak by rychlým tempem vyrazil směrem, kterým by jsi mu naznačil onu vodní plochu a připomenul jak rychlým tempem a jak dlouho jsi od ní šel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Marik1994
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 03.7.2011 19:50:11

Příspěvek od Marik1994 »

Neznámá planeta, Džungle:
Richie vysvětlil zbytek plánu a zeptal jsem mě jakým směrem je ono jezero. Tak sem se chvilku zamyslel:
Když sem šel sem tak sem šel směrem na zhruba směrem na východ takže jezero teď pude zhruba na západ.
To jezero by od nás mělo bejt zhruba na západ a nejspíš nebude muset ani běžet ani nemusíš protože normálním tempem my to trvalo zhruba hodinu a něco a to i z vykloubenou rukou Takže bys tam normálním tempem dorazil zhruba do hodiny.
Počkal jsem se Richie ještě na něco zeptá a pokud odejde tak otočím maso a dojdu se podívat na místo které Richie vytyčil pro stavbu úkrytu a poté se půjdu porozhlédnout kousek do lesa po něčem co byse dalo využít pro zakrytí úkrytu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Džungle:
Richie se už na nic neptal a klusem vyrazil směrem na západ, přesně kudy jsi přišel sem. Jakmile byl z dohledu, obrátil jsi pláty masa a vyrazil na kraj lesa hledajíc něco na zakrytí skrýše, kterou prozatím tvořila pevná konstrukce do sebe zapřených klád.
Nejprve jsi se v lese trochu rozhlížel a našel mnoho menších větví a středních větví, které by zapletené do sebe mohly slušně držet. O něco hlouběji jsi narazil na jeden, dva nedávno spadlé kmeny, na nichž byly ještě větve s jehličím, které by nebyl problém s trochou námahy dostat dolů. Narazil jsi i na několik křovin, které by s trochou představivosti mohly posloužit svému účelu, pokud by se ti je povedlo dobře připevnit. Co se dalších, nižších, roslin týkalo, tak většina měla malé listy, až na několik málo, které by však svým zbarvením na skále příliš vyčnívaly. A bylo důležité dobře zamaskovat hlavně vršek přístřešku, který mohl být dobře vidět. Taky jsi musel myslet na to, abyste z přístřešku mohli vidět i vy směrem k ohništi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“