Trínik pro Andrew Targo

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
SITHS

Příspěvek od SITHS »

Transportér

co to bylo!Rychle jsem aktyvoval své meče.Uklidnil jsem se a nechal sílu,aby mi odhalila co je v té tmě.Jeden meč jsem vypnul a odepnul od opasku termální detonátr.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Mistr na tebe sikl. Vypni meč a ukliď ten detonátor, kdyby si ho hodil tak to tady celé spadne. Začali jste postupovat chodbou všude byla tma a mistr řekl. Musíme najít hlavní jističe bívají vždy na začátku vstupu.

Chvíli jste hledali asi pět minut a najednou znovu to hrůzostrašné zaječení zrovna si koukal na mistra a viděl si že na něco myslí.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Co to bylo teď!To není dobrý.Co uděláme?Mám strach,tohle nevipadá dobře.Opět jsem šáhl po meči.Sousředil jsem se a pokusil se vycítit co to ječí.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Najednou si ucítil obrovky divný pocit přes sílu že sis musel na chvíli sednout. Mistr se na tebe podíval. Taky to cítím. Ale nevím co to je. Budeme to muset vystopovat a jestli je to nebezpečné tak i zlikvidovat. Otočil se a najednou křikl. Mám hlavní vypínač.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Mistře,mám takoví pocit,že tohle nebudou piráti.Projel jsem si vlasi a postavil se.Neměli bychom zavolat pomoc?Mám z toho hrozně špatný pocit.Jestli to bude pokračovatvážně se sesipu.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

My jsme jediové né žadný vojáci. Zpomeň si na výcvik a hlavně neměj strach. Nadechl se otočil a zapnul jistič.
Zablikáním se světla rozsvítila.
Ty jsi se otočil a koukal si na místo kde si seděl. Vedle toho místa ležela utrhnutá ruka, která držela vysílačku.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Wow,zhýbl jem se a vzal vysílačku.Mistře.řekl jsem a podal mu vysílačku.Teď jem vzal granát do ruky.Tohle určitě nebyli piráti.Pohlédl na mistra.Tohle se mi vůbec nelíbý.Snažil jsem se soustředit,aby mi síla ukázala,co se tu stalo.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Je to fakt divné. Co se to tu mohlo stát? Tu vysílačku si nechám pro jistotu u sebe. Začali jste postupovat chodbou. Mistr se zastavil a otočil se. Musíme se dostat do kanceláří snad tam něco najdem.
Otočil se zpět a začal opatrně postupovat. Najednou si uslyšel hrozivé zaječení. Uklidnil si se a pak si to zpozoroval to nebyl tentokrát zvuk přišlo to zkrz sílu.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

doly

Otočil jsem¨se na mistra.Citil jste to taky?Mistře ja mám....měli bychom...najednou jsem to ucítil znovu.Aktyvoval světelný meč a pohlédl za sebe.Tohle se mi vůbec nelíby.Aš tohle budu vyprávět derenovi...jestli budu vůbec mít možnost vyprávět mu to.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Najednou si ucítil varování od síly a uskočil si to samé udělal i mistr. Právě včas. Okolo vás prolétl těžební vozík. Najednou si uslyšel obrovské zavrčení. A najednou z jednoho tmavého vchodu do šachty se vyřítilo něco jako rancor, ale bylo to menší. Mělo to asi tři metry a připomínalo to i trochu člověka.
Běželo to přímo na vás.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Pane bože!rychle jsem uskočil a hodil po zvířeti světelný meč.Co to je!Jedno zvíře by nezvládlo vyvřaždit celý komplex dolů musí jich tu být víc.Vyběhl jsem proti bestii,přeskošil ji a několikrát jí sekl do zad

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Zvíře však tyto zásadní rány nezkolily. Akorát ho ještě víc rozzuřili. Otočil se na tebe a sekl po tobě rukou kde místo prstů měl drápy. Včas si uskočil a to byl čas pro mistra. Ten se pomocí síly vyhoupl do výšky a z této výšky se vrhl na zvíře a zabodl mu meč přío do hlavy. Zvíře bylo hned mrtvé. Zakroutil s ním vytáhl ho a rychle uskočil aby na něj zvíře nespadlo.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Mmmisstře,co to bylo!?řekl jsem z rostřeseným hlasem.Můsí jich tady být víc,jeden by nedokázal vyvraždit celý komplex dolů,aniž by horníci nespustili poplach.Kilik jich tu asi je,co to je za mutanty a co když bylo tohle jen mládě?

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Osobně jsem se s tím nesetkal, ale v akademii o tom zprávy jsou. Tyto tvory vypěstovalo inpérium ve svých laboratořích. Je to směsice rancora s lidským genem. Je to velmi tvrdé zvíře. Na mistrovi bylo vidět jak je zamyšlený. Musíme zjistit o co tady jde. Pojď za mnou jdeme do těch kanceláří. O točil se a vyrazil.
Oba jste šli velmi opatrně. Jelikož jste věděli co už tady je.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Co by tady chtělo inpérium?Hodně zvláštní.Těch zmutovaných rancoru tady musí být víc,tohle je hrozně špatné.Po chvíli cesty jsme dorazili do kanceláří.Až po vás.Kývl jsem na mistra.Pořád mi vrtalo hlavou,kolik jich tady je a co chtějí.Ponořil jsem se do síli a pokusil se něco zjistit.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“