Výcvik pro Armer Lynn

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Kancelář společnosti Galaxy Lines: (22 BBY)
Mistr Paxton si pravou rukou pohrával se svou bradkou, zatímco sledoval informace na displeji před vámi. Společně jste byli na stopě zmizelé lodi této společnosti s více než tisíci pasažéry na palubě a Ithor byl její zatím poslední známou zastávkou. Na té další, Ord Biniiru, se nikdy neobjevila a vy jste tedy nyní věděli, že se musela ztratit někde mezi těmito dvěma místy. Mapa před vámi ukazovala široký prostor a původní plánovanou trasu. Tu jste samozřejmě z druhé strany proletěli, stejně jako pátrací týmy před vámi, ale nikde nebylo ani stopy po zmizelé linkové lodi.
Nebyl tu důvod, proč by někdo tuhle loď unášel. Co víme, tak nikdo z výrazně významné nebo bohaté rodiny na palubě nebyl, takže o výkupné jít nemohlo. Nepřeváželo se tam žádné vzácné zboží a to ani dle tajných záznamů republikové rozvědky. Co by tedy mohlo vézt ke zmizení té lodi?
přemýšlel nahlas mistr Paxton přísným pohledem, který sis mohl pamatovat ze svého výcviku. Mnohdy takový pohled předcházel nějakému trestu poté, co se ti něco výrazně nepovedlo, nebo jsi nedodržel dané instrukce, jak daný úkol splnit. Mistr se mnohdy vyžíval v tom, že ti dal často instrukce, které se nezdály logické, nechávaly tě tušit, že to prostě takhle nemůže fungovat, ale nakonec to z nějaké divné pohnutky muselo být provedeno právě takhle.
Ty sis nyní mohl všimnout stručné zprávy o technické kontrole lodi, kdy došlo k drobným opravám, o kterých toho nebylo mnoho známo, vyjma jména zodpovědného technika.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Kancelář společnosti Galaxy Lines:
Já a mistr jsme trčeli na Ithoru v kanceláři Galaxy Lines a zkoumali, proč jedna z jejich lodí s tisíci pasažery na palubě se ztratila neznámo kam. Pozoroval jsem svého mistra, jak zamyšleně zkoumá displej s informacemi o lodi. Viděl jsem mistrův výraz a proto jsem již věděl, že bude lepší si své domněnky o případu dobře promyslet, jelikož mistr netoleroval lajdácké domněnky.
Tedy, víme, že loď měla namířeno na Ord Biniir, ale tam nedorazila. Je divné, že nevezla ani nepřepravovala žádnou významnou osobu. Musí to být tou lodí.
přemýšlel jsem v duchu a pořádně se soustředil na displej s informacemi. Měl jsem jistou teorii a proto jsem se rozhodl zariskovat pokárání a podělil se o své myšlenky s mistrem.
Mistře,víme, že na lodi nebyl nikdo významný a ani se nepřevážel žádný náklad. Také dle záznamu víme, že se na lodi prováděly určité drobné opravy. Co když tu loď unesli kvůli ní samotné,nikoliv kvůli posádce. Dle specifik vidíme, že plavidlo bylo poměrně velké, takže by nebylo na škodu ho vyzbrojit a použít například jako útočnou loď. Pro takové piráty by byla naprosto ideální. Měli bychom vyhledat toho mechanika, který ty opravy prováděl. Co myslíte?
vychrlil jsem ze sebe možná šílenou domněnku a rovnou se zeptal mistra na jeho názor.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Kancelář společnosti Galaxy Lines: (Armer Lynn)
Ze známých informací ses rozhodl složit si názor, který mohl vést k řešení toho všeho. A samozřejmě jsi neváhal s jeho prezentací tvému mistrovi, i když jsi byl připraven schytat pokárání za příliš smělé nebo hloupé tvrzení, pokud by to tak bylo vyhodnoceno.
Vyzbrojit a jako bojovou loď? Přemýšlel jsi o tom pořádně? Velkou pomalou loď určenou a postavenou pro přepravu tisíce cestujících bys chtěl přestavět na válečné plavidlo. Uvědomuješ si, že by bylo levnější si rovnou postavit nové menší plavidlo? Takováhle loď by v boji byla pomalá, nesplňovala by ani základní vojenské předpisy a věřím, že perličková lázeň pro důstojníky by se jim sice zamlouvala, nicméně by nevynahradila vše ostatní. Jak tě tohlo mohlo napad ...
začal reagovat na tvůj návrh výčtem všech bodů, podle kterých to bylo notně nesmyslné, když se nad něčím zarazil. Mistr Paxton došel k tobě a podíval se na dokument, na nějž jsi před chvilkou mohl hledět sám.
... drobná oprava bez nějakých konkrétnějších detailů. Proč jsi nezmínil spíš tohle, než nějakou bláznivou teorii. Tohle je jasné vodítko a přivádí nás to k poznatku, jenž bude dle všeho dostatečně pravdivý - loď někdo sabotoval. Takže teď jdeme najít toho technika a dostat z něho, o čemže byla ta oprava,
poklepal prstem na informaci, kterou sis předtím mohl sám prohlédnout a spokojeně se usmál. Rychle seskládal roztahané dokumenty, do datapadu si nakopíroval technickou zprávu z té opravy, byť toho v ní mnoho nebylo a vyrazil vpřed do velitelství oprav.
Malé nejasnosti většinou skrývají největší vodítka. Profesionálové totiž velké stopy zanechávají jenom proto, aby jsi šel úplně jinam,
poznamenal mistr, zatímco jste byli na cestě za řešením této záhady.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor,velitelství oprav
Vyrovnán jsem vyslechl mistrovo ostřejší pokárání a pokýval hlavou na znamení jeho moudrosti.
Máte pravdu mistře a omlouvám se za neukázněnost a zbrklost. Vaše moudrost mi budiž vzorem. Snad nám tedy ten technik prozradí více informací.
pronesl jsem a spolu se svým mistrem se vydal do velitelství oprav.

Když jsme dorazili na velitelství oprav,tak bylo vidět,že najít jednoho specifického technika nebude zas až tak snadné,jelikož na tomto prostředí se pohybovalo dost lidí. Od pilotů až po mechaniky.Mechaniků tu bylo poměrně dost.

Hm,bezva. Jak máme najít našeho technika,když jich tu je jako much. To bude jako hledat jehlu v kupce sena.
pomyslel jsem si a po boku mistra jsem zkoumal okolí.
Nedá se nic dělat,holt budeme muset se ptát od mechanika k mechanikovi a snad nám některý prozradí kdo z nich na té lodi provedl ty opravy.
Stále jsem uvažoval v duchu a otočil jsem se na mistra s tím,že mu svůj plán prozradím.

Mistře,jelikož techniků je tu poměrně dost tak mne napadlo prostě se jít ptát od jednoho k druhému a zeptat se jich zda zrovna on nepracoval na té naší lodi. Vím,že je to risk,pokud sabotoval tu loď on tak se nám asi sotva přizná,přesto trošku přesvědčování z naší strany by mu mohlo pomoct odhalit se. Co myslíte? A mohli bychom začít u toho technika,který stojí u té lodi nalevo.
Opatrně jsem sdělil mistrovi svůj plán a rovnou jsem ukázal na technika po své levé straně,který prověděl údržbu jedné menší lodi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Servis Galaxy Lines:
Velikost servisu společnosti Galaxy Lines ti přidělala vrásky ve tváři, což však nebyl případ tvého mistra. Ten se hned po vstupu začal rozhlížet, zatímco ses rozhodl prezentovat svůj plán. Odměnou ti nakonec bylo jenom jakéhosi nechápavého výrazu, s čímže jsi to zase přišel.
Proč to zbytečně komplikuješ? Najdeme směnového mistra, aby jsme zjistili, že hledaný technik je vůbec na směně a pak se jím necháme nasměrovat. A nemusíme tu pobíhat a doufat ve štěstí,
zakroutil nevěřícně hlavou mistr Paxton a po jednom rychlém dotazu na nejbližšího technika už kráčel směrem k menší kanceláři zabudované ve stěně. Ty ses zatím mohl rozhlédnout po velkém množství náhradních dílů nebo i částí lodí, na nichž se zde pracovalo. Nebylo pochyb, že tohle patřilo mezi jedno z největších míst tady v okolí. Mistr byl za chvilku nazpět a dle všeho měl i potřebnou informaci.
Vím, kde ho hledat. Teď mě poslouchej, vyjdeš dveřmi, kterými jsme přišli nazpět, rychle obejdeš celou dílnu a budeš čekat u zadního vchodu. A pokud odtamtud bude někdo utíkat, tak ho zastavíš. Je to jasné?
dal ti mistr rozkaz, počkal, jestli mu potvrdíš, žes porozuměl a potom tě nechal jít dle jeho instrukcí.
Obejít celou budovu ti trvalo skoro pět minut rychlým tempem, což opět jen potvrdilo, jak velké místo to bylo. Kousek od zadního vchodu bylo několik beden, kde ses mohl posadit a sledovat vedlejší ulici, stejně jako si prohlédnout menší nádvoří s repulzorovým vozíkem. Během momentu k tobě dorazil muž ve strážní uniformě a očividně byl připraven jednat, kdyby jsi byl nepovolaná osoba.
Kdo jste a co tady děláte?
zeptal se výstražně a pohrával si se šokovým obuškem. V ten moment se otevřely dveře, které jsi měl hlídat a vyběhl z nich quarren v kombinéze technika.
------------------------------------
Měl by sis hlídat možnou tendenci předbíhání kupředu či případné hraní za jiné postavy. Vidím to spíš jako preventivní upozornění, protože mám pocit, že by na něco podobného mohlo dojít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Servis Galaxy Lines:
Pozorně jsem poslouchal mistrovy pokyny a na znamení, že jim rozumím jsem přikývnul. Postupně jsem si prošel celý hangár a nakonec jsem se usadil u několika beden poblíž dveří,které jsem měl za úkol ohlídat.

Snad tu nebudu muset trčet celý den. Už aby se tu ten technik ukázal.
pomyslel jsem si v duchu a dále se rozhlížel,když jsem zaregistroval bezpečnostního důstojníka,co si to kráčel ke mě s nepříjemně vypadajícím obuškem.

A jéje budou trable.Musím se ho nějak rychle zbavit.
přemýšlel jsem v duchu a snažil se se vnímat na jeho dotazy co tady vůbec pohledávám.

Pěkný den i vám strážníku. Jsem zde na pokyn společnosti Galaxy lines abych vyšetřil společně se svým kolegou,který je tu také v hangáru nečekané zmizení jedné z vašich lodí a zde hledáme jistého podezřelého technika,abychom se jej zeptali na pár otázek.
vysvětlil jsem bezpečákovi a v tu chvíli jsem zaregistroval,že ze dveří,které jsem měl hlídat vyběhl quarren v kombinéze technika a při pohledu na mě a bezpečáka se dal na zběsilejší úprk.
Sakra.Všiml si mě. Pane,rád bych si tu s vámi dále povídal,ale ten technik nám právě uniká. Co kdybyste nám ho pomohl chytit?
zaklel jsem,rychle položil hlídači otázku,nečekaje na jeho odpověd a rozběhl jsem se za prchajícím quarrenem.

Stůj jen se tě chci na něco zeptat!
zakřičel jsem na quarenna vepředu na úprku.
Asi bude lepší zapojit do honu i mistra.
zauvažoval jsem a vytáhl z opasku komlink a aktivoval jej.
Mistře,zdržel mne bezpečák a mezitím mi proklouzl ten technik. Je to quarren v mechnokombinéze,právě prchá k východu.Musíme ho nějak obklíčit než ho ztratíme.Běžím hned za ním. Můžete mu nějak nadběhnout?
informoval jsem mistra a hned navrhl plán lapení quarrena,doufaje že bude fungovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Servis Galaxy Lines:
Svou ideální příležitost pro lapení prchajícího quarrena jsi promarnil momentem, kdy ses jal vysvětloval strážnému, proč jsi tady byl. Ten nasadil nechápavý výraz nad tvou historkou a pohrával si s obuškem.
A tomu mám jako uvěřit, jo? Vypadám snad jako ...
chtěl ti odpovědět, když jsi rychle vyrazil za quarrenem, jenž měl už tak větší náskok, než jsi doufal.
Co?! Héj stůj! Oba dva, stůjte!
vykřikl za vámi bezpečák a vydal se ve vašich patách.

Při běhu jsi nalezl komlink a pokoušel se dovolat mistrovi, jenomže ten ti hovor nezvedl, což tvůj vymyšlený plán poslalo tam, kam se nejspíše pokoušel prchnout quarren.
Naháněl jsi ho s bezpečákem v zádech, který dost obstojně stíhal, přes celý dvůr, okolo několika kontejnerů, kde se ti pravidelným zahýbáním pokoušel zmizet z dohledu, než konečně vyrazil ven do ulice, aby se pokusil využít davu, dopravy nebo nějakého náhodného faktoru, který v takových případech skoro vždy hrál do karet prchajícím.
Jenomže tentokrát se obrátil proti němu, když vrazil do landspeederu, jenž naprosto nešetrně vjel před něj. Že se v něm nacházel mistr Paxton nakonec ani nemuselo být až tak velké překvapení.
Moc se omlouvám, nechtěl jsem vás srazit. Co kdybyste mi dal důvod, aby se ta nehoda neopakovala?
začal mistr s bezprostředním výslechem, zatímco jsi dorazil ty i bezpečákem v zádech.
Všichni se vzdejte a koukejte mluvit!
připadal si bezpečák důležitě a vylovil ze svého pouzdra blasterovou pistoli. Mistr Paxton se zatvářil poněkud nevrle a jasně naznačil, abys to celé nějak vyřešil, zatímco se bude věnovat quarrenovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Servis Galaxy Lines:
Pronásledoval jsem quarrena a v patách měl toho nechápavého bezpečáka,k tomu ještě můj mistr mi nebral hovor.

Fakt bezva den. Kdyby mne ten bezpečák raději pomohl než mě měl za zloděje,ach jo.
říkal jsem si v duchu a stále se hnal za technikem. Nakonec jsem jej pronásledoval již po ulici,když v tom jej srazil speeder s mým mistrem,který rozhodně zachránil můj průšvih.

Mistře nebýt Vás,tak by mi ten lump asi utekl. Ještě že jste se tu objevil.
pronesl jsem a byl jsem opět nucen vyslechnout mistrovy výtky za svůj velmi prchlivý plán,který málem skončil katastrofou.

Ano mistře,příště si už dám větší pozor.
odpověděl jsem a pokývnul hlavou. Náhle jsem pocítil že se k nám dostavil nepříjemný bezpečák a mistr mi dal na starost nějak jej uklidnit, zatímco on se věnoval quarrenovi.

Promiňte ctěný strážníku,asi jsme se vám měli představit rovnou. Jsme rytíři jedi,kteří byli vysláni opravdu prošetřit zmizení té lodi,o které jsem se vám již zmínil. Věřím, že již další dokazování naší totožnosti nebude třeba.
vysvětlil jsem strážnému a nepatrně jsem pohnul rukou a pomocí Síly mírně zatlačil na jeho mysl aby se tím již nezabýval.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Servis Galaxy Lines:
Zatímco mistr si hrál se zajatcem, na tobě zbyla povinnost vyřešit mírumilovnou cestou potíže s ochrankou, které vznikly na základě špatného úsudku. Ten nebyl nijak výrazně nadšen z toho, co se tu odehrávalo a se svým blasterem střídavě mířil na tebe a na tvého mistra, který quarrena držel pevně za límec a přimáčkl ho na kapotu landspeederu.
Pro usnadnění si situace, jsi neváhal natáhnout se k Síle, aby ti vypomohla, tedy jsi v to alespoň doufal, strážný však jenom zamrkal.
Jak žádné dokazování nebude třeba? Vždyť žádné ani neproběhlo! Koukejte se rychle nějak prokázat nebo budu střílet a na otázky se budu ptát, až budete všichni v řetězech,
držel si svůj tón strážný, i když na něm bylo vidět, že si vůbec nebyl jistý ničím. Navíc ignorace ze strany tvého mistra ho znatelně znervózňovala, stejně jako jeho tvrdé zacházení se zajatcem. Nicméně tvůj Myšlenkový Trik se na strážném minul nějakým výraznějším účinkem.
Co jsi ... *buch* ... provedl ... *buch* ... na té lodi?
ptal se mistr zajatce, zatímco mu svou otázku doslova vtloukal do hlavy. Věděl jsi, že kdyby chtěl, tak by dovedl udeřit mnohem větší silou, ale to by zajatec nejspíš nemusel ustát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer, Jaren a Lor-Kate

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Servis Galaxy Lines:

Pozoroval jsem,jak mistr neúprosně a ne zrovna jemně vyslýchal podezřelého mechanika.

Tedy nechtěl bych být v kůži toho mechanika. Mistr dnes očividně nemá svůj den.
pomyslel jsem si a přitom se snažil vnímat co zase to na mě žvatlá ten bezpečák.

Kolikrát Vám to mám ještě říci,jsme vyšetřovatelé najatí společností Galaxy lines abychom vyšetřili zmizení té lodi. Jestli ani to Vám nestačí,tak to řeknu jasněji. Jsme rytíři Jedi z Galaktické republiky a ocenil bych,kdyby ste nás přestal ohrožovat svou zbraní. V opačném případě se budeme muset bránit.
snažil jsem se to už důrazněji vysvětlit bezpečákovi a pro důkaz,že to myslím vážně jsem odkryl plášť a ruku položil na jílec svého světelného meče.

Nechceme žádné problémy,ale tento technik je podezřelý ze sabotáže a musíme ho vyslechnout. Co kdybyste nám s tím pomohl raději? Každá pomoc je vítána.
podotkl jsem a doufal,že se už bezpečák uklidní a místo házení nám klacků pod nohy bude s námi spolupracovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Servis Galaxy Lines:
Sice se zdál být v tuto chvíli zajímavější výslech vašeho zajatce, ale tys měl před sebou úkol v podobě uklidnění bezpečáka. Protože už nebylo třeba rychle reagovat nebo spěchat, tak jsi k tomu měl více prostoru a mohl jsi jít tak v některých bodech do detailů. Tvoje slova však dle všeho padla na úrodnou půdu, protože strážný polevil. Nemohl sis být jistý tím, jestli jsi ho přesvědčil svým proslovem nebo až ukázkou světelného meče, ale pro tuto chvíli byl od něj pokoj, vyjma na menší zahudrování se slovy, žes to taky mohl říct dřív.
Zdálo se, že váš zajatec bude mít už brzy dost, když začal gestikulovat rukou, že chce něco říci, což přimělo tvého mistra, aby na chvilku přestal seznamovat dotyčného s kapotou odněkud vypůjčeného landspeederu, který jsi nepoznával.
Jenom jsem ... si chtěl přivydělat,
nadechnul se dotyčný a mistr jej přiblížil až těsně ke kapotě.
Důvody mě nezajímají, to si můžeš říkat kapotě, mě zajímá kdo, co a proč to chtěl, pokud je ti to známo. Pak místo předání, způsob, předání platby, kdy, takže - chceš si povídat s kapotou, nebudeš preferovat lidskou společnost?
trval si na svém mistr Paxton a zaslechl jsi vašeho zajatce polknout. Všemu fascinovaně přihlížel i strážný, jakoby nevěřil vlastním očím a možná si děkoval, že opravdu nezačal střílet nebo něco podobného.
.. jména nevím, chtěli abych nahrál jednu věc do palubního počítače a namontoval jedno zařízení do obvodů hypermotoru. Sice mi neřekli, co to je, ale podle toho, kam jsem to měl namontovat, to má něco společného s navigací, asi nějaký vypínač nebo tak něco. Nebyl to jediný člověk, ale nějaká skupina, ale většina kontaktu byla přes komlink. Kredity mi poslali na účet, něco před a zbytek potom,
prozradil zajatec otřeseně a mistr se už tvářil o něco spokojeněji.
Dobře, kdys tam nahrával ten program?
zeptal se ještě na další informaci, jakoby toho už mnoho dalšího vědět nepotřeboval.
Asi den před startem, to byla vhodná příležitost, abych nebyl příliš nápadný,
odpověděl ještě, než ho mistr vytáhl na nohy a přešel s ním k bezpečákovi a předstrčil mu ho před nos, zatímco tobě naznačil, ať zamíříš za řízení landspeederu.
Někam ho zavřete a upozorněte místní bezpečnost, že jste zadržel sabotéra postrádané lodi. Ke všemu se přiznal, později doplním na stanici svědectví a předložíme nějaké další důkazy, zvládnete to?
věnoval mistr Paxton ochrance nejistý pohled, aby se mu dostalo souhlasného pokývnutí a salutace, aby už poté dotyčnému nasazoval pouta, mistr zatím dorazil k landspeederu, kdy ti dal gestem jasně najevo, aby ses chopil řízení.
Zajeď přímo před vstup servisu a než tam dorazíme, tak bych chtěl od tebe slyšet teorii ohledně toho, co se stalo na základě toho, co zatím víme,
zeptal se tě mistr, zatímco umístil svoje nohy na palubní desku tak, aby ti nepřekážely při řízení a čekal na tvou odpověď.
-----------------------
Takže, tvoje a moji část příspěvků směrem k tobě jsem vyčlenil do nového samostatného tématu, kde budeme dál pokračovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Pozorně jsem poslouchal jak mistr vyslechl mechanika a v mé hlavě se mezitím usadila jistá teorie o tom,co mohlo být tou příčinou zmizení daného plavidla. Poté co mistr vyslechl technika a požádal mne abych se chopil řízení speederu, tak jsem se chopil řízení a spolu s mistrem jsme zamířili k místu,které mi mistr určil. Mezitím jsem se snažil odpovědět na mistrovu otázku ohledně mé teorie.

Tedy já si myslím, že cílem té záhadné skupiny bylo prosté odcizení lodi. Sice nevím, k čemu jim plavidlo takové velikosti a specifických parametrů bude, přesto toto je jediný důvod proč by se ji snažili dostat na potřebné místo. Proč by jinak nechali do lodi namontovat to zařízení o kterém nám ten technik říkal. Stačili určitě upravit navigaci a plavidlo se jim samo naservírovalo na to místo,kde jej chtěli mít. Myslím si,že se o piráty nejedná,ale jestli mohu říct svůj názor, tak v tom budou pašeráci. Musíme jen zjistit která skupina a kde se skrývají a pak plavidlo i s posádkou najdeme.

Snad má teorie nebude zase tak šílená jako mé poslední. Ale jiný výsledek mne prostě nesedí.
říkal jsem si v duchu a sdělil mistrovi svou teorii a doufal,že tentokrát jsme na dobré cestě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Budova před Servis Galaxy Lines:
Zatímco jsi landspeeder postupně navigoval nazpět před hlavní vchod servisu Galaxy Lines, podělil ses na mistrovu žádost se svou teorií, kterou sis složil na základě dostupných informací. Mistr tentokrát nereagoval nijak otráveně nad tím, že bys plácnul nějakou blbost, ale většinu ti dokonce souhlasně odkýval, což bylo dobré znamení.
Souhlasím s tím, že cílem bylo získání lodi, byť je záhadou jestli jim šlo opravdu o loď samotnou nebo třeba o někoho na palubě, kdo by mohl mít takový význam, aby něco takového podnikli. Jisté je, že loď skočila na souřadnice, kam měla - tedy ty upravené, jež byly nahrány.
prozradil mistr Paxton věci, s nimiž souhlasil, případně některé informace více prohloubil. Mezitím jste pomalu dorazili na parkoviště před budovou a mistr tě přímo navigoval k nejistě rozhlížejícímu se twi'lekovi, kterému se při pohledu na vás a nejspíše i na landspeeder znatelně ulevilo.
Ale nemyslím si, že by za tímhle stáli nějací pašeráci. K čemu by pašerákům byla linková loď plná pasažérů? To jsou pravděpodobnější ti piráti, ale ty by to zase neudělali takhle, tedy ve většině případů. Otázkou, tou skutečnou, pro nás tedy je, kdo za to opravdu může,
zpochybnil však mistr část tvých tvrzení ohledně původců únosu. Na pokyn jsi zastavil přímo u twi'leka a společně s mistrem jste vystoupili. Mistr vylovil deset kreditových čipů a podal je s úsměvem twi'lekovi.
Tady máte drobné odškodnění za to mírné zdržení, jinak vám velice děkuji, pomohl jste mi dopadnout muže zapleteného do vážného zločinu. Může na to být hrdý a bylo by jenom dobře, kdyby Republika měla více takových občanů jako jste vy,
usmál se mistr, poplácal ho po rameni a naznačil ti, abyste zamířili směrem ke vchodu do budovy, zatímco twi'lek se svým landspeederem odjel pryč.
Armere, já zaskočím za kontrolním technikem a z kopie nastavení lodi, které se ukládá těsně před odletem pro případ havárie, zjistím místo, kam letěla loď. Ty se zatím vrať do kosmoportu připravit náš frachťák ke startu, ať můžeme vyrazit co nejdříve. Sice už tak máme za lodí dost velké zpoždění, ale pořád je tu ve hře přežití pasažérů té lodi,
dodal ještě mistr a vyrazil zpět do budovy, zatímco tě nechal před ní, aniž by ti řekl něco o dopravě zpět na kosmoport. A klíčky od vašeho půjčeného landspeederu měl samozřejmě mistr u sebe, tobě zbyly pouze nohy a pár kreditů v kapsách.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Budova před Servis Galaxy Lines:
Byl jsem rád,že tentokrát jsem mistra nezklamal svou teorií a tak jsem vyslechl i jeho vyhodnocení situace. Potom jsem spolu s ním vyhledal nedaleko stojícího twi'leka a sledoval mistra,jak s ním komunikuje. Potom co mistr domluvil s twi'lekem mi dal další instrukce a já pokýval hlavou na znamení souhlasu.

Ano mistře rozumím. Ihned vyrazím připravit naši loď ke startu.

odpověděl jsem mistrovi ,ale po chvíli mi došlo, že nemám klíče ke speederu. Snažil jsem se ještě zptat mistra,zda mi je dáale ten už byl pryč.

Hm,bezva. Takže abych vyrazil pěšky. Inu to bude velmi dlouhá procházka.
pomyslel jsem si a pěšky vyrazil zpět ke kosmoportu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Těžko říci, zda tě mistr nechal řešit dopravu nazpět úmyslně, nebo si to jen prostě neuvědomil, zatímco byl zamyšlen nad dalším řešením situace, v níž jste se nacházeli. Ať to bylo tak, či onak, nakonec jsi vyrazil zpět do kosmoportu po vlastních.
Město Tafanda bylo jako žádné jiné, které jsi mohl doposud vidět během svých cest s mistrem Paxtonem. Tafanda Bay bylo vznášející s město, které levitovalo vysoko nad povrchem Ithoru a bylo jedním z mnoha podobných. Na povrchu planety bylo zakázané vstupovat, i protože byl místními považován za posvátný.
Bylo až neuvěřitelně jednoduché zapomenout na to, že ses nacházel v konstrukci, která nebyla přímo na povrchu. Rozměrnost města až brala dech a kvalitní technologie maskovaly všechny vlivy, které by mohly budit dojem, že se nenacházíte na povrchu. Když jsi k tomu přičetl obrovské množství flory všude okolo tebe, která místy splývala s budovami a konstrukcemi, tak to bylo na míle vzdálené Coruscantu, městu z miliard tun ocely a skla. Čím více ses navíc vzdaloval od průmyslové části města, tím více sis připadal, jako bys byl v přírodě, než ve městě.
Místy se okolo tebe míhaly povozy tažené osminohými středně velkými tvory, v nichž se vozili turisté navštěvující tuto destinaci. Možná se to nemuselo na první pohled zdát, ale tvorové dovedli být až neuvěřitelně rychlí a nepochyboval jsi o tom, že kdyby se jim pod nohy dostal dospělý jedinec, tak by to nemusel přežít.
Byl jsi už jen dva bloky od kosmoportu, když jsi zahlédl malou holku v mírně otrhaných šatech, jak si fascinovaně prohlížela strom v vysoko umístěnými ovocnými plody. Naneštěstí stála uprostřed cesty a když ses ohlédl doprava, tak jsi mohl zahlédnout jak se blížil jeden z dalších povozů a nedalo se pochybovat o tom, že se mohlo schylovat k nebezpečí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“