Nalan al`kina - krvavé slzy svobody 1. část (Nalan al`kina)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, Opuštěné Skladiště

Plechovka se trošku zachvěla, ale nic dalšího se nestalo. Po dalším pokusu to bylo stejně, ale asi po padesátém pokusu se zachvěla o ždibeček více. Už si vyčerpaná, tak se podíváš na muže. Ten má hlavu v dlaních a mírně kroutí hlavou...
Tohle bude dlouhé, opravdu dlouhé. Měl jsem pocit, že si tvrdila, že máš nadání a trénovala si více jak pět let. Ale tohle.. tohle je úplný základ, tohle jsem se naučil dávno předtím, než mě zajali a začala má převýchova...
Vytáhl tvář ze zákrytu a podívala se na tebe.
Nevím zda má vůbec cenu s tebou ztrácet čas, když nemáš skoro žádný talent. Je něco v čem alespoň trošku vynikáš?
Zeptal se s kapkou bezradnosti v hlase.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, Opuštěné Skladiště

Ten chlap, upír a všechno co dohromady byl mi ale šíleně pil krev. Opět zblednu vztekem, což je vzhledem k mé pleti docela výkon, a zuřivě proti němu máchnu rukou. Tentokrát mi zuřivost opět zvětší mou Sílu a jáaniž bych si to uvědomila se stále soustředím na tu blbou plechovku. Takže by mohla vyletět s trochou štěstí přímo proti jeho nadutému obličeji.
"Byla jsem malá abys věděl! A tohle mě ještě..."
Snad mě zarazí ta plechovka.

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, Opuštěné Skladiště

Plechovka spadla a zařinčela o kovovou podlahu skladu. Tvoje zuřivost s Nortisem ani nepohnula, ale projevila se jinde.
No vidíš, že to jde. Stačí tě vždy jen záměrně popichovat.
Mrkl na tebe šibalsky a pousmál se. Vypadalo to, že vše šlo podle jeho plánu a to do posledního detailu. Potom se plechovka vznesla a posunula se o něco dál od okraje police, tím pádem si to měla těžší shodit.
Zkus to znovu, ale pokud uvidím, že se nesnažíš. Vždy ti vypiji trochu krve.
Zazubil se a nechal vyjet sněhově bílé špičáky, ktré přejel jazykem a hned je zase nechal zmizet, více než dobrá motivace... ^^
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, Opuštěné Skladiště

Tahle věta byla úplný vrchol toho, co mohl říct. Bledou barvou se mu nyní o hodně víc podobám. Promnu si prsty a zadívám se na plechovku. Konečně začínám chápat jak "uchopit" Sílu a využít jí k tomuto. Docela by se mi tahle schopnost mohla hodit k tomu, abych p oněm mohla kdykoli bezpodezření něco hodit. Proto s vražedným úmyslem "uchopím" plechovku a i když se mírně potím, pokusím se jí vší silou mrsknout vzduchem po něm. To že mi vyhrožoval, mě už snad ani nemohlo víc dopálit. Rozhodně nemůže popřít mou velkou snahu ho trefit!

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, Opuštěné Skladiště

Pekelně se soustředíš a plechovka klepe o kovou polici. Nakonec popoletí skoro o půl metru a zařinčí o zem. Nortis se na tebe podívá s přizvednutým obočím ve stylu. To jako vážně? Než si to uvědomíš je vedle tebe, na opačné straně, než kam se díváš. Ukazováčkem a prostředníčkem se dotkne tvé šíje, jako by to byli tesáky. Což tě rozhodně nemůže nevyděsit. Tlumeně se zasměje.
Neboj, jen tě zkouším, ale to vyjeknutí bylo vážně roztomilé. Zkus to znovu a když se ti to podaří, možná ti dám odměnu.
Během jeho slov vyletěla plechovka zpět na své místo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, Opuštěné Skladiště

Strašlivě jsem nespokojená sama se sebou. Mám teď už i vztek na to, že ho ani nedokážu trefit pořádně tou plechovkou. A najednou se objeví za mnou a dotkne se mne. Trochu vyjeknu, ale jenom tiše. Otočím se podrážděně na něho, už jsem to skoro měla. Jenom to dopilovat, musím se víc soustředit a nepolevit vůbec ani na chvilku, dokud ho netrefím. To bude zajisté ta chyba, musím sílu využít i do úderu ne jako když házím rukou. Proto nic neřeknu a jenom něco mumlám sama pro sebe. A zkusím to znovu, lehce nadzvednout, tak to stačí a teď nabrat yrchlost a nepouštět za žádnou cenu. Směr jeho obličej, musí... musí to snad konečně vyjít!Neodpovídám ti, tedy ne nahlas, ale myslím si své. Já ti dám odměnu! Zase určitě nějaký hloupý vtip, to si můžeš nechat!

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, Opuštěné Skladiště

Plechovka už uletěla skoro metr, když se rachotem začala kutálet po zemi.
Nebyl to vtip, myslel jsem to vážně.. Je to trochu lepší, ale nemůžeš to dělat do nekonečna. Takže si dej pauzu, pořád si smrtelnice.
Mírně se pousmál a pohladil tě přes tvé lekku. Potom pár kroků odstoupil.
Máš už hlad? Přeci jen užívání Síly si na tvé tělo bere mnohem větší nároky než na to mé.
Mírně se pousmál, mohlo tě napadnout, že celou dobu byl nepříjemný jen kvůli výcviku, ale teď se chová přátelsky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, Opuštěné Skladiště

Trhnu sebou, jak to mohl vědět? ne určitě mluvil o něčem jiném. Strašně jsem ho chtěla dneska trefit tou hloupou plechovkou, ale opravdu mě to dost vyčerpávalo. Moje tělo bude potřebovat pořádně jíst, aby nabralo normální síly. A při zmíňce o jídle mi div nezakručel žaludek nahlas. A najednou ke mě přistoupí a pohladí mě. Strnu na místě, protože tohle už dlouho nikdo neudělal a on by byl ten poslední od koho bych to čekala. Nějakmi pořád moc nedochází proč se někdy chová jako pitomec a někdy...
proto jenom váhavě přikývnu a řeknu.
"Strašný... teda ne jako kdysi..." Vysvětlím mu honem, protože snídaně byla opravdu dobrá a nechci, aby se urazil. Mírně zakloním hlavuna stranu,protože přemýšlím. Takže odměna bude nějaké dobréjídlo asi... no prozačátek jsem nedopadla nejhůř...

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, restaurace

Vyšli jste ze skladu a zamířili na jídlo do restaurace. Tam vám donesli lístek a Nortis ti řekl, ať si objednáš co chceš. On zatím zmizel někde vzadu, kam lidi normálně nemohli. Podle všeho si měla objednat jídlo a on si šel dát servírku. Ideální dvou chodový systém. Servírka jako hlavní chod a běžné jídlo jako dezert. Každopádně jí nezabil, když se spolu za pár minut vrátili. Těžko říct zda ti došlo o co vlastně šlo.
No tak co si vybrala fialko?
Zeptal se tě Nortis. Měl nějak dobrou náladu, asi měl vydatný hlavní chod, ale na servírce nebylo nikde vidět ani stopy po zubech. Ještě, že je v lidských tříslech tak dobrá tepna a navíc diskrétní... ^^
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, restaurace

V restauraci jsem byla poprvé, proto jsem si nevěděla moc rady. Nakonec jsem se zeptala na doporučení a tenhle nápad mě velkému trapasu i když jsem si to neuvědomila. Protože na doporučení se ptá běžně, za chvilku jídlo přinesli a on pořád nikde. nějak se mi nechtělo čekat a proto jsem se dobře najedla, a abych před ním vypadala nevinně objednám si ještě mini porci něčeho jiného jako zákusek a čekám vzorně na něj. No hraju si u toho se skleničkami, které pomalu zvedám a pokládám, když se tak najednou oba objeví skleničky drcnou jakoby samy od sebe na stůl. Chudák servírka musí mít dneska už vidiny. Zvednu pomalu zrak a hodím na ně zkoumavej pohled, jakobych se snažila zjistit copak spolu asi dělaly, čímž bych měla servírku dostat do rozpaků. Pak se zatvářím, jakoby mi svitlo a zakroutím nad tím hlavou.
"Můj mistr a takový perverzák..." utrousím potichu, aby to slyšeli jen oni dva. "Mimochodem, měl by sis to tady otřít... máš tam kapičku... něčeho... červenýho?" Naznačím posunkem ruky nos, hraju to opravdu přesvědčivě, chudák servírka pokud je normální holka by mohla být z mého psychického útoku celá hotová. Potom nevinně vyčkávám, co asi udělá.
Naposledy upravil(a) Nalan al`kina dne 10.8.2012 10:21:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, restaurace

Chvíli si tě nevěřícně prohlíží, tu tvou náhlou změnu chování. Včera si byla jako vypelichané kuře a teď? Teď tu na něj zkoušíš staré, provařené, ale hlavně dětinské vtípky. Zkrátka naprosto neskutečný posun v tabulkách psychologů, kteří by tvůj duševní stav jistě rádi prozkoumali. Potom se raději otočil na servírku a zadíval se jí podmanivě do očí.
Nikdy si nás neviděla a potřebuješ si koupit a užívat vitamín B12.
Servírka po něm tiše zopakovala vše co řekl a poté odešla někam do zadní místnosti restaurace.
No vidím, že už si jedla.. Takže padáme, než vymažu paměť i tobě...
Nechal tiše vyznít do ztracena a zamířil z restaurace pryč. Nejspíše, znovu do opuštěného skladiště.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa, restaurace

Konečně s emi zdá prozměnu on chvíli momo, proto si sama pro sebe připíšu své první malé vítězství. Sleduju jeho manipulaci s nebohou servírkou a zakroutím nad tím hlavou. On je opravdu ideální perverzák, když se kvůli tomu naučil jak vymazávat paměť. Proto dos ebe hodím rychle ten zákusen a vyrazím za ním ze dveří. A nedá mi to, abych ho na ulici nedohnala a nevyvedla ho z omylu.
"No ale potom bych zapomněla na co si mám u tebe dávat pozor... to už by jsi se mnou nevydržel..." Nevinně mu věnuju svůj spokojenej úsměv a pak siv zpomenu na něco mnohem důležitějšího. A proto se prostě musím zeptat, zvláště proto, že co si pamatuji, mi nikdo žádný dárek nedal.
"A nedostala bych nějakou odměnu, kde si třeba budu moci vybrat něco na sebe...?" Zkusím to zcela nevinně, kdyby vypadal že moc nesouhlasí, myslím, že to později budu zkoušet znova a znova. Navíc mám jedno velké přání, pořád myslím na trénink s mečem. Na nebohý meč mistra, který bych měla zdědit já, ale envím kde je. Proto trochu zesmutním a netuším že by mohl vnímat co se mi honí hlavou. A za chvíli už jsme zase ve skladišti...

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa

Zastavil se a otočil k tobě. Podmanivě se ti zahleděl do očí.
Myslím, že si to špatně pochopila. Když jsem mluvil o vymazání. Tak jsem myslel vymazat vše, od našeho setkání a potom si jít vlastní cestou.
Nakonec se otočil a mírně pohodil rukama a něco si řekl sám pro sebe.
No dobře, půjdeme ti koupit něco nového, ale nezvykej si na to štěně. No a ten meč bych pustil z hlavy.
Tím dal najevo, že nemáš raději zkoušet jeho trpělivost a povahu "lidumila" nadále.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nalan al`kina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 51
Registrován: 31.7.2012 00:39:43

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Nalan al`kina »

Nar Shaddaa

Tentokrát mě zasáhne hned dvakrát a dokonce jeho první slova na mě mají horší účinek, než kdyby mě například udeřil. Já přece už nechci být sama! A už vůbec ne tam zpátky. Proto zmlknu a rozhodnu se být zase až vzorně poslušná, aby na ten ošklivej nápad rychle zapomenul. Nechci to přehnat jako minule, aby se zase hodně rozzlobil. Jenže pak promluví o tom meči, ale já nahlas nic neřekla!Proto se zarazím a nechápavě na něho civím. Tentokrát musím promluvit, protože to ze mě přímo vypadne.
"Jak... jak to víš? Já to...neřekla nahlas? Nebo jo...?" Docela mě popletl. A pak tiše dodám. "Ten meč je pro mě opravdu důležitý... jeto jediná věc na který mi záleží víš?" A pak pohodím trochu veseleji hlavu na stranu a usměju se na tebe.
"A ty jsi jediný člověk na kterým mi též záleží..." Načež si poposkočím a trochu ho předběhnu. Čímž jsem mu mile oplatila, že na mě nebyl protivný.

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Nalan al`kina - krvavé slzy svobody (Nalan al`kina)

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť

Jistě, že si to řekla nahlas.. Vypadám snad jako telepat?
Dodal s uvolněně pobaveným výrazem. Avšak nepůsobilo to nikterak negativně, ba naopak povzbudivě.
No nevím zda ten meč svého starého mistra nejdeš, ale pokusit se o něm něco zjistit můžeme..
Dal si ruce do kapes a zadíval se na oblohu. Jak se dalo čekat, žádná na tomhle kusu šutru nebyla, takže to byl spíše jeho zvyk.
Jediný člověk na kterém ti záleží? Zvláštní.. myslel jsem, že mě chceš zabít.
Dodal s mírným úsměvem a zamířili jste do obchodí čtvrti. Kde byli nejrůznější obchody, od butiků, přes restaurace, obchody s droidy, elektronikou a dalším zbožím všeho druhu.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“