Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Protože ses dále nechtěla pouštět do možného sporu, jenž mohl vyústit navigační potíže, změnila jsi krátce před vyzdvihnutím nahoru téma. K odpovědi na něj se však už Myrk nedostal, protože jsi nikterak neváhala s opětováním jeho lísavého gesta. Fyzické pochody okamžitě převálcovaly jakékoliv myšlenkové procesy a tvé rty spočinuly na těch jeho.
Pokud byl překvapen tvou reakcí, tak jsi to rozhodně nemohla rozpoznat, protože reagoval přirozeně, srovnal tempo pohybů rtů, přidal jazyk a převzal zlehka iniciativu, aniž by sis to stihla pořádně uvědomit. Nemohlo tě ani určitě překvapit, že si tě přitáhl těsněji k sobě a ruce velice pohotově zaujaly pozici na tvém zadku, který i jemně stiskly. Takto jste setrvali skoro minutu, než od polibku lehce upustil, i protože vám oběma nemohlo uškodit řádné nadechnutí.
Tak to mě podrž - Jedi a umí líbat. A kdyby jenom to ... no, holky z města se holt poznají,
pousmál se pobaveně a v tónu jeho hlasu byla znát jakási mírná příchuť vítězství nebo snad triumfu. Že jeho pohled sklouzl směrem k tvému výstřihu ti nemohlo uniknout, obzvláště, když byl zvýrazněn namáčknutím k jeho hrudníku.
Co takhle se na ten úkol vykašlat a udělat si hezký den. Věřím, že bych dovedl nalézt nějaké hezké místečko tady v okolí, kde by mohlo být i útulno,
zazubil se a pokusil se o lišácký úsměv, který by určitě několik dívek nenechal klidnými. Fakt, žes mu před chvilkou pokládala otázky ohledně slečna, která ho přivedla a k níž se očividně dost měl, jej nijak netrápil a vlastně se ani nezdálo, že by na to nějak plánoval odpovědět. V současné chvíli se dle všeho soustředil pouze na jednu záležitost, kdy se zdálo, že ty ses nacházela v jejím středu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
A tos ještě nezažil všechno. S pomocí Síly se toho dá dělat...Zareagovala jsem na jeho první větu dvojsmyslně.
Zapomeň, brouku, spokojeně jsem se usmála a tentokrát já jsem použila svý ruce, abych mu zajela pod kalhoty a lehce mu zmáčkla holý zadek. Napřed splníme úkol, a pokud nás tu zastihne tma… tak budu přirozeně potřebovat, abys mne zahřál. I
S chlapama je to všude stejný. Ať jsou Jedi, nebo ne.
Ale jestli zjistím, žes mne schválně vedl oklikou, tak ti ho ukousnu. Přidám i lehkou výhružku, kterou myslím částečně v žertu, ale částečně vážně.
Většině holek by už asi dávno poklesly kolena, ale já nepatřím mezi většinu slušných děvčat. A jsem na to patřičně hrdá. Navíc, dala jsem mu už hodně prostoru, ale nemohu dovolit, aby si myslel, že vůdcem je teď on. Musí mít nějaké meze.
Lehce jsem jej od sebe odstrčila. Nebo pokud k našemu cíli dorazíme brzo, tak tam koneckonců můžeme přenocovat, hodila jsem druhý návrh, ale poté jsem se k Myrkovi otočila zády.
Ještě že teď mne nikdo nemůže vidět. Jsou věci, které mým mistrům zůstanou navždy zahaleny rouškou tajemství.
Jako první jsem vykročila směrem, kterým jsme původně společně šli. Půjdeš? A vůbec… nechceš vzít ten bágl teď ty? Sundala jsem si ho ze zad, zastavila se a ohlídla se na něj. Tahám ho druhý den, mám natažený svaly a ty jsi zcela evidentně silnější. A koneckonců, jsou tam věci i pro tebe. Záda po včerejšku sice cítím taky, ale bágl je celkem lehký, nicméně stejně se mi s ním už tahat nechce.
Do Myrka rozhodně nejsem zamilovaná. Dokonce bych ho ani nezařadila do kategorie „kamarád“. I když se tvářím vesele, žertuju, směju se a slibuju nejrůznější věci, tak ve skutečnosti je to pouze maska. Sice se podobné myšlenky snažím upozadit téměř celý rok (a celkem se mi to daří), tak přes to ve mně zůstává jakýsi pocit osamocení a vykořeněnosti.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Nejdříve jsi ho krátce poškádlila a dala mu naději na pokračování, než jsi vše utla stejně rychle, jako to celé mohlo začít. V jeho pohledu jsi mohla spatřit chtíč, na nějž si ho navnadila tím, jak jsi mu prve polevila. A pak také jakési nepochopení toho, proč jsi se rozhodla přestat, když se ti to muselo zákonitě líbit. Ještě chvilku Myrkovi trvalo, než se vzpamatoval a to už měl u nohou tvůj batoh, který jsi mu de facto hodil na krk jakožto náhradu za své objetí.
Eh a cože tam je pro mě?
zmohl se jen krátce po chvilce a váhal, jestli má nahlédnout do útrob batohu nebo vyčkat na nějaký tvůj další pokyn. Nával chtíče očividně překonával docela dost složitě a tak se nedalo divit, že si celou situaci uvědomil až o něco později. A nebylo pochyb o tom, že se z toho netvářil nikterak nadšeně.
A třeba se mi později nebude chtít? A navíc, určitě tam budou ferokrysy a podobné potvory, díky kterým se nebude chtít tobě. Takže co takhle to prohodit, užít si teď a pak třeba pokračovat? Ty trosky ti stejně nikam neutečou,
rozhodl se ještě zabojovat pro svou chvilku potěšení, na kterou se dle všeho docela dost těšil. Vlastně jsi měla pocit, že po ní doslova bažil, div že neslintal jako bantha. Ale i tak se dovedl na oko alespoň trochu kontrolovat a ovládat, což by u těch několika vzdorných dívek také dopomohlo k jejich "zlomení".
Nakonec mu však nezbylo než vyrazit kupředu a opět se ujmout vedení - nehodlal ti to však ulehčovat od možných kontaktů a neustála se pokoušel o to "ti pomoci" nahoru, nenápadně se otřít a podobně, aniž by to mohlo působit dojmem úmyslnosti.
Cesta dále se teď tvářila jako značné množství trosek, které bylo potřeba překonávat a působila nečekaně namáhavě a zdlouhavě. Navíc se nezdálo, že by tomu mělo být v nejbližší době jinak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:

Jasně, troubo. Víš, na co si to máš dát? Mírně jsem zvrátila oči. Na záda. Dodala jsem po chvíli.
Tlumeně jsem si povzdychla. Bylo mi jasný, že jsem to přehnala. Nicméně na druhou stranu, aspoň se bude moct těšit na večer.
Když jsem se konečně opět mohla zaměřit na cestu, nebyla jsem nijak extrémně nadšená. Zcela evidentně mne očekává hodně dlouhý pochod. A namáhavý. Navíc mi tu ještě kňučí ten zatracený Myrk.
Hele, s tím úsměvem to na mne nezkoušej. To platí tak na buchty u baru, ale ne na mne. Schov si ho na večer. Teda, pokud se ti bude chtít a nebudeš moc unavený. V tom případě ti asi nepředvedu, co všechno jsem se dokázala naučit v Chrámě. Ani jsem se na něj znovu neotočila. Podívej se před sebe. Nevypadá to nijak povzbudivě. Znovu jsem se na něj podívala teprve teď. Myrku. Večer ti to vynahradím. Bude to největší zážitek tvýho života. Znovu jsem ho od sebe odstrčila, neboť těch „nenápadných“ doteků bylo příliš. Ale aby z toho nevyvázl jen tak lehce, pořádně jsem ho plácla po zadku. A dala jsem si záležet na tom, aby to cítil.
Když jsme však konečně vyrazili, opět jsem ho nechala, aby mi pomáhal.
Šikovnej. Kdybych ho neměla prokouklýho, tak bych si myslela, že se mne snad ani dotýkat nechce.
Jak je to vůbec daleko? Promluvila jsem, když jsme úspěšně „zdolali“ jednu z těch větších. A neber si to tak. Pořád jsem Jedi. Nedivila bych se, kdyby mne nějak odposlouchávali. Třeba toto má rozhodnout o mém budoucím působení. Nechci, aby mne vyloučili.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Tvé reakce a přístup Myrkovi příliš nadšení nedělaly. Naopak, mohla jsi jasně vnímat, že jeho zájem o tebe se značnou rychlostí odpadával a dokonce ti přestával i ve větší míře pomáhat. Jednoznačně jsi si mohla být jistá tím, že to nebylo přílišnou únavou , protože se Myrk zdál ve více než dobré kondici, ale nějakým pohnutím jeho mysli.
Na slova, žes mu hodlala převést, co vše ses naučila v Chrámě se netvářil nikterak nadšeně, spíše naopak. Vlna skepse se přes tebe přehnala jako mrazivý vítr, který by se objevil zničehonic. Místo odpovědi jen zamručel a soustředil se více na vaši cestu. Výrazněji se zastavil až na jedné z vyšších překážek.
Hodinu přes vrcholy a hodinu jedním tunelem. Pokud ses v tom svém úžasném chrámu naučila lítat, tak to máš za čtvrt hoďky,
poznamenal ironicky, aby hned krátce na to seskočil níže a pokračoval dál v cestě a to víceméně mlčky.

Takhle to pokračovalo skoro celou cestu přes sutiny, než jste dorazili k částečně zachovalé budově, kde Myrk ve stínu shodil batoh a vytáhl si vlastní lahev s vodou, kterou měl při sobě. Vzhledem a tvarem byla odlišná od těch, co byly k dispozici v jídelně v nemocnici.
A stejně by mě vlastně zajímalo, co chceš. Být v tom pitomém chrámu pod neustálým dozorem nějakých dalších Jediů, nebo mít vlastní pravidla a jedna podle toho. Protože, podle toho, cos mi zatím řekla, bych spíš tipoval, že vůbec nemáš šajn, co vlastně chceš. Ne, že by mě to u ženské překvapovalo ... a mimochodem, ťed je s batohem řada na tobě. Protože jdu v předu, tak potřebuju být připravený, kdyby v tom tunelu nastaly nějaké potíže,
pronesl na konci pauzy, kterou očividně nadirigoval on, vytáhl lumu a vykročil do temného tunelu, který vypadal hodně staře. Původem to dokonce mohla být nějaká výše položená kanalizace, protože stěny byly ze skládaného zdiva, byť cihly vypadaly jakože jsou z ferobetonu. Místy byl však poněkud sesypaný a bylo v něm hodně vířícího prachu, takže cesta se nedala řadit zrovna mezi ty příjemné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
To, že se Myrk o mne přestal zajímat, se mne osobně ani trochu nedotklo. Chtěla jsem sice jeho teplo, cítit, že nejsem sama… ale v podstatě mne neranil. Na to by musel být větší odborník.
Nechala jsem se jím vést a tentokrát jsem i dávala pozor, kudy že to vlastně jdeme.
Když se konečně rozhodl odpovědět, přijala jsem to mlčky.
Jestli mne naštveš, tak ten, kdo se naučí lítat, budeš ty. Takových pět metrů se proletíš určitě. A možná i deset, když se budu extra snažit a ty před tím do ničeho nenarazíš.
Jen je škoda, že se zajímáš jen o sex. Na to mám Chrámě Kachona. Sice bys byl příjemný zpestření, ale není to jediný světlý bod, na který se upínám. Proto, že milej zlatej, já se poslední dobou neupínám vůbec na nic a spoléhám se jen sama na sebe. Stejně, když potřebuju opravdu pomoct, tak to nikoho nezajímá.

Dál jsem mlčky rozváděla rozhovor s tímto týpkem.
Jen odveď práci, kterou jsi slíbil. Víc toho od tebe nechci. A ať ej to jak chce, tak aspoň vím, že svůj slib nedodržím.
Seskočila jsem s tímto „rozhodnutím“ z jakési překážky.

Když Myrk rozhodl, že je na čase si odpočinout, i to jsem přijala mlčky. Jen jsem ho napodobila a vytáhla si svou flašu, ze které jsem se pořádně napila. Měla jsem tři, šetřit jsem nepotřebovala a on měl svoje.
Já ochranu nepotřebuju, trochu jsem si odfrkla, ale baťoh jsem přijala. Ten, koho je třeba chránit, jsi ty. A jestli nějaký potíže mají přijít, tak tě pravděpodobně budu moct varovat, nebo minimálně odstrčit. Odpověděla jsem mu a jeho další řeči ignorovala.
Ne chlapče, ty si v nejbližší době nevrzneš. Na to by ses totiž musel chovat trošku jinak.
Do této chvíle jsem se tvářila ještě přístupně, ale potom, co promluvil, mé předešlé rozhodnutí nabylo tvrdosti hodně dobré slitiny.
To, že převzal roli vůdce, jsem tolerovala. Sice jsem na něj trochu nakvašená, ale absolutně nevím, kam bych měla jít, takže ho bez řečí následuju.
No počkej, prevíte. Až tě nebudu potřebovat, tak ti ukážu, že držkovat na Jedie není ta nejlepší cesta, jak si zachovat zdraví.
V duchu jsem mu sice slíbila, ale vím, že bych mu nijak neublížila. Spíš se s ním jenom pohádala, možná na něj řvala a třeba i opustila, ale bez pořádného důvodu bych nezaútočila, neboť má výchova ve všech bodech zatím nezklamala.
Takže jsem si bez řečí zabalila, hodila baťoch na záda a špatnou cestu jsem nijak nekomentovala. Sice jsem v duchu nadávala jak špaček a lovila sprostá slova v nejrůznějších jazycích, neboť se tu i celkem špatně dýchalo, ale navenek sjem se tvářila, jako bychom se snad procházeli po parku.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Ideální přirovnání pro pokles atmosféry mezi tebou a Myrkem byla chodba, kterou jste se nyní museli plahočit. Temná, vlhká a snad každou chvílí mohlo někde zhrozit zborcení. Tu ses musela prosmýknout okolo zčásti zbořené zdi, tu zase sehnout před kořeny prorůstajícími ze stropu. Fakt, že shora jsi moc stromů neviděla, tomu nikterak nepomáhal.
Tohle "utrpení", jak by to někteří mohli nazvat, se skončilo po zhruba hodině cesty, jak Myrk předvídal. S námahou otevřel poklop ve střeše a zmizel v něm, aby sis musela, jako poslední dobou všude, poradit sama s cestou nahoru.
Tam tě přivítal sklep nějaké budovy, který byl skoro celý zborcený vyjma prostoru, kde ses dostala nahoru a úzké uličky ke dveřím, v níž právě mizel Myrk. Tudy dál vedla cesta po schodišti, než ses opět po delší době dostala ven pod mírně zataženou oblohu.

Za tu dobu, co jste šli podzemní cestou, se totiž začala pomalu stahovat mračna, i když se nezdálo, že by mělo v nejbližší hodině začít pršet. I tak to na náladě nejspíše nepřidalo, protože konec tmavých oblak byl v nedohlednu a jejich odstín postupně získával více a více na temnotě. Myrk se zastavil a ukázal ti rukou na množství ruin přímo před tebou.
Dorazili jsme do destinace. Úchvatné průmyslové centrum je vám nyní k dispozici. Nalevo trosky slavné fabriky na duracelové pláty, zatímco přímo před námi sutiny to, co kdysi bývalo největším producentem optických součástek na celém Quelloru. Očividně jim však prasklo pár čoček a jsou na cucky. Támhle vpravo vzadu jsou jen zdevastované překladiště, která nikdy nic nevyráběla, pouze byla zodpovědná za milé ovzduší a plné dopravní žíly města,
neodpustil si malou ukázku svých schopností průvodce, byť sarkasmu bys v jeho slovech našla na dva týdny navrch. Ruiny a trosky však byly skoro všude, stejně jako několik vyšších budov, u nichž sis opravdu nemohla být jistá tím, jestli drží díky své konstrukci nebo vůli Síly.

Pokud by sis zkontrolovala mapku, tak bys již mohla odsud odhadnout, kde je továrna, do níž ses potřebovala sama dostat. Cesta byla dokonce místy i relativně schůdná, což usnadňovalo jednu část plánu. Myrk mezitím přijal hovor přes svůj komlink a poodešel si kvůli tomu stranou. Když se vrátil, tak jakoby z něj všechen vztek vyprchal a tvářil se vážně.
Musím se vrátit, mám nějakou práci. Zpátky se dostaneš stejnou cestou - nechám ti po cestě nějaké značky. Hledej zelené šipky,
shrnul nový vývoj událostí a aniž by se nějak rozloučil nebo řekl cokoliv dalšího, zmizel v dveřích do domu, z něhož jste přišli. Poslední pocit, který jsi z něho mohla vycítit, byl ten, že jej v současné chvíli nezajímalo nic jiného, než důvod telefonátu a že bys jej nezastavila snad ani úplně svlečená ležící ve vyzývavé póze v posteli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
Aha, jasně, tak se měj. Zareagovala jsem na Myrkovo rozloučení. Už když poodešel stranou, snažila jsem se natahovat uši, abych zaslechla, o čem si to tam může tak tajemně povídat.
Dokonce jsem se i pokusila „ponořit“ do Síly, jestli nezachytím nějakou ozvěnu. Jeho chování se mi totiž vůbec nelíbilo.
Vždyť říkal, že ostatním nepomáhá. Co by tam asi tak mohl dělat? Nechtěl mne sem jenom dostat? Navíc, mi prý udělá zelený šipky... to si vzal barvu sebou? Počítal s tím snad? Chce mne opravdu nalákat do nějaké pasti? Ještě že jsem se moc nepředváděla. Netuší, jak na tom ve skutečnosti jsem.
Tvářím se mírně podmračeně a snažím se ho sledovat, dokud nezmizí.
Když jsem zjistila, že jej ten telefonát velmi zaujal, neměla jsem jak zjistit, kdo volal a co chtěl.
Co když…. Ne Siilin, se o mne nezajímá. Beztak už poslal i hlášení Radě. No, to bude otrava vysvětlovat, proč jsem byla tak strašně drzá.
Musela jsem to teda nechat být. Mou mysl totiž začal trápit i ten fakt, že můj plán se zatím jen bortí. Už když jsem vyrážela, tak měl hodně mělký základy a teď to vypadá, že už padá.
I kdybych byla samotný velmistr, tak pomocí Síly nedostrkám zpět prakticky nic. Těma úzkýma koridorama se to prostě nedá. Musím improvizovat... ale jak? Začala jsem se kolem sebe otáčet skoro jako na obrtlíku ve snaze něco zahlédnout.
Možná ty překladiště… určitě tam bylo plno dopravních prostředků a nemusí být všechny úplně na padrť. Když se tam kouknu, tak nic nezkazím.
Než jsem však vyrazila dál, vytáhla jsem si svou mapu a zkontrolovala si, kde že to přesně jsem.
Zacházka by to neměla být tak velká… jestli tam nebude vůbec nic, tak v té továrně by nějaký to malý vznášedlo být mohlo. Jestli stojí, přežilo třeba taky. A kdyžnebude ani tam, tak to mi potom nezbude zbejvat nic jinýho, než abych to průmyslový centrum prolezla celý, nebo se vrátila s nepořízenou.
S trochu pozměněným plánem jsem vyrazila vpřed. Šla jsem však o trochu pomaleji, o to pozorněji jsem však sledovala cestu nejen vlastními smysli, ale i pomocí Síly. Vždyť Myrk říkal, že tu žijou velký ferokrysy, navíc se tu může potulovat kdo ví jaká sebranka.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Myrkův odchod sis označila jako velice podezřelý a již předtím ses pokoušela zaslechnout, co se dalo. Ale ani s pomocí Síly se ti nepovedlo vyposlouchat nic rozumného, než Myrkovo "ano" nebo "budu tam". Informace o značkách a podobně ti také neudělala kdovíjakou radost a tak jsi se radši rozhodla soustředit na záležitosti, které tě teprve měly očekávat.
Prostudování mapy a okolí ti příliš radosti neudělalo a dospěla jsi k názoru, že bez dopravního prostředku by se tohle celé mohlo obrátit v jeden náročný a prapodivný výlet. A proto se poupravil tvůj žebříček priorit, kdys vyrazila rovnou k překladištím s nadějí, že se ti povede tam něco nalézt.

Do oblasti prvního překladiště jsi dorazila po patnácti minutách cesty, kdy tě zdržoval terén a nutnost jej náročně překonávat, protože tohle byla ta nejméně schůdná trasa v okolí. Naneštěstí první překladiště vypadalo snad ještě hůře než předchozí cesta. Jestli něco zůstalo v něm, tak to bylo nemilosrdně zasypáno ferobetonem, nebo odpáleno výstřelem z orbity, který po sobě zanechal značný kráter.
Druhé překladiště z části stálo, jen jsi se musel vydrápat na střechu, abys mohla alespoň nahlédnout dovnitř předtím, než by ses pokusila si prosekávat cestu skrze sutiny. Vevnitř však bylo jenom několik rozmlácených beden a jinak nic valné hodnoty.
To třetí překladiště vypadalo značně v pořádku, jenomže v něm už někdo byl a všechno bylo vyrabováno - nezůstal tam snad ani prach.
V následujícím však svitla naděje, když jsi skrze jedno okno zahlédla landspeeder, na kterém sice leželo několik kusů střechy, ale jinak se zdál v pořádku. Dovnitř by ses nejspíš mohla dostat týmže oknem, ale pro výjezd landspeederem bylo potřeba odklonit jeden pilíř, jenž blokoval vrata. Navíc se zdálo, že střecha nad vraty nepatřila zrovna mezi nejpevnější.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
Na to, že cesta v těchto končinách připomíná spíše nějakou horozeleckou dráhu, jsem si dávno zvykla, takže se nad tím ani příliš nepozastavuji. Nicméně přes to svými smysly neustále pátrám p nebezpečí. Jsem poprvé sama na „misi“ a rozhodně netoužím po tom, aby mne někdo (nebo něco) sežralo. Z tohoto důvodu nerozvíjím ani nějaké hluboké úvahy o smyslu světa. Jen se snažím dostat co možná nejbezpečněji k prvnímu překladišti.
Když jsem k němu dorazila zhruba po čtvrthodince, celkem mne překvapilo, že ta cesta uběhla tak rychle. Nicméně na něj mne nepotěšil.
Fíha. Tak jestli tady něco zůstalo, tak to má nyní spíše plackoidní charakter. Pronesla jsem, sotva s emi an tu spoušť rozevřel výhled. Seskočila jsem z jakéhosi bordela, na kterém jsem stála. Ani jsem se to nesnažila prohlížet, jelikož zde nebyla naděje ani na náhradní díly.
Třeba bych nakonec mohla sestavit ze dvou nefunkčních jeden funkční…. Kdybych to teda uměla. S mýmí technickými schopnostmi budu ráda, když rozjedu i funkční.
Zkontrolovala jsem si mapu. Dle ní by tu měly být překladiště minimálně čtyři, ale kdo ví, co ten čtverec vlevo dole má znamenat. Ať je to jak chce, vyrazím prostě dál.
Jakmile jsem dorazila ke druhému, jeho vzezření ve mě vzbudilo trochu naděje.
Super. Tak tady by něco být mohlo. Jen jestli to někdo neukradl…
Chvíli jsem postávala okolo a obhlížela budovu, neboť jsem si nebyla jistá, kudy se do ní mám dostat. A pokud jsem nechtěla sutiny odstranit, musela jsem nakonec vylézt na střechu. Ale vzhledem k tomu, že jsem tušila, že zde najdu něco fungujícího, tak mi to příliš nevadilo.
To, že ani zde nebylo nic, co bych mohla využít, sice nebylo příliš dobrý, na druhou stranu mohlo být hůř. Pořádně jsem zkontrolovala, jestli ve dvojce není něco zapomenutýho a prošmejdila jsem každé okno a větší díru.
Když tady ty krámy přežily ve zdraví, tak to třetí by mohlo bejt třeba plný fungujících mašin. Kdybych nebyla Jedi, tak bych řekla, že jsem na sebe děsně pyšná. Každý by to určitě vzdal dávno, nebo to ani nezkusil.
Nakonec mi nezbylo nic jinýho, než obhlídnout to třetí. Když jsem se k němu dostala a nahlídla do něj první mezerou ve zdi, tak bych nejraději praštila rukou do zdi, neboť zde to bylo úplně vybílený. Ale neudělala jsem to, neboť bych si ji určitě odřela.
U Sitha!
Trochu naštvaně jsem se posadila na sutiny.
Buď můžu jít ještě k tomu údajnému číslo čtyři, rozmýšlela jsem si další postup, nebo to tady pořádně prohlídnout. Ale ta čtyřka je dosti neurčitá… navíc, to zde nemuseli vykrást úplně. Třeba něco přehlédli.
S mírně nakrčeným čelem jsem se tedy vydala na pořádný průzkum, stejně jako u dvojky. Už jsem to pomalu vzdávala, když tu jsem zahlédla landspeeder. Zavýskla jsem. Výsledek mého pátrání byl daleko lepší, než v jaký jsem kdy doufala. Ani mi nevadilo, že ej značně poškrábaný a od těch sutin i někde promáčknutý.
Nedělala jsem si příliš velkou hlavu s tím, jak se dostat dovnitř. Prostě jsem se rukama chytla za dolní rám a oknem se vytáhla dovnitř.
Ještě před tím, než jsem se však dala do zachraňování svého nálezu, obhlídla jsem jeho nejbližší okolí, jestli tam třeba nejsou další „zajímavosti“.
Takže jsem získala i nějaký čas, abych si rozmyslela svůj postup. Napřed jsem z něj pomocí Síly odstranila ten bordel. Poté jsem měla několik možností. Buď vyjet vraty, nebo probourat zeď. Nicméně protože jsem si nebyla jista statikou budovy, rozhodla jsem se pro vrata.
Když jsem si pořádně prohlédla střechu nad nimi, moc se mi nelíbila. Jestli-že jsem si nebyla jistá, co by udělalo se statikou odstranění části nosné zdi, tak u těch vrat jsem si byla jistá, že celý by to jednoduše spadlo.
Ze všeho nejdůležitější však zatím bylo zkontrolovat landspeeder. Nemělo cenu cokoliv podnikat, dokud bych si nebyla jistá tím, že je v pohodě a já ho zvládnu. Když jsem s tím byla hotova, teprve poté jsem přemýšlela nad tím, jak ho dostanu ven.
Po chvíli jsem se rozhodla pro jedno z těch opatrnějších řešení. Ten pilíř, který blokuje vrata, není třeba hned ničit. Landspeeder je celkem malý, takže by jím šlo podepřít střechu, aniž by mne to omezovalo při výjezdu. Opět jsem musela šáhnout do hlubin Síly, abych tento svůj plán mohla uskutečnit. Pokusila jsem se tedy ten pilíř trochu nadzvednout, posunout stranou tak, aby nezavazel ve vratech, ale zároveň aby alespoň trochu podepřel kus střechy.
Poté jsem se pokusila vrata jednoduše otevřít. Pokud by to nešlo a jestliže byl landspeeder v pořádku a zvládla bych s ním vyjet, tak bych vrata prostě s pomocí síly probourala a rychle vylítla ven.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Prohlídka překladišt ti z počátku mnoho nadějí nedávala, ale jakmile jsi zahlédla landspeeder, který by mohl být použitelný, tak tě okno jen tak nezastavilo. Ani odklizení bordelu, jímž byl zčásti zavalen, nedalo až tak hodně práce a brzy jsi mohla začít prověřovat jeho technický stav.
Ještě předtím jsi však stihla obhlédnout vnitřek skladiště a nalezla tam i další dva landspeedery .. nebo spíš to, co z nich zbylo. Jeden měl rozmačkanou celou zadní část s pohonnou jednotkou, zatímco ten druhý byl skoro roztrhaný na kusy, byť místy u něho byly jeho součásti i v relativním pořádku.
Tebe však zajímal hlavně ten tvůj, u něhož jsi nenalezla žádné výrazné strukturální poškození a až na pohmožděnou karosérii tedy vypadal v kvalitním stavu. Déle jsi to tedy neprotahovala a posadila se zařízení, abys vyzkoušela, jestli se ti s ním povede rozjet. První dobrou zprávou bylo, že elektronika vozu naskočila, články ukazovaly solidní nabití, takže se s ním dalo dojet ještě relativně daleko. Nepříjemně se však tvářila trojice kontrolek, jejichž významem sis nebyla příliš jistá. Potíže se jen potvrdily, když jsi se pokusila spustit pohonnou jednotku, která se odmítala spustit a pouze hlásila chybu v konvertoru. Ani opětovný pokus či kompletní vypnutí a zapnutí vozidla však nepřineslo úspěch a jednoduchým řešením to nebude.
Další nepříjemností byly dveře ven - protože, i když jsi se natahovala v Síle po pilíři stojícím v cestě, tak se ti nedařilo s ním jemně pohnout nebo jej přemístit. Navíc, jakýkoliv silnější úder by jej prostě seslal k zemi a tedy by ti výrazněji překážel. Bohužel, jinudy jsi nemohla bez probourávání zdi vyrazit ven, což rozhodně nebylo příjemné.
Kromě hlavního prostoru, kde jsi byla a nacházelo se tam i několik prázdných beden, jsi mohla zkusit proslídit několik místních kanceláří, které byly součástí komplexu, i když jsi nemohla pochybovat o tom, že tu už někdo byl před tebou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
Dveře mne teď absolutně netrápily. Pokud nenastartuju landspeeder, tak bych klidně mohla mít volný prostor a stejně bych se nerozjela.
Konvektor… konvektor… co to sakra je? Teoreticky by měl sloužit k nějakýmu vytápění, nebo nčemu podobnýmu.
Trochu bezradně jsem vzpomínala. Nicméně rozhodla jsem se, že tak jednoduše se nenechám porazit.
Když už mám ve svým osobním deníku poznámky o tom, jak se nejlíp a nepozorovaně dostat z Chrámu, tak jsem si tam taky mohla nahrát nějaký info o landspeederech. A jestli se mi tato soukromá mise podaří, tak si do něj nahraju všechny technický ptákoviny, který jenom v Chrámu máme.
Začala jsem se ubezpečovat, ale podobné myšlenky mou situaci neřešily, takže jsem ze svého vozítka vyskočila ven. Hezky ručně jsem nadzvedla kapotu, abych se podívala na motor, jestli tam třeba nenajdu nějaké poškození, které bych mohla spatřit na první pohled. Jestli-že se tak stalo, tak jsem se pokusila danou součástku buď opravit, nebo alespoň vyměnit. Tedy za předpokladu, že jsem ji našla válet se z toho druhého landspeederu.
Ne, toto není dobrý. To je příšerný.
Jestli jsem nic neviděla, tak jsem se v tom pokusila porýpat stejně, co kdybych náhodou s něčím pohla a ono to potom nastartovalo…
Když se mi nepodařilo ani pohnout s tím pilířem, tak jsem si s tím příliš velkou hlavu nedělala.
Určitě to nemůže být jediný výjezd. Určitě tu bylo landspeederů víc… a jak by vyjely ony? Ale… ať se odud dostaly jakkoliv, může mi to být celkem fuk, dokud nenastartuju tady tu potvoru. Při nejhorším, jestli začne fungovat, tak prostě vybourám třeba kus nosný zdi a rychle vyletím ven. To, že ta budova poto spadne... mi může být celkem jedno. Stejně by ji zbourali.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Nestartující vozidlo a absence technických dovedností ti příliš nepomohly, rozhodně jsi to však nechtěla jen tak vzdát a kapitulovat na možnou opravu. A první krok k tomu bylo otevření kapoty vozu a nahlédnutí do jeho útrob.
Páčku k otevření kapoty jsi úspěšně nalezla po pěti minutách a se značnou nejistotou kapotu otevřela a nahlédla dovnitř. Z množství zařízení a součástek se ti nejprve rozcházela hlava, ale po hlubokém nádechu jsi si je začala trochu více prohlížet. Koukala jsi po klasických známkách poškození - tedy fyzické narušení obalu, chybějící cosi a tak dále.
Na možné místo tě však neupozornily tvoje oči, nýbrž tvůj čich. Následovala jsi tedy jeho vedení a opravdu - očernalá komponenta o velikosti dlaně, která dle všeho byla napojená na hlavní pohonnou jednotku a z ní dále do zádi vozu ke generátorům repulzorů. Bylo tam dále ještě několik dalších drátů a to prozrazovalo, že demontáž nebude nic jednoduchého.
U napůl zborceného landspeederu jsi nalezla bednu s vybavením - nářadí, nějaké hadičky, lepící pásky, prostě vše, co by opráváš mohl ocenit a tobě nic neříkalo. Komponentu, kterou jsi potřebovala se ti však zahlédnout nepodařilo.
S trochou zklamání jsi tedy začala slídit po troskách toho rozmetaného landspeederu. Když jsi ji zahlédla, tak sis snad mohla připadat jako majitel pověstného corellianského štěstí, které tamním dobrodruhům přináší ty nejunikátnější zážitky a fantastická dobrodružství. Osekat nepotřebné věci z této součástky nebylo nakonec až tak těžké a tak jsi brzo mohla dorazit zpět ke svému stroji a začít pracovat na výměně.

Protože jsi netušila, kde, co a jak povolit - demontáž se ukázala jako náročnější než mnoho rozdílných výcviků, které sis kdy zažila. Vyžadovala totiž trpělivost, pečlivost a pro jistotu znova trpělivost. Onen pocit, kdy - "ono to nejde povolit" a "když s tím škubnu, bude to u hutta" jsi měla skoro u každé druhé části při demontáži a čas se tak protahoval. Jakmile byla půlka věcí odpojená, bylo prakticky krátce po poledním.
Ať už sis udělal pauzu nebo ne, dokončení demontáže trvalo další hodinu, než byla zčernalá komponenta venku. Teď už zbývalo jenom udělat totéž, ale v opačném pořadí. Nebyla to sice žádná rychlovka, ale postupovala jsi rychleji, než v opačném případě. Nakonec jsi mohla po další hodině prohlásit za hotovo a jít vyzkoušet nastartovat.
Systémy nejprve naskočily bez větších potíží a dokonce pohasla i ona varovná kontrolka. Při aktivaci repulzorů s sebou landspeeder nejprve trochu zatřásl, ale opravdu nakonec naskočil.
Chvilku jsi ho nechala běžet, než jsi zaslechla podezřelé syčení z přední části, kde byla stále otevřená kapota. Rychlá reakce, vypnutí a kontrola ti prozradily, že jedna z hadic nechtěla držet na nové komponentě a teprve nyní sis všimla drobného rozdílu ve velikosti. Pouhé nasazení hadice nazpět tedy opět dlouho nevydrží a nemohla jsi tušit, co by se bez ní mohlo stát. Při tom jinak by landspeeder podle všeho již mohl fungovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Ruiny města:
Jsem špinavá, smrdím jako hutta a navíc se tu musím štvát s nekonečnou opravou čehosi: nevím, k čemu to slouží, jen tuším, že by to tam mělo bejt.
Myslela jsem si, že nic na světě nemůže být tak přijemný, jako ranní popovídání si s Vash. Hm... spletla jsem se. Toto je ještě horší!
Nejraději bych s celým vozítkem pomocí Síly praštila o zeď, ale vzhledem k tomu, že by to bylo značně neefektivní, tak jsem si jen rozkousala spodní ret do krve. A ani jsem si to pořádně neuvědomovala. Když jsem konečně měla pocit, že by to už mohlo fungovat, otřela jsem si zpocený a notně zašpiněné ruce do kalhot a s trochou nadšení jsem vyskočila do sedadla, abych vyzkoušela, jak jsem byla šikovná.
Kdyby ta oprava nebyla spíše příšerná otrava, tak bych se radovala. Teď jsem jen ráda, že to mám za sebou.
Co nejdřív musím být rytířem a pořídit si padawana. Na podobný blbosti bych ho alespoň mohla zneužívat. Blesklo mi hlavou, než jsem se pokusila nastartovat.
Zapla jsem svůj landspeeder, a když mé vozítko konečně naskočilo, tak jsem se úlevně usmála.
Hayasan, ty seš fakt šikovná padawanka. Kdybys nebyla Jedi, mohla by ses živit jako mechanik.
Sotva jsem však na sebe zapěla chválu, zaslechla jsem jakýsi podivný zvuk, který by tam rozhodně být neměl. Rychlostí blesku jsem zase všechno vypla.
U Sitha! Zaklela jsem svým obvyklým způsobem.
Ne, to není pravda. Vždyť by všechno mělo být v pohodě! Kdyby tam někde venku nepobíhal ten chytrák Siilin a v Chrámu neseděla Vash, která mne do toho navezla určitě schválně, tak se na to totálně vykašlu!
Chvíli trvalo, než jsem se zvedla ze sedadla. Neboť ještě před tím jsem si pomocí Síly přitáhla bágl, napila se vody, snědla své schované jídlo a dokonce se i posílila dvěma doušky ze své přepečlivě schovávané flaše.
Teprve, když jsem nabrala nejen tu fyzickou, ale i duševní sílu k tomu, abych se pod kapotu znovu koukla, vstala jsem a celkem neochotně a notně pomalu, jsem vylezla ze svého dočasného útočiště a jala se zkoumat vnitřek landspeederu.
Hm… co by to tak mohlo bejt? Tady to drží… zde jsem šroubovala na správnou stranu… Neotírá se ta strana čehosi o to tady velké vedle? Ne… hm… cože… jo, to je dobrý… co ta trubka? Ta je přece fajnová taky… teda… počkat…
To ne! Já to nebudu celý vytahovat! Ono mi to nesedí! Teď jsem trochu vykřikla a nakopla první krám, který se mi dostal pod nohu.
Když jsem se dost vyvztekala, trochu beznadějně jsem se koukla kolem sebe.
Jak bych měla zmenšit průměr trubky? Proč to mi neřekli v Chrámu? Proč mi cpali do hlavy kecy o filosofii a historii a politice… Jak mohli zapomenout na tak důležitou věc? Kdyby mi jen řekli, že trubka se dá zmenšit třeba mečem… nebo, kdyby tu byla nějaká pasta, která by zatvrdla a vytvořila by tak pořádný lepidlo…
Usilovně jsem přemýšlela.
Ten meč, hm... Nějak by to spéct třeba šlo… ale… abych si nepřipekla prsty… ostatně, na co jinýho bych ho měla...
Nakonec jsem se rozhodla pro to nejjednodušší možné řešení. Opět jsem se sklonila ke svému tyranovi – nepojízdnému landspeederu a s mírným nadaváním, ve kterém jsem posílala Siilina, Vash i Myrka do horoucích pekel, jsem vymontovala celou součástku.
Potvoro, víš, kolik práce mne vůbec stojíš?
Promluvila jsme k součástce a dívala se na ni, jako by mi snad mohla odpovědět. S mírným povzdechem jsem ji odložila stranou, aby mi nezavazela, neboť jsem zamířila k těm dvěma rozbitejm landspeederům. Od oka jsem se snažila najít užší trubky. Když jsem si myslela, že jsem je objevila, prostě jsem je vzala a přiložila rovnou k tam té trubce, která byla uvnitř landspíďáka, abych si ověřila, že tam bude sedět stoprocentně.
Jestli-že jsem našla vhodnou trubku, tak jsem se ji pokusila pomocí meče „připéct“ k součástce, kterou jsem vytáhla. Než jsem se ji však snažila zpět namontovat, opravdu pečlivě jsem si ověřila, že celá součástka tam bude sedět a výsledná trubka má dobrou délku.
Teprve potom jsem začala s opětovným montováním součástky do motoru.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Ruiny města:
Po téměř úspěšné opravě jsi byla téměř zničena nutností landspeeder opět vypnout a znova sáhnout pod kapotu. Abys toho byla schopna, rozhodla ses občerstvit, posilnit a potlačit nával možného hněvu ne zrovna povoleným způsobem pro padawany. Teprve po pauze ses rozhodla pokračovat v opravě a odhalila nový problém. Příliš dlouho jsi nad tím neuvažovala a opět se pustila do demontáže součástky a za chvilku ji opět dostala ven. Protože jsi to již dělala podruhé, tak demontáž proběhla mnohem rychleji a o chvilku později jsi mohla začít porovnávat další součástky z trosek a hledat kus trubky, který průměrem odpovídal té požadované. To ti netrvalo příliš dlouho a opravdu jsi nalezla potřebnou součástku - jejíž odřezání a zpracování se rovnalo jednomu seku světelného meče.

Ono opracování trubky a její "svaření" si pak vyžadalo trochu zručnosti a opatrnosti a ani tak se ti to nepovedlo úplně přímo. To, že trubka byla trochu šikmo nakonec nevadilo a vlastně ti to kupodivu i trochu prospělo. Když jsi totiž upravenou komponentu vkládala zpět do motoru, tak by v případě rovné trubky úplně nepasovala, zatímco takhle to bylo jenom těsné. Následně jsi tedy opět přišla k montáži a stejně jako v případě druhé demontáže, i tentokrát se ti povedla montáž mnohem rychleji než v prvním případě.
Opět nastala ta ona chvíle, kdy bylo potřeba otestovat a snad již konečně bez dalších potíží. Opět jsi spustila landspeeder a po chvilce čekání nastartovala pohonnou jednotku a to z počátku na nízký výkon.
Motor běžel chvilku, pak další a nakonec jsi trochu přidala na výkonu. Ani tentokrát se nic neobvyklého nestalo a tys tak mohla s klidným svědomím prohlásit svou opravu za dokončenou. Do konce dne ti však zbývaly zhruba tři hodiny a ještě musela landspeeder dostat ven plus najít materiál, pro který jsi sem původně vyrazila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“