Ayla Ordo - Přežití v sevření džungle (Gwendolin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

V dálce skončila světelná show masakrem, ale já ji nesledovala. Nádvoří je teď zbarvené rudou krví, ale já jí nevěnuji pozornost. Vnímám pouze sebe, zbraň a útočníky, kteří se ke mně neohroženě řítí. Nasát vzduch do plic, poté zadržet dech a vypálit. Přesně jak jsem se to učila. K mému překvapení zbraň kopne mnohem méně než ty, co používáme v táboře. Další příjemné vylepšení. Zničující plazmová střela proráží vzduch. Nestačím se ani znovu nadechnout a už si našla svůj cíl. Vrah neměl sebemenší šanci. Lehké brnění zaručovalo pohyblivost a chabou ochranu před slabšími tipy blasterů. Před tímto nikoliv. Střela se jím provrtala, aniž by ztratila na síle. Pokračovala dál kůži, skrz žebra k srdci. Smrt je okamžitá. Úspěch mi na tváří vykouzlí neznatelný úsměv. Nemám čas se radovat. Stále jsem v ohrožení. Dvacet jedna metrů. Laserové zaměřování se zastaví na hrudi dalšího muže. Stisknu spoušť. Už mi nezbývá moc času. Vzdálenost mezi námi se rychle tenčí. Možná stihnu ještě jeden takový výstřel, než budu nucena vstát a přepnout na rychlostní režim.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Když pušku namíříš na dalšího z trojice vrahů. Už tvou střelbu očekává a proto se rozhodně běžet klikatě. Sice to zhoršuje tvé zaměřovací schopnosti, ale výstřel nakonec provrtá břišní dutinu a muž padá v agónii k zemi. Kde sebou ještě trochu zmítá, ale potom z něj život vyprchal. Zbylí dva útočníci jsou pravděpodobně o něco lepší než jejich kolegové a zbývá už jen něco kolem 12ti metrů. Takže přepínáš na rychlopalný režim a těšíš se čím tě zbraň překvapí tentokrát. Protože střílet z ní, je pro zkušeného střelce, takřka jako orgazmus.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Jen co útočník zahlédne laser mířící na jeho hruď, začne uskakovat a běhat klikatě. Připomíná mi splašeného cannoka, kterého sužuje parazit v konečníku. Ti pak předvádějí podobné kreace doplněné o tahání zadku po zemi a škrabání se o jakoukoliv ostrou hranu. Pro nemocné zvíře je pak výstřel ze zbraně vysvobozením. Ztratím trochu času mířením, avšak nakonec se i druhý muž svíjí v křečích na zemi, zatímco mu z těla vytéká životodárná tekutina a zbytky roztržených orgánů.
Zatraceně!
Zakleji nad promarněným časem. Zbylí dva protivníci jsou již příliš blízko. Vyskočím na nohy, přepnu režim a nemohu se dočkat symfonie střel. Používat tak propracovaný nástroj je potěšení. Zaujmu postoj, zklidním dech, vyberu si cíl. Spoušť pod mým láskyplným dotykem klesá a uvolní průchod výronům plazmy.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Ze svého postavení pálíš po jednom z útočníků hlava ne hlava. Zbraň má ještě lepší kadenci, než si očekávala a průraznost střel je taky stěží uvěřitelná. Ovšem tihle poslední útočníci, už jsem na tohle dobře připravení a vyhýbají střelám s impozantní rychlostí. Když už zbývalo jen pár metrů, jeden klesl mrtvý k zemi, ale na druhého nezbývalo dost času. Najednou se ozval ohlušující výbuch. Který zapříčinila zbloudilá střela, která spustila starou minu z války. Ten výbuch zasáhl a roztrhal i toho druhého vraha, ale tebe to odhodilo čistě rázovou vlnou o pár metru dozadu a s jistotou by si nepříjemně narazila do zdi. Avšak něco tě zachytilo, něco povědomého. Když se rozhodneš otevřít oči, které si chránila před výbuchem. Všimneš si, že hlavou ležíš na Orionových prsních svalech a ten na výbuch hledí naprosto bez strachu. Jako by to byl pouze filmový záznam a jemu to nijak nemohlo poškodit sítnici.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Pálím a užívám si vlastnosti zbraně. Není to jen tak ledajaká puška, ale umělecké dílo. A já mám tu čest, že ji mohu používat. Až přijde čas na její vrácení, jen těžko se s ní budu loučit. Naneštěstí i přes mé střelecké schopnosti se mužům daří uhýbat. Poučili se z chyb svých společníků a tak blesku rychle uskakují, mění pozice, střídají navzájem strany a snaží se mě donutit, abych neustále měnila cíl. Nenechám se zmást. Vyberu si jednoho a na něj soustředím palbu. Už bylo na čase! Pomyslím si, když předposlední protivník padá k zemi. Pět metrů. To je vzdálenost, kterou musí vrah překonat, aby se dostal až ke mně a zaútočil. Nepřestávám střílet a okamžitě přesouvám hlaveň jeho směrem. Výbuch podobný tomu, jež jsem zažila v džungli, přehlušil vše. Jedna z ran odpálila minu poblíž mého protivníka. Otočím se a pokouším se chránit tvář před žárem. Pro muže to znamená nehezkou smrt, mě rázová vlna odhodila několik metrů dozadu. Zavřu oči, ruce nastavím před sebe a očekávám bolestivý náraz.
Uff!
Vydechnu. Překvapená, že nejsem rozpláclá na zdi. Rukama objímám ramena svého společníka a hlavu mám schoulenou na jeho hrudi. Otevřu oči a zadívám se mu do tváře.
Měla bych se přestat pokoušet lítat. Ne vždy se mohu spolehnout, že budeš poblíž.
Vděčně se usměji a ještě chvíli stojím těsně u něho.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Když světelná šou, plazmové miny skončila, věnoval Orion svůj pohled jenom tobě.
Hmm, měli bychom si odtud pospíšit. Protože po tomhle výbuchu nebudou zvířata dlouho otálet a seběhnou se sem z celého okolí.. Jak si na tom? Můžeš se hýbat?
Zeptal se tě klidným hlasem a ještě na moment počkal dokud od něj sama neodstoupíš.
Měli bych vyrazit do chrámu, než zase něco odpálíš.
Tentokrát to nemyslel jako výtku, protože se přitom mírně usmál. Poté rychlejším tempem vyrazil k chrámu a po pár minutách svižné chůze jste spočinuli před jeho hlavní branou. Za vámi bylo dlouhé schodiště, které jsem museli překonat, ale naskytl se vám tak krásný výhled na tohle skryté údolí. Vrata však vypadali hodně těžce a masivně. Takže si přemýšlela jak projít dovnitř. Na tvou otázku ti však odpověděl Orion ladným pohybem ruky proti bráně. Ozvalo se zapraskání a ze spár se sypal prach. Brána se začala zdánlivě sama od sebe otevírat a škvírou už bylo možné vidět delší rovnou chodbu do jejích prostor. Kterou ukončovala další, tentokrát už malá brána, asi tak 4 na 5 metrů.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Můžu. Na rozdíl od těch, kteří tě hledali.
Kývnu k hromadě těl. Má pravdu, nesmíme se zdržovat. Ne jen výbuch, ale i pach čerstvě prolité krve přiláká všechny obyvatele ruin. Odstoupím.
Je to rychlejší než je deaktivovat. Ne rozumnější, ale rychlejší rozhodně.
Zasměji se a následuji Oriona. Nádvoří se koupe v krvi a já mám co dělat, abych se jí vyhnula. Nyní si můžu z blízka prohlédnout masakr. Ti, co zemřeli mojí rukou dopadli ještě dobře. Výstřel je provrtal a bylo po nich, zatímco jejich velitelé byli rozsekáni na kousky. Slabší povahy by takový pohled nevydrželi, vyhledali by nejbližší kout a vyhodili obsah žaludku. Mně to nevadilo. Naopak. Užívala jsem si souboj a byla na sebe hrdá, jako nikdy. Udržela jsem chladnou hlavu a ledový klid. Nenechala se ničím rozptylovat a s přispěním miny zlikvidovala čtyři protivníky. Bavilo mě to. Uvědomím si novou vášeň. Načerpám z ní energii a překonám vysoké schody. Celé ruiny mám teď jako na dlani. Údolí s pobořenými budovami je obrovské. Stejným slovem lze popsat i masivní vrata, která nám bránila ve vstupu. Budeme se muset skrz ně prořezat. Uvažuji a chci se podělit o plán. Muž mě však předběhne. Zvedne ruku a brána povolí. Zaskřípe a proti nám se vznese oblak prachu.
Freedom Naad byl taky sith jako ty?
Tipnu si a doufám, že mi Orion objasní další střípek do skládačky. Mezitím se protáhnu do malé chodby a sleduji další jeho počínání.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Orion se na tebe s takovým tajemným výrazem otočí a zadívá se ti do očí.
Sith jako já? Ano, on byl Sith. Ale čím jsem já, je nedůležité. Sith, nebo Jedi? Obojí jsou dvě různé strany jedné mince. Takže já jsem možná obojí a možná ani jedno.
Domluvil svým klidným hlasem, který mohl působit zvláště uklidňujícím dojmem. Poté vešel do chodby a ty si ho nějak instinktivně následovala. Po chvíli se s dveřmi stalo to samé jako u hlavní brány. Jakmile jste vstoupil dovnitř. Naskytl se vám pohled na tři různé cesty. U všech tří se samovolně zažehly postranní plameny a dodaly hodně světla.
Myslím, že tady je čas se rozejít. Já tu mám své záležitosti a ty snad nějaké ty poklady.. Moje cesta vede rovně, takže si můžeš vybrat jednu ze dvou zbylých. Ty stejně vedou do skladišť. V mém směru mě očekává jen jedna vyschlá mumie a možná pár potvor na uvítanou.
Jak řekl, tak také učinil a vydal se za svými cíli. Jestli si na něj zavolala, nebo jen mlčky vyrazila hledat něco cenného bylo pouze na tobě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

S jeho odpovědí jsem spokojená, tak na půl. Je sith i jedi a není ani jedno? Nejspíš mě jen tak nenechá nahlédnout za oblak tajemna, jenž kolem sebe vytvořil. Mohl by se živit hádáním budoucnosti. Oblboval by lidi a ti by mu spokojeně dávali své kredity, přestože by se nic průlomového nedozvěděli. Nebo by se mohl stát politikem. Diplomacie je tomu jeho slovíčkaření víc než podobná. Vybírám vhodné povolání a následuji muže dál chodbou. Dveře se rozletí do stran a před námi se objeví tři cesty.
Kudy teď?
Orionova odpověď ve mě vyvolala nové otázky a touhu vydat se za ním. Ale jeho slova mě zároveň silně odrazovala. Do teď jsem měla více štěstí než rozumu. Z prostřední cesty jsem měla velmi nepříjemný pocit. Chlad a temná atmosféra, která pohlcovala toto místo, jakoby se šířilo odtud.
Půjdu vpravo.
Informuji svého společníka, který se už vydal za svým cílem. Nejspíše mě neslyšel. Nečekám na odpověď a vyrazím chodbou. Je úzká, šedivá, špatně osvětlená. Po několika minutách dorazím ke dveřím. Stlačím ovladač na stěně. Hlaveň zbraně namířím na vchod, připravená vystřelit na vše co se pohne.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Orion tě slyšel, ale poté za ním zaklaply pevné kamenné dveře. Bylo dost možné, že je uzavřel sám jako pojistku, že za ním nepůjdeš. Snad aby tě před něčím ochránil. Ty si mířila dál svou zvolenou cestou a až si došla k celkem pevně vyhlížejícím, ocelovým dveřím jedné komory. V tuhle chvíli by si byla ztracené nebýt Orionovy pušky. Ta měl na přepínači i jeden neobvyklí mod a tím bylo laserové řezání. Díky tomu si začala dveře propalovat a po několika nekonečných okamžicích si mohla dveře trochu roztáhnout. Uvědomila sis, jak by se teď hodil Orion. Každopádně si vešla dovnitř a tam se před tebou objevilo několik regálů a truhlic. Po prozkoumání byli skoro všechny prázdné, ale našla si tu vibromeč. Takže si ho mohla vzít jako náhradu, za svou vibročepel, která zůstala v bomě. Nic dalšího tu však cenně ani užitečně nevypadalo. Takže si měl už jen dvě možnosti. Neuposlechnout varování Oriona a jít v jeho stopách, nebo se pokusit dostat do druhého skladu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Nic. Ani se nepohnuly. Ovládací panel musí být rozbitý.
Ještěže tě mám.
Promluvím láskyplně k pušce. Otočím spínačem a nastavím ji na laserové řezání. Orion při tvém vylepšování myslel na všechno. Usměji se a začnu zdolávat ocelový vchod. Rudý paprsek se zabodne do kovu a do stran se rozletí tisíce malých jiskřiček. Ostrý, řezavý zvuk se rozléhá chodbou. Po několika minutách západka povolí. Z boty vytáhnu vybrodýku a zastrčím ji do spárů mezi jednotlivými díly dveří. Vytvořím si tak škvíru akorát na prsty a s odsouváním pokračuji ručně. Je to pořádná dřina. Bojuji o každý centimetr prostoru. Vydávám ze sebe všechno. Nakonec se mi podaří dveře roztáhnout natolik, abych se bez problému protáhla.
Kdyby tu byl Orion, zvládl by to rychleji a bez jediné kapky potu.
Zavzpomínám na jeho úžasné schopnosti. V místnosti je několik regálů, truhel a plechových skříněk. Všechny prázdné. Lidé co zde žili, si s sebou při odchodu vše odnesli. Nebo nejsem první, kdo se zde rozhlíží. O předchozím vloupání ale nic nenasvědčovala. Přeci jen jsem měla jeden důvod k radosti. V jedné truhle zůstal vybromeč. Až na pár pavučin vypadal, že ho tu předchozí majitel odložil nedávno. Čepel byla ostrá, dobře vyvážená. Cvičně jsem provedla několik výpadů. V ruce seděl velmi dobře. Nebyl ani o moc těžší než má předchozí zbraň. Spokojená, že neodcházím s prázdnou, jsem se vydala z komnaty pryč. Možná budu mít čas ještě prozkoumat druhou chodbu. Pomyslím si, když už jsem se blížila na místo, kde se cesta dělila do tří směrů.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Když si dorazila na tohle rozcestí, rozhodla si se, že půjdeš ještě zkusit tu druhou chodbu. Po Orionovi stejně nikde nebylo ani památky. Takže byl stále ve své části hrobky. Lehkými kroky, tak jak těžká zbroj dovolila, si procházela do další chodby. Najednou si zahnula za roh a do tváře ti mířila stará laserová zbraň. V tu chvíli ti srdce poskočilo jako při infarktu, ale nakonec se ukázalo, že to byl planý poplach. Zbraň totiž třímal starý, nefunkční droid. Takže si ho pro jistotu omrkla, ale zbraň byla poškozená a na aktivaci droida si neměla znalosti. Takže si pokračovala dál chodbou až k vratům. Ty, ale byli už od někoho odpáleny. takže moc valné šance něco nalézt nebyli. Přesto si zkusila štěstí, ale nic cenného zde nebylo. Alespoň ne nic cenného v rámci tvé rituálu. Takže ti nezbylo než se zklamaně vrátit na rozcestí. Zbývaly už jen tyhle možnosti. Počkat, odejít, nebo následovat Oriona. Avšak dveře, které za sebou zavřel vypadali pevně.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Nikde nikdo. Masivní dveře na konci chodby, které vedou do hrobky byli stále pevně uzavřené. Takže jsem se vydala na průzkum do zbývající chodby. Cesta stoupala do mírného kopce a klikatila se. Za další zatáčkou na mě čekalo překvapení. Zblízka jsem hleděla do hlavně blasterové zbraně. Rychle odskočím stranou a zvedám pušku připravená vystřelit. Krve by se ve mě nikdo nedořezal. Srdce bije o život. Naštěstí proti mně stojí starý, neaktivní droid. Kdyby byl zapnutý, už bych nejspíš ležela na zemi a můj mozek by byl rozstříknutý po zdech. Přistoupím blíž a odpojím pár drátků.
Promiň, kamaráde. Jistota je jistota. I když je to nepravděpodobné, že bys mi vlétl do zad.
Odpovím na vysvětlenou. Poté zkontroluji blaster. Je rozbitý, takže mohu s klidným svědomím jít dál. Vrata od komnaty byla začouzená a nesla známky opálení. Někdo je otevřel přede mnou. Zklamaně vstoupím do místnosti. Neočekávám, že by tu něco zůstalo. Své podezření si rázem i potvrdím a tak se vydám zpět.
Furt tu není?
Zamrazí mě. Mohl být zraněný? Třeba se uvnitř spustila nějaká past. To, že by ho přemohl mocnější protivníky, si nepřipouštím. Viděla jsem ho bojovat! Projdu chodbou až ke dveřím a soustředím se, zda nezaslechnu nějaký zvuk, hlas. Bohužel. Připravím pušku a začnu propalovat zámek.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Artas Nostra »

Dxun, starobylé trosky

Pokoušíš se propálit dveře, ale jde to strašně pomalu. Nekonečné minuty ubíhají a stále nejsi ani v polovině první západky. Najednou dveře začnou probíjet kvanta energie a materiál pod tímhle náporem doslova "kvílí bolestí". Ty rychle o několik metrů couvneš, když se náhle dveře rozletí na kusy. Všude do chodby se tvým směrem vyvalil prach a sutiny. Když prach trochu klesl uvidíš, matně blížící se postavu. Obraz se trochu zlepšuje, jak prachu ubývá, takže nakonec poznáš Oriona. Něco je na něm však jinak, jde takovým nejistě vrávoravým krokem. Hlavu má trochu předkloněnou, takže má vlasy spadlé do obličeje. Tudíž mu do něj není vidět až do moment kdy hlavou mírně pohne a vlasy se z jednoho oka, posunou jako divadelní opona. V ten moment vidíš, že jeho karamelové oči se změnili. (vypadali takhle) http://nd01.jxs.cz/606/092/cd0696c136_7505314_o2.jpg Než si však stačila něco udělat, klesl v bezvědomí na podlahu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Dxun, starobylé trosky

Co se tam kurva děje?!
Vykřiknu, když uslyším zvuk a spatřím pulzující materiál. Moudřejší ustoupí, takže couvám a z vrat nespouštím oči. Začnou se objevovat drobné prasklinky, které se sbíhají uprostřed. Pak to přijde. Vrata nevydrží. Drobné i větší kusy se rozletí proti mě doprovázené mrakem prachu. Ruce zvednu před obličej a čekám, až všechny sutiny dopadnou na zem. Vzduch je náhle těžký a prach v něm mě nutí kašlat. Zahlédnu blížící se postavu. Pro jistotu zvednu zbraň a vyčkávám. Osoba je stále zřetelnější. Jde pomalu, vrávorá a chvílemi se opírá o zeď.
Orione...
Promluvím potichu zaraženým hlasem a jdu mu vstříc. Obličej zakrývají prameny vlasů. Zbývají mezi námi jen tři kroky, když spatřím jeho tvář a podivné, cizí oči. Překvapení i mírný děs mě zastaví. Vypadají jako hadí. Ohnivé hadí oči. Co se stalo? Jak je tohle možné?! Otázky zůstali nevyřčené. Muži se podlomila kolena. Rychle přiskočím, sundám si rukavice a zkontroluji puls. Žije. Oddechnu si. Ztratil vědomí. Ujistím se, že mu nezapadl jazyk a hlavu mu položím na složený plášť. Od pasu odepnu čutoru s vodou. Trochu vody si odliji do dlaně a utírám mu z obličeje špínu.
No tak, probuď se. Orione! Ještě jsem ti nesplatila svůj dluch. Tak se dohajzlu probuď ty vyjebanče!
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“