Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Pochopil sem, ale už se mně nechtělo znovu a znovu pokoušet "štěstí". A taky mně tahle část mé role neslušně řečeno sra*a.
K dalšímu kroku... Řekl jsem a protáhl si ruce.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Z nepříliš lichotivého hodnocení tvých pokusů o vhodné upoutání pozornosti dívky jsi nebyl v ideálním rozpoložení a tak jsi možnost přejít k dalšímu kroku nakonec uvítal. Carie na to souhlasně přikývla a chopila se svého datapadu, aby na něm chvilku listovala a něco dělala. Poté spustila projektor zabudovaný ve stole a před tebou se zhmotnily holobrazy tří dívek.
Jedna věc je dokázat oslovit, druhá věc je vybrat si odpovídající cíl. A to jak z hlediska atraktivity, tak ... řekněme potřebného nadšení pro to nechat se tebou okouzlit. Chci po tobě, aby jsi z následující trojice dívek vybral jednu, která by nejlépe seděla k profilu tvého charakteru a nejlépe by vyhovovala jeho ... snahám,
připojila vysvětlení a čekala, kterou z dívek se rozhodneš vybrat.
Ta první měla kratší volné blond vlasy, menší rty, dobře se líčila. Oblečení tvořila těsná blůzka a kratší sukně. Z jejího výrazu byla čitelná jakási důležitost, o níž dívka neměla dle všeho sebemenší pochyby.
Druhá byla hnědovláska s dlouhými vlasy, jejíž hladké tváři dominoval široký úsměv a měla poutavé zelené oči. Fyzicky byla vyvinutá relativně nadprůměrně, ale nebyla natolik vychrtlá jako nějaká modelka. Přes bílé triko měla azurovou vestu a nosila vlnitou sukni nad kolena. Dle všeho jejím rysům dominovala přátelskost.
Třetí byla další blondýnka, byť odstín byl tmavší a vlasy v krátkém sestřihu. Na nose měla menší brýle, což ji společně s jejím drobnými rysy propůjčovalo relativně roztomilý vzhled. Oblečená byla v kalhotovém kostýmu, typickém pro kancelářské pracovnice a mírami se rozhodně také nemusela stydět. Výraz tváře měla převážně vážný, i když v něm mohlo být viděno jakési otrávení z něčeho, možná pocit spoutání.
-------------------------
Docela postrádám nějaké hlubší reakce na počiny postav okolo tebe - například Cariin výstup jsi nijak nekomentoval nebo tvou postavu vůbec nezaujal? Neříkej mi, že by tě v pozici tvé postavy při takové situaci nic nenapadlo. Zkus nad tím popřemýšlet - poté by tvé příspěvky mohly být bohatší a zajímavější.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Hned jsem vyřadil poslední možnost. Vypadala... jednoduše... nepřitažlivá.
Ta třetí vypadává, je... odpuzující. Řekl jsem. Ale ty dvě... Dlouze jsem se zamyslel. Pozoroval jsem hyperprostor.
Ta druhá vypadá přátelsky, ale do mé nastávající role vůbec nezapadá. Pomyslel jsem si.
Hnědovlasá taky ne. Protáhl jsem se.
Ta blondýna je z nich nejhezčí a také nejvíc přitažlivá. Konstatoval jsem.
Teprve teď jsem se dokázal uvolnit a úplně se na svoji přípravu soustředit. Předtím mně připadalo, že tahle část mise je proti síle, ale teď jsem pochopil, že i rytíř Jedi se musí někdy "obětovat" v zájmu vyššího dobra.
Myslím si, že jsem svoji roli úplně pochopil. Řekl jsem nahlas a čekal jsem jaká bude reakce Carlie, a jestli mně o něčem poučí, anebo tento "výcvik" ukončí.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Prošel jsi výběrem tří dívek a rozhodls se na základě svého mínění, respektive mínění charakteru, za nějž jsi měl hrát, jsi nakonec zvolil první dívku, tedy tu blonďatou. Zároveň sis neodpustil některé komentáře u dívek ostatních, z čehož jsi Carie moc radost neudělal, jak jsi mohl soudit na základě jejího výrazu. Než se rozhodla tvou volbu vyhodnotit, tak se osvěžila drinkem a zhluboka se nadechla.
Nikdy o dívce neříkej, že je odpuzující ... za prvé je to velice urážlivé a za druhé je to jenom tvůj názor. Navíc tě možná překvapí, že ta třetí byla vyhlášená idolem krásy rok před pořízením této fotky, kdy už byla za holofilmovou herečku,
povzdechla jsi a něco ve svědomí ti našeptávalo, že kdyby byla popudlivější, tak by to celé neskončilo jenom několika slovy, byť přesný konec situace jsi nemohl nijak určit.
První volba je pro tebe ta nejjednodušší, byť s sebou nese riziko rychlého konce. Prototypově si ji můžeme označit jako "tupou blondýnu", která myslí na svůj vzhled, považuje se za idol krásy a zajímají ji více nové modely od předních návrhářů než nějaké spory třeba i na planetě vedle. Často postačí dobrý a módní vzhled podpořené větším finančním obnosem. To je ale háček, proč by ses jim měl vyhnout - sice jsou to jednoduché kořisti, ale pro dlouhodobější poměry jsou nákladné a hlavně se mezi nimi šíří drby velkou rychlostí,
instruovala tě Carie, proč jednička nakonec nebyla až tak dobrá volba.
Paradoxně by třetí volba pro tebe byla nejvhodnější, protože je to pracující žena, která si chce ve volném čase užít, povyrazit a když ji někdo lichotí, tak je z toho nadšená. Zatímco u té první bys musel neustále přicházet s novýma, byť i blbýma, lichotkama, této postačí, že o ni projevíš opakovaný zájem. A dle míry zábavy to skončí buď povyražením na jednu noc nebo snahou o něco vážnějšího. I když i při vztazích je nejčastější trávit čas na nějaké zábavě, kde může zapomenout na svůj pracovní den,
popsala třetí volbu a nalistovala na datapadu, kde bylo možno tuto dívku vidět v plavkách při focení pro nějaký holomagazín. A rozhodně se nedala shledat za nepřitažlivou.
Co se té druhé týká, tak ta může být nejkomplikovanější, ale zase nejvěrnější. U té ti v podstatě stačí, aby se do tebe pobláznila, takže najít něco, co má hodně ráda, znát to a ohromit ji v tom. Nejlépe něco méně obvyklého a třeba to pak i hrát na "tohle musel být osud". Samozřejmě to nevychází vždy, ale povětšinou ano. Teoreticky bys měl zkoušet balit podobné typy, pokud možno úspěšně, abys prokázal své schopnosti v tomto oboru, pokud to tak lze nazvat. První je příliš jednoduchá, třetí je oddechovka, druhá je ta vhodná lovná oběť, z jejíhož ulovení je ten požitek nejlepší. Nicméně teď mi zkus uvést tři rysy, podle nichž bys měl za nějaké takové situace odhadovat svůj cíl. Klidně můžeš vycházet z těchto tří a na základě toho, co jsem ti právě řekla,
zadala ti Carie další úkol, tentokrát související s tím předchozím a vlastně rozvíjející téma volby správné "oběti" pro tvůj charakter.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
No... přemýšlel jsem na hlas. Neměla by vypadat moc hloupě, opuštěně a spíš mírně inteligentně... ale ne zas moc.
Jako ty. Napadlo mně říct, ale radši jsem si svojí poznámku nechal pro sebe.
A neměla by to bejt úplně pitomá nána a mohl by bejt trochu důležitější, nebo bohatší. Dodal jsem.
Co po mně může ještě chtít? Pomyslel jsem si. Při nejbližší příležitosti si zamedytuju... jo, to přesně udělám...
Začal jsem mírně nervózně podupávat nohou. Tvářil jsem se dost znuděně a otráveně.
Snad tam ty "sepouši" budou, jinak by tohle nemělo smysl...
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Nebyl sis úplně jistý tím, cože přesně bylo po tobě žádáno, ale i tak ses pokusil odpovědět co nejvhodněji dle svého svědomí. Každopádně z tohoto výcviku jsi nebyl až tak úplně nadšený. Jak už se pomalu stávalo zvykem, tak Carie opět nevypadala spokojená s tvou odpovědí a jenom zakroutila nesouhlasně hlavou.
Fajn, jak na první pohled poznáš, že je chytrá? Očekáváš snad, že s sebou nosí vizitku, kde mají napsanou svou naměřenou inteligenci, výši konta a podobné údaje?
vyjádřila se k tomu nejprve, aby ti dala najevo, že to přesně takhle nemyslela. Na datapadu si zobrazila podobu jedné z dívek a položila jej tak, abys na něj dobře viděl.
Za prvé je dobré se soustředit na výraz - z toho lze vyčíst, jak hodně může být dívka arogantní nebo sebejistá. Třeba tenhle nadřazený výraz u této blondýny, jasně to ukazuje její jistou míru arogance a povýšení nad ostatními. Mnohé ti může ukázat i účes - jeho složitost, doba přípravy, efektivita, účelnost nebo ledabylost. To všechno ti může opět něco přiblížit. Samozřejmě, každá žena si občas dopřeje komplexnější účes, ale to převážně na významné plesy a podobně,
přiblížila ti první dva prvky, které bys mohl sledovat v případě potřeby. Zároveň to poukazovala na displeji včetně některých konkrétních rysů.
Potom se může dívat i na další gesta, styl chůze - rázná chůze prozrazuje agresivnější tendence, rytmická chůze, pohodová chůze, to vše může napovědět. Potom samozřejmě oblečení - žena, která se vystavuje se dle toho obléká. I když to většina nepřizná, tak se nebojí zdůraznit své přednosti a naopak skrývají, co se jim nelíbí. A samozřejmě styl řeči, jak tě oslovuje, jak tě pouští ke slovu a jestli je ochotná tě poslouchat. Případně na jaká témata se zaměřuje. Našlo by se toho ještě mnoho dalšího, nicméně tohle jsem měla na mysli. Máš k tomu nějaké otázky, nebo ti to prozatím stačí?
doplnila ještě zbytek a zeptala se na případné pokračování vašich lekcí. Navíc naznačila, že pokud bys toho měl plné zuby, tak bylo možné to pro tuto chvíli přerušit a jít si za svým.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Jak to poznám? Jednoduše. Zeptal jsem se a sám si i odpověděl. Nejdřív s ní budu chvíli mluvit a tak to poznám. Jak je bohatá poznám podle toho, jaké má oblečení a jak se chová. Své postřehy jsem si nechal pro sebe.
Děkuji za rady a tvůj čas. Řekl jsem, abych odstranil možnost, že mně bude dál nepříjemně učit.
Tak už vím, jak si vybrat své potenciální "oběti".
Jestli ti to nevadí, rád bych si zameditoval. Řekl jsem a vstal ze židle.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Vstřebal jsi poslední rady od Carie, než jsi se rozhodl využít možnosti pro ukončení tohoto sezení výuky. Nezapomněl jsi zdvořile poděkovat, na což Carie stejně zdvořile odpověděla.
Klidně běž, já si to tu sklidím a pak mě čeká ještě dost další práce,
potvrdila, že máš volný prostor k meditaci a de facto tě propustila ze své výuky. A protože toho ke sklízení mnoho neměla, tak se jen občerstvila svým nápojem a chvilku studovala datapad, který byl asi její nejčastější pomůckou, tedy hned po jejích rukách a gestech.

Ze společenské místnosti jsi tedy zamířil rovnou do své kajuty, nicméně krátce před ní jsi narazil na svého mistra. Dle jeho úboru jsi mohl jasně poznat, že mistr Zeto byl právě po náročném fyzickém cvičení, jemuž ses tak nejspíš pro dnešek vyhnul.
A můj drahý padawan po své první lekci, kterak se stát arogantním a sebevědomým teenagerem. Tak mi pověz, co ses od slečny Ernssen naučil. Předpokládám, že jsi jí nedělal nějaké potíže při výuce a plně jsi spolupracoval. I když se to nemusí zdát, tak je to velice nadějná studentka sociální a psychologických věd se zaměřením na profil jedince. Takže v tomhle směru ti prozradí třeba o Jedim více, než bys očekával. Nicméně se domnívám, že jste měli jiné téma,
zazubil se skoro až nadšeně mistr Zeto a tys mohl i nabít dojem, že se v současné chvíli vyžíval. Nicméně nebylo pochyb o tom, že nějakou odpověď mu dát budeš muset, byť se tvůj mistr jisto jistě těšil do sprchy. To potvrzovalo drb, jenž si zaslechl relativně nedávno a to, že mistr Zeto chodil fyzicky a namáhavě cvičit tak často proto, že se potom mohl dlouho sprchovat nebo trávit hodně času ve vodě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Ušklíbl jsem se, jako kdyby jsem právě snědl citrón. Nechtělo se mi o mojí výuce přemýšlet, natož něco říkat něco mistru Zetovi nebo diplomatu Coldwillovi, kteří si ze mě dělali předmět svého pobavení. Pořádně jsem se nadechl: Naučil jsem se věci, které se mi ani trochu nelíbí, povzdychl jsem si. Snažil jsem se spolupracovat... ale moc se mi nechtělo.
Dlouze jsem se odmlčel.
Naučil jsem se, jak využívat slabosti hloupějších tvorů - žen, abych si na nich mohl uspokojit své zvrhlé choutky... což se mi vůbec nelíbí, řekl jsem.
Jestli to řekne Coldwillovi... to zas bude peklo, zamyslel jsem se.
A jestli je životním posláním lidí co vystudovali politologii a psychologii otravovat druhým lidem život, tak Carie může jít dělat arcikancléřku, řekl jsem. Jestli vám to stačilo, tak by jsem šel meditovat do své kajuty.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Nebyl jsi z nutnosti odpovídat příliš nadšený a také to bylo na tvém tónu znát. Přesto jsi k tomu přistoupil upřímně a přesně jsi prozradil, jaký máš ohledně toho všeho pocit. Mistr Zeto se nezatvářil nikterak nadšeně, naopak to byl jeden z jeho hloubavějších výrazů.
Sawrene, víš dobře, že naše profese není o tom chtít, ale muset. Nebo se ti snad chtělo absolvovat všechny různé výcviky, které jsme prováděli? A vem si, kolik z nich jsi už prakticky využil. A určitě ne všechno jsou hezké věci - vlastně i zasáhnutí někoho mečem není zrovna moc hezké,
začal nejprve mistr a pohodil si jedním z hlavových výrostků bokem, jenž se mu snažil dostávat do cesty.
A opravdu vnímáš ženy jako hloupé tvory? Chceš snad říci, že mistryně Billaba je slabá a zmanipulovatelná? Nebo snad i Carrie vnímáš jako slabou? To, že tě učí, jak si získat přízeň osob opačného pohlaví, neznamená, že to platí na všechny, a že ses to během jedné lekce naučil,
promluvil přísnějším tónem a dal jasně najevo, že se mu tvé vyjádření moc nelíbilo.
A to, že to nebylo pro tebe příjemné, neznamená, že to hned musíš přenášet na ostatní, Sawrene. Opravdu bys asi měl jít meditovat a uvažovat o tom, cos mi tu právě řekl a o tom, co je naším posláním. Být Jedim nikdy nebylo a ani nebude jednoduché a i právě proto to není pro každého. Nyní se jdu opláchnout a také si odpočinout, uvidíme se později,
dokončil mistr své poučování, než vyrazil směrem ke své kajutě a zanechal tě o samotě. Měl jsi tedy nyní čas je sám pro sebe a bylo na tobě, jak se rozhodneš ho využít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Mistryně Billaba je členkou řádu Jedi - tím pádem není slabá a manipulovatelná, zavolal jsem na odcházejícího mistra. Vůbec se mi nelíbilo, že mě mistr Zeto kárá. Cítil jsem se zahanbeně. A ano, Carrie je slabá, proto potřebuje ochranu řádu Jedi. Kdyby nebyla slabá, tak by ses mistře mohl společně se mnou věnovat Separatistům a ne dělat gardistu jí a diplomatu. Slabí potřebují ochranu silných. Proto tu jsme mistře Zeto.

Poté jsem asi pět minut chodil po kajutě sem a tam a přemýšlel nad tím, jak jsem se vyjádřil. Došel jsem k tomu, že můj názor byl správný, ale že bych se příště měl víc hlídat a neříkat nahlas svoje názory. Poté jsem se posadil a začal meditovat. Avšak nenalézal jsem vnitřní klid ani odpovědi na otázky, co mi vířily hlavou. Po deseti minutách jsem to vzdal. Zatracená Carrie a ty její metody výuky.
Uchopil jsem do ruky svůj meč a aktivoval čepel. Její zvuk mě uklidnil. Přešel jsem do útočné pozice a provedl výpad na smyšleného soupeře. Přešel jsem do krytu, provedl Jung Ma a naznačil Sai Cha.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Vyjádření tvého mistra tě trochu rozhodilo, ale i tak sis stále za svým a věřil jsi, že právě Carrie byla jedna z těch slabých, kteří potřebují vaší ochranu. Rozhození, uplynulé události a nejspíše i mnoho dalšího ti příliš nepomohly pro meditaci, kterou ne a ne úspěšně zahájit. Nakonec jsi se rozhodl pro praktické cvičení, i když v pokoji nebylo až tak hodně místa.
Ale jakmile jsi aktivoval čepel svého meče, tak tě všechno opustilo a soustředil ses jenom na ní. Nakonec to vedlo i k několika natrénovaným pohybům, ať už se jednalo o otočku Jung Ma, nebo o úder Sai Cha ve výši krku protivníka. Nicméně druhý zmíněný jsi provedl natolik dobře, že jsi čepelí udělal škrábanec do stěny, který nyní žhnul, jak byl rozpálený od zásahu světelným mečem. Naštěstí to byla stěna někam do boku a neprošel jsi skrz, ale kdyby to byla stěna za níž by byl jen prázdný vesmír, tak by to rozhodně nebylo nic dobrého.

Mohl ses chvílí kochat vychládajícím škrábancem ve stěně, který postupně ztrácel jasně červenou barvu - vlastně nejprve ztrácel sytost a pomalu blednul, než se červeň vytratila úplně a zůstala jen barva kovu stěny s černými známkami toho, že byla částečně spálená. Bylo na tobě, jestli jsi chtěl pokračovat dále ve cvičení tady, poohlédnout se po jiné místnosti k tomu vhodné, nebo začít dělat něco úplně jiného, spánkem počínaje, bloumáním po chodbách lodi konče.
Výhodou pro tebe možná bylo, že jsi zatím neměl od nikoho nic naplánovaného, i když se dalo očekávat, že tě ještě několik lekcí s Carrie bude čekat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“