Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa, Rudý sektor, Serelův obchod:

Aau! Kurva, sakra, doprdele! Moje žebra!
Narovnat záda není zrovna nejlehčí činnost, zvlášť když maj žebra v kleštích celej předek. Tohle je špatný, tohle totiž šíleně bolí!
V první chvíli nevím, kde jsem, až postupně se přes střepiny v kebuli začne prodírat nějaký vzpomínky. A hlavně – vědomí, že jsem furt v pracovně a co víc, furt naživu. No skvělý, furt naživu! Tohle úplně mění plány pro blízkou budoucnost, tohle přináší sakra příjemnej pocit, i když stejnou měrou mizernej – naději. Naději sice nemám nijak v lásce, pro filcky společnosti mýho typu je zatraceně nebezpečná, ale teď, přiznám se, se hodí.
Jen kdyby mě tak moc nebolel celej člověk!

Tohle vypadá, že odešli, že mě nechaj… ale proč? Proč jsem sakra naživu? Jako jasně, jedno z prvních pravidel ulice zní: moc se neptat a když náhodou něco vyjde, tak nad tím moc nepřemejšlet, ale stejně, tohle je prostě divný. Na druhou stranu, tohle mi hlava nepobere, ať nad tím budu dumat, jak chci, takže co, nepřemejšlet nad tím a brát věci tak, jak jsou, není tak těžký. Ale jistota je jistota.
Nejdřív - se skučením a hekáním, na moje polámaný žebra je její tělo moc těžký - odtáhnu Miral aspoň ze vchodu, samozřejmě si dávám majzla, ať se v něm neobjevím sama, bylo by dost divný, kdyby tam porád byli, ale jistota je jistota. Svlíknu jí vršek, triko, pak v tom bordelu, v kterým zelenáč makal, najdu tyč. Hadr na ni pověsím a lehce s ním začnu smýkat, aby to vypadalo, že si nedávám pozor a motám se ve vchodu. Až když se ujistím, že se fakt nestřílí, vezmu tašku s podílem lovkyně a opatrně, a to jako hodně opatrně, vylezu ven. A pak, jestli bude klid, co nejrychlejc k nějakýmu taxi speederu a rychle do Czerky pro loď.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Phate »

Nar Shaddaa, Rudý sektor, Serelův obchod:

Odtáhnutí mrtvoly pro tebe nebylo nic snadného, vzhledem k rozbolavělemu tělu. Když už byla lovkyně po nohy krytá za menším pultem výlohy, přišel čas šacování. Kromě brnění, peněz a datapadů měla lovkyně u sebe několik zbraní, startér od speederu, který byl stále zaparkovaný ve vedlejší ulici a několik plakátů s potencionální výplatou.
Snaha o vytvoření přesné kopie lidského těla z kusu hydraulické tyče a oblečení lovkyně nedopadlo podle očekávání, ale svou úlohu zdá se splnilo. Na ulici se stále nic nedělo a rozžhavený paprsek energie kus hadru neproťal tak jak jsi očekávala.
Když jsi sbalila co šlo, zejména brašnu s kredity, pomalu jsi vykoukla ze vchodu. Ulici krášlily jizvy po včerejší přestřelce a těla nepřátel stále ležela na zemi.
Několik kroků, které nebyly nejrychlejší, ale vzhledem k tvému stavu celkem pravidelné, tě dovedlo až na roh, za kterým jste s Miral zaparkovaly speeder. Když jsi rychle nakoukla, byl tam i s otevřeným kufrem, tak jak jsi ho zanechala.
Dalších pár kroků tě zavedlo až k němu. Uložila jsi peníze a zbytek zbraní do kufru a připravila se k odletu. Startér zapadl do ovládacího pultu a kontrolky ožily. Repulzorové panely okamžitě naskočily a speeder se vznesl několik desítek centimetrů nad povrch ulice.
Nejbližší kancelář Czerky nebyla podle palubního počítače daleko, avšak ta, která měla v držení tvůj frachťák, byla téměř čtvrt měsíce daleko. Speeder se vznesl do vzduchu a zamířil požadovaným směrem. Pomalu jsi opouštěla industriální zónu a šerou oblohu osvítili všudypřítomné neony.

Cesta speederem chvíli zabrala, ale studený vzduch tě trochu probral. Když jsi konečně dorazila ke svému cíly, kterým byla kancelář Czerky v obchodní čtvrti, ve které bylo velké množství doků a hangárů, bylo zde poměrně živo. Tvé potrhané šaty a zbědovaný vzhled nepřitahoval ničí pozornost. Vyndala jsi tedy brašnu a vešla do nablýskaných dveří kanceláře.
"Dobrý den, vítejte u společnosti Czerka, co pro vás mohu udělat?" zeptal se slušně droid sedící za recepčním pultem.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa, speeder; Czerka

Miral byla Miral a byla docela fajn, ale tělo je tělo, takže u něj samozřejmě platí starý známý pravidlo: čórkni, co můžeš. A po šlofíku si samozřejmě nezapomenu veškerý poklady, zbraně, kredity a startér, i když se mi nevešly do kapes napoprvý, vzít. Nahážu je do tašky s penězma.

„Do Czerky je cesta dlouhá, kdo ji nezná, ten je trouba...“ Tuhle veselou dětskou písničku, samozřejmě trochu upravenou podle momentální potřeby, si zpívám celou cestu. Ale zas tak bezstarostná cesta není, jelikož už jsem na kokos dostala nejedenkrát – a dost často v době, kdy jsem už s výhrou počítala, pořád napůl očekávám, že se něco zvrtne. Pořád sleduju okolí a hlavně zadek speederu, jestli na něm někdo není přichycenej, pořád počítám s tím, že se do tý skořápky která tak ráda bouchá zaryje blasterová střela. Ale dobrý, všechno je dobrý... až moc vzhledem k tomu, co se stalo před pár hodinama.
Bolest hlavy zůstává, ale vzhledem k bolesti žeber a tak nějak celýho těla je dost směšná, skoro ji nevnímám, což se o žebrech a tak vůbec říct nedá. Ale hlavně se snažím přes všechny tyhle problematický kraviny vnímat cestu, bylo by dost na hovno, i když pro mě typický, co si budem povídat, kdybych to teď, konečně prachatá, napálila do nějakýho jinýho speederu.
Ale k Czerce se dostanu. No hurá!
Ještě vytáhnu z tašky kdysi-lovkyně zbraně, zavřu je do palubní přihrádky a vyrazím.

Budova, do ní vchod, v něm recepce a za pultem... Plechovka. A to je vlastně docela dobře, ne že bych tyhle strojový parodie na lidi měla nějak v lásce, ale s rezivkou se vždycky líp dohodneš, jsou servilní, snaží se pomoct, jak jen to jde, a jak jim jejich debilní protokol dovolí, což ale snad v tomhle případě nebude problém.
„Zdar plecháči, chci mluvit s tvým šéfem, někým kompetentním, někým, kdo má na starosti dluhy a dlužníky, tak mi sem fofrem někoho zavolej nebo mi řekni, kam mám jít.“

--
Dík za ignoraci toho malýho failu. Bude mi chvilku trvat, než si zas zvyknu. :D
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Phate »

Nar Shadda, kanceláře Czerka:

Droid stojící za pultem z leštěného kovu nemohl zcela přesně vyjádřit opovržení nad tvou existencí, nebo způsobem jakým s ním jednáš, ale kdyby mohl, udělal by to. Byl to obyčejný GE3 protokolární droid, avšak pečlivě udržován jak se od Czerky očekávalo. Vstupní hala byla prosvětlená několika lampami a díky květinám, které na Nar Shadda ne tak úplně zapadaly, vypadala i poměrně útulně. Kromě droida a tvé maličkosti zde nikdo nebyl.
"Posaďte se, někoho zavolám." pronesl suše droid s náznakem lehkého opovržení.
Neváhala jsi a posadila se na jednu z pohodlných lavic u boční zdi abys dala opočinout bolavému tělu. Pronikavá bolet zlomeného žebra neustupovala a jistojistě se hlásila zahojení, které by díky naduté portmonce mohlo být více než kvalitního charakteru.
Po chvíli odpočinku se zpoza droida vynořila lidská žena. Byla asi středního věku s blond vlasy svázanými do drdolu. Byla jen o pár let starší než ty, ale úřednické vzezření, strnulý postoj a účes jí přidávaly dobrých pět let.
Když k tobě přistoupila, sjela tě tobě moc dobře známým pohledem někoho, kdo se pohybuje v trochu jiných kruzích.
"S čím vám mohu pomoci slečno?" zeptala se zdvořile a s úsměvem aniž by dala svůj názor na tebe nějak znát.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa, kanceláře Czerky

Na sedačce se rozvalím – a nejen proto, že je pohodlnější než cokoli, na čem jsem v poslední době spala – hlavně z toho důvodu, že sedět normálně kurevsky bolí. S tímhle moc daleko nedoletím, každej otřes bude porod. A pak, už teď riskuju, že si prorazím plíce, riskovat dál? To nepočítám hodně blbou možnost, že žebra začnou srůstat a pak nazdar, budou mi je muset znova rozlámat a nechat srůst nanovo. A to je hnus pánové, to se mi ani za juma juice nelíbí.

Jen nerada si zas sedám normálně, ale nechci s tou fiflenou kravaťáckou mluvit vyvalená jak aiwha s uřezanejma křídlama.
Jak mívaj ve zvyku lidi jejího druhu, hodí po mě mně dávno známým přezíravým pohledem, a jak maj ve zvyku lidi mýho druhu, absolutně pohled tý přezdobený krávy, co se prošukala k funkci, ignoruju. Ale rozhodně neignoruju její dotaz.
Na ksichtu vymaluju přesně ten povýšenej pohled, kterej by hodila po mně, kdyby se tak nekontrolovala, a spustím.
„Co si přeju? Přeju si zpátky svou loď, kterou jste mi ukradli. Určitě tu máte nějakej seznam dlužníků, tak si ho vytáhněte a vytaste dlužnou částku, ať ho můžem vyškrtnout. Quiana Dalla – Dé,á,el, el, á.“
Mám nápad.
„A ještě něco, určitě tu máte nějaký lékařský středisko. Mám přání a jelikož vím, že vaše organizace je celá divá po kreditech, tak se vám bude líbit. Řekněte, kolik budete chtít za moje ošetření, nadstandard, rozumíte? A žádnou bactovou nádrž, chci bejt při vědomí a s absolutní volností pohybu, jak říkám, vím, jak jste hrr na prachy, nenechám se od vás znova okrást.“
Nasadím sebejistej a arogantní úsměv, po dlouhý, hodně dlouhý době si ho můžu dovolit, tak si ho chci užít.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Phate »

Nar Shaddaa, kanceláře Czerky:

V závalu požadavků, alkoholového dechu a celkového rozčarování nad drzým vystupováním zabralo úřednici dobrých dvacet vteřin než se vzpamatovala a byla schopna se ti opět věnovat. V téhle části Nar Shadda zřejmě nebylo mnoho tobě podobných a její reakce tomu pouze nasvědčovala.
"Jistě, chápu." řekla distinguovaným tónem a srovnala si červené sako, které měla na sobě. "Něco takového nebudeme probírat na recepci. Račte mne následovat do mé kanceláře slečno." dodala s důrazem na poslední slovo a pokynula ti ke dveřím. Sama se vydala jako první. Za malými dveřmi byla větší místnost, vkusně zařízená jak se dalo od společnosti typu Czerka očekávat. V místnosti bylo několik lidí, kteří seděli u menšího stolku a o něčem zaníceně debatovali. Vás dvou si vůbec nevšímali jak jste procházely okolo.

Kancelář do které tě žena dovedla byla vymalovaná světle žlutou barvou, která vypadala lehce vyblitě. Standardní nábytek nekrášlilo nic osobního. Žena ti pokynula do jednoho ze dvou křesel před psacím stolem a sama se usadila za něj. Ihned začala zadávat data do konzole a chvíli se ti nevěnovala.

"Omlouvám se, že jsem se nepředstavila. Mé jméno je Lora Pako a pokud to půjde, vyjdu vám ve všem vstříct." začala velmi zdvořile a pokračovala ve vyhledávání dat.
"Tady to máme...Loď třídy Dynamic, Dujnogvujn Shadow. Cena je stanovena na deset tisíc kreditů." pokračovala s trochu zlomyslným úsměvem, jako by doufala, že tě částka za zabavenou loď uzemní. Nebylo se co divit. Deset tisíc kreditů byla opravdu velmi přehnaná cena za zabavenou loď.
"Cena za kompletní ošetření v našem zdravotním centru vyjde na patnátset kreditů. Budete platit převodem, nebo hotově?" zakončila s širokým úsměvem na tváři.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa, kanceláře Czerky:

Její pracovní prostředí zhodnotím rychle a dvěma slovy, slovy, který se koneckonců hodí i na celej její pracovní poměr - šuká dobře. Protože tohle sterilní prostředí jak z katalogu s novýma barákama vypovídá o tom, že se tu moc neohřeje, a proto nejspíš mnohem častějc zahřívá svýho šéfika u něj v kanclu.

Lora Pako? To fakt? Její mamča byla masochistka, že si vzala pana Paka? Úplně to vidím! Stará Paka běhá po čtyřech před manžílkem v sexy oblečku a s podvazkama, on jí mlátí po zadku bičíkem a řve: „Seš pako?!“ „ANO PANE!“ „Vzala sis Paka, protože si pako?!“ „ANO MŮJ PANE!“ A nebo si Pako seniora pozvali do školy na kobereček, když rodiče zapomněli zaplatit dcerunce školný. „Pane Pako, víte, že vaše dcera je pako, cálujte!“
Těm představám se musím gebit - aspoň pro sebe, když se s tím nemůžu před slečnou Pako pochlubit! Asi by tyhle vtipy neocenila.
„Star Dragon, když máte problémy s výslovností, slečno Pako,“ ten důraznej akcent v jejím jméně si nemůžu odpustit, to prostě nejde! A zas se začnu gebit v potlačovaným smíchu.
„Hotově, slečno Pako, hotově.“
Vytáhnu tašku a z ní odpočítám šest a půl tisíce... tak nějak v půlce tahání si začnu říkat, že by možná nebyl tak blbej nápad prachy přepočítat, než jsem sem šla, ale když ono to vypadalo - a díky všem hvězdám pořád vypadá -, že jich je tak hodně. To prostě musí stačit.
„Šest a půl tácu teď, po ošetření a na palubě mojí lodi – když mi ukážete, že mám povolení vystartovat – vám dám zbylejch pět.“
Mrknu na ní.
„Jak říkám, znova mě neokradete.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Phate »

Nar Shaddaa, kanceláře Czerky:

Slečna Pako se zatvářila lehce uraženě při zmínce o krádeži a okamžitě se v polstrovaném křesle napřímila.
"Czerka není žádná kriminální organizace slečno!" začala trochu ostřejším tónem a čelo se jí krapet zkrabatělo, takže nyní vypadala o deset let starší a ošklivější.
Chvíli potom se zadívala na tvou tašku plnou kreditů a úsměv jí opět rozzářil obličej.
"Hotově, výborně..." řekla už klidnějším tónem. "Papírování ohledně vaší lodi chvíli potrvá. Mezitim s vámi někoho pošlu do našeho lékařského centra. Tam se o vás zatím postarají."

Začala něco rychle zapisovat do konzole, která jí nyní ozařovala obličej. Po chvíli se ve dveřích objevil malý, hubený rodian.
"To je Barul, zavede vás do střediska a postará se o vás." obeznámila tě s příchozím slečna Pako a vstala aby ti potřásla rukou.
______
Je to kratší aby sis mohla na slečně ještě smlsnout.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa, kanceláře Czerky:

Zářím jak sluníčko – a tím myslím fakt sluníčko, ne supernovu před vejbuchem. Proč? Protože tohle je prostě zábava!
Ale, noták, Pako, to mi tu snad cituješ oficiální hlášky podniku?
Už vidím ten letáček: „Czerka patří mezi nejlepší a nejspolehlivější obchodní korporace.“ „Devět z deseti našich zákazníků nám dalo deset bodů z deseti.“ „Nejsme kriminální organizace.“ Deset z deseti nám tazatelé dali, když jsme jim mířili na kebule a nutili je vyplnit evaluaci. Jsme nejlepší, protože toho, kdo si chtěl stěžovat, jsme zastřelili. To znám. Na vlastní kůži.
Nebo má snad její šéf tak velkýho kokota, že ji z hlavy vyprcal mozek, a ona teď myslí tyhle hemzy vážně?
„Jistě, to se omlouvám, když kradete částky do čtyř nul, jste kriminální organizace, když kradete v částkách nad čtyři nuly, jste intergalaktická korporace! To sorry, slečinko, samozřejmě že jste intergalaktická korporace.“
Sakra, na tohle buzerování poddanejch bych si zvykla rychle, je hrozně fajn mít prachy a nutit všechny tyhle kravaťáky, aby skákali, jak pískám. Zatraceně fajn! A proto si ještě jednu poznámečku přidám.
„A nemračte se, vypadáte pak jak stará panna, což přeci dávno nejste,“ mrknu na ni stylem, ´však obě víme, holka, kdo na tobě rajtuje, tak proč se stydět´, kdo umí, umí, a kdo neumí, chlastá nebo šuká ve jménu stability celýho intergalaktickýho systému.

Ale když uvidím zelenoslizáka, jde legrace stranou – ti votroci mě snad vážně chtěj vytočit! To mám jako opravdu jít s touhle pórovitou ještěrkoidní houbou? Beztak jsou všechny tyhle pijavice na sebe napojený, možná je to nějakej bratranec z ikstýho kolene toho zelenáče s rozvařeným špenátem místo mozku. A má za úkol mě odprásknout a šlohnout mi moje prachy – znova opakuju, moje prachy!
Otočím se na Pakoně, tentokrát jdou žerty stranou.
„Tak to nepůjde, slečinko, já totiž na rozdíl od vás nejsem pako, s rodianem nejdu nikam. Maximálně do přechodový komory, odkud ho vypustím ven nadejchat se trocha toho zdravýho vesmírnýho vakua.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Phate »

Nar Shaddaa, kanceláře Czerky:

Kdyby mohl rodian vyjádřit emoce mimikou, viděla by jsi nechápavost s lehkým náznakem opovržení. Naštěstí to bylo možné vyčíst z tváře slečny Pako, která svému zelenému příteli pokynula aby odešel. Ten ještě chvíli stál ve dveřích, ale nakonec se obrátil a šel si po svých.
Tvé uštěpačné poznámky nechala úřednice bez komentáře, ale výraz v jejím obličeji se nezměnil.
"Pošlu droida aby vás doprovodil, to snad nebude problém." řekla po chvíli vyťukávánní příkazů na konzoli a neznělo to jako otázka, spíše konstatování toho, že už jí tvé vrtochy unavují.

O chvíli později se do kanceláře dobelhal naleštěný protokolární droid a beze slova se postavil ke dveřím.
"Tady ho máme, pokud budete tak laskavá a půjdete s ním. V centru se o vás postarají. Já se mezitím pokusím vyřídit papíry co nejrychleji." řekla rychle a aniž by čekala nějakou odpověď, začala zase datlovat něco do konzole.
Nezbývalo ti než se vydat s droidem. Ten tě vedl úzkými chodbami centrály, která byla rozlehlejší než se mohlo zvenčí zdát. Míjeli jste menší kanceláře, ve kterých povětšinou nikdo nebyl. Trvalo asi pět minut než jste došli do lékařské části. Ta byla, až na dva lékařské droidy, také prázdná.
"Dobrý den slečno. Odložte si své věci do bezpečností skříňky po vaší levé ruce." řekl první z droidů, zatímco druhý připravoval bactovou nádrž. Lékařská část byla příjemně osvětlená, čistá a celkově vzbuzovala pocit klidu. Bylo zde až nečekané ticho vzhledem k množství přístrojů rozesetých po místnosti.

Narozdíl od úřednice s tebou droidi zacházeli jako s někym kdo si může zaplatit tu nejlepší péči a tak jsi byla po několika hodinách v nádrži a dalších, menších zákrocích zahrnujících příjemně chladivé obvazy na poraděná žebra a všemožné oděrky, které jsi behěm několika posledních dní utržila.
Když jsi ještě chvíli ležela na lůžku a odpočívala, nakráčel do místnosti droid, který tě přivedl.
"Slečno Dallo, vaše papíry jsou připraveny. Pokud budete tak laskavá a budete mne následovat."
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa, Czerka, lékařské středisko

Lázně! Sakra, já mám lázně! To je dokonalý!
Přes tuhle pohodu málem zapomínám, že musím bejt ostražitá, jinak mi ukradnou všecko. Koukala jsem na zámek na tý bezpečnostní skříňce a, pche, ta by nezabezpečila ani mimino v ohradě. Navíc, určitě tu maj centralizovanej bezpečnostní systém zámků, stačí zmáčknout tlačítko a šlus, moje prachy mizí, půl na půl v kapse šéfika a ve výstřihu paka.
A pak, lékařský droidi až podezřele připomínaj výslechový droidy, což nemůže bejt náhoda... zkrátka je lepší si od těchhle plechových kraksen držet odstup, protože nikdy nevím, kdy tu péči trochu nepřeženou a z pacienta se nestane případ pro skutečnýho doktora. V lepším případě.
Jenže to je tak těžký, když se mám jak prase v žitě!

Vlastně je dobře, že je konec, i když mě to stejnou měrou sere, takhle bych se rozpustila blahem, jak čokl, kterýho drbou za uchem, až se orgasmicky složí a jenom škubá nožičkama.
„Už mažu, plecháči, nečekejte, že mě dostanete tak snadno.“
Nejdřív vyzvednout prachy, pak hurá propodepisovat se až k lodi.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Phate »

Nar Shaddaa, Czerka:

Lékařský droid ti přinesl tvé původní oblečení, které bylo nyní vyprané a odhalovalo barvy o kterých jsi netušila že vůbec má. Ve druh hromádce bylo oblečení nové v podobně tmavých barvách. Zkombinovala jsi od každého něco, takže jsi v konečném výsledku vypadala jako poměrně pohledná dívka o které by málokdo řekl, že se včera probudila namol opilá v bytě vypaseného rodiana.

Bolest z oblasti žeber ustoupila a celkově ses cítila velmi odpočatá a svěží. Když jsi se pořádně protáhla, byla lékařskká péče o to víc znát. Vydala jsi se pro brašnu s penězi, které byly všechny na místě tak jak jsi je nechala.
Lékařský droid ti popřál hezký zbytek dne a jal se do uklízení lůžka na kterém jsi odpočívala.

Druhý z droidů vyčkával dokud jsi nebyla připravená a pak tě koridorem chodeb vedl zpět do kanceláře slečny Pako. Když jste tam po chvilce dorazili, kancelář byla prázdná a na stole leželo několik datapadů se smlouvami k zabavení lodě a další se smlouvou k jejímu vydání majiteli.
"Ano madam, vyřídím a přivedu jí." řekl zničeho nic droid do vestavěného komlinku a pokynul ti aby jsi si přečetla smlouvy. Byly celkem standardní a po důkladném pročtení jsi nenarazila na žádný zádrhel nebo cokoliv co by vypadalo jako pokus tě okrást o peníze i loď. Vzala jsi elektronické pero a vykouzlila na elektronické smlouvě nevzhledný podpis.
"Výborně, pokud mne budete následovat, zavedu vás do hangáru, kde s vámi vyřídí povolení k odletu." řekl, popadl datapady a aniž by čekal na odpověď vydal se z kanceláře pryč.
Dalších několik dlouhých minut jste kráčeli chodbami, kter se pomalu rozšiřovali až jste dorazili do dlouhé chodby s vysokým stropem po jejíchž stranách bylo několik hangárů. Tvá loď se nacházela v jednom s větších hangárů po pravé straně. Droid otevřel bezpečnostní dveře a pokynul ti abys vstoupila.

Když jsi prošla dveřmi, spatřila jsi svůj frachťák třídy Dynamic s ukrutně oprýskaným lakem a jménem, které uměl málokdo vyslovit, na jeho boku. Trochu se ti ulevilo, že to není léčka než jsi spatřila hlouček osob stojící u spuštěné rampy. V tu chvíli se za tebou zavřely bezpečnostní dveře a droid se postavil před ovládání zámku.
V hloučku jsi rozeznala slečnu Pako a uniformy, které byly stejné jako měli muži v Serelově bytě. Uniformovaných bylo šest, všichni ozbrojeni blasterovými puškami a pistolemi na opasku.Tvořili hlouček okolo vysokého Mirialana, který na tebe hleděl s podivným úsměvem.
Slečna Pako se bezeslova vydala k droidovi, převzala si od něj písemnosti a odešla. Mirialan se k tobě vydal pomalým krokem.
"Vítej Quiano, mé jméno je Arel. Určitě už jsi o mně slyšela. Promluvíme si o obchodu." řekl klidným rozvážným hlasem a zastavil se metr před tebou. Byl o dost vyšší než ty a kdyby chtěl, přelomil by tě vedví.
"Předpokládám, že jsi přinesla mé peníze." zeptal se tónem, který nezněl moc jako otázka.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa, Czerka:

Cejtím se parádně, takže se mi v hlavě pomalu ale jistě začínaj míhat parádní myšlenky, tak parádní, že bych si za ně ještě dneska ráno dala přes hubu. Už tolik věcí se mohlo podělat a všechny vyšly, už tolik věcí! Jenže já mám pořád svoje prachy, zdraví jak vrcholovej sportovec, za chvilku svou loď a ještě mi zbude dost love na nějakej ten vylepšovák. Co vylepšovák! Ještě budu mít dost prachů na dovolenkovej vejlet na Jervo's World! Spousta chlastu, spousta zábavy – vsadím si na závody swoop biků! A jako třešničku na dortu, teď, když si zas připadám jak člověk, sbalím nějakýho kořena a užijem si trochu jinačí srandy, že? Že! Bude to kurva dobrá dovolená... ne, kurva nejlepší dovolená!
A stačí jenom jeden podpis.

Nejlepší dovolená nebude. Byla by, ale nebude. Koukám na droida, koukám na zavřený dveře a nejhorší je, že mě to ani nepřekvapuje, jen mě to, co, snad zklamává? Co mě ještě může zklamat! Já přece musím počítat s tím, že všechno skončí ve sračkách a jedinej rozdíl bude v tom, z jak velký vejšky to do kytek zahučí!
Zasraná naděje, celá tahle šaráda vůbec neměla bejt, protože mě nakazila naděje, a ta vede přesně k tomuhle – ke zklamání!
Asi mi to mělo dojít, když se pako Pako neobtěžovala přijít do svýho vlastního kanclu, aby zkontrolovala, jestli jí z něj něco nekradu. Měla jsem jim do terminálu aspoň nahrát trojana! Mělo mi to dojít, ale to by tu nesměla bejt ta posraná naděje, ta vždycky zničí veškerou ostražitost, naděje je nebezpečná. Povzdech. Mám chuť do něčeho kopnout, ale nejblíž je jenom droid. A i ten je moc daleko.
Ještě hlubší povzdech.
No co, utíkat nemá cenu, rvát se už vůbec ne, než zastřelím jednoho, rozpáře mě celá ta skupinka těch goril. Těch goril. Arel. Kurva ten Arel! Prašulky, tatík se vrátil, pojďte ho pozdravit!
Zaštrachám v bundě, vytáhnu cigára a jedno si zapálím. Až pak se vydám k nim, vstříc svýmu osudu, jak by řek nějakej podělanej patetickej básničkofil.
I když to není úplně vhodný v mý situaci, stejně mě překvapí úplná kravina - Aral je bahňák?
Bahňáci, tak říkáme mirialanům, vypadaj, jak kdyby strávili věčnost v bahenní lázni, a proto se jim bahno dostalo i do pigmentu.

Hezky počkám, až dořeční.
„No jasně. Bylo to moc jednoduchý,“ nahodím neveselej úšklebek a hodím mu k nohám jeho prachy.
"Ty jsou tvoje, jak správně říkáš. Tak jo, nech mě přemejšlet, o prachy ti nejde, protože jinak bys na mě poslal ty svoje gorily už v zelenokožcově krámu. Ale ne, tys mě nechal dojít až sem a dokonce splatit i část mýho dluhu pro tyhle,“ kývnu směrem k Pako, „vymaštěnce. To znamená, že čokl Quiana mění majitele, že?“
Teda, doufám. Doufám, že není pravda tak polovina příběhů, který se o něm vypráví, a nechce mě nechat sežrat krysama. Nebo před zabitím nechat oprcat svýma čoklama a pak mě nechat sežrat prasatama.
„Ale jestli chceš děvku, tak si najdi jinej objekt a mě radši rovnou zastřel.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Phate »

Nar Shaddaa, Czerka:

Vaku s penězi si Arel vůbec nevšímal. Stále na tebe hleděl tmavýma očima a prohlížel si tě. Nereagoval ani na tvé poznámky, narozdíl od svých poskoků od kterých k tobě zaznívaly jízlivé poznámky a pošklebky. Arel je umlčel rázným máchnutím paže a všichni okamžitě zmlkli.
"Nevím co jsi o mně slyšela, ale prostituce bude nejspíš jediná věc na které nevydělávám, takže ne, nepotřebuji tě jako děvku." řekl klidně a ještě trochu se napřímil.
"Máš pravdu, nechal jsem tě od toho pitomce Serela odejít a je mi líto tvé přítelkyně, občas pro mě dělala." pokračoval a začal okolo tebe pomalu kroužit, aby si tě pořádně prohlédl. Od popisu, který dostal se tvůj zevnějšek musel hodně lišit.
"Mám pro tebe práci," kopl vak s penězi zpět k tobě. "a pokud jí přijmeš, tohle bude jen záloha." kývnul hlavou směrem k penězům a usmál se.
"Pokud ji nepřijmeš, tvá loď zůstane u mně dokud jí nevykoupíš." dodal ještě a opět se zastavil přímo před tebou.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Quiana Dalla - Pravda ukrytá na dně

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa, Czerka:

Okázale ignoruju ostatní šmejdy okolo, už proto, že okázalá ignorace patří mezi moje nejlepší dovednosti, však ji poctivě cvičím už nějakej pátek. Zajímavější je to, co padá z Arela. Což o to, říká se o něm hodně věcí, až moc věcí, ale jestli nemám šlapat, považuju to za krok dobrým směrem. Nakonec, jednou naživu mě už nechal.
Držím hubu i potom, co spustí o mý nejvíc nejlepší kámošce Miral, dokonce se udržím a nezačnu trousit sarkastický poznámky o tom, že pro ni budu celej život truchlit, protože jsme se znali děsně dlouho, celej jeden půl den, a v mezičase, kdy mi nemířila do ksichtu nebo na temeno, jsme si skvěle rozuměly. Škoda jenom, že na mě mířila tři čtvrtě našeho společnýho nejvícúpamegaúža času.
Co se mi nelíbí, je prohlížení – připadám si jak na trhu s otroky, když byl ještě vedenej hezky postaru, žádný online katalogy, ale osobní setkání, oťukat a pořádně vlastníma hnátama odtáhnout na řetězu. Starý dobrý časy. Když byl čék otrokář.
Jenže pak to zase začne bejt sluníčkový! Práce? Jako – práce s návratností? Něco, po čem skončím v plusu? A ty vole všechny ty prachy! moje poctivě ukradená vejplata jako záloha? Skvělý!
V tuhle chvíli mi ani nedojde, že jde o práci pro magora a navíc neoficiálního šéfa narshaddaaskýho podsvětí, takže se fakt nedá počítat s možností výpovědi a odstupným jako bonus. Vůbec nemyslím na to, že z týhle práce se odejít po vlastních nedá. Na to teď zkrátka kašlu, protože mám pocit, že žiju ujetej, ale fakt dokonalej sen!
Ale musím se tvářit jak někdo, kdo právě neuchcává samým štěstím do gatí a má nutkání si přišít ocas, aby měl čím vrtět.
„To je lákavá nabídka, ale pochop, musím vědět alespoň okrajově, co to bude, jestli se mám rozhodnout.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“