Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových
Stiskla jsem spoušť a doufala, že se hlava toho debila rozprskne jako přezrálá zelenina. No, nestalo se tak, ale aspoň Rose byla v bezpečí. Ihned jsem přiskočila k útočníkovi, odkopla jeho zbraň a pokusila se ho pořádně nakopnout do koulí. Jó, tam to chlapa bolí vždycky. Poté jsem se znovu rozmáchla a pokusila se ho nabrat znovu. Tentokrát do břicha.
Nic moc jiného jsem nestihla, neboť jsem asi nadělala hluk. Ihned jsem nasadila trochu zklamaný obličej.
Do prdele, s kým si teď budu hrát?
Tento úchylák platil tomuhle kastrátovi,
přešla jsem k tomu druhému, schovanému a pokusila se ho vytáhnout na světlo světa, nebo aspoň tak, aby na něj bylo vidět.
Aby unesl a možná i ublížil malé Rose. Vzala jsem ho zezadu láhví a pana Scarletta jsem vylákala až sem, kde jsem ho chtěla zajmout taky,
ukořistěný blaster jsem si během řečnění pokoušela schovat tak, aby mi zůstal. Yewe mi zbraň jen tak nesvěří a tahle byla dobrá.
Hele, jsou to mí zajatci a vyslýchat je budu sama. Nebojte se, přežijou,
abych demonstrovala to, že je skutečně považuji za svůj majetek, pokusila jsem se Scarletta znovu pořádně nakopnout mezi nohy. Své právoplatné kořisti jsem se nemínila jen tak vzdát.
Třeba bych jim mohla odsekávat jednotlivé články prstů.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Teprve teď si Yewe všiml Scarlettovy tváře a uvědomil si, o koho jde.
"To je ten mizera od Zrzavé Bibi, znám ho! A kdo je to tady...?" střelil muž pohledem na nehybné tělo o kousek dál.
Záhy poznal svého zástupce a tentokrát byl jeho úžas znatelně větší.

"To je přece Zeelon, co tu ksakru dělá?!" obrátil se s dotazem na tebe, aniž by věděl, zda mu dokážeš popravdě odpovědět.
"Výslech ponechám na Tobě jen u toho Scarletta, svého zástupce se zeptám sám, pokud bude schopen mluvit... ano Ardess?" odmítl jakýkoliv odpor ohledně vyslíchání vetřelců.

Palus a Rose zatím jen tiše stáli opodál, přičemž chlapec objímal dívku a utěšoval ji.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od Hayasan »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových
Tak s jednou hračkou jsem sice spokojená byla, ale já chtěla obě. Bylo by to dvojnásobné potěšení z křičících chlapů.
Kleštičky na vytrhávání nehtů? Mám. Hřeby? Mám. Obyčejnou svíčku? Mám. Kolík taky...
Jsou to mí zajatci! Já jsem je zajala a já jsem zachránila Rose. Chci vyslechnout oba,
zatvářila jsem se trochu bojovně. Všechny mé sny a touhy se konečně mohou zhmotnit a veškeré přízemní bitky v baru pro nejbližší chvíle odvane čas. Ve Scarlettovi se pomstím všem mužům za to, co mi dělali.
Ví to?
Mrkla jsem na Yaweho, jestli si je vědom toho, v jakém stavu mu svého zajatce předám k výslechu, ale vzhledem k tomu, že jsem ho už měla slíbeného, tak to asi nehrálo roli.
Řeknou všechno, co ví a ještě to řeknou rádi, že, zlato?
Ne zrovna pěkně jsem se usmála na Scarletta, se kterým budu mít malou, soukromou chvilku a znovu, dnes už potřetí, jsem ho vší silou nakopla mezi nohy. Jeho nádobíčko holt asi bude chvíli nepoužitelné a s trochou štěstí bude hrát všemi možnými barvami. Což byl i účel mého počínání.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Vandelhelm, hlavní město, vila Gastonových

Scarlett byl naprosto zlomený a v jeho ožehnuté tváři se zračila bolest, nenávist a touha po pomstě. To vše v jeho nynější pozici bylo zcela namístě, ovšem také si musel uvědomovat, že je úplně ve tvé moci...

Když to Yewe viděl, jen zakroutil hlavou a zabručel: "Ty se snad nikdy nepoučíš Ardess... ale ať je po tvém, ty chlapy si vezmi na starost. Dostaň z nich všechno, co vědí a zaznamenej to. Odletím teď na pár dní pryč, zůstane tu s vámi jen Palus. Až se vrátím, chci mít zprávu na svém pracovním stole."

A když už to vypadalo, že máš volnou ruku při hrátkách s vetřelci, ještě se pán domu otočil a dodal: "A děvče - nech je naživu, prosím!"

Prosba byla samozřejmě spíše rozkazem.

Pak Yewe odkráčel a Palus a Rose se na sebe uculovali, zatímco tys mohla konečně naplnit své touhy a začít se mstít...
_________________________________
Konec výcviku, hodnocení bude ještě téhož dne... 8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Ardess Darrd (Hayasan)

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=64&t=4414
Zde hodnocení, téma už musí uzamknout někdo jiný... :P
__________________
//Gnost: zamknul někdo jiný
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“