Trínik pro Andrew Targo

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Mistr se začal přehrabovat v dokumentech a koukal při tom do ruzných datapadů co byli všude kolem.
Ty ponořen do síly si hledal odpověď ale místo odpovědi tě síla varovala. Skočil si po mistrovi a strhl ho stranou a najednou přiběhlo další zvíře. Které odhodilo stůl který prolétl místem kde stál mistr.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Zatraceně!!Aktyvoval jsem oba světelné meč,pomocí síli jsem zrychlil a zaůtočil.Chvíli jsem jeho útoky vykrýval,brzy se však rozmáchlo a zrazilo mě na zem.Jeden meč se mi přitom rozbil,drůhý se zakutálel někam na konec kanceláře.Bleskově jsem vyskočil,jenže zvíře mě ve vzduchu zrazilo a odhodilo.Pak jsem ztratil vědomí

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Netušil si jak dlouho si byl v bezvědomí ale měl si něco jako vizi. Viděl si jak odtud imperátorské jednotky odvážejí kristaly a pokoušejí z nich odčerpat sílu a nabít ji do svých přívrženců.

Když si se uplně zpamatoval tak si nad sebou uviděl mistra. Posadil si se a odvyprávěl celou vizi. On se pak na chvíli zamyslel a řekl ti. Ano s těmi kristaly máš pravdu je to tady vedlejší produkt. Ale jestli ta vize je pravdivá tak máme velký problém. A ještě jsem ti chtěl říct že to zvíře umřelo samo. Takže tu budou zachvíli vojáci impéria tak se dej do kupy. Musíme je překvapit. Měli žít jen krátkou dobu ale ne zas tak králkou aby vše tady nevyzabíjeli. Takže nás tady nebudou čekat.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Rozumým mistře,jsem v pořádku.Postavil jsem se a zaposlouchal.Ušlišel jsem hlasy jako přes vysílačku.Mistře Myslím že slyším Imperialní stroomtropery!Odběhl jsem a schoval se do jedné skříně.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Schovaný ve skříni si ani nevěděl kam se schoval mistr. Měl si plnou hlavu myšlenek o té vizi.
Najednou tě z myšlenek vytrhla přítomnost do kanceláře napochodovalo asi deset vojáků. Nevěděl si jestli máš zaútočit nebo počkat. Ale musel si se rychle rozhodnout.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Jestli zaůtočím,bude po překvapéní,radší je budu sledovat.Po chvíli se stormtroopeři otočili a odešli.Já jsem potichu vylezl ze skříně,aktyvoval aktyvátor maskovacího pole a vydal se (potichu,ale rychle)za nimy.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Velmi pomalu si je sledoval. V hlavě ti vrtalo kam se poděl mistr.
Sledoval si je šachtou která vedla asi ke kristalům. Ale celou cestu si cítil ozvěnu v síle čím dál si se dostával do podzemí tím víc.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Najednou vojáci zastavili.Podíval jsem se před ně(pomocí síli) a spatřil jsem stěnu plnou krysatlu.U ní stal nějáky temný jedi,imperiální dustojník,a ještě žena,oblečená v dustojnické uniformě.Admirál Daala!Stál tem jěště jeden temný jedi(zřejmě učedník toho prvního) a skupina(30)Stroomtroperu.Temný jedi se podíval mým směrem a řekl:Někdo tam je!Najednou mě důstojník chytil za ruku a řekl:Ale,ale kdopak se nám tu schovává!

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Zastřelteho. Přikázala Daala. Ne. Vykřikl ten temný jedi. Můj učedník si s ním poradí. Temný učedník aktivoval meč a vrhl se na tebe.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Aktyvoval jsem světelný meč a odskočil.Nechal se prostoupit silou a sanžil předvídat pohybi temného učedníka.Zjistil jsem že po mě skočí,udělá klamný útok na břicho a pokusí se useknout mi hlavu.Temný jedi ke mě přiskočil a zautočil na břicho,pozvedal jsem meč,vzápětí jsem ho sekl do nohy a on se svalil na zem.Přiložil jsem mu světelný meč ke krku a řekl:Nech toho,vím že je v tobě dobrá strana.Možná ti tvůj mistr slibuje moc které lze dosáhnout jen pomocí temné strany,ale to jsou lži,taková moc neexistuje a těžko ovládneš galaxii sám.Temná strana není mocnější než dobrá strana,je jen vábnější!Jako temný jedi se musíš jen skrývat,jako jedi ne.Pomocí síli jsem si přitáhl meč temného učeddníka a rožšlápl ho.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Ale v tu chvíli tě zasáchli blesky a meč ti odlétl někam do nějaké šachty a ty si nevěděl kam.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Postavil jsem se a podíval se temnému jedimu přímo do tváře.Znuvu mě zasáhly blesky a já spadl na zem.Podíval jsem se na temného učedníka a řekl:No tak,je v tobě dobro,prosím,pomoz mi!Prosím...Aaaaaa!vykřikl jsem po další vlně blesků.No tak kyle,kde si!?Nejdnoů jsem si vzpoměl na termální detonátor.Pomalu jsem ho vytáhl z kapsi,odjistil a hodil směrem k temnému jedimu.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Věděl si že ti ten temný učedník nepomůže. Tak proto si hodil ten granát. Ale sitha síla varovala tak mu přidal na rychlosti a odhodil ho k těm vojákům nejen že je to zabilo ale zasipalo to cestu. Takže přeživší za valem museli spěchat k lodím.
Sith napřáhl svůj meč. Chtěl ti useknout hlavu. Ale nestihl to jelikož k tobě přiskočil mistr Katar a začal s ním bojovat.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Doly

Bleskově jsem vsat,přeskočil Kyla a temného jediho,vitáhnul jsem svojí e-11,a začal střílet po imperiálních.Po chvíli střelbi,jsem vedle sebe uslyšel:Tohle je tvůj konec,jedi.Hahahaha,poprvé se mi poštěstí zábit jediho,mám to ale dnes šťastný den co?Prvně zabiju tebe a pak tvého mistra,dva jedie najednou,hmm,ale toho se ty nedožiješ!řekl důstojník.Obávam,že nebeš mít možnost zabít mého mistra!Vykřikl jsem a pomocí síli jsem zrychlil,udělal jsem salto a vystřelil na důstojníka.

Petros

Příspěvek od Petros »

Doly

Dustojník padl na zem a byl mrtví trefil si ho přímo mezi oči. Otočil si se na mistra a viděl jak bojuje se sithem. Ale co se nestalo sith vytáhl druhý meč a hodil ho svému učedníkovi a křikl. Zabí toho druhého jedie. Musel si rychle najít svůj meč.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“