Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra - kantýna u Hydroklíče

Jediná nová osoba o sobě dávala hlasitě vědět hned, co jsem vstoupila. Muž hovořící basicem si právě podával skupinku Durosů, kterou jsem se pokoušela odposlouchávat.

Zdá se, že tahle rasa má patent na zadlužování se.
Usoudím z proslovu. Modro-zelené bytosti bleskově vystřelí z boxu a zamíří ven z kantýny, zatímco jejich zaměstnavatel spatří mou maličkost. Jeho ruka mrštně a zároveň jemně obvine můj pas, mě tak zadrží a přitáhne k sobě. Naštěstí nezavadí o blaster a může mě nerušeně hltat očima.

Další nadrženec! Měla bych ho nakopnout... Moment! Možná zná víc Durosů. A třeba i Saie. Odejít můžu vždycky.
Napadne mě. Obdaruji muže svůdným pohledem a pořádně si ho prohlédnu. Mám tu čest s průměrným zástupcem lidské rasy. Ani ošklivý ani krasavec. Ani velký ani malý. Slušně oblečený, ozbrojený pistolí. Jakmile promluví, udělám si také základní obrázek o jeho osobnosti.

Bohužel. Jerome je jen jeden. Ostatní muži ve městě jsou jeden jako druhý.
Vzpomenu si na příjemně strávený večer.

Jmenuji se Ree... Koukám, že tady pořádně plašíš zelenokožce. Copak ti provedli?
Začnu zvídat přátelským tónem.
.
.
.
Jsem zpět na svém místě za nápisem se jménem kantýny. Senzory opět pracují naplno a já se soustředím na svůj úkol. Z podniku vyjde trojice Durosů, kterou jsem identifikoval již před tím. Bohužel ani jeden z nich nebyl "Rychlovarka" Sai Maal. Společně zamířili do hlavní haly doků, odkud právě vyšla dvojice Ithorianů...
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra - kantýna u Hydroklíče

Ále, jsou to jen líný budižkničemové co mi dlužej fůru peněz a nemají na zaplacení. Tak si to zkrátka musí odpracovat.

Uchechtl se chlapík a následně pokračoval dál svým, jak si myslel, svůdným tónem.

Ree, to je moc pěkné jméno. Co bys říkala na to, kdybych tě poznal k sobě na skleničku a tam bychom se trochu líp poznali?

Usmíval se a z jeho tónu se dalo vyčíst, že to myslí spíš tak jak to řekl, než že bys za tím měla hledat nějaký skrytý význam. Na druhou stranu od poznávání se už nebylo daleko k dalším zajímavějším věcem. Ovšem dřív než sis to uvědomila, už tě jeho ruka kolem pasu nabádala k pohybu směrem ven z kantýny. Tím směrem měl totiž v úmyslu vydat se sám a vzít tě sebou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra - kantýna u Hydroklíče

Bohužel musím tvou nabídku odmítnout. Na někoho čekám.
Promluvím rozhodně a zastavím se. Ruka, která mě odváděla směrem ke dveřím narazí na odpor. Ač se muž snažil sebevíc, jeho slova mě pouze odrazovala. Svádění mu vůbec nešlo a dnes jsem nebyla v náladě, kdy bych si chtěla užívat. To ostatně poznal už trojlístek před ním.

Mám se tu sejít taky s jedním budižkničemou. S Rychlovarkou Saiem. Jestli ti to něco říká?
Nahodím udici a vyčkávám. Jestli se muž nechytí, je zbytečné s ním ztrácet čas. Natož chodit někam na sklenku.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra - kantýna u Hydroklíče

Chlapík se po tvých slovech trochu pohrdavě zasmál jako by nevěřil tomu, že jsi vůbec řekla co jsi řekla. Dal pryč ruku z tvého pasu, pokrčil rameny a bez zájmu prohlásil jen dvě suché věty.

Možná říká, možná ne. Nemám ale čas se jen tak vybavovat s každým na potkání.

Ušklíbl se na tebe a trochu uraženě sám vyrazil ze dveří ven. Zřejmě nebyl zvyklý na to, aby ho někdo odmítl a tato situace ho rozhodila natolik, že neměl chuť se s tebou jakkoli dál zabývat a šel si za svým. V hlavě mu přitom běžel plán, že bude asi daleko snazší přefiknout svou novou sekretářku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra - kantýna u Hydroklíče

Kurva! Nemůže prostě říct, že ho nezná? Musí na mě zkoušet tyhle fóry?!
Sleduji uraženého muže a rychle zvažuji co dál.

Je to riskantní... Ale co když je tenhle člověk jediné vodítko k Rychlovarkovi?
Rozhodnu se. Do počítače vyťukám několik pokynů a poté přepnu na komlink naladěný na frekvenci spiderbota.

Muž, člověk, 173 cm, krátké hnědé vlasy. Za půl minuty je u vchodu. Připrav se.
Promluvím. Minu bar, na který hodím náležitý obnos za jedovatou kávu a muže svižným krokem dohoním právě ve chvíli, kdy opouští kantýnu...
.
.
.
Podle instrukcí se posunu přesně nad vchod a čekám na příchod muže. Připravím se ke skoku, aktivuji útočný mód a v paměti vyhledám anatomii lidského těla. Krční tepna bude nejvhodnější. Budu mít i dostatek místa k udržení se na jeho těle.

Připrav se.
Zazní mi v paměti hlas stvořitelky. Teď!
.
.
.
Ve stejný okamžik co Bot dopadne a zatlačí jednou z vybročepelí na mužovu krční tepnu, já přiskočím. Hlaveň blasteru mu přitisknu k boku, tak aby na ní nebylo vidět a přitulím se k němu, tak jak to dělá každá zamilovaná žena.

Nekřič! Jen ho tím vyprovokuješ a já ti udělám díru v břiše! Takže znovu. Znáš Saie Maala? Znáš Rychlovarku? Dobře si rozmysly co mi odpovíš. Ta kovová potvora, která se ti chystá pustit žilou má velmi citlivé senzory, které dokážou poznat, jestli lžeš nebo ne. Je to takový smrtelný detektor lži. Doleva!
Celou dobu jsem se usmívala a předstírala, že svému milenci šeptám do ucha sladké řečičky. Nakonec jsem ho zavedla do postraní uličky, abychom nebyli všem na očích.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra - kantýna u Hydroklíče

Dobře vymyšlený plán na "únos" dobře vyšel do posledního puntíku a už jsi chlapíka táhla do postranní uličky s úsměvem a razancí jako by si tam z něj chtěla vyšukat duši. Alespoň tak mohlo působit na každého, kdo by se o vaši dvojici zběžně zabýval. Výraz na mužově tváři sice nepatřil k nejšťastnějším, měl ale tolik rozumu že se nepokoušel nic jiného podniknout a celkem bez obtíží šel, kam jsi chtěla. Po chvilce, kdy se evidentě trochu vzpamatoval, na něm bylo poznat jak se třese zlostí. Na druhou stranu i když jsi z něj mohla vycítit závan strachu, když jsi ho přepadla, teď tuto emoci zvládl potlačit a jenom se velice zvědavě zeptal.

Kterej proradnej šmejd ti zaplatil abys mě dostala? To bych fakt chtěl vědět předtím než mě odpráskneš. Myslel jsem, že jsem je všechny nechal oddělat.

Posteskl si nakonec zřejmě poměrně smířený s tím, že držíš v ruce všechny trumfy a až budeš chtít, tak ho prostě odpráskneš. Potom mu zřejmě došlo o čem jsi to prve mluvila. Pro ujištění se radši zeptal, což však následně vyznělo jen jako řečnická otázka.

Jo ty jdeš po Rychlovarkovi?

Odfrkl si a náhle mu absolutně otrnulo.

Ty malá vymaštěná děvko, víš vůbec s kým sis začala? Kvůli blbýmu Rychlovarkovi mi tady vyhrožuješ smrtí? Krávo blbá a já myslel, že bude po mě!

Možná trochu předčasně si chlapík oddechl a na tvář se mu dostavil úsměv, protože začal znovu cítit pevnou zem pod nohama. Už o poznání veseleji s tebou zase začal flirtovat.

Tak koukej kočičko. O Rychlovarkovi samozřejmě vím, ale dokud budu mít tu bestii na rameni a tvůj blaster v zádech, tak se určitě nikam dál nedostanem. ovšem když to schováš a pak si tady předemě pěkně klekneš, tak bychom se potom mohli možná domluvit.

Vůbec se toho nebál a na férovku ti zkusil předložit dohodu v podobě nepříliš slušného návrhu zahrnujícího otlačená kolena a možná trochu bolavé panty u čelistí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra - kantýna u Hydroklíče

Ulička byla špatně osvětlená a z části krytá dvěma kontejnery. Dokonalé místo na případné zbavení se nepohodlného člověka. Pokud je to Saiův známí, mohl by ho později varovat. Takže až mi řekne co ví, budu se o něj muset postarat. Nechápavě nadzvednu obočí, jakmile se muž začne ptát po tom, kdo si mě najal. Můj "útok" ze zálohy ho vyvedl z míry natolik, že mu až zpětně dochází význam mých slov.

Buď v klidu. O tebe mi nejde.
Odpovím muži na dotaz a sleduji, jak se mu na tváři objeví výraz úlevy. Ten však v mžiku vystřídá vztek. Narazila jsem na pěkně arogantního a nejspíš i důležitého člověka.

Dělá si ze mě prdel? Opravdu čeká, že to udělám?
Nevěřím vlastním uším. Mám vyměnit informace za sex, který bych si navíc neužila? Na jednu stranu jsem ráda, že jsem narazila na někoho, kdo o mém cíli opravdu ví, přesto na jeho návrh nehodlám přistoupit. Odtáhnu blaster a postavím se k muži čelem.

Seskoč, Bote...
Zavelím a obrátím pohled zpět k muži.

...Mám nový návrh. Nezabiju tě a nezjistím si, kdo by mi za tvou hlavu zaplatil. Jak si sám správně poznamenal, jde mi o Rychlovarku. Droid je dole, jsem ochotná i schovat zbraň, aby se nám lépe hovořilo. Ale to je vše.
Promluvím nekompromisně. Nejsem děvka, ale lovec odměn. Musím si budovat pověst a rozhodně do ní nezahrnu výměnný obchod tohoto typu.
.
.
.
Podle rozkazu pustím muže a seskočím na zem. Útočný mód však nevypínám ani se od něho příliš nevzdaluji. Nadzvednu dvě přední nohy, abych v případě potřeby mohl okamžitě použít energetický výboj a protivníka omráčit.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra - kantýna u Hydroklíče

Takhle je to daleko lepší.

Prohodil Dareus zatímco si mnul trochu otlačený krk a oprašoval rameno trochu pomuchlané od Spiderbotových nožiček. Potom se poškrábal na hlavě a přitom si tě znova velmi pozorně změřil od hlavy až k patě jako to dělají jenom obchodníci. Evidentně svoji výzvu k orálnímu sexu myslel jenom jako vtípek nebo alespoň tušil, že na něco takového nepřistoupíš, a tak mu to nedělalo dále vrásky.

Ty se mně líbiš holka, něco v tobě je. A evidentně seš i pořádně šikovná. To jaks mě dostala byla parádní čistá práce, to se musí nechat.

Uznale pokýval hlavou a naprosto ignoroval fakt, že na něj mířiš zbraní. Dokonce ignoroval i tvůj zájem o Rychlovarku a začal se nořit do představ jak bys mu mohla být užitečná i jinak než v posteli.

Takže ty ses námezdní lovkyně, chápu to dobře? Takže kdybych měl například tlustou, ošklivou, hloupou, neschopnou, chamtivou a naprosto nesnesitelnou ženu, tak bys mě jí, za nějaký ten kredit, mohla zbavit?

Zeptal se s nadějí v hlase a přitom se šklebil napůl smíchem, napůl odporem při představě toho co popsal. Evidentně o téhle možnosti přemýšlel dlouho, ale až teď se mu podařilo zformulovat svůj požadavek.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Nespouštím z muže oči ani hlaveň blasteru. Stejně jako droid, který jistí každý můj krok. Konečně jsme opět spolu a já se mohu trochu uvolnit. S úsměvem sleduji, jak se muž upravuje a užívá si znovu získanou svobodu. Tohle bylo mé první přepadení spojené s "únosem".

Zvládli jsme to na jedničku. A je fajn slyšet slova uznání i od někoho dalšího.

Užívám si moment. Nenechávám se však příliš unést. Zapomenout se, by se mi nemuselo vyplatit.

Princip mé práce si pochopil správně. Takže dejme tomu, že ano. Ale já neuzavírám nové kšefty, když nemám ten stávající hotový...
Lusknu prsty, abych získala mužovu plnou pozornost.

...Vzpomínáš? Rychlovarka Sai. Duros Sai Maal. Kde ho najdu?
Jméno vyslovím s patřičným důrazem a doufám, že muž opět neztratí myšlenku.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Jo, jo vidíš. Rychlovarka, málem bych zapomněl.

Podrbe se na hlavě a potom na tebe udělá ukřivděný pohled, po kterém se zase rozpovídá tím stylem jakým se mluví na malé děti co něco nepochopily.

Však o tom se tady celou dobu bavíme, ne? Děláme tu obchod, vy námezdní lovci byste přeci měli umět obchodovat nebo alespoň vědět, co to je, ne? Kdybys chtěla, tak bych ti mohl dávat lekce, samozřejmě za nějaký ten kredit. Lepšího učitele bys tak snadno určitě nenašla.

Pousmál se a ty jsi věděla, že na tom co říká je asi trochu pravdy. Na druhou stranu se zdálo, že zase zklouzává od tématu, což se následně potrdilo.

Jo to až budu starej, tak si založím obchodní školu a lidi mi budou platit jenom za to, že jim budu říkat jak udělat dobrej kšeft, kde koho jak podfouknout, na co si dát pozor a jak vydělat děsněj balík. Možná že bych to moh zkusit už teď, co myslíš? Nechceš být moje první studentka? Dám ti lekce za polovic! A to už se vyplatí jak říkáme my buziknysmani!

Pokýval hlavou a nasadil důležitý výraz jako by byl přinejmenším kancléř Republiky, kterému se právě podvolil celý Senát. Potom se zamračil a zdálo se, že ho přeci jenom dohonil útržek předchozí konverzace.

O čem že jsme to mluvili? Jó obchod, vidíš. Rychlovarka. Hm. Co udělat takovej obchod. Ty odpráskneš moji ženu tak aby to nikdo nemohl připisovat mně, já ti za to zaplatím dejme tomu tři tisíce kreditů a jako bonus ti řeknu co vím o Rychlovarkovi a slibuji, že o něm vím a dokáži ho velmi snadno sehnat.

Dareus na tebe lišácky mrkl, což mohlo znamenat několik věcí. Buďto nebyl až tak sklerotický jak se mohlo zdát a měl vše dobře vymyšlené nebo se mu jeho návrh zdál velice dobrý a značilo to, že bys byla hloupá kdybys ho nepřijala a do třetice měl možná v oku jenom tik.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Usměv na tváři mi opět zmizí, když se muž rozpovídá o svých schopnostech. Je pravda, že trochu té praxe ve smlouvání bych jistě užila. Ale zatím si budu muset vystačit takhle.

O tom nepochybuji. A děkuji za nabídku. Nechám si ji projít hlavou. Spolehni se... A co...
Nedokončím větu. Obchodník se rozpovídá o svých plánech do budoucna a já rozzlobeně skousnu ret. Jeho škola mě ani trochu nezajímá. Pokud mě nenajme na odstranění učitelského sboru. Spiderbot si povšimne změny v mém chování a navrhne muže umlčet energetickým výbojem. Ačkoliv se mi ta představa zamlouvá, kývnu nesouhlasně hlavou.

Šetři energií.

Rychlovarka.

Připomenu téma. Nový návrh mě ani trochu netěší. Nemám čas z něj udělat vdovce. Kredity jsou silné lákadlo, tyhle by navíc nešli přes strýčka. Ale celá akce by musela proběhnout rychle, bez přípravy.

Tlačí mě čas. Zadavatel už chce mít Durose z krku. Řekni mi, kde ho najdu a já se pak za tebou vrátím a dohodnem se. Budeš si to moct nechat projít hlavou. Skutečně ti tvá žena pije tolik krev? Nechyběla by ti?
Zahraju na city. Pokud ke své manželce nějaké chová, možná si to rozmyslí.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Muž se na chvilku odmlčí a potom jenom nesouhlasně zavrtí hlavou. S povzdechem potom pomalu pozvedne ruku jako by ti ji chtěl otcovsky položit na rameno a vysvětlit ti o co vlastně v životě jde. Ovšem při zběžném pohledu na tvého kovového miláška od toho radši upustí a podrbe se na druhém předloktí.

Ne, ne, ne. Špatně. Tak se obchod nedělá. Ještě jsi to nepochopila.

Zakroutí hlavou a potom pokračuje k vysvětlování.

Moje žena je žába na prameni, která by měla být už dávno pod kytičkama. Když si nechceš přivydělat, tvoje mínus. Určitě to za ty peníze udělá někdo jiný. Každopádně nevím, proč bych ti měl něco o Rychlovarkovi říkat, když mi nic nenabídneš na oplátku. Navíc nemáš šanci se k němu dostat když to sám nedovolím. Ten mizernej bastard mi dluží dost peněz a dokud mi je nesplatí svojí otrockou prací, tak ho nepřenechám nikomu jinýmu. Kapišto?

Po tváři mu v tu ránu přejel nervózní výraz zřejmě proto, že asi řekl víc než původně zamýšlel. Nakonec však pokrčil rameny a dokončil myšlenku.

Můžeš si to prase odemě koupit a pak si ho můžeš klidně rozřezat na kousky nebo někam zavřít aby ti splatil co ti dluží. Mě je to jedno, ale jen tak ti ho nedám. Ani když mu budeš hrozit zbraní nebo touhle malou bestií. Tak já obchody nedělám. Dej mi dva tisíce kreditů, což činí jeho dluh a já ti ho na oplátku pošlu klidně i s eskortou kam jen budeš chtít.

Obchodník udělal novou nabídku, která pro něj pravděpodobně nebyla nevýhodná, ovšem tvářil se dost nešťastně. Původně měl zřejmě v plánu na téhle nečekané situaci trhnout víc nebo si s tebou aspoň pohrát, což ovšem už tak úplně nešlo když se prokecl.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Opravdu od něj budu muset pár lekcí vzít.
Smlouvání mi nevychází tak jak bych si přála. Nakonec mi nezbude než z moci mě svěřené prohlásit obchodníka za vdovce. 2.000 kreditů. Opět je tu ta magická hodnota. A opět nemám na její uhrazení. Duros má všude nasekanou hromadu dluhů a na mě je, abych ten čurbes uklidila!

Mohla bych zavolat strýčkovi a zeptat se, jestli by na tuto variantu přistoupil... Ne! Do Saie už neinvestuje ani kredit. I kdyby mu ho přinesli na stříbrném podnose s jablkem v tlamě! Na tolik dobře ho snad znám. Řekne mi ať si poradím a vypne spojení. Jsem lovec odměn, nemůžu si vybírat koho zabiju a koho ne. Zatím nemám takovou reputaci jako Jango Fett. A 3.000 kreditů je opravdu lákavá částka...

Rozhodnu se obchodovat.

Ne... Beru to. Rozvedu tě za... 4 tisíce. Přivedeš mi Saie, kam si určím. A pokud máš nějaké informace o jeho majetku, tak chci i je... Jen mi o své ženě všechno řekni. Jméno, kde ji najdu, jestli je nějak ozbrojená nebo má ochranku. Hodila by se fotografie. Pomohou i drobnosti. Zlozvyky, její denní program, vášeň pro nakupování... Mohla bych předstírat přepadení.
Schovám blaster za opasek a aktivuji náramkový počítač, abych si mohla zapsat každou informaci o novém cíli.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Hm, tak dobře, nechám ti dovést Saie kam budeš chtít a k tomu ti dám navíc 1.500 kreditů jako zbytek výplaty za moji ženu, to se mi zdá fér.

Zašvitoří muž nadšený z vývoje obchodu, který se mu nadmíru líbí. Vlastně zabije dvě mouchy jednou ranou. Získá rychle zpátky svoje peníze a ještě se navíc za hubičku zbaví nenáviděné ženy, kterou neměl odvahu nechat zlikvidovat dříve. Potom jenom dodá k Rychlovarkovi pár slov.

Ten mizera nic nemá. Myslíš si snad, že jsem hloupej? Kdyby něco měl, tak bych mu to sebral. Ha ha.

Darius se zasmál a bylo jasné, že je naprosto přesvědčen že ten chudák nemá vůbec nic. Evidentně tedy nevěděl o zašité lodi v docích ani o ničem jiném. Potom pokračoval o své ženě.

Ta stará fúrie ještě určitě spí. V našem bytě jenom blok odsud. Klidně vyraž dveře nebo tak něco, ale jinak mi to tam moc nerozmlať! Každopádně tam bude určitě sama a poznáš ji velice snadno. vypadá jako hutt, jenom není tolik zelená a je daleko hloupější. Radši do ní vyprázdni celej zásobník, ať je jistota, že je po tý bestii. Je tak tlustá, že by možná bylo jednodušší uříznout jí hlavu, protože si nejsem jistej jestli by tím jejím sádlem prošel projektil, natož aby jí něco udělal blaster.

Docela se rozohnil a když došel k faktu, že bys jí mohla uříznout hlavu tak se potměšíle zasmál. Tohle zřejmě plánoval už delší dobu, ale až teď zřejmě sebral odvahu. Nebo mu možná až teď přišel do cesty nějaký nájemný vrah. Potom ti podrobně nadiktoval upřesňující informace k místu, kde jejich byt leží, abys náhodou nezabila nějakou jinou ženskou, která by si to určitě taky zasloužila, ale tak bohatej že prý není.

Až ji zabiješ, tak ji vem snubní prsten. Proti němu ti vydám Rychlovarku a ty kredity. Přijď potom do mojí kanceláře, je hnedka támhle naprotí.

Mávnul rukou a potom ti radši ještě stručně vysvětlil jak se tam dostaneš, abys nemusela bloudit.

Takže platí?

Podal ti ruku na znamení stvrzení vašeho obchodu a čekal, jestli je to všechno nebo budeš chtít vědět ještě něco dalšího.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Nemá nic až na zapečetěnou loď v docích.

Bleskne mi hlavou, zatímco naslouchám mužově proslovu. Jak se zdá Sai před svým zaměstnavatelem tuto skutečnost zatajil. Na téma majetek si s ním budu muset dlouze promluvit, abych se ujistila, že toho nemá schovaného víc. Do počítače zaznamenám adresu bytu a kanceláře. Popis ženy si zapamatuji hned, pokud vypadá tak jak říkal, nepřehlédnu ji.

Platí. Snubní prsten budeš mít do konce dne na stole. Připrav si smuteční řeč.
Stisknu pevně nabízenou ruku a vyrazím.

Jen mi řekni jméno nějakého tvého rivala, který se tě snažil zbavit. Od nynějška bude znám jako ten, kdo má na svědomí tvou choť.
Naznačím plán. Loupežné přepadení by nemuselo být dostatečně důvěryhodné. A jestli sousedé uslyší, jak na ženu křičím, kde má manžela, budou věřit, že se stala pouze náhodnou obětí. Zaznamenám si jméno a spolu s droidem vyrazím k Dareusově bytu. Cesta netrvá dlouho. Během deseti minut už stojím před menší budovou s čerstvě vymalovanou fasádou. Přesně jak mi muž popsal. Přes hlavu přehodím kapuci a vstoupím. Turbovýtah mě vyveze do čtvrtého patra a mě se naskytne pohled na relativně čistou chodbu.

Byt 5c.
Očima kloužu po dveřích a postupuji dál, dokud nezavadím o správné číslo. Z pouzdra u opasku vytáhnu kabel a z druhého datapad. Přenosný počítač připojím k ovladači dveří a vyťukám sekvenci čísel. Nabourávací proces začne a na displeji přístroje se pomalu objevuje vstupní kód.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“