Jacen Ma'ase - Výcvik

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré Vrchy
"Stojte!" zakričal Bane s diabolským úškrnom a zoskočil dolu z tanku, práve keď sa droidi chystali vypáliť smrtiacu salvu.
"Majster Quinlan Vos, som rád že vás opäť vidím. Prosím zložte zbrane, nie je potreba aby ste zomierali hneď" povedal s úškrnom na tvári Cad Bane a pomaly sa prechádzal pred tankom. Vos vyzeral chvíľu rozrušený dokonca beznádejný, no zrazu akoby čosi zbadal, či vycítil a vrátila sa mu sebaistota.
"Vzdaj sa Bane. Rád s tebou tentokrát nebude mať zlutovanie - zhniješ v najšpinavšom väzení v Galaxií" začal hovoriť Vos a Bane sa zamračil a mimovolne sa strhol, "Ó áno. Už si tam bol však? Corulag, mám pravdu?" Bane nahnevane odplul a zakričal: "Zabite ich!", no vtom mu okolo hlavy preletela rana z dela, až mu spadol klobúk a zasiahla niekoľkých droidov kúsok od neho. Bol to druhý tank, ktorý sa začal správať úplne iracionálne. Strieľal po vlastných droidoch, ničil ich pohybom a smeroval ku vám. Vytvoril taký chaos a taký rozruch, že droidi si vás zrazu vôbec nevšímali - toto bol správny čas zaútočiť. Bane rýchlo vstal, vzal svoj klobúk a rozbehol sa s blasterom v ruke k tanku. Keď bol tesne pri ňom, zrazu vyletel jeden z krytov vchodu do tanku a z neho vyskočila majsterka T´ra Saa so zeleným mečom v ruke a Bane musel urobiť rýchlo salto dozadu ak sa jej chcel vyhnúť. Potom po nej začal páliť a ona odrážala strely svojím mečom. Tank z ktorého vyšla explodoval a zničil ďalších droidov. Druhý tank, na ktorom bola Elsah sa otočil a vzďaloval sa od bitky, pričom jeden droid vyšiel z horného poklopu a senátorku stiahol dnu do tanku. Kyle už dávno zaujal krytie a ostreľoval droidov a Vos sa na teba len krátko pozrel a s vytaseným mečom sa rozbehol oproti zdecimovaným droidom.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré Vrchy
Nechápavě jsem sledoval sled událostí, který vyústil překvapivým útokem Mistrině T´ra Saa.
Co to zatra...?!!
Po té se na mě Mistr Vos rychle podíval vyběhl mezi droidy.
Tohle je ten okamžik..
Rychle jsem přešel do formy Ataru a vyrazil za Mistrem Vosem.
Musím zachránit senátorku.. Pak můžu pomoct ostatním.. ale pokud nezachráníme senátorku je celá naše snaha k ničemu..
Prvnímu droidu, který se postavil mezi mne a vzdalující se tank jsem uťal paži s blasterem a následně jej Silou odhodil na hned vedle stojícího droida. S pomocí Ataru jsem pak vyskočil na dalšího droida a světelným mečem ho rozpůlil vejpůl pod sebou, nečekal jsem ani okamžik a skočil na dalšího droida a akrobatickými skoky se rozeběhl za stále se víc vzdalujícím tankem.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré Vrchy
Utekal si za tankom ktorý sa hnal preč od bitky, no droidi si ťa bohužiaľ všimli a hlavica tanku sa otočila a vypálila smerom k tebe niekoľko projektilov, ktorým si sa musel uhnúť saltom dozadu. Tu ťa však prepadli ostatní droidi B-2 a ich paľba ťa odrezala od tanku. Quinlan Vos statočne bojoval po boku majsterky T´ra Saa, pričom sa na vás hrnuli stále ďalší a ďalší droidi. Tí ťa nútili ustupovať, až si chrbtom narazil na inú osobu. Otočil si sa a zistil si, že je to Kyle, ktorý teraz držal vibrodýku a blaster a bojoval s droidami na blízko.
"Takže ešte žiješ?" spýtal sa so smiechom, no ten smiech už nebol arogantný ako predtým, "to je dobre! Vyzerá to tak že to aj tak čoskoro ukončia..." povedal trochu skleslo a uprel pohľad na horizont. Okrem toho že okolo vás ešte stále bola asi stovka droidov, čosi sa mihalo na stráňach kopcov pred vami aj za vami. Z hôr sa dolu niečo kotúlalo, veľmi rýchlo, niečo mechanické. Droideky. Bolo ich asi dvadsať a blížili sa so všetkých strán. Vos a T´ra Saa si ich zatiaľ evidentne nevšimli. Počty droidov, ubúdali, no zdá sa že sa znovu sformovali. Tank na chvíľu zastal , no bol veľmi ďaleko od vás.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré Vrchy
"Mě se tak snadno nezbavíš. Stále ještě stojím a ty zjevně taky tak bojuj a nekecej blbosti!"
Vykřikl jsem na Kyla a vrhl se znovu na droidy.
Až na únos senátorky a naše obklíčení armádou droidů vypadá naše mise dosud jako úspěch...
Ta krása destrukce kovů s využitím mého meče je fascinující..Přestože, mě od toho výcvik odrazuje nemůžu zabránit tomu abych si to trochu neužíval..
Pomyslel jsem si a přesekl droida který se dostal přede mě vodorovně vejpůl. Pak jsem myslet přestal a vrhl se na droidy v zběsilém rytmu akrobatických skoků Ataru.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré Vrchy
Pomaly sa situácia zhoršovala. Zdá sa, že droidov bolo viac, ako ste videli na začiatku, pretože okrem toho že vás teraz obklúčili aj droideky, dorazil ďalší tank s posilami typu B-1. Obklúčení všetkými typmi droidov ste teraz stáli v kruhu uprostred armády droidov. Tí však zrazu prestali strieľať. Opäť ste uvideli Cad Banea. Znova stál na svojom tanku a držal senátorku ktorá už bola pri plnom vedomí. Situácia vyzerala beznádejne, no vtom sa objavil ktosi ďalší. Od hôr sa k vám blížili lode ktoré si nikdy nevidel, no mali republikové farby a znaky. Boli to vojnové lode a bolo ich päť - výsadkové. Preleteli nad vami a svojimi strelami zanechal spúšť v radách droidov. Vos a T´ra opäť zapli svoje meče a vrhli sa do boja. Výsadkové lode pristáli kúsok od vás a z každej z nich vystúpil pluk asi dvadsiatich vojakov v bielych brneniach akých ste nikdy v živote nevideli. Zo strednej lode vystúpila známejšia tvár. Bol to rodiánsky majster Jedi Bolla Ropal a jeho sprevádzal chlapec so svetelným mečom, zabrak. Hneď ako k vám Ropal dorazil k nemu dobehol jeden zo zvláštnych vojakov, podla hodnosti poručík.
"Droidi sú na ústupe, generál Ropal"
"V poriadku, CL-7825. Zaistite okolie a uzavrite droidov v údolí" odvetil mu Ropal.
"Rozkaz pane!" povedal a odišiel.
"Majster Vos! Som rád že vás vidím nažive. Toto je môj padawan Tyzen Xebec. Nie je čas na vysvetlovanie..." začal hovoriť Ropal, no prerušil ho Vos.
"Senátorka!" zakričal a ukázal kdesi dopredu. Vzadu za ustupujícimi droidami totiž Bane práve nasadal na speeder a vliekol senátorku, "Nesmie nám ujsť! Jacen, za ním!" zakričal na teba a okamžite sa rozbehol cez línie klonov až ku Baneovi, snažiac sa ho zastaviť, pričom dúfal že ho budeš nasledovať.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré Vrchy
Překvapeně jsem sledoval výsadkové lodě neschopen slova až do doby kdy Mistr Vos vykřikl a ukázal na unikajícího lovce odměn.
Běžet za speederem? Zatraceně Mistr Vos musí vždy jednat a až pak myslet!
Rychle se podívám na výsadkovou loď ze které právě vystoupil Mistr Ropal a bez jediného slova kolem něj proběhnu a skočím do stojící loďi.
"Vy! Sloužíte republice!?"Ukážu na znaky na jejich zbrojích. "Sledujte támhle ten speeder, ale nestřílejte! Je tam republiková senátorka! Dostaňte se před něj a zastavte ho! Je to v zájmu republiky a především ve vašem zájmu!" Zažehnu svou čepel pro podtržení svých posledních slov.
Zatraceně doufám že toho o Jedi moc neví, jestli se rozhodnou vyzkoušet opravdovost mé výhružky nevidím to světle...

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré Vrchy
Ostatné transporty už boli vo vzduchu a ostreľovali droidov. Klon ktorý stál pri vchode sa na teba trochu prekvapene pozrel, no keď uvidel tvoj meč nemal už žiadne pochyby.
"Rozkaz, pane! Nasleduj tamten speeder" povedal klon smerom k pilotovi a loď sa odlepila od zeme. Podľa čísla sa klon volal CT-2259, seržant. Po ceste loď trochu spomalila a znížila výšku, pričom do otvorených bočných dverí naskočil Quinlan Vos. Loď potom vyletela a plnou rýchlosťou prenasledovala speeder.
"Skvelá práca, môj mladý učedník" pochválil ťa Vos a položil ti ruku na plece.
"Mám plán. Zoskočíš na speeder a postaráš sa o senátorku, ja sa postarám o Banea!" kričal Vos aby prehlučil motory. Speeder vyšiel z hôr a teraz ako šíp uháňal po rovnej pláni do lesa.
"Musíme ho dostať kým sa dostane k lesu, pane!" povedal seržant CT-2259. Loď už bola celkom nad speedrom. Vos sa pripravil na zoskok a pozrel na teba.
"Na tri: raz... dva... tri!!"

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré Vrchy
Bylo by jednoduší od tam dostat senátorku a potom ten speeder rozstřílet ze vzduchu..
"Buďte opatrný Mistře.."
Vyskočil jsem z lodě a pomocí síly usměrnil pád do zadní části speederu za senátorkou.
Pak jsem ji Silou nadzvedl a opatrně vysadil, tak aby pro ni mohli přiletět s výsadkovou lodí.
A teď k tomu bastardovy, který je za tohle zodpovědný...

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré Vrchy
Tvoj plán bol dobrý. Dopadol si za senátorku a skôr než sa stihol Bane spamätať, vzal si ju preč. Trochu zle si však odhadol tvoju silu a obaja ste dopadli na chrbát do prachu a zeme, no nikomu sa nič nestalo. Vos dopadol na speeder chvíľu po tebe, no Bane ho prudko udrel lakťom do brucha a Vos spadol dozadu zo speedera. Kým ste sa nazdali, Cad Bane bol v lese, kam ho loď nemohla nasledovať. Quinlan Vos vstal a dobehol až k tebe a senátorke, ktorá sa práve vedľa teba prebrala. Vos jej podal ruku a pomohol vstať.
"Už je to v poriadku, ste v bezpečí senátorka" povedal jej a ona ho objala. Vedľa vás pristála výsadková loď a kloni jej pomohli nastúpiť.
"Viedol si si veľmi dobre, Jacen" pochválil ťa hrdo tvoj majster a nastúpil do pripravenej lode.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré Vrchy
Zatraceně ten modrej bastard nám zdrhnul! Naštěstí jsme zachránili senátorku...
"Děkuji Mistře, ale ten lovec odměn nám zdá se utekl.. minimálně pro tuto chvíli"
Nastoupili jsme do lodě která nás přiletěla vyzvednout.
Rád bych vyslechnul senátorku, ale to mi asi nepřísluší, každopádně je tady ještě jedna maličkost kterou potřebuji vyřešit..
"Seržante chci se vám omluvit za svoji předcházející výhružku a poděkovat vám za vaši pomoc, vy jste ta jednotka vyslaná s Mistrem Ropalem?" Vyhlédl jsem ven a sledoval pod námi unikající krajinu.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré Vrchy
Seržant sa k tebe prekvapene otočil ale pre helmu si nevidel jeho výraz tváre, napriek tomu si cítil akýsi zvláštny pocit radosti.
"Nie je treba sa ospravedlňovať, pane. Som seržant CT-2259, veliteľ 25. výsadkovej čaty, 5. batallionu, III. légie, Veľkej klonovej Armády Republiky, ale môžete ma volať Dean" povedal seržant a ďalej vydával rozkazy svojím mužom. Loď vás doviedla až na miesto kde predtým prebiehala bitka. Teraz už boli všetci droidi zničení, všetky výsadkové lode na zemi a klony sa radili do šíkov a nastupovali do lodí. Pri malom komandérskom centre stáli majsterka Jedi T´ra Saa, Bolla Ropal a jeho zabracký padawan, Kyle a dvaja klonoví dôstojníci. Tam pristála vaša loď, ale vystúpili ste len ty a Quinlan Vos, senátorka spolu s loďou odletela do bezpečia.
"Zachránili sme senátorku" oznámil Vos ihneď pri príchode. Bolla Ropal okamžite pristúpil k nemu a podal mu holografický komunikátor.
"Niekto chce s vami chovoriť" povedal. Na holografe sa objavila rytierka Jedi, Aayla Secura, bývalá padawanka tvojho majstra.
"Majster Vos, rada vás vidím. Musíte okamžite odletieť na Geonosis, potrebujeme vašu pomoc aj pomoc vašich jednotiek" povedala a zjavne bola unavená z boja.
"Priletíme hneď ako to bude možné" odpovedal jej Vos a spojenie sa prerušilo. Potom sa Vos otočil k tebe a Kyleovi.
"Obaja ste odviedli kus náročnej práce. Kyle, klony ťa dopravia kam budeš chcieť, Republika na teba nezabudne. Jacen, ty sa vráť do Chrámu na Coruscante a podaj hlásenie Rade. Nech vás Sila sprevádza" povedal Vos a usmial sa na vás, pričom pri vás práve pristál ďalší transport.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Sealen »

Devaron, Modré Vrchy
Velké klonové armády republiky? Co to znamená? Asi se budu muset zeptat Mistra Vose, nebo jiného Mistra...
"Tak tedy Dean, těším se na naši další spolupráci pokud někdy budu mít to štěstí."
Přistáli jsme na bývalém bojišti, nyní naprosto prostém bojových droidů.
Po vystoupení nám Mistr Ropal ukázal holograf se zprávou od bývalé padawanky Mistra Vose.
Na Genosis? Znělo to naléhavě, ale díky Síle že tady to dopadlo dobře..
Počkat já neletím?! Zatraceně.. Zklamaně jsem si pomyslel.
Odvrátil jsem však pohled od Mistra Vose a podíval se na Mistrini T´ra Saa.
S vaším dovolením Mistrině, rád bych se vás zeptal jak jste se dostala do toho tanku? Dosud to nedokážu pochopit. A také bych vám chtěl popřát štěstí kdybychom se v brzké době neviděli..
Po té co jsem si vyslechl odpověd jsem zamířil k čekajícímu transportu, u kterého stál Kyle.
"Tak se zdá, že jsme to oba přežili. Je mi líto tvého bratra, pokud byl alespoň částečně takový jako ty pak republika přišla o nedocenitelného vlastence, každopádně bylo mi ctí s tebou spolupracovat" S obřadní úklonou jsem nastoupil do čekající lodi.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jacen Ma'ase - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Devaron, Modré Vrchy
Majsterka T´ra Saa sa na teba milo usmiala a hovorila.
"Vy ste odvrátili pozornosť a ja som využila moment prekvapenia. Droidi sú jednoduché stroje, dajú sa ľahko ovplyvniť. Odchádzam s tvojím majstrom na Geonosis pomôcť ostatným rytierom Jedi. Nesmúť, Jacen. To nie je miesto pre padawana" povedala a venovala sa debate s majstrom Ropalom.
Keď si sa prihovoril Kyleovi, bol trochu prekvapený, no nakoniec sa usmial.
"A ak sú všetci padawani takí ako ty... ah.. nie. Stále nechcem mať s republikou nič spoločné" povedal a so smiechom ti položil ruku na plece.
"Nebyť teba už tu nie som ani ja. A môj brat na mňa určite počká... a určite je spokojný že odišiel spolu so svojou loďou" povedal a nastúpil do lode, ktorá vás oboch odviezla až na obežnú dráhu Devaronu, kde na vás čakal veľký krížnik. Tam ste sa stretli s ďalšími klonmi a tí vás dopravili na Coruscant.

Tak skončila Bitka o Modré Vrchy. Vrátil si sa na Coruscant a podal si hlásenie zvyšku Rady, ktorý zostal v Chráme. Majster Vos a majsterka T´ra Saa sa na Geonosis pripojili k ofenzíve ktorú viedol Majster Windu a Majster Yoda pri prvej porážke Separatistov. Zároveň touto bitkou začal celogalaktický konflikt známy ako Klonové Vojny. Senátorka Elsah´sai´Moro sa vrátila do funkcie a prezidentka Devaronu Aven´sai´Ulrahk podpísala dohodu, podľa ktorej bol vybudovaný Jedijsky Chrám a Republiková základňa v údolí Eedit. Jeho výstavbu viedol Majster Jedi Bolla Ropal. Kyle po návrate na Coruscant odišiel do Undercity a odvtedy si o ňom nepočul ani slovo.


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“