Výcvik pro RC-99 - Výlet do přírody

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Výcvik pro RC-99 - Výlet do přírody

Příspěvek od Shisco »

Prolog

Bylo necelé dva standardní měsíce po bitvě o Geonosis. Již jedenáct standardních týdnů v galaxii zuřil konflikt známý mezi občany Galaktické Republiky i Konfederace nezávislých systémů jako Klonové války. Ty jsi u Geonosis byl, společně se svým čtyřčlenným komandem ses stal svědkem strašlivého masakru, při němž zahynuly skoro dvě stovky Jediů a tisíce klonů.
Ty a tví bratři jste byli zrozeni a vychováni jako RC troopeři, speciální jednotky schopné i v jednociferném počtu zvládnout úkoly, při kterých selže celá armáda. Zrozeni bojovat a vítězit tam, kde zemřely celé oddíly "běžných" klonů. Přežili jste Geonosis, čímž jste dokázali, že jste hodni hrdě nosit titul RC, první bitva o Geonosis však byla vaše zatím první a zároveň poslední akce, neboť podle vašich kaminoánských "otců" jste ještě potřebovali dokončit výcvik a připravit se na to stát se těmi nejlepšími z nejlepších. Po bezmála dvou měsících války už nikoho ze Čtverky nebavilo sedět na zadcích a čekat, nyní však konečně přišel váš čas. Čas jít do akce. A vaše skupinka se nyní nacházela na Republikovém křižníku Tre Jayen, který vás i s vaší malou LAAT/inou veze na Coruscant, kde se máte připojit k výpravě.

V hyperprostoru, na palubě Tre Jayena

Výstup z hyperprostoru za deset minut, rozezněl se lodí vysoký, silně elektronicky podbarvený hlas lodního počítače. Nechtěl jsi na těch několik málo hodin ani vystupovat z LAAT/i, tví parťáci vůči tobě ale byli v přesile tři proti jednomu a celá Čtverka si tak zabrala malou skromnou ubikaci tak blízko hangárů, jak to jen jde.
RC-100 seděl na posteli a jeho prsty tančily po dotykové obrazovce malého osobního datapadu. Stovka byl sečtělý a už v dobách vašeho raného výcviku vnímavější vůči literatuře a historii než ostatní kloni jeho věku. Psal také básně. Poté, co se však z chodby ozvalo hlášení o brzkém vynoření z hyperprostoru, se zamračil, protože zřejmě právě zapomněl myšlenku.
Asi bychom se měli připravit, promluvil k němu Stojednička, zatímco už asi potřetí za sebou s láskyplnou péčí skládal dohromady dokonale vyčištěný a zkontrolovaný raketomet PLX-1. Stojednička měl odjakživa oblibu ve velkých, těžkých a hlučných zbraních, a jeho PLX-1 pro něj byl téměř vším.
Setkání, setkání... Co by se s tím tak mohlo rýmovat... zabral se Stovka opět na okamžik do svých veršů.
Něco tě určitě napadne, šťouchnul do něho Stodvojka poté, co si připevnil pochvu s mohutným vibromečem k boku a zkontroloval, zda má obě pistole DC-15s bezpečně uložené v pouzdrech, kde mají být.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od lukawolf »

V hyperprostoru, na palubě Tre Jayena

Výstup z hyperprostoru za deset minut, zaslechl jsem a v duchu si začal kontrolovat:
Zbroj - v pořádku, všechny části nepoškozené a čisté
Moje DC-17m - ve výborném stavu, vyčištěná a munici si nesu. Múj příruční blaster DC-15s taktéž

Usmál jsem se, i když to pod mou helmou nebylo vidět.
Jsem připraven, řekl jsem směrem ke Stojedničce, který byl už silně nedočkavý.
Mimochodem Stovko, naše další setkání - už k němu mám nutkání. Třeba dostaneme nějakou pěknou rytířku...
Popravdě mě to docela zajímá... Kdo nám asi bude velet, pomyslel jsem si těsně před tím, než nás začal Stojednička popohánět.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

V hyperprostoru, na palubě Tre Jayena

Během okamžiku si celá Čtverka včetně tebe zkontrolovala zbraně, výstroj a vyrazila výtahem o patro níže k hangárům, kde parkovala vaše LAAT/i.
Naše další setkání, už k němu mám nutkání. Pojedeme na výlet, do droidů si zastřílet...
Stovka se zamyšleným výrazem ve tváři tlačítkem přivolal výtah.
Nebo že bych tam hodil obkročný rým... Naše další setkání - pojedeme na výlet. Do droidů si zastřílet, už k tomu mám nutkání.
Rytířku, říkáš... vložil se do rozhovoru opět Stojednička. A co když ta tvoje rytířka bude nějaký emzák se třema očima a chapadýlky?
Vrchol přitažlivosti, pousmál se Stodvojka a pohladil rukojeť svého vibromeče, načež se otevřely dveře výtahu a vy jste vstoupili dovnitř.
Ale kluci, nechte toho. Kdy jsme naposledy viděli lidskou ženu? Myslím tím skutečnou, z masa a kostí, která krásně voní a ladně se vlní v bocích...
Výtah se zlehka rozjel dolů, načež syntetický hlas lodního počítače znovu promluvil.
Výstup z hyperprostoru za pět minut.
Stováku, nebuď tak přeslazený, otočil se na něho mohutný Stojednička a pohodil si na rameni raketometem, jako by skoro nic nevážil.
Hned nato výtah zastavil a dveře se otevřely. Cestu k hangáru, kde byla zadokovaná LAAT/i, jste nemohli minout.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od lukawolf »

V hyperprostoru, na palubě Tre Jayena

Zkus střidavej Stovko. A přihoď tam něco o krásné rytířce Jedi, naděje umírá poslední, odvětil jsem svému spolubojovníku.
Po cestě k našemu transportu nám salutovalo pár klonů a já tento pozdrav opakoval.
Navíc, když se nám nebude líbit, bude mít třeba nějakou pěknou Padawanku
Dvě minuty do výstupu z hyperprostoru!
No pánové, čas se usadit, za chvilku odlétáme, sdělil nám přez rádio pilot našeho LAAT.
Mé myšlenky se však ubíraly jinou cestou
Rytířka, meč, skoky, výpady... A určite i výdrž. Škoda, že jsem jenom klon
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

V hyperprostoru, na palubě Tre Jayena

Nacvičenými kroky jste se nalodili do LAAT/iny, která ještě zářila novotou, jako by sjela z výrobní linky před pouhými několika dny. Váš pilot vás už s nabíhajícími systémy pozdravil přes komnet. Svým způsobem si na vás už zvyknul, stejně jako vy na něj, a přestože sám nepatřil k RC komandu, klon CT-37/128 už k vašemu kvartetu patřil jako k banthě rohy.
Stodvojka šel poslední a se cvaknutím za sebou zasunul průlez.
Jsem zvědavý, kam poletíme, promluvil na vás Stodvacetosmička skrz průzor mezi pilotní kabinou a prostorem pro pasažéry, načež se jeho prsty roztančily po holografickém ovládacím panelu a motory dělového člunu.
Jó, to je nás víc, přizvukoval Stodvojka.
Výstup z hyperprostoru za deset, devět, osm, sedm...
Hlas lodního počítače zněl z reproduktorů uvnitř LAAT/iny, neboť už jste v ní byli hermeticky uzavřeni. Podlaha vám lehce zavibrovala pod nohama a motory zabraly, LAAT/ina se odlepila od povrchu a poté, co odpočet došel na nulu, se odklopila mnohatunová duraocelová vrata hangáru a jejich místo nahradilo narůžovělé silové pole, kterým jste bez jakýchkoliv potíží proletěli skrz.

Pilot svedl loď na nízkou orbitu Coruscantu, aby pak následně zahájil sestup do atmosféry Královny Jádra. Všichni jste bojovali proti nepřátelům Republiky, aniž byste kdy spatřili na vlastní oči Coruscant - ztělesnění všeho, co Republika představovala, a to jak v dobrém, tak ve zlém. Znal jsi celoplanetární hlavní město z výukových hologramů a encyklopedií, vidět jej na vlastní oči přes průzor na tebe ale zapůsobilo. Všechny ty světla a triliony duší tam dole.
Kam že to teď míříme? promluvil Stovka na pilota.
Přidělený vektor nás vede nad Chrám Jediů, odvětil CT-37/128.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od lukawolf »

LAAT/i komanda RC, Atmosféra Coruscantu

Takže za tohle bojuju, pomyslel jsem si při pohledu na městskou džungli podemnou.
Mezi mé myšlenky se vloudil rozhovor mezi pilotem a Stovkou o našem vektoru. A to, že míříme k chrámu mi prostě nedalo.
Slyšíš to Stovko, asi si jdeme vyzvednout naši sličnou rytířku, alespoň při troše štěstí., oznámil jsem naprosto neutrálním tónem Stovce.
A když už o tom mluvíme, 128 máš už nějaké informace o tom, kdo na nás čeká?
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

LAAT/i komanda RC, atmosféra Coruscantu

Nemám ponětí, pronesl Stodvacetosmička a klesnul s LAAT/inou níže, aby se zařadil do jednoho z výškových dopravních pruhů.
Znáš to, pověstné jediské tajnůstkaření...
Stejně se to už velmi brzy všechno dozvíme, řekl mu na to s úsměvem Stodvojka.
Pilot ubral rychlost a po chvilce odbočil ze vzdušného pruhu dolů a doprava. Za průzorem už jste mohli zahlédnout siluletu budovy, kterou nebylo možné si s ničím splést. Siluletu Chrámu Jedi.
Starosti? Já? Dej pokoj.
Pyramidovitý komplex, z něhož čnělo pět věží - z toho jedna výrazně vyšší než ostatní -, se přibližoval a během okamžiku byl již na dosah. Stodvacetosmička vedl LAAT/inu podle holografické šipky vznášející se nad přístrojovou deskou do jednoho z hangárů Chrámu. Výrazně zpomalil a pomalu vplul elipsovitým otvorem skrze průchozí silové pole dovnitř.
Výsadek, kluci, pousmál se, zatímco jste si odepínali popruhy a motory LAAT/i dobíhaly naprázdno. Magnetický zámek dveří povolil a Stojednička je odsunutím otevřel.
Viděl jsi ve svém relativně krátkém životě životě už dost hangárů, nutno však říci, že tenhle na vás na všechny zapůsobil. Vlající vlajky s emblémem Řádu se lehounce třepetaly ve větru a modravé světlo dodávalo jim, stěnám i ostatním LAAT/inám zaparkovaným opodál dojem jakési svaté krásy, přestože jsi tady neviděl stopy po jakémkoliv účelovém zdobení nebo čemkoliv podobném.
Kolem s elektronickým štěbetáním popojížděli opravářští a astromechaničtí droidi a v dáli jsi zahlédnul jinou jednotku klonovaných vojáků, jak hovoří s na rukou stojícím dugským Jediem.
To, co vás pět v hangáru po otevření dveří zaujalo nejvíce, byl anděl. Nebo aspoň tobě to tak připadalo. Pokud tedy andělé mají dlouhé vlnité hnědé vlasy, kaštanové oči, smyslně rudé rty, drobné pihy v obličeji a světelný meč za pasem.
Kloni srazili podpatky a předpisově zasalutovali. Podívala se na vás a přívětivě se usmála.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od lukawolf »

Hangár Chrámu Jedi, Coruscant

Při vletu do hangáru bylo v naší LAAT cítit napětí. Dostaneme krásnou rytířku, potrhlýho Twi'leka nebo snad něco exotičtejšího?
Nic nás však nemohlo připravit na bytost, která očekávala náš příchod. Nevtíravá, ale překrásná výzdoba hangáru, jednotka klonů opodál, dokonce ani všudypřítomné a vtíravé pípání droidů. To vše nahradila jediná myšlenka o naší nové velitelce.
Všichni jsme poslušně srazili podpatky, zasalutovali a stáli v pozoru. Rytířka se na nás však jen usmála, což bylo silně matoucí. Mou první myšlenkou, která byla z valné části způsobena výcvykem, bylo nutkání podat hlášení.
Madam, Vaše RC komando je vám plně k dispozici. Jednotky RC-99 až 102 se hlásí ke službě. Přejete si znát specifika našeho výcviku a informace o naší výzbroji a výstroji?
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Hangár Chrámu Jedi, Coruscant

Možná později, pravila rytířka Jedi a opětovala zasalutování. Něžná lidská žena v hliněně červenohnědém plášti a tunice napodobila vaše nadrilované zasalutování tak věrně a našponovaně, že jsi se tomu musel pod helmou pousmát.
Pod helmou... Teprve teď sis uvědomil, že tví squadmates si sejmuli přilby, aby jim šlo vidět do tváře.
Jsem generál rytíř Jedi Tiinan Skymi. Říkejte mi Tiinan, na tituly si nepotrpím. A upřímně řečeno mě serou, dodala s pousmáním.
Bylo zřejmé, že tenhle Jedi se ostatním členům komanda začínal zamlouvat, obzvlášť svalnatému Stojedničce.
Pohov, vojáci, vydechla rozpačitě. Ještě nejsme na bojišti. Náš Acclamator přiletí až za šest a půl hodiny a do té doby bych vám chtěla pár věcí ukázat.
Pokynula vám rukou, abyste ji následovali.
Mimochodem, jak se jmenujete? A ne, nemyslím sériové číslo, ale jméno. Přezdívku.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od lukawolf »

Hangár Chrámu Jedi, Coruscant

Sundal jsem svou helmu, pod kterou jsem vypadal stejně jako zbytek mé jednotky. Přesto, že na Kaminu mi to tak nepřipadalo, zde mi naše podobnost přišla mírně znepokojující. Když už jsem měl helmu dole, tak se Ryt... Tiinan zeptala na naše jména. V tu chvíli se mi v hlavě rozpoutal nikam nevedoucí proud myšlenek a tak jsem se smutným usměvem Tiinan řekl:
Na Kaminu jsme byli všichni stejní. Jediné názory, které teď máme, se týkají veskrze pouze boje. Mohu pouze ocenit vaší snahu.
Podíval sem se na podlahu a poprvé ve svém životě jsem se necítil jako hrdé komando, ale jako někdo, kdo nemá ani jméno.
Reakce Tiinan, však byla neočekávaná.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Hangár Chrámu Jedi, Coruscant

Zbraně nechte v Laatině, nebudete je potřebovat.
To není pravda,
oponovala Tiinan, když jste vycházeli z hangáru a mířili chodbami Chrámu Jediů někam do neznáma.
Žádné dvě bytosti ve vesmíru nejsou stejné. Možná máte na vlas stejná těla, stejné tváře, ale v Síle se otiskujete každý jinak.
Došli jste k výtahu, který byl ve stanici, takže když Tiinan zmáčkla tlačítko, rovnou se otevřel a vy do něho nastoupili. Kabina se dala zlehka do pohybu a vy jste skrze průhlednou transpariocelovou stěnu mohli vidět coruscantskou eukmenopoli jako na dlani.
Ty, otočila se ke Stovce a položila mu ruku na rameno. Měl co dělat, aby díky tvrdému cvičení reflexů nezareagoval prudce, ovšem rytířka Jedi ho jakýmsi způsobem uklidnila.
Za tvou obrněnou skořápkou se skrývá hluboce citlivá osobnost a na klonovaného vojáka jsi... moudřejší.
Pohlédnula na Stovkova záda.
A není tohle jetpack? No jistě, budu ti říkat Owl.
Otočila se na Stodvojku a pravila:
Ty máš obdivuhodný talent nejen přežít, ale i dopomáhat k přežití ostatním. Jsi nadaný i jako medik a máš ve zvyku zasazovat údery tam, kde je od tebe nepřátelé nečekají. Na blízko.
Přejela očima vibromeč za Stodvojkovým bokem.
Od této chvíle budeš znám jako Cockroach.
Přitočila se ke Stojedničce a stejně jako předchozím dvěma mu přiložila ruku na rameno.
Ty jsi divoký a nevyzpytatelný. Nebojíš se ničeho a nikoho a nikdy si nebereš servítky. Dávám ti jméno Hog.
A ty...
Dotkla se i tvého ramene a ty jsi ucítil zvláštní pocit v temeni hlavy. Vaše pohledy se na krátký, pro tebe však nekonečně dlouhý okamžik střetly. Její jemná vůně ti dráždila čichové buňky.
Jsi loajální až za hrob tomu, kdo ti ukáže, že je toho hoden. Nikdy bys neopustil své spolubojovníky a překypuješ jak trpělivostí, tak bojovností. Budeš znám jako Wolf.
Jistě, už o schopnostech rytířů Jedi už jsi slyšel mnohé a na Geonosis jsi je už viděl i v akci, na tohle tě ale nic z toho připravit nemohlo.
Kabina výtahu se zastavila a s cinknutím otevřela a Tiinan vykročila ke svojí ubikaci.
Pojďte dál.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od lukawolf »

Chrám Jedi, Coruscant

Nic mě nemohlo připravit na to, jak nás naše nová velitelka přijala. Do svého okolí vyzařovala atmosféru klidu a přátelství. Tolerovala nás, pouhé klony. A dokonce nám dala jména.
Wolf, zopakoval jsem si tiše pro sebe a začal jsem přemýšlet o tom, kam mě naše rytířka zavede.
Ve chvíli, kdy nás pozvala do svojí ubikace, jsem už byl rozhodnut, že toto jméno vezmu za své a že jej budu nosit se ctí. Bylo mi však i docela líto Stodvacetosmičky, přeci jen jsme si na něj už zvykli a on teď musel čekat někde v hangáru.
Mad.. Tiinan, a co Stodvacetosmička, je to náš pilot a to od té doby, co jsme aktivní jednotka., prostě jsem si to nemohl odpustit, sice není RC komando, ale i tak nám přirostl k srdci.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Chrám Jedi, Coruscant

Ach, na toho jsem zapomněla.
Tiinan se zatvářila rozpačitě, zdá se, že ji tvé připomenutí Stodvacetosmičky zaskočilo.
Hned to napravím. Napřed ale pořešíme... Tohle.
Otevřela malou dřevěnou skříň na stěně a v ní se v poličce objevily jakési sprejové flakónky. Každý z nich měl jednu z mnoha zářivých duhových barev.
Tohle jsou nanospreje na vlasy. Každý z vás si vyberte, jaký se vám líbí nejvíc, a nabarvěte si hlavy.
Cockroach hodil po sprejích skeptickým pohledem. Ty už ses s těmito spreji setkal, princip nanosprejů spočíval v tom, že přidal do vlasů i do jejich kořínků látku, která je na buněčné úrovni pozměnila tak, aby produkovaly vlasy požadované barvy. Vlasy tak rostly v té dané barvě tak dlouho, dokud je čirým sprejem nenavrátíš do původního stavu.
Notak, jsou to jenom barvičky. A já vás mám takhle problémy od sebe na první pohled rozeznat. A teď mě na chvilku omluvte, musím něco napravit. Počkejte tu.
Pak se otočila a vyběhla ze dveří, až za ní hliněně červenohnědý plášť úplně vlál.
Stovka, nebo teď už vlastně Owl, okamžik váhal.
Beru si ten stříbrný, řekl potom a sáhnul pro flakónek.
Já oranžový, následoval Cockroach.
Ty jsi před sebou měl ještě pestrý výběr barev. Mezi nimi několik odstínů červené, žlutou, zelenou, modrou, fialovou...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od lukawolf »

Chrám Jedi, Coruscant

Byl jsem rád, že Tiinan uznala Stodvacetosmičku jako člena našeho týmu. Tuto radost však brzy vystřídalo zmatení. Jakou barvu si mám vybrat? Owl to vyřešil jednoduše. Označení týmů nosících zbroj Katarn jako "Shiny boys" si nejspíše vzal k srdci. Corckroach se zase inspiroval plameny. Ale co já?
Ostřelování, hledí, modrá barva, modrý projektyl
Beru si modrou!, oznámil jsem rozhodně a vrhl jsem se po plechovce, Co ty Hogu?
Popravdě, jestli se dostaneme k jinému veliteli, tak nám polije hlavy ředidlem, ale to teď určitě nebude problémem, protože Tiinan není normální velitel, usmál jsem se.
Poté, co jsem si nabarvil hlavu, mi došlo, že v boji budeme ve stále stejně barevné zbroji. Znovu jsem zamířil ke skříni a prohledal ji. V dolní části byly i barvy určené k nabarvení zbroje. Vytáhl jsem si tmavě modrou a tak tmavou šedou, že šla téměř považovat za černou. Celou svou zbroj jsem si nabarvil touto šedou a na svůj pravý nárameník jsem nanesl modř. Poté, co zaschla barva na zbroji jsem na pravou ruku udělal modrý pruh odzhora až po část se skrytou vibročepelí. Poslední úpravou bylo nanesení modři kolem vizoru na mé helmě.
Celkově jsem byl se svou prací spokojen, tedy když vynechám to, že jsem byl "mírně" špinavý.
Modrá byla tmavším odstínem té, kterou jsem měl na hlavě a tmavá šeď se hodila pro noční operace, rozhodl jsem se, že někdy později si nabarvím i své zbraně, které oproti mé zbroji vyloženě zářily.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Chrám Jedi, Coruscant

Hog přejel spreje nejen že s nedůvěrou, ale i s nechutí.
Hmpf, než tohle, tak to si radši vyholím hlavu do plešata.
Rozeznat ho od vás pak bude možné skutečně na první pohled, to se musí uznat. Owl s Cockroachem se do toho již dali a sprejem si před zrcadlem nanášeli barvu na vlasy a vzápětí na zbroj. Barva byla rychleschnoucí a po dokončení uměleckého výtvoru jste se tak do zbroje mohli obléknout během pouhých několika minut.
Hog vzal ze skříňky holící strojek a v mžiku mu na hlavě svítila výrazná, krásně lesklá pleška. Svoji zbroj sice oholit nemohl, ale zato ji natřel výrazným tyrkysovým lakem.
Když jste se spokojeně zhlíželi v zrcadle na dveřích, dveře se se zasyčením zasunuly do stěny a v nich stála Tiinan. Vlasy už neměla volně rozpuštěné, ale spletené do copu. Přes jediskou tuniku měla navlečený bílý plát z klonové zbroje a k němu také rukavice, nátepníky, ramenní a holenní chrániče a boty. Přes brnění měla sponou sepnutý pískově hnědý plášť s kápí a na opasku jí vedle světelného meče visela i helma.
Jsem zpět, pronesla a ve dveřích se na vás usmála, když spatřila, jak jste se hezky odlišili. Zpátky ovšem byla sama a Stodvacetosmička nikde.
Kde je náš pilot, pa... Tiinan? zeptal se Owl.
Řekněme, že se... Pro něco nadchnul, s úsměvem odpověděla rytířka. A teď slíbená exkurze.

Následující hodinu jste strávili prohlídkou Chrámu Jediů. Tiinan vás provedla skrz Chrámové zahrady, v nichž hledala útěchu a klid pro meditaci skupinka učedníků, archivy plné rytířů, tréninkové místnosti plné bzučících světelných mečů srážející s blasterovými výboji a jeden s druhým, a jídelnu nepříliš odlišnou od té vaší na Kaminu.
Nyní jste se nacházeli opět v zahradách, v takzvaném Sále tisíce fontán. Stříbřité potůčky a vodopády zurčely s mohutnou ozvěnou a opodál sedělo v meditačním sedu několik Jediů.
Myslel jsem, že rytíři Jedi nedychtí po podobných sálech a přepychových chrámech, nadhodil Hog.
Nedychtí, odvětila Tiinan, ale i my Jediové jsme jenom smrtelníci a místa, jako je tohle, povzbuzují naši mysl a pomáhají nám tak řešit problémy.
Nerozumím a možná ani nemůžu rozumět, ale tohle místo je... Velkolepé, dodal k tomu Owl, načež jste všichni čtyři následovali Tiinan do hangárů.

Když jste dorazili do hangáru, byl to pro vás šok jako rána pěstí. Vaše LAAT/i stála na svém přiděleném místě, ovšem byla... Celá modrá. Na pozadí tmavomodré vody s bublinkami stejného odstínu, jako byla modř na tvojí zbroji Katarn Mark I, se vyjímala mohutná žraločí tlama s vyceněnými zuby přímo na okraji přídě, jako by se snažila polknout hangár okolo, a z rozevřené tlamy čouhala věžička palubních laserů.
Samotý žralok byl tvořen původním nátěrem ohraničeným "vodou" a před LAATinou již stál Stodvacetosmička. Na odkryté hlavě mu svítily jasně zelené vlasy, stejně barevnou helmu pilota třímal pod paží a usmíval se od ucha k uchu.
Teď vám ukázu, jak se žije mimo zahrady a věže Jediského chrámu, pravila Tiinan, jakmile se Stodvacetosmička dostal na doslech.
Sharku, na zadané souřadnice, kývla na Stodvacetosmičku a šibalsky se ušklíbla. Ten naskočil do LAATiny, aby nahodil motory, a Tiinan otevřela posuvné dveře a naskočila dovnitř, načež vám pokynula, abyste ji následovali, a váš stroj se s tichým zahučením vznesl do vzduchu.

__________________
Klidně se rozepiš o tom, co všechno jsi v Chrámu ještě viděl, dávám ti tady absolutní volnost, chceš-li :) Neboj se třeba popsat i kdybyste třeba letěli kolem něčeho pro tebe zajímavého
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“