Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Bote?
Série pípnutí mi potvrdí to, co jsem si myslela. Muž mluvil pravdu. Těsně před smrtí neměl důvod mi lhát a doufal, že se mu povede obměkčit mé srdce. A skutečně ano. Hlavu mi nyní zaplnili všemožné scénáře.

Patří teď mě. Co by se stalo, kdybych ho pustila? Stačil by zmizet? Nenašel by ho někdo? Nerozkřiklo by se to? Do teď jsem nikomu rodiče nezabila. Dozvěděla by se ta holčička o mě? Pokud ho nechám žít, tak určitě ano...
Představím si budoucnost, ve které Sai vidí vyrůstat svou dceru. Oba jsou šťastní, vděční. Mají to, co jsem já ztratila. Na okamžik zalituji, že jsem si vybrala toto povolání.

Dostal ses do pořádných sraček...
Mluvím tichým, smutným hlasem.

Ale naštěstí si narazil na mě.
Gestem ruky naznačím droidovi, aby si stoupl stranou.

Třeba se s tvou dcerou někdy setkám. Seš volný.
Jakmile se na jeho tváři objeví úsměv a úleva, vystřelím. Prokážu durosovi poslední službu a nechám ho zemřít s úsměvem na rtech. Ruce se mi roztřesou. Mám pocit jako by mé tělo ovládla zimnice. Pohled na krev a mrtvé mi nikdy nevadil, ale nyní se mi zvedá žaludek. Otočím se a zhluboka dýchám. Asi po minutě se mi udělá lépe.

Omlouvám se.

Pronesu do ticha a odcházím pryč.

Rozhodla ses správně. Kdybys ho nechala jít a někdo by ho cestou poznal zabili by ho a tebe s ním. Bez kreditů by nezmizel a i kdyby někdo by se mohl jednou prokecnout. Vesmír je malý. Jeho dcera si na něj možná už ani nepamatuje. Nemohla si jinak.
Obhajuji svůj čin sama před sebou.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Dát muži naději předtím než mu člověk vystřelí mozek z jeho modré hlavy bylo skutečně sympatické gesto. Jednou to bude určitě hezká historka, která se dává k lepšímu při posezení s přáteli v baru.. S přáteli, tedy když si nějaké dokážeš udělat. Jinak takovou zajímavou historku budeš moci vypravovat jedině svému Spiderbotovi, který byl sice skvělý společník když ti někdo chtěl zatopit, ale na kecání přeci jen moc nebyl. Každopádně tvoje práce skončila. respektive zbývalo již jenom nahlásit strýci jak to dopadlo.

Jen chvíli po opuštění mrtvého durosova těla, když sis právě obhajovala svoje rozhodnutí udělat z jedné malé modré holčičky úplného sirotka, který skončí zřejmě jako pouliční šlapka (pokud ovšem ještě žila a pouliční šlapkou už nebyla jako malá holčička), se ozvalo tiché pípání tvého komlinku. V rozpoložení, ve kterém jsi byla tě ten zvuk hrozně rozčiloval a mohl to být kdokoli...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Srdce mi divoce bušilo. Žaludek se pomalu uklidňoval. Svědomí hryzalo jako Mynock, který narazil na zbrusu novou vesmírnou loď a rozhodl se ji okoštovat... Právě jsem zabila muže, který za svůj život udělal hromadu chyb, ale byly tak zásadní, že si zasloužil smrt? Z jeho dcery je nyní sirotek, jako byl ze mě. Avšak já měla štěstí. Ujal se mě strýček a vyrostla ze mě krvelačná bestie. Škodná, kterou jednoho dne někdo utratí. Nefandím si. V našem oboru byla úmrtnost vysoká a jen ti největší šťastlivci se dočkali stáří a klidného skonu. Na ostatní čekala oprátka, výstřel z blasteru, meč jedie...

Kurva! Co je?!
Vykřiknu, když mě z toku myšlenek vytrhne zapípání komlinku. Nechci s nikým mluvit, nikoho vidět... Nejradši bych zmizela na nějakou vzdálenou, zapadlou planetu. Ale co tam? Neznám nic jiného než tohle. Nic jiného neumím. Co bych si nalhávala, někdy mě to i baví... Zastavím se. Uklidním, naberu dech a stisknu tlačítko na náramkovém počítači.

Příjem. Už jsem na cestě.
Předpokládám, že volající je strýc. Dlouho jsem se nehlásila a jak sám řekl, tahle záležitost nesnesla odklad.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Ehm, prosím?

Z komlinku se ozval trochu zmatený hlas. Hlas, který jsi slyšela... ano, který jsi slyšela předchozí večer v baru a který se ti tak vryl do paměti.

Ree? Tady Jerome, dovolal jsem se správně?

Muž na druhé straně se rozhodl ujmout inciativy a i když byl stále trošku zmatený z tvého přijetí hovoru, což prokázal dvěmi celkem zásadními otázkami, neváhal a pokračoval dál.

Jenom jsem se chtěl zeptat, jestli bych tě dnes večer mohl pozvat třeba na večeři? Máš čas? mohl bych tě vyzvednout třeba tak v sedm? Stačí říct kde tě mám vyzvednout.

Jeho hlas byl medový, příjemný a uklidňující i přes komlink. Kdyby ses podívala na chronometr, mohla bys zjistit, že jeho návrh směřuje k hodině, která nastane za necelých šest hodin, což bude již opravdu pomalu čas na nějaké to jídlo, i když mezitím bys mohla zařadit ještě oběd či něco na ten způsob. Domů jsi to neměla dál než hodinu cesty.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Kdyby mě teď někdo viděl, myslel by, že jsem jen umě vytesaná socha. Nabarvená a oblečená, přesto neživý předmět. Tak velké bylo mé překvapení, když se ozval ten známí hlas.

Jerome...
Byl to on. Muž, kterého jsem poznala minulý večer. Milý, veselý, zdvořilý, pohledný... Pravý opak těch, co žili na Nar Shaddaa. A taky ten, kterému jsem lhala. Okamžitě si vybavím pocity, jež mě v jeho společnosti zaplavovali a zatoužím být opět v jeho blízkosti. Viděl ve mě anděla, ne noční můru. Čistou, nevinnou bytost. A tou jsem teď chtěla být.

Ano, jsem to já... Ráda tě slyším.
Pronesu a z mého hlasu je znát úleva. Chtěla jsem na chvíli zmizet z měsíce. To bohužel nebylo možné, ale v jeho přítomnosti jsem si tak mohla alespoň připadat. Zkontroluji čas. Bez problému se zvládnu vrátit, zajít za strýčkem a připravit.

Moc ráda tě uvidím. Sedm mi vyhovuje.
Zamyslím se nad místem setkání. Strýček o něm nesmí vědět. Kantýna Děravá Paluba byla asi třičtvrtě hodiny cesty. Pokud půjdu zkratkou a svižným krokem mohu tam být i dříve.

Setkáme se na stejném místě jako včera. Před kantýnou Děravá Paluba. Bydlím jen kousíček od ní.
Zalžu. Musím si dávat pozor, abych se jednou do této pavučiny nezamotala.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Taky tě rád slyším, anděli.

Kdyby jsi mohla teď pozorovat jeho tvář, viděla bys jak se štěstím uculuje skoro jako malý chlapec, který dostal k Vánocům vytoužené štěňátko. Možná se trochu obával toho, jestli s ním ještě budeš chtít někam jít nebo zda budeš mít čas. Teď, když jsi mu to potvrdila, byl jeho den určitě zase o něco lepší.

Výborně, budu tam. Moc se těším.

Už se evidentně chystal rozloučit, protože poslední slova řekl o trochu rychleji jako by musel spěchat. Potom však ještě přidal pár tichých slov a následně už bylo na druhém konci ticho.

Vezmi si nějaké hezké šaty. Mám pro tebe překvapení, snad. Těším se na večer.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Medový hlas a myšlenka, že brzy uvidím jeho majitele mi navrátí na tvář úsměv. Na okamžik zapomenu na durose, kterého jsem před chvílí popravila. Necelých šest hodin mi nyní přijde jako věčnost.

Šaty?
Doufám, že jsem se přeslechla.

Počkej, kam půjdeme!
Pozdě. Spojení přerušeno a já mohu jen hádat, co mě čeká.

Hezké šaty?.. Co si pod tím pojmem představuje.
Vybavím si svůj šatník. Jsem spíše sportovní typ, takže mám hromadu kalhot, trička, halenky, vestu, dva kabáty, koženou bundu. "Dívčí" šaty mám jen jedny. Černé koktejlové šaty, které mi strýček dal před rokem, když jsem ho doprovázela na banket jeho obchodního partnera. Necítila jsem se v nich příliš dobře. Pokud jsem na sebe strhávala pozornost v běžném oblečení, tak v tomto modelu jsem byla jako venkovní lampa, která láká hmyz. Při představě, že v nich procházím městem se mi dělá mdlo. To abych si zaplatila ochranku čítající minimálně deset mužů. A co se zbraněmi? Blaster mohu dát do pouzdra, které lze připevnit na stehno. Vibrodýku budu muset nechat doma. S Botem po boku bych mohla přežít.

Cesta domů mi uteče ani nevím jak. Celou dobu jsem si lámala hlavu s místem, kam mě Jerome vezme. A hlavně jak se dostanu k Děravé Palubě se zdravou kůží. Jít sama po měsíci v šatech je asi stejně bezpečné, jako krmit Rancora z ruky. Ze základny se ve střevících a koktejlkách nepozorovaně nedostanu. Nejlepší by bylo převléct se až na místě. Ale kam bych dala své věci?

To bude ještě zajímavý večer.
Napadne mě, zatímco procházím chodbami směrem ke strýčkově kanceláři. Dnes je tu celkem rušno. Míjím spoustu známých, zachmuřených tváří. Zatočím doprava a málem se srazím s mladíkem, který mě ráno spolu se svým kolegou vezl k dokům. Spiderbot se na mém rameni výhružně nadzvedne.

Seď! Promiň, nedívala jsem se.
Na odpověď nečekám. Pospíchám. Během dvou minut stojím před správnými dveřmi a stisknu ovladač na stěně.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Nic se nestalo. Hele tak mě napad... ehm. Tak nic.

Mladík měl evidentně něco na srdci, ovšem než se bojácným hlasem vykoktal, tys už byla za dalším rohem. Jeho smutnou poznáku jsi už tak mohla slyšel jen velice těžko.

Dveře se otevřou a tam na tebe, jak také jinak, výhružně míří z poza stolu hlaveň blasteru. Tentokrát je to spíše ze zvyku, protože základna byla plná jeho lidí. Hned blaster odložil na stůl. Nevypadal, že by měl nějakou dobrou náladu. Spíš vypadal lehce ustaraně. Hned na tebe vyštěkl salvu otázek.

Tak co? Hotovo? Je ten sráč mrtvej? A vymlátila si z něj něco?!

Jeho tón naznačoval aby sis pospíšila a zbytečně ho nezdržovala zbytečnostmi. Evidentně měl dnes ještě něco na práci nebo se s tebou zkrátka nechtěl vybavovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Obávala jsem se, že se u strýčka zdržím. Nějaké další práce, úkolu, zákazu. Zatím to však vypadá nadějně. Ani si nesedám. Zůstanu stát dva metry před stolem a spustím.

Je mrtvý. Bohužel měl dluhy snad úplně všude. Jeho jediným majetkem je... byla loď. Nachází se v těch docích, které jsou u té kantýny. Naneštěstí je zapečetěná. Sai neplatil poplatky a společnost nám ji nevydá pokud je nezaplatíme...
Aktivuji náramkový počítač a vyhledám potřebné údaje.

Dělá to... přesně... Aaa, tady. I s úroky, 1.836 kreditů.
Sleduji twi´leka připravená uskočit, pokud by ho tato informace natolik rozzlobila, že by po mě něčím hodil.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Ten bastard měl loď? To bych nevěřil.

Zeptal se překvapeně Shada, který už se pravděpodobně dávno rozloučil s kredity, které mu Sai dlužil. Teď jsi v jeho očích viděla kalkulačky, které počítaly kolik by to tak mohlo být.

Co je to za loď? Hoď mi ty informace na tu kartu co jsem ti dal, někoho tam pošlu aby to obhlíd a případně vyřešil. Třeba z prodeje tý lodě něco kápne. Aspoň trochu.

Pokýve hlavou. Tato informace ho evidentně dostala do malinko lepší nálady, i když na něm bylo stále vidět, že má nějaké starosti, které nesnesou odkladu. To se také potvrdilo, když ti oslovil naposledy.

Jsem rád, že jsi to zvládla tak rychle. Zasloužíš si teď volno. Stejně pro tebe teď zrovna nemám práci. Kdyby se něco objevilo, tak ti dám vědět.

Gestem ruky naznačil, že můžeš odejít. Moment na to ho však evidentně ještě něco napadlo.

Abych nezapomněl, přeci jen si zasloužíš nějakou výplatu.

Pousmál se a v ruce se mu objevil dvoustovkový kreditový čip, který následně prosvištěl vzduchem a otestoval tak tvou pozornost.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Vytáhnu z pouzdra svůj datapad a přepíšu do něj informace o lodi. Následně vysunu kartu z příslušného slotu a předám ji strýčkovi. Dluh, který duros nasekal ho nijak netrápil. Hodnota lodi byla podstatně větší, takže případná investice za to rozhodně stála.

Výborně!
Volno přišlo v pravou chvíli. Oči mi radostí zajiskří. Otočím se k odchodu, když v tom muž opět promluví. Kreditový čip zachytím bez větších problémů.

Děkuju, strýčku.
Promluvím zdvořile a odejdu pryč.

200 kreditů? Nějak na mě šetří... Ještě že mám vedlejšák.
Poplácám kapsu, ve které spočívá má odměna za rozvod. Zklamání v mžiku zmizí a vystřídá ho myšlenka na příjemný večer.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Tvůj první opravdový pracovní den skončil docela úspěšně, strýček byl spokojený, Dareus byl spokojený i Sai byl spokojeně pod drnem stejně jako Dareusova žena a její čoklík. Trojice žoldáků z baru dostala po držce koštětem od prasnice domácí, když jí řekli že nemají na zaplacení a potom jim zabavila zrovna vyčeštěné zbraně. Chudáci nakonec dostali co chtěli, každý musel barmanku "obsloužit" v kuchyni, aby jim vrátila zbraně hned potom co je vyrazila zadním východem ven. A někde daleko na Duru plakala malé holčička v útulku pro sirotky. Plakala, protože věděla že se jí tatínek už nikdy nevrátí a že ji potká zřejmě velmi nemilý osud, ve kterém bude hrát hlavní roli množství nadržených mužů. To jsi však nemohla vědět nebo sis alespoň rozhodně nechtěla připustit, a tak jsi mohla být šťastná z Jeromeho pozvání na večeři, která se už pomalu blížila...

Tady končí výcvik. Mise plynule naváže.
Co nejdříve zveřejním hodnocení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Hodnocení:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=31&t=3818
LOCK
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“