Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Tovární čtvrť v Tyreně
Povzdechnu si. Ale no tak... Svěsím ramena nad reakcí strážného. Pak mě něco napadne a pomalu k němu přejdu.
Dobrý den pane. Pozdravím ho, se svým nejhezčím úsměvem.
Omlouvám se, ale asi jsem zabloudil. Nevíte kudy bych se dostal k rezidenci Gannesových? Pomalu jeho pohled odvracím od dveří.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Námořní přístav:
Nad neúspěchem svého prvního plánu jen zklamaně svěsíš rameny a rychle přijdeš s jinou alternativou. Ta již obnášela osobní zapojení, kdy jsi vyrazil přímo ke strážnému s úmyslem zahájit rozhovor. Strážný si tě všiml velice brzy a okamžitě se vnitřně připravil na možný střet. Jeho odhodlání jsi vlastně mohl pozorovat i z venčí, když se proti tobě postupně zvedala jeho blasterová puška, která rozhodně nebyla nastavená na omráčení.
Oslovení a milý úsměv muže příliš neotupily, ale jejich následkem ani nevystřelil, takže to z téhle stránky bylo stále relativně dobré. Konkrétní dotaz trochu uklidnil naježenost strážce, byť jeho pohled i nadále spočíval na tobě.
Gannesových?
zopakoval nejistě a chvilku na oko přemýšlel, na oko hlídal, než si uvědomil, o kom že to mluvíš.
Co sakra potřebuješ u Gannesových?
zeptal se tě zaraženě, protože si nějak nedovedl vytvořit konkrétní spojitost mezi tebou a jednou z nejbohatších corellianských rodin.
A navíc, proč je hledáš tady? Nebo si snad myslíš, že bydlí v nějakým z těch skladišť tady okolo?
rozchechtal se pobaven myšlenkou toho, že by snad někdo vlivný bydlel tady v okolí. Absurdnost té myšlenky jej značně pobavila a uvolnila by Hanně prostor, kdybyste se stále nenacházeli hodně blízko dveří, kde by ji mohl zaregistrovat periferním viděním. Znamenalo, že jsi potřeboval strážného ještě trochu více vzdálit od dveří, které tak ostražitě hlídal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia, Námořní přístav:

Gannesovy jsou rodinní přátelé. Bezelstně se usměju.
Máma mě poslala abych je pozdravoval. Žijeme daleko, takže se tu moc nevyznám. Nemohl by jste mě k nim doprovodit? Zeptám se ho a zkusím ho pomocí Síly přesvědčit.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Námořní přístav:
Rozhodl ses to zahrát na nevědomého a ztraceného mladíka a pokusil se u stráže vyžádat si doprovod až ke Gannesovým. Když jsi mu předložil tenhle požadavek, tak na tebe překvapeně vytřeštil oči a nebyl si jistý, jestli se má smát nebo nechápavě kroutit hlavou.
Ty si ze mě děláš srandu, nebo co?
promluvil konečně a v jeho tónu jsi velice lehce mohl rozpoznat podrážděnost. Očividně jsi svým pokusem přimět ho odsud odsud dost naštval, nebo alespoň způsobem, který jsi aplikoval.
Jestli jdeš fakt za Gannesovýma a neseš jim pozdravy od své matičky, tak jsi buď fakt tupej nebo pitomej. Už vidím, jak by nějaká bohatá panička poslala svého malého rozmazleného synáčka pěšky, aby vyřídil pozdravy. Navíc kdokoliv s kouskem rozumu by si alespoň vzal taxi, aby ho tam zavezl, protože Gannesovic rezidenci tady zná každý,
vyhrkl ze sebe ostře a mohl jsi z něho jasně vycítí jeho nelibost vůči tvé osobě. Bylo jasné, že na podobné jednoduché triky ti jen tak neskočí.
Takže odsud koukej sypat, nebo pořádně seřežu. Nejsem tu pro srandu nějaké pakáži,
uzavřel váš rozhovor dost jasným výhružným gestem a rozhodně sis byl jistý tím, že byl připraven tě udeřit. Pohled jeho očí tě po dobu tvého rozhodování propaloval a sám majitel čekal na tvou reakci. Mezitím pevně svíral svou zbraň a o případném překvapivém útoku by se v současné době také nejspíš nedalo mluvit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
lilie235
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2012 22:54:12
Bydliště: Bílá Třemešná 381

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od lilie235 »

Corellia,Námořní přístav

Tak tohle nevyšlo. Pomyslím si, při rozhořčené odpovědi strážného. Pohledem skouknu jeho postoj.
Tak pardon, snad jsem nic neřekl. Ale já se fakticky potřebuju dostat ke Gannesovým. Prosím! Doveďte mě tam. Já ani nevím kde vlastně jsem. Řeknu a zkusím na něj nenápadně použít Sílu, abych ho přesvědčil.
Celý život je jen sada obrázků v mozku. Není žádný rozdíl mezi těmi, které se zrodily ze skutečných věcí, a těmi, které se zrodily z vnitřních snění, a není důvod si jedněch vážit víc jak druhých. - H. P. Lovecraft

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro lilie235(Pter Foss)

Příspěvek od Jordi Linx »

Corellia, Námořní přístav:
Veškerá snaha vedoucí k odlákání pozornosti strážného zatím přicházela vniveč a ty ses stále nikam neposouval. Navíc několik tvých pokusů již notně zapůsobilo na nedůvěryhodnost muže, takže bylo celkem jasné, že běžným způsobem svého cíle jen tak nedosáhneš. Zkusil jsi proto poprvé trochu využít Sílu, jenže ani v tomto případě to nemělo úplně ideálního řešení. Muže to vlastně jenom o to více naštvalo.
Mně je sakra ukradený, že jsi ztracenej. Tak se prostě koukej odztratit někde jinde. Tak koukej konečně zmizet, tady stejně nemáš co pohledávat!
vykřikl na tebe prudce a udělal krok kupředu, aby tím zdůraznil svou hrozbu. Nebylo již déle pochyb, že každý další krok navíc povede k explozi jeho nervů a hlavně možnému útoku vedenému tvým směrem. Navíc bylo jasné, že by se nejednalo o nic výjimečně jednoduchého.

Pokud by ses krátce podíval směrem doleva, tak bys po chvilce pátrání mohl nalézt Hannu, která se už chystala na to, až dostane svou příležitost. Zatím se pořád opatrně blížila na své místo, takže nemohla žádným gestem vyhodnotit, jak sis dle jejích měřítek počínal. Ale vzhledem k tomu, že strážný stále hlídal svou pozici a dokonce ti již hrozil násilnějším střetem bys nemusel pochybovat o tom, že potlesku by ses od ní zatím nedočkal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“