Alister Gale - Osudu neutečeš

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Elinor Rahl »

Tasler

...takže třicet čtyři hodin čas?
Odtrhnu pohled od průzoru do vesmíru. Takže se na Republiku letí bez nás. Není až tak náročné se s tím smířit, když došlo na lámání chleba. Rozhodně je to mnohem snadnější než akceptovat Taraela a kolektiv na palubě.
Jo. Třicet čtyři hodin a něco navíc, než se dořeší zbytky zásob a vypočtou souřadnice skoku.

Vzhledem k učednickému programu by mě mělo zajímat především a výhradně to "něco navíc", ale stejně jsem se nedokázal ubránit pocitu, že zajímavý bude především průběh cesty k Dathomiru.

Na Yae´lovu poznámku kývnu, že rozumím, a následně vyrazím na ubikace pro zbraň a pak se přesunu do označené tréninkové místnosti. Stejně není nic, co by se dalo dělat jiného.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Alister Gale - Osudu neutečeš

Příspěvek od Phate »

Hodnocení:

Tady neni moc o čem. Příspěvky sou úměrně dlouhé situaci v níž se Alister nachází. Povětšinou byly kratší kvůli natažení výcviku na několik málo hodin, ale když se něco děje je všechno dobře popsané, pocity vylíčené, postoje zaujaté.
Chování charakteru: Alister je celkem zajímavý neSith, který je v Impériu kterému moc nefandí a lidi kteří mu fandí jsou mu proti srsti. Líbí se mi jeho přístup k sithským záležitostem, které se kolem něj pomalu roztáčí a opravdu se nemůžu dočkat jak se zachová v situacích co jsem pro něj vymyslel. Abych pořád jen nechválil, občas nestíhám souvislosti a některé vnitřní pochody v různých situacích a hůř se mi na některé věci reaguje. Ale to bude spíš tím, že věčně zapomínám co dělal Alister předtím :)
Postup v příběhu: Výcvik byl roztahaný na poměrně svižný průser na planetě až po nekonečné toulky po zaparkované lodi. Každopádně jsme se nikde nezasekli zbytečně dlouho tak aby z toho byl nějaký problém.
Reakce na podněty: Jak jsem psal výše, reakce jsou adekvátní situaci a víceméně se drží vymyšlené linky a posouvají je správným směrem.
Boj: K boji jsme se dostali pouze dvakrát a z toho o skutečný souboj šlo pouze jednou i když celkem dobře zvládnutý. Pravá zkouška schopností ho teprve čeká.

Shrnutí: Shrnout vedení takové postavy je celkem těžká věc. Hraje se mi s tebou dobře, i když je Alister občas těžký oříšek. Každopádně výcvik byl utahaný, roztáhlý a byl spíše o seznamování s postavou a prostředím, které bude důležité pro následující děj. Věřím, že kvalita se udrží, nebo bude dokonce lepší až se bude něco doopravdy dít a Alister bude vystaven určitým rozhodnutím a situacím.

Následky výcviku:
+ Yae'l ti kryje záda za všech okolností a můžeš se na něj spolehnout
+ Máš pod palcem pozemní jednotky
+ Konečně vypadneš z Korribanu

- Bohužel pod vedením Sithského vědce
- Zatím netušíš co konkrétně se chystá
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“