Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Chlapík jenom chvíli přemýšlel, možná i proto, že všechny, kdož mu usilovali o život, jež odstranil. Potom z něj však přeci jenom vypadlo jedno jména, která tě trochu překvapilo, protože až nápadně připomínalo jméno tvé rodiny.

No, je tu jeden takovej starej všivej mizera. Jmenuje se Shodo Shala "trapná šála", jo tak jsme mu s klukama říkali, pěkně se to rýmuje. Zatím si navzájem do zelí moc nelezem, ale nedivil bych se, kdyby se mě ten všivej bastard chtěl zbavit a převzít můj obchod. Udělal to už několika mejm známejm a bohužel mnoho z nich už není k nalezení. A ti co zůstali mu líbaj prdel.

Odplivl si a měl celou věc následně za vyřízenou a tudíž se vydal pryč z temné uličky, ve které jste uzavřeli oboustranně výhodný obchod, zpět do své kanceláře.

Byt jsi nalezla naprosto bez problémů a tak bylo už jenom otázkou vteřin než zámek cvakl a dveře se před tebou otevřely dokořán. Co ti ovšem mohlo udělat čáru přes rozpočet byla mrňavá, velice vysoko hafo/pištící bestie, která byla novým módním trendem v celé Galaxii. Bohaté paničky nosily tyhle příšerky v kabelkách, šišlaly na ně a kupovaly jim pamlsky a oblečky dražší než by si člověk mohl vůbec dokázat představit. Tahle na sobě měla pestrobarevný svetřík a právě se k tobě hnala krátkou chodbičkou. Nyní byla sotva tří metry od tebe a zdálo se, že stále zrychluje, aby mohla nakonec vyskočit.

Ťufíšků, copak se dějinká?

Ozval se nechutně přeslazený hlas odněkod z další místnosti kam jsi zatím nemohla vidět. Hlas však zněl poměrně vzdáleně a nezdálo se, že by to, co ho vyprodukovalo, bylo někde poblíž předsíně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Aktivuji útočný mód. Kontrola zbraňových systémů proběhla bez potíží. Všechny systémy a senzory jsou nastaveny na vyhledávání, analýzu a zneškodnění nepřítele. Cokoliv co se ke stvořitelce přiblíží nebo ji bude ohrožovat zbraní bude deaktivováno... Dveře zajeli do stěn. Před námi se objevila předsíňka 2x4 metry se dvěma vchody do dalších místností.

Poplach!
Bleskne mi obvody varování. Nadzvednu se na nohách, jakmile spatřím malého, čtyřnohého tvora blížícího se naším směrem. Analýza: Zuby: Malé, tesáky pouze centimetr dlouhé. Schopné mírně prokousnout kůži.. Drápy: Zbroušené, bezpečné.. Štěkot: Nepříjemný, otravný, prozradí nás.. Deaktivace nutná! Zaznamenám pohyb své paní, která sahá po blasteru za opaskem. Tento čin vyhodnotím jako svolení k útoku. Rozběhnu se proti zvířeti. To na okamžik ztuhne, stáhne uši a ocas.

Čepele připravené.
Jednou nohou tvora povalím, druhou rozříznu krk, třetí svetřík a zároveň břišní dutinu. Zvíře se svíjí ve smrtelné agónii, zatímco jeho vnitřnosti a tekutiny se vyvalili všemi otvory ven.

Deaktivace kompletní.

Pípnu na stvořitelku.
.
.
.
Nemám ráda domácí mazlíčky. Neposlouchají, dělají bordel, dožadují se pozornosti, jídla, místa pro vyprazdňování se. Není nad droidy. A mého pavoučka. Jediný dobrý pes je mrtvý pes.

Není zač.
Promluvím potichu, zavřu dveře, aktivuji zámek a s blastrem v ruce vyrazím do útrob bytu. Zařízen je příšerně! Nešikovně skloubené moderní i starožitné vybavení. Podivné obrazy a všudypřítomný koberec s dlouhým vláknem, ve kterém se snadno zachytávají psí chlupy a paraziti. Zamířím za hlasem. Do ložnice.

Kde máš manžela, nádhero?! Kde je ta chamtivá krysa Dareus?! Dělej, mluv! Nebo vymaluju byt tvou krví! Kde máš manžela?!
Zakřičím na kyprou ženu.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Stvoření naposledy zapiští a následně už vydá jenom krátké zachroptění potom co Spiderbot téměř oddělení hlavu od zbytku těla. Konečně bylo ticho a malá potvora dostala co si zasloužila. Pohled na zkrvavé chlupaté cosi čemu čouhají střeva a všechno možné co by asi venku být nemělo nebyl zrovna nejlepší kdyby byl někdo po obědě. Ty jsi však po jídle zatím nebyla, a tak to nebyl problém. Jeho majitelku by zjištění, co se miláčkovi stalo, asi porazilo. Toho pohledu už se ovšem asi nedočká.

Ťufíčku? Ťufíííčkůůů?!!!

Ozvalo se nejprve tázavě a potom zděšeně. Po několika krocích jsi mohla sledovat ženu skutečně obřích rozměrů, která se právě zkoušela zvednou z gauče, jehož větší část vyplňovala její ošklivá sádelnatá .. pozadí. Když tě uviděla, tak se jí zmocnila hrůza.

Kde je Ťufíček?! Cos udělala mýmu míláškovi?!!

Začala na tebe zcela nepřítomně a hystericky ječet naprosto si nevšímaje tvého dotazu. Nějakou záhadou se jí podařilo vstát a teď na ní byl hrozivý pohled. byla zhruba pět metrů od tebe, což bylo asi tak akorát aby tě nemohla zalehnout. Pokračovala ve svém nesnesitelném vřískotu, který ti málem trhal uši.

Vraždáááááá!!! Vraždááááá!!!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Tahle hromada sádla skutečně nešla přehlédnout. Jen stěží se dalo hádat, kde začíná a kde končí. Nikdo nemohl muži vyčítat, že se jí chtěl zbavit. Zvlášť po tom co začala ječet. Tón hlasu rázem dosáhl nesnesitelné hranice, při které praskalo sklo i ušní bubínky. Žena ignorovala můj dotaz.

Usnadnilas mi to.
Zareaguji na její zvolání výstřelem z blasteru do hlavy. Jekot fungoval lépe než tlumič. Rázem se rozhostilo ticho. Stěnu, nábytek a podlahu zalila krev společně se zbytky mozku a úlomky lebky. Pád těla a následnou ránu zbrzdí koberec. Na nic nečekám. Nehodlám se vraždou kochat. Přiskočím k mrtvole a uchopím snubní prsten. Tlustý prst mi naneštěstí můj úmysl ztěžuje. Proto rychle popadnu vázu, vyhodím květinu a do vody namočím ženinu ruku. Až nyní kroužek povolí a já mohu důkaz vraždy schovat ve volném pouzdře u opasku.

Mám ho, jdeme.
Zkontroluji robota i své oblečení. Mě se naštěstí podařilo krvi vyhnout, bohužel Bot na sobě několik skvrn měl. Popadnu proto malý ubrus a rychle otřu kovové tělo. Přestože se nacházíme na Nar Shaddaa, kde se nemusím obávat policie, neznamená to, že na sebe musíme strhávat pozornost.

Otevřu dveře a ty vyběhneš první. Musíme rychle zmizet.
Přeběhnu k východu a stisknu ovladač dveří. Droid vyběhne a o dvě vteřiny po něm i já. Mé další kroky vedou do kanceláře nešťastného vdovce.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Vše šlo hladce. Obludná žena dostala co si zasloužila a bylo zcela zjevné, že už nikdy více na nikoho ječet nebude. Tvůj ústup z domu také proběhl bez problémů, protože jsi na chodbě stejně jako při přáchodu, nikoho nepotkala, a tak jsi už o několik minut později rázovala s Botem na rameni do Dareusovi kanceláře. Vstupní halou jsi prošla bez povšimnutí recepční, která měla právě hodně práce s nějakým nespokojencem na telefonu. Několik ozbrojených mužů v hale si tě sice všimlo, ale nezdálo se, že by na tebe chtěli nějakým způsobem reagovat. Chodbami ses dostala až do dalšíh menšího atria, kde byla další sekretářka, podle Dariusova popisu jeho osobní asistentka, a dva pozorní strážci. Zdálo se, že tě čekají, i když asi ne tak brzy.

Můžete jít dál, pan Henon už na vás čeká.

Pobýdla tě sekretářka nezaujatým hlasem. Jeden ze strážců ti otevřel dveře a čekal, až jimi projdeš. Oba muži měli následně v úmyslu následovat tě dovnitř, což byl zřejmě standartní postup. Za velkým stolem tam seděl tvůj nový známý Darius, popíjel whisky a když tě spatřil, zatvářil se trochu překvapeně.

To už jsi tady? Tak rychle?

Užasle zíral a nemohl uvěřit, že už by mohla být celá věc zkrámovaná. Potom jenom mávl na svoje lidi.

To je v pořádku, můžete počkat venku.

Potom se na okamžik odmlčel aby si notně zavdal ze své poloplné sklenky a následně tě pozoroval co z tebe vypadne.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Mé obavy, že jekot vyburcoval sousedy byl neopodstatněný. Pokud ho někdo slyšel, neodvažoval se vyjít ven a riskovat život. Zločin byl na měsíci na denním pořádku a nejrozumnější věc, jakou jste v danou chvíli mohli udělat bylo zamknout dveře, nehlučet a modlit se. Bot nezaznamenal žádné ohrožení a tak jsme se nerušeně dostali na ulici. S pavoučkem na rameni jsem si mohla v duchu projít své dosavadní úspěchy.

Zatím se mi docela daří. I bez většího plánování... A konečně budu mít i nehlídaný příjem.
Na tváři se mi rozhostí spokojený výraz. Sebevědomě vstoupím do administrativní budovy. Podle instrukcí projdu halou, následně chodbou do menšího atria. Až nyní mě osloví sekretářka a v doprovodu dvou strážců vstoupím do kanceláře. Spiderbot se na mém rameni ošije. Přítomnost ozbrojenců ho nenechává chladným. Stačí jediný povel a zaútočí.

Nebylo proč se zdržovat...
Počkám, až za ochrankou zapadnou dveře a pokračuji.

Říkala jsem, že ta věc se Saiem nepočká... Tohle bude vaše. Upřímnou soustrast.
Vytáhnu z pouzdra snubní prsten a položím ho před muže na stůl. Spiderbot seskočí a otočí se ke vchodu, zatímco já usednu do křesla.

Vaše paní nedělala žádné problémy. Pokud nepočítám ten příšerný jekot. Jen se omlouvám za ten nepořádek. Snad vám na tom zvířeti nezáleželo?... Myslím tu malou chlupatou potvoru.
Upřesním dotaz.

Zajímají vás podrobnosti nebo přejdeme k té příjemnější části? Peníze a Duros?

Napřímím se nedočkavě v křesle.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Výborně, excelentně, nádherné!

Tleskal radostně chlapík potom, cos mu dala snubní prsten. Byl si naprosto jist, že musí být po jeho ženě veta, protože jinak jsi neměla přes tu horu sádla možnost se k prstenu dostat. Byl teď evidentně v dobré náladě a otevřená flaška whisky naznačovala, že ještě nějakou dobu v dobré náladě bude.

Výborně, podrobnosti mě nezajímají, nechám někoho to svinstvo uklidit, až se rozkřikne že je po ní. A když jste k tomu vzala i tu příšeru, tak to vůbec nevadí. Stejně bych tu zrůdu nechal utratit. Já tam stejně roky skoro nejsem, takže pár dní, než mi to tam vyčístí, určitě ještě vydržím.

Vesele vypráví a určitě by vyprávěl dál, kdyby si nevšiml tvého výrazku který značil, že asi malinko pospícháš. Rozhodně tě nechtěl provokovat nebo zdržovat víc než bylo nutné.

Ano ano. Tady jsou kredity.

Sáhnul do stolu a vytáhl několik kreditových plíšků v odpovídající hodnotě. Následně je položil na stůl před tebe. Potom se podrbal na hlavě a pokračoval.

Jak to provedeme s tím Rychlovarkou? Kam ho mám nechat poslat?

Počkal na tvou odpověď a na konec vašeho rozhovoru přidal ještě otázku.

Můžu se zeptat na tvoje jméno? Nebo alespoň nějaký kontakt, kdybych náhodou někdy v budoucnu potřeboval někoho vyřešit... Docela na mě udělalo dojem zejména to milé překvapení před kantýnou.

Znovu ti projevil uznání zejména za jeho přepadení a to žes mu oddělala ženu byla již jen taková třešinka na dortu. Teď se jenom proklínal že si na tu starou čarodějnici nezaplatil nikoho dřív. Ovšem rozhodnutí to bylo těžké. Přeci jenom kdysi to byla docela hezká a příjemná ženská. Teď už od ní byl ale konečně pokoj a to se počítalo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Děkuji.
Láskyplně sevřu kredity v dlani. Probudí se ve mě dětská zvědavost. Neodolám a jeden po druhém si prohlížím. Poprvé v životě mám svůj vlastní větší obnos. Zalije mě hřejivý pocit a ke slovu se dostane mamon, který touží tuto hromádku co nejdříve rozmnožit.

Ještě pár takových známých a zakázek a budu se moct i osamostatnit.
Představím si budoucnost, ve které jsem svou vlastní paní. Jistě neměla bych na růžích ustláno a musela si vybudovat klientelu. A co teprve strýček? Kdybych mu to oznámila na místě by vzteky změnil barvu. Ale to je ještě vzdálená budoucnost... Do reality mě opět vrátí Dariusův hlas.

Rychlovarka?... Pardon, zamyslela jsem se... Potřebuji si s ním ještě o něčem promluvit, než se o něj postarám.
Přiložím ruku ke spánku a prsty naznačím blaster.

Znám k tomu účelu jedno perfektní místo. Opuštěné, částečně pobořené skladiště. Občas tam chodí feťáci, ale většinou tam je klid. Nadiktuji ti adresu.
Zamyslím se nad možnými způsoby, díky kterým z Durose vypáčím potřebné informace. Pokud nebude spolupracovat, nebude to hezké.

Jméno zůstává stejné. Ree. Dám ti číslo na svůj komlink. Když se znovu oženíš a nebudeš spokojený, vzpomeň si na mě.
Zasměji se na svého prvního obchodního partnera.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Dobrá, do hodiny ho tam budeš mít.

Potvrdí tvoji objednávku na dodávku Rychlovarky, přičemž si poznačil adresu, aby ji nespletl až ji bude tlumočit svým gorilám. Následně si zapsal i tvé číslo na komlink a se spokojeným a šťastným úsměvem ti odpověděl.

Až budu něco takového potřebovat, tak si na tebe určitě vzpomenu.

Darius následně začal vyťukávat něco na svém komlinku a zřejmě se hodlal spojit se svými lidmi, aby zařídili Rychlovarku. Tobě pohledem naznačil, že už je pomalu čas odejít. I v tomto jeho pohledu bylo něco důvěryhodného. Byl to sice obchodník, ale nepůsobil tak strašlivým dojmem jako tvůj strýc. Každopádně teď měl váš rozhovor za ukončený a ty jsi tak mohla odejít.

____
Můžeš to dovést až do skladiště s nějakým tím popisem a tak. Já tam potom navážu od příchodu eskorty.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Už nebudu zdržovat.
Zareaguji na pohled a vstanu.

Byla radost s vámi spolupracovat. Tak zase příště, nashledanou.
Rozloučím se. S robotem u boku a kredity v kapse opustím kancelář. Ochranka mi věnuje podezřívavý pohled. Jejich oči mě naskrz propalují, dokud nezmizím. Cesta mi trvá přesně čtyřicet pět minut. Během té doby opustím relativně bohatou čtvrť doků, kde byla řada barů, překladišť a administrativních budov a přesunu se do průmyslové. Špína, šeď, továrny, vysoké komíny, těžký vzduch. V této části města jsem i mnohem obezřetnější. Místy špatné osvětlení nabízí jedinečnou příležitost k přepadení. Spiderbot celou dobu kráčí dva metry přede mnou a senzory prohledává každý kout. S rukou na blasteru ho následuji a soustředím se na všechny své smysly. Společně asi působíme odstrašujícím dojmem, protože se žádný zloděj neodváží přiblížit.

A jsme tu.
Zastavím se před stavbou s vymlácenými okny a částečně pobořenou halou. Budova dříve fungovala jako skladiště a servis speederů, kluzáků. Dokud se zde nestala nehoda, která měla za následek zničující požár. Majitel již neměl kredity na rekonstrukci a tak budovu ponechal svému osudu. Od té doby se sem stahovali zloději kovů, feťáci, bezdomovci. A samozřejmě zločinci, kterým vyhovovala odlehlost místa. Já na něj narazila během výcviku, kdy jsem společně se svým učitelem stopovala zlodějíčka, který nám nejednou vlezl do překladiště.

Jsme tu brzy. Podíváme se dovnitř než Sai dorazí.
Rozhodnu a vstoupím dovnitř. Na stěnách jsou stále znát známky začouzení. Kovové trubky zohýbal žár a dílo zkázy nyní dokonávala rez. Pod botami mi skřípali zničené součástky, suť, střepy. Všudypřítomný prach mě šimral v krku a chvílemi nutil ke kašli. V hale se nacházeli tři kostry speedrů, které zde v osudný den pohltil oheň. Jedna z nich byla nějakým kutilem upravena a vzdáleně připomínala křeslo. Velmi nepohodlný trůn, vhodný pro výslechy. Zaschlé skvrny od krve připomínali poslední oběť, která měla tu čest se zde posadit. K jejímu pevnému připoutání tu byl řetěz.

Kolegové nám to již připravili. Jak milé... Co myslíš? Ocení to Sai?
Zasměji se. Ozvěna nese můj hlas dál a dál...
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Čekala jsi zhruba deset minut než se objevili dva přiblblí Gamorreani se sekerami, kteří vedli drobného Durose, který měl sklopenou hlavu a celkově vzbuzoval lítost jak svým pohublým obličejem, tak i děsem ve tváři a ne přlíš udržovanou mechanickou kombinézou, která byla na několika místech potrhaná a celá umazaná.

Pán Darius se nechává poroučet!

Zachrochtal jeden z vepřů a společně ti hodili k nohám trosku Saie Rychlovarku. Ten jenom tiše zastánal a radši zůstal ležet na zemi u tvých nohou. Neopovažoval se ani vzhlédnout. Oba strážci si potom uchrochtli na pozdrav a vyrazili zpět odkud přišli. Brzy jsi tak zůstala sama s tím, co kdysi dávno možná bývalo schopným duroským pilotem. Kolem nikde nikdo nebyl. Vlastně byl všude klid a mír.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Uběhne deset minut a balíček dorazí. Dvojice Gamorreanů hodí durose k mým nohám jako by to byl pouze kus hadru. Vlastně i tak vypadá. Hubená postava, roztrhané, špinavé oblečení.

Výborně. Můžete jít.
Odpovím strážím a pokynu jim hlavou. Jakmile prasečí tvorové zmizí hala ztichne. Zklamaně hledím na ležícího muže. Čekala jsem, že mi přivedou hrdého pilota. Arogantního, nebojácného, chamtivého, mazaného. Bytost úzce spjatou s jeho lodí a vesmírem. Oči, ve kterých budu číst o prožitých dobrodružstvích. Ne takovou zlomenou trosku.

Ani nevíš, co všechno jsem musela udělat, abychom se setkali.
Promluvím. Z pod opasku vytáhnu blaster. Jen pro jistotu. Spiderbot se postaví těsně vedle Saie.

Nemohla jsem se tě dočkat. Byla jsem zvědavá, jak vypadá ten hlupák, který nasekal všude tolik dluhů... Dost si mě zklamal.
Vydechnu a rozhodnu se dál nechodit kolem horké kaše.

Víš, kdo mě posílá?
Žádná odpověď a tak pokračuji.

Pan Shodo Shala. Dlužíš mu hromadu peněz a on je chce zpátky. Je to asi zbytečné, ale musím se zeptat. Máš je? Nebo cokoliv, co bys mohl nabídnout?
Odmlčím se.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

Muž tě sice během tvého proslovu nepřerušuje, ale je na něm vidět, že poslouchá. Při vyslovení jména tvého strýce se roztřásl a pomalu zvedl svoje oči, aby na tebe upřel svůj smutný, vyděšený a prosebný pohled.

Prosím ne, nezabíjej mě! Mám doma na Duru malou dcerku.

V očích se mu začnou objevovat slzy a on pokračuje lítostivým hlasem.

Už jsem jí roky neviděl, ani nevím jestli je zdravá a živá. Tolik jsem se snažil pro ní zajistit lepší budoucnost...

Teď už se mu po modrých tvářích kutálely slzy jako hrách. Zlomeny muž se pomalu vyškrábal na kolena, sepjal ruce před sebou a dál na tebe upíral svůj zrak, ve kterém se zračilo tolik lítosti a provinilosti jako v žádném jiném.

Vůbec nic nemám, jenom zbytky svýho mizernýho života, i když ten mi, zřejmě, už dávno taky nepatří. A potom už jenom malou Chaali. Snad. Ach doufám že je v pořádku...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa; střední patra

Tentokrát mlčím já. Mlčím a trpělivě naslouchám. Stejně jako spiderbot, který analyzuje mužova slova. Plně si uvědomoval, že jsem si nepřišla pro peníze, ale pro jeho život.

Buď je to velmi dobrý herec, nebo má doma skutečně dítě.
Po zádech mi přejede mráz. Vzpomenu si na své rodiče. Bylo mi sedm, když zmizeli. Odletěli na obyčejnou, rutinní misi a už se nikdy nevrátili. Možná byli v podobné situaci. Před někým klečeli a prosili o život. Zmínili mě, ale jejich vrah jim nevěřil...

Nic nemáš?!
Obrním se a dám průchod svému vzteku, smutku, křivdě.

NIC NEMÁŠ? Podívej se na mě! Vypadám snad jako děvka?!... NE!... Tak proč mě zkoušíš ojebat!

Zařvu a praštím muže do tváře.

Proč bych ti měla věřit, že máš někde haranta, když mi lžeš?... Vím o tvé lodi, šmejde! A mrtvému ti nebude k ničemu! Dám ti ještě poslední šanci vyřešit to po dobrém. Takže znovu. Máš někde zašitý jiný majetek?
Přiložím hlaveň blasteru durosovi mezi oči.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Jen slabé děvče? (Gwendolin)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa; střední patra

K tý lodi se stejně nemůžu dostat. Beztak na ní ležej dluhy a rostou rychlejc než bych byl schopnej jakkoli vydělat.

Zalykal se v zoufalém pláči Duros. Zamřel oči a se stále sepjatýma rukama se snažil obměkčit tvoje srdce nejprve zapřisáhnutím, že před tebou skutečně nic víc netají a potom prostou prosbou.

Nic nemám, vážně nic nemám. Kdybych měl, tak bych se vykoupil. Všichni mě podvedli, zloději. Prosím, nech mě žít. Nech mě vrátit se za mou holčičkou. Tu loď si klidně můžeš vzít, jen mě, prosím, nech odletět za moji dcerou.

Sai žadonil o svůj život a v jeho slovech jsi cítila hořký příběh, ale také pravdu. Byl to jenom zlomený muž, který v životě zřejmě udělal mnohem víc chyb než bylo zdrávo a ty jsi teď byla ta, která měla rozhodnout o jeho životě.

Prosím, nezabíjej mě. Nasednu na první transport na Duros a už se nikdy nevrátím. Nech mě vrátit se ke svý holčičce. Kromě mě už skoro nikoho nemá...

Znovu otevřel oči a strachy se třásl při pohledu na blaster, který byl připravený vystřelit mu mozek z hlavy.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“