Ayla Ordo - Přežití v sevření džungle (Gwendolin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, mandalorianský tábor

Koutkem oka zahlédnu Oriona, jak něco provádí se svým náramkem. Netrvá to dlouho a už vím co. Zvuk motoru se rozléhá nad celým táborem. Všichni jeho obyvatelé hledí na oblohu a hledají zdroj hluku. Nikde nic. Musí z nás být pobavený. Pomyslím si, když vidím, jak se každý rozhlíží. Stiskne další tlačítko a na lodi se vypne maskovací generátor. Nad našimi hlavami se objeví černá loď, pro mě neznámého typu. Během chvilky klesá k zemi a s lehkostí kočkovité šelmy dosedne.
No takže můj odvoz je tady.. Takže si tu dejte pac a pusu a já si jdu zkontrolovat loď.. Zase někdy na viděnou Canderousi..
S těmito slovy se Orion rozloučí a odejde. Rozhostí se nepříjemné ticho. Co mám ještě říct? Skupinka na mě hledí a já si zas přeji být v džungli, kde bylo vše, tak jasné a jednoduché. Zabij nebo budeš zabit.
Nebudu říkat sbohem. Zase se uvidíme. Mandalore. Otče, matko, nashle.
Věnuji všem úsměv a otočím se k odchodu. Cítím na zádech jejich pohledy a mám co dělat, abych šla klidně, rozhodně. Těch pár metrů k lodi mi přijde jako celá věčnost. Každá sekunda je jako rok. U vstupu se ubráním nutkání otočit se. Přivítá mě chladná paluba lodi. Kov, trupky, dráty, počítačové systémy vyměním za zeleň Dxunu. Měla bych být smutná, mít strach z neznáma, ale nade všechny pocity vítězí nedočkavost. Těším se, až vzlétneme. Jaké to bude opustit oběžnou dráhu a vstoupit do hyper prostoru? Dlaní přejíždím po stěnách a omylem aktivuji ovladač dveří. Ty se vzápětí se zahučením otevřou a já koukám do nákladního prostoru. Náhlednu dovnitř. V zápětí se však vrátím a pokračuji v průzkumu. Na jedné z obrazovek je mapa galaxie. Podrobně ji studuji, dokud nenarazím na Onderon a jeho měsíců Dxun. Poznávám i další planety, o kterých jsem se učila. Coruscant, Corellia, Naboo, Nar Shadda, Taanab, Alderaan a další. Po pár krocích dorazím k můstku.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

kokpit Kerbera

Když přijdeš do kokpitu lodi, tak vidíš Oriona, který mačká spoustu tlačítek a tahá za páky různách velikostí. Na to loď odpovídá zvuky podobnými protokolárnímu droidu a blikáním různobarevných kontrolek. Nakonec začne pomalu táhnout za jednu páku a ty cítíš, že se loď zvedá, i když jsou otřesy jen nepatrné. Když se podíváš z panoramatického okna kokpitu, vidíš neustále se zmenšující džungli pod vámi. Náhle se objeví stěží viditelné vlnění, které ti Orion hned vysvětlí.
To byl jen přechod na utajený režim. Jinak řečeno jsme opticky neviditelní a maskovaní vůči drtivé většině senzorů.. Za chvíli upustíme orbitu Dxunu, takže se raději pořádně podívej. Nějakou dobu ho jisto jistě neuvidíš.
Poté si stoupl k naváděcímu počítači a něco tam začal cvakat. Po zvolení souřadnic se vrátil zpět na místo pilota.
Doufám, že nemáš problémy si zašpinit ruce jako žoldák. Protože ve vesmíru se žije jinak než na Dxunu, proti tomu je to ráj...
Pobaveně se ušklíbl a mířil do volného prostoru, kde by bylo možné provést hyperprostorový skok.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

kokpit Kerbera

Potichu vstoupím do kokpitu a posadím se do volného křesla. Nechci nijak narušit soustředění muže, který připravuje loď ke startu. Zacvaknu bezpečnostní pás a prohlížím si páky, tlačítka, kontrolky, displeje. Na každé zmáčknutí či táhnutí Kerber odpoví zapípáním, rozsvícením diod. Nakonec odstartujeme. Cítím mírný tlak, který mě drží v sedačce. Začínám být trochu nervózní. To ale neplatí o mém společníkovi. Přesně ví, co dělá, jako vždy. Podívám se z okna a sleduji vzdalující se zeleň. V tom spatřím nepatrné vlnění a otočím se s otázkou na Oriona. Rázem získám vysvětlení. Stejně jako jeho puška, má i tato loď řadu vylepšení.
Ještě nikdy jsem Dxun takhle neviděla.
Promluvím a věnuji svému domovu poslední láskyplný pohled.
Nemám. Vlastně se docela těším. Změna je život.
Odpovím a pozoruji černočerný vesmír plný hvězd.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

kokpit Kerbera

Loď se právě dostala do relativně pustého hvězdného prostoru, takže nic nebránilo startu lodi. Orion zatáhl za další páku a před vámi se objevil světelný tunel, který vedl do hyperprostoru.
No tak to rád slyším, protože letíme za mými kontakty na Nar Shadda. Jinak známí jako Měsíc pašeráků.
Věnoval ti lehký úsměv a aktivoval autopilota
Cesta pár hodin potrvá, takže se jdu prospat do kajuty. Na lodi je bohužel jedno lužko, ale je vice než dost široké pro dva lidi. Když budeš se budeš chtít prospat, tak je k dispozici.
S těmi slovy mírně zívl a odešel do kajuty, kde si lehl na postel a zavřel klidně oči. Ve "spánku" vypadal jinak než v bdělém stavu, vyzařoval jistou míru klidu a skoro až nepochopitelné roztomilosti.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

kokpit Kerbera

Sleduji, jak se hvězdy při vstupu do hyperprostoru protahují a tvoří jakési "světelné pruhy". Nar Shaddaa? Měsíc, kde se dá sehnat a zařídit cokoliv nelegálního. Ráj pro všechny sázkaře, zloděje, pašeráky, vrahy, dealery všeho druhu a nespočet dalších nekalých živlů. Tam skvěle zapadnu.
Dobře. Dobrou noc.
Odpovím a dál zůstávám v křesle. Užívám si svůj první let. Ještě se mi nechce spát. Sleduji knipl ovládaný autopilotem. Mírně se hýbe ze strany na stranu. Prohlížím si ovládací panel a vybavuji si, co které tlačítko dělá. Jednou bych tě chtěla zkusit řídit. Pomyslím si. Asi po půl hodině mě únava přeci jen donutí odejít do kajuty. Orion už tvrdě spal. Ležel klidně. Hrudník se nadzvedával a zase klesal. Jeho tvář vypadala mírumilovně a nevinně. Pohled na spícího muže mi vykouzlil na tváři úsměv.
Mohla jsem dopadnout hůř.
Zašeptám a začnu si sundávat zbroj. Opatrně, co nejtišeji odkládám jednotlivé díly do prázdné truhly. Nakonec zůstanu stát pouze ve spodním prádle. Postel je měkká a společnost v ní příjemná. Zatím jsem ráda, že jsem se rozhodla odletět. Uvidíme, co přinesou další dny. S myšlenkou na budoucnost usínám.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“