Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, Bláznovo doupě:

Spolu s lovcem jste kráčeli davem, směrem k jednomu z průhlédů na hlavní palubě, ze kterého bylo vidět na okolní vesmír a planetu Rorak 4, okolo které vesmírná otrokářská stanice obíhala. Šli jste pomalu a dělali, že si prohléžíte okolní "prodejny" s otroky.
Laurent si velice pečlivě vyslechl všechny tvé nápady.
"Ukrást pozvánky by nebylo moudré. I kdybychom se nadobře zbavili dotyčných pozvaných a povedlo se nám je někam uklidit, nevíme jestli je ta akce chráněna biometrickými údaji. Ty by se nám nepovedlo zfalšovat takhle narychlo." rozvinul trochu problematiku prvního z návrhů. Jak řekl barman, pozvánky byly různé, na různé akce. Ve VIP sekci se tedy mohlo konat několik dražeb zároveň, každá s jinou úrovní zabezpečení.
"Úplatek je vždycky mocná zbraň. Ale ani tady bych neočekával úspěch. Za bezproblémový chod akce si strážný vydělají víc, než bychom mohli nabídnout." zavrhl i druhý z návrhů.
Věděl, že tohle jeho kazení plánů tě rozčiluje, ale zdálo se, že se tě snaží někam nasměrovat.
"Pokud by byl plechovka schopný obejít bezpečnostní opatření a zajistit nám průchod, mohlo by to teoreticky vyjít. Ale museli bychom zjistit jakou úroveň má. Stejně tak, kdybychom nesli nějaké jídlo. Museli bychom vysledovat jak, a jestli vůbec, tady takové věci fungují a obávám se, že na to nemáme dostatek času." shrnul Kanre své dojmy z tých nápadů.
"Napadá tě ještě něco?" zeptal se nakonec, když jste došli k průzoru, od kterého bylo stejně tak dobře vidět na vchod do VIP zóny, která byla velice dobře střežena čtveřicí bojových droidů a třemi lidmi, kteří vypadali jako nějací zápasníci. A to byla pouze první kontrola.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, Bláznovo doupě:

Všechny mé plány postupně padaly jako špatně postavené domečky z karet. Podrážděně jsem zamručela.
To je těžký, když se najde problém na každé řešení!
Cítila jsem, že se mě mentor úpěnlivě snaží k něčemu dostrkat. Jenže já prostě nevěděla, k čemu. Frustrovalo mě to. A hodně.
Nemůžu to vzdát. Nesmím. Pokud si neporadím s takovýmhle problémem, asi se sotva kdy Kanremu vyrovnám. Takže znovu. Druhej pokus.
Zadívala jsem se směrem ke vchodu do VIP zóny. Paráda. Pěkná přesila plecháčů a drsňáků. Bylo by zajímavé porvat se s nimi, ale my se tam musíme dostat po dobrém. Ach jo.
Zatracení paranoici, pomyslela jsem si. S Gamorreany by bylo mnohem lepší pořízení. Ale takhle…?
Všechny nápady, které se mi zdály obstojné, jsem už vyčerpala. Teď mi zbývalo jen pár narychlo splácaných blbostí.
Možná to nejsou zas takové kraviny. Musím to aspoň zkusit.
„Jedna, dvě věci,“
odpověděla jsem příkře. Přes veškeré mé úsilí kontrolovat svůj tón bylo slyšet, že jsem rozladěná a zmatená. Nesnáším, když nevím, co se po mě chce.
„Neříkej mi, že se ten vstup nedá nijak obejít. Pokud tam vedou větrací šachty… jsem malá a ohebná. Měla bych být schopná se tam vloupat.“
Byly to jen mletí z posledního, takové výkřiky do tmy. Nic určitého.
„A pokud ani to ne… určitě musí existovat nějaká elektronická verze seznamu pozvaných hostů. Nemělo by být zas tak náročné nás tam připsat. Ale nevím. Co bychom podle tebe měli udělat?“
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, hlavní podlaží:

Lovec chvíli přemýšlel, zatímco se vchodem do VIP zóny prohnalo několik droidů tam a zpět. Vstoupilo i několik kupců, kteří vypadali, že vlastní minimálně jednu planetu a půl měsíce k tomu. Všichni se nesli a opovržlivě hleděli na všechny okolo. Měli několik tělesných strážců, kterým byly odebrány veškeré zbraně. Celá skupina byla prohledána několika skenery a následně vpuštěna dovnitř.
"Tudy to tedy opravdu nepůjde." konstatoval suše Laurent a Plechovka mu zatrylkoval v souhlasné přitakání. Na Vstup hlavním vchodem jste byli jednak nevhodně oblečeni a pak vám chybělo tak osm goril. Né, že by jste se nedokázali postarat sami o sebe, ale společenské postavení to zřejmě vyžadovalo.
"Budeme se muset poohlídnout po detailních nákresech stanice a vytypovat slabá místa." souhlasil nakonec Kanre s jedním z tvých návrhů, které se zdálo být jediné možné a tudíž nejvhodnější.
"Ale dostat se dovnitř bude asi to nejlehčí." dodal ještě.
"Najít Merete bude mnohem těžší. A dostat se nepozorovaně k ní a potom k lodi, bude o to složitější." vysvětlil. Vaše mise se pomalu, ale jistě stávala velice těžkou zkouškou. Nehledě na to, že o vnitřním uspořádání bezpečnosti ve VIP zóně nevíte zatím vůbec nic.
"Nápady, kde bychom měli začít?" zeptal se oním nepříjemným kantorským tónem.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, hlavní podlaží:

To nečinné postávání mě už přestává bavit.
Zbystřila jsem, když ke vchodu přistoupil hlouček bodyguardů se svým pánem. Pozorně jsem celý proces sledovala. Klika, že jsme si na to pozorování vybrali dobrý místo. Jakmile kupčík i s doprovodem prošel kontrolou, otočila jsem se na mentora, abychom se konečně dohodli na dalším postupu. Hlavní vchod je tabu. Na tom jsme se schodli. Takže se naší další prioritou stalo hledání nákresů.
Sebrat plány, najít slabiny, vloupat se tam, najít Veum a i s ní zdrhnout. Hmm.
„Já akorát doufám, že to stihneme včas. Po všech těch útrapách skončit jenom kvůli termínu by bylo doslova a do písmene na mašli.“
Připojila jsem svou obavu na už tak dost dlouhý seznam komplikací.
Ale zvládneme to- Kanre je tady, takže to zvládneme. Prohra není možnost.
„Já osobně bych našla bezpečnostní terminál. Nákresy by v něm měly být uložené.“
Vyslovila jsem svou domněnku a čekala v naději, že to tentokrát bude správně už napoprvé.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, hlavní podlaží:

"Výborně." řekl Kanre jenom a svým obvyklým rázným krokem vyrazil opačným směrem od VIP zóny. Podle všeho mířil k jednomu z terminálů, které jste cestou sem minuli. Nacházel se u výtahů vedoucích z hangáru.
Chvíli vám trvalo, než jste se prodrali davem až k místu určení.

Bezpečnostní terminál byla obyčejná konzole s nevelkým displejem a lehce zastaralým softwarem. Vzhledem k tomu, že bylo okolo poměrně dost lidí, Laurent se ležérně postavil k displeji a začal projíždět dostupné soubory. Od rozpisu příletů a odletů transportérů, přes seznam prodávajících až po plán stanice. U toho se lovec zastavil a nechal tě, aby jsi se dívala spolu s ním.

"Tohle je k ničemu. Je to turistická mapa. Nejsou na ní žádné detaily." řekl jenom. Nechal tě nakouknout blíž. Mapa obsahovala, byť detailně vyzobrazené, podlaží a rozmístění jednotlivých pódií a několika obchodů. Rozmístění kanalizačních a větracích rozvodů zde nebylo nic.
"Zkusím najít nějakou odlehlejší konzoli." řekl rychle a zadal pokyn do vyhledávácího systémů. Za několik sekund se zobrazil seznam informačních konzolí. Na tomto podlaží byly ještě dvě, jedna ve VIP zóně a další nedaleko baru, ve kterém jste obědvali.
"Pojedeme o pár pater níž, kde nebude tolik lidí." rozhodl Kanre a zamířil k turbovýtahu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, hlavní podlaží:

Bez zaváhání jsem vyrazila za mentorem skrz zástup. Zpátky k výtahům. Tohle prodírání se houfy lidí mi dost připomíná dny na Coruscantu, když jsem chodila za tátou do dílny.
Až na to, že vrazit tam do někoho neznamenalo být hned zastřelena ochrankou.
Ocitli jsme se na známé chodbě a už bez větších problémů došli ke konzoli. Já, jako vysloveně „technickej typ“ jsem ochotně uvolnila místo Kanremu a jako by nic se opřela vedle. Ještě se mi totiž nepoštěstilo zapomenout na to, jak mi kdysi podobnej šunt dal ránu. Jenom malou, ale že bych si to nutně musela zopakovat…
Stroje mě, až na výjimky, prostě nesnáší. No, je to přinejmenším vzájemné.
Nahlížela jsem Mandalorianovi přes rameno a snažila se narychlo zorientovat ve změti informací. Když našel mapu, začala jsem ji prohlížet. Otrokářská mola, kolem kterých jsme před chvílí procházeli, obchody, tady by mělo být Bláznovo doupě a tady vchod do VIP sekce... Jenže nic, co by se nám mohlo hodit, jsem tam nenašla.
Sakra! A to to vypadalo tak nadějně.
Nespokojeně zavrtím hlavou. To jsme si moc nepomohli. Vlastně vůbec. Tak co teď s tím?
Chvilku čekám, až Kanre dokončí vyhledávání. Takže tady je trojice konzolí. Jedna dokonce i v té slavné VIP zóně. Žádná z nich ale bohužel rozhodně není „odlehlá“.
Snad budeme mít tentokrát větší kliku.
„Tak teda jdem. Ale do jakýho podlaží přesně?“
Zeptám se za pochodu ke kabině.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, hlavní podlaží:

Celá vaše kumpanie se pomalu šourala k turbovýtahu, který se nacházel několik metrů za vašimi zády. Laurent neodpovídal, neboť bylo okolo vás docela hodně lidí, kteří z kdoví jakého důvodu postávali v okolí výtahů.
Chvíli trvalo, než se kabina objevila na vašem podlaží. Naštěstí byla prázdná a nikdo z okolo stojících se nechystal nastoupit.
"Pojedeme o tři patra níž. Tam jsou pokoje pro hosty a nebude tam moc rušno. Navíc je tam konzole celkem zastrčená." oznámil ti nakonec lovec a jak řekl, tak udělal.

Chvilku na to už jste se řítili chabě osvětlenou uličkou, kterou lemovaly pokoje, k jedné z dalších konzolí.
Když jste dorazili, Plechovka na nic nečekal a připojil se datovým portem do systému stanice. Na obrazovce konzole se začaly míhat různé stránky a jednotlivé vrstvy zabezpečení systému, kterými se droid prokousával jako gizka kabely.
"Najdi detailní nákresy stanice, větrací šachty, obslužné kanály a podobně." popoháněl ho Kanre.
Moment na to se Plechovkova datového ramene zakouřilo. Krátký výboj ho odmrštil dva metry dozadu a vyředil ho z provozu.
"Haar'chak!" zaklel Laurent v Mando'a a vrhl se ke svému malému společníkovi, který byl mimo provoz.
"Zřejmě je stanice zabezpečená víc, než na co prcek stačí." okomentoval zjevné a snažil se přijít na to, jak moc poškozený váš kolega je.
"Tohle věci zatraceně zkomplikovalo. Musíme ho dostat do lodi, než nás tu někdo najde a domyslí si, co se stalo." řekl ještě a začal nebohého droida tlačit k výtahu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, hlavní podlaží:

Nastoupili jsme do prázdné kabiny a Mandalorian stiskl tlačítko. Následovalo opět známé škubnutí, jak se výtah dal do pohybu a krátce na to se opět zastavil.
Jsme na místě. Sláva.
Když jsme vyrazili zšeřelou chodbou směr konzole, docela mě zneklidnilo, kolik bytů tu je. Kterékoliv dveře se můžou v nevhodnou chvíli otevřít a celou situaci pěkně znepříjemnit…
Vida. Už začínám být taky paranoidní.
Jakmile jsme došli ke konzoli a náš R2 se na ni napojil, pro jistotu jsem si stoupla opodál a dávala bacha, jestli někdo nejde. Zatím byl čistý vzduch. Zatím.
„Pospěš si, Plechovko,“
pobídla jsem droida. Nezdálo se mi, že by mu zabezpečení stanice dělalo nějaké výraznější potíže.
To dáš, kámo, to dáš…
Jenže jsem se pletla. A šeredně. Stačila jsem si ještě všimnout obláčku dýmu a za další vteřinu letěl R2 k protější stěně jako nějaká hadrová panenka. A mě se v ten okamžik téměř zastavilo srdce.
„Plechovko!“
Vyhrkla jsem úlekem. Na tohle nestačila žádná nadávka, kterou znám. Spěchala jsem k němu, i když mi bylo naprosto jasné, že nemůžu pomoct, ale mentor byl rychlejší. Klekla jsem si vedle droida tak, abych co nejmíň překážela, a doufala, že ho to úplně nesesmažilo. Nejen kvůli tomu, že bez něj jsme v háji zeleném, ale hlavně proto, že jsem si na toho malého otravu už zvykla. Byl to jediný kamarád, kterého jsem za celé ty tři roky měla.
Kdybychom nemuseli hned vypadnout, s chutí bych do té zatracené konzole kopla. A ne jednou. Chudák Plechovka.
Zvedla jsem se zpátky na nohy, zatímco se Kanre ujal R2. Pomohla bych mu, ale bude lepší, když co nejrychleji zaberu kabinu, než se tam nakufruje někdo jiný. Mandalorian to určitě zvládne sám.
„Půjdu napřed a přivolám výtah!“
Křiknu za sebe a ženu se zpátky chodbou.
Doufám, že to stihnu včas.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, hlavní podlaží:

Nebohý droid na tvé volání nijak neodpovídal. Vlastně vůbec nereagoval a s největší pravděpodobností měl víc spálených obvodů, než bylo těch funkčních. Ani Kanre ti neodpověděl, ale pouze kvapně přikývl na souhlas. Nemohl moc mluvit, neboť táhnout droida nebyla dvakrát snadná záležitost.

Vystřelila jsi chabě osvětlenou chodbou jako blesk. Kabina se zrovna otevírala a vycházela z ní trojice lidských mužů. Probíhala mezi nimi zuřivá debata o posledních zprávách z HoloNetu. Lehce je tedy překvapilo, když je tvá malá osoba rozrazila jako bandu kuželek a proběhla k výtahu.
Chvíli si držela dveře, než k vám došel i Kanre s droidem. Mezitím muži přerušili svou debatu a věnovali ti trochu pozornosti. Jakmile však zahlédli mandaloriana v beskar'gamu, okamžitě se vydali směrem ke svému pokoji. Nejspíš už se s někým podobným setkali.

"Rychle, do hangáru." zavelel Laurent, ale nemusel tě dvakrát pobízet a jeho slova končila, když už byl výtah v pohybu.
Zběžně prohlížel Plechovku, ale za černým hledím nebylo poznat jak se tváří. Dalo se odtušit, že nejsppíš né moc vesele, ale přesný obrázek budete mít až na lodi.
"VIP sekce je chráněná mnohem víc, než jsem čekal. Budeme muset vymyslet nový plán." řekl, když zaklapl jedny ze servisních droidových dvířek.
"V hangáru půjdeš napřed a otevřeš loď." poručil ti, když začala kabina zpomalovat.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, hlavní podlaží:

Běžela jsem tak rychle, jak jen to šlo a zakázala si zpomalit. Zvláště, když se výtah otevřel a vyšli z něj ti chlapi.
Sakra, to musí chodit zrovna prostředkem chodby?! Překáží!
„Uhněte,“
houkla jsem hrubě a než vůbec stačili na můj příkaz zareagovat, odstrčila jsem je z cesty sama a pokračovala v běhu. Co se s nima budu párat! Můžou být rádi, že neskončili na zemi. Chvilku na mě čuměli, zatímco jsem držela dveře, ale přestali hned, jakmile se objevil na scéně můj mentor.
Správně, pakujte se! Tady není nic k vidění.
Když Kanre i s naším nebohým plecháčem nastoupil, na nic jsem nečekala a zmáčkla tlačítko značící dok. Následně jsem zacouvala ke stěně kabiny, opřela se o ni a zhluboka vydechla. Potřebovala jsem se trochu uklidnit. Utřídit si myšlenky, na které předtím nebyl čas.
Co se pokazit dalo se už pokazilo. Plechovka je poškozenej. Nemáme plán. A čas běží.
Mandalorian právě dokončoval vrtání se v R2. Nezmínil se ale jak špatné to je, ani jestli ho dokáže dát zpátky dohromady. Kdybych si to aspoň mohla odvodit z jeho výrazu…! Většinou jsem to nepotřebovala, stačila mi řeč těla a tón hlasu, ale tohle byla jiná situace. Moc jiná. Pevně jsem sevřela ruce v pěsti.
Vzpamatuj se, kabno! Potřebuješ jasnou hlavu. Jestli se necháš takhle rozhodit, tak to potěš.
Když Mandalorian konečně promluvil, přikázal mi jít otevřít Stalker. Odstoupila jsem od zdi výtahu a kývla, že rozumím. Nebylo mi zrovna dvakrát do řeči. Jen jsem čekala, až budeme na místě, abych mohla vyrazit.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, hlavní podlaží:

Protáhla jsi se úzkou škvírou mezi dveřmi a vyrazila dlouhou chodbou k doku, ve které odpočívala vaše loď. Cestou tě čekalo jen setkání s přístavním správcem Borkusem Juunem. Ten zrovna procházel okolo vstupu do vašeho doku a trochu podezíravě se na tebe podíval, když jsi se mu řítila vstříct.

"Nějak naspěch, mladá dámo?" zpustil zostra a změnil směr chůze tak, aby ti skřížil cestu přímo u dveří do hangáru.
Sullustan dorazil ke dveřím několik úderů srdce před tebou a rukou ti zatarasil cestu.
Stál tak, že zády zakrýval ovládací panel a zněmožňval ti tak vejít.
"To se mi ani trochu nelíbí, že mi tady děcka běhaj po docích!" pokračoval nepříjemným tónem a nevšímal si okolního dění. Zejména toho, jak vaším směrem táhne Kanre zkratovaného droida.

Dál se tě na nic nevyptával a spíše vyčával na tvou reakci. Ty jsi nyní mohla vyčkat na Kanreho, nebo se pokusit zbavit správce sama.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, hlavní podlaží:

Neotálela jsem a prosmýkla se na chodbu hned, jakmile se dveře otevřely natolik, abych mohla proklouznout.
Dok číslo sedm… dok číslo sedm… tady to je!
Všimla jsem si, že tam prochází ten Sullustan, co nás přijímal. On tu měl svou práci, já taky svou. To jsem si myslela, dokud se mi nepostavil do cesty. Z jeho oslovení jsem se naježila.
Prej „mladá dáma“! Jako by mi bylo deset, nebo co.
„Docela jo, „dědo“!“
Odsekla jsem vztekle a pokračovala ke dveřím. To zbožňuju, když si nějaký lidi myslí, že na mě můžou machrovat jenom proto, že maj o třicet let víc, než já. Doufala jsem, že tím je celá záležitost vyřešená, jenže ten ušák si pokoj nedal. Spíš naopak. Rukou mi zatarasil cestu a přinutil zastavit. V očích se mi výhružně zalesklo.
Ty chceš tu pařátu zlomit, co?! Dneska sis vybral fakt špatný den na to štvát mě.
„A mě se ani trochu nelíbí, že mi bráníte v přístupu k vlastní lodi. Nedělám nic špatného. Takže laskavě ustupte.“
Poslední větu jsem vyslovila pomalu výhružným tónem, aby mu došlo, že nemám náladu na žertování. Pokud si mé přání nevezme k srdci, nebudu zbytečně čekat na mentorovu asistenci a prostě se pokusím toho Sullustana odstrčit od ovládání a dostat se ke Stalkeru. Ale tak nějak mi připadalo lepší, kdyby neustoupil. Potřebovala jsem si na někom vybít tu zlost, že se nic nedaří.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, hangár:

Všechno se seběhlo velice rychle. Tvá snaha odstrčit správce doku vyšla prakticky vniveč. Rozložitý sullustan byl sice tvým náhlým útokem vyveden z míry, ale né natolik, aby to s ním pořádně pohlo a on ustoupil natolik, aby ses dostala k panelu. Natož pak, aby jsi ho stihla odemknout.
Jednou rukou tě odstrčil a druhou rychle vytasil blaster, který se mu houpal na opasku ve ztrouchnivělém pouzře.
"Nemyslete si, že nevim co ste zač!" pokračoval v ostrém tónu. Zřejmě si byl vědom vašich potíží a domyslel si, že se chystáte odletět. S největší pravděpodobností si chtěl něco vydělat bokem a chystal se vás vydírat.

"Máte problémy co. Určitě nechcete, aby se vo tom dozvěděl někdo shora." nahodil samolibý výraz, což u dětinsky vypadajících sullustanů vypadalo velice směšně.
"Bude vás to stát pět stovek!" zabručel ještě, když zahlédl, že je Laurent na doslech.

Kanre pomalu a obezřetně opřes porouchaného droida o zeď kousek od dveří a pomalu došel až k vám.
"Ruce hezky abych na ně viděl, nebo to tady slečinka koupí do toho jejího fešnýho xichtu!" zaburácel sullustan a namířil ti blaster do obličeje.
"Nie, jestli dojde...Teda až dojde ke střelbě, pokus se ho nezabít. Mám takové tušení, že se nám bude hodit." řekl Laurent potichu a postavil se, s rukama v úrovni ramen, vedle tebe.
"Jestli dojde ke střelbě, během pár vteřin tady bude ochranka. A komu asi budou věřit, co?" obeznámil vás se situací správce a nepřestával na tebe mířit.
"Takže co bude?! zeptal se nevrle.

Sotva jsi něco postřehla a Laurent už narážel ramenem do sullustanovi hrudi. Padl jeden rychlý výstřel, který tvou hlavu minul o milimetry. Rvačka nebyla dlouhá, neboť správce se lovcovým schopnostem nemohl rovnat.
"Zpacifikuj ho a doveď do lodi. Vyslechneme ho později." zavelel Kanre, odeml panel a s ním i dveře do hangáru a udělal ti místo, aby jsi mohla správce spoutat a případně umlčet. Sám se vydal pro Plechovku.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, hangár:

Zřejmě jsem se ohledně toho útoku přecenila. Náraz to sice byl pořádný, přesto se správcem skoro nehnul. A než jsem se nadála, mířil na mě blasterkou. Ruka mi sklouzla k vlastní pistoli, ale bylo pozdě. Stihl by mě zastřelit dřív, než bych ji vůbec vytasila.
A dopr…
Strnula jsem na místě a ruku nataženou pro blaster urychleně stáhla. Nerada bych, aby si to ten ziskuchtivej bastard vyložil jako agresi a zastřelil mě hned na místě. To naštěstí neudělal- zato si nadiktoval cenu okamžitě, jakmile se Kanre přiblížil. Pět set. Nechtěla jsem, aby mu mentor cokoliv dával, ale zároveň jsem nestála o výsadu být zastřelena. Ani trochu.
Kanre mě zabít nenechá. Spíš by se měl bát správce, až se mi dostane do rukou!
Koutkem oka jsem pozorovala, jak k nám Mandalorian přichází, s rukama nahoře a zaujímá místo vedle mě. No, ještě nikdy jsem se necítila tak… bezmocně, zahanbeně. A když mi mentor řekl, abych ušáka nezabíjela…
On mi právě míří zbraní do obličeje a já ho nesmím zlikvidovat?!
S vroucí krví a vrcholem sebezapření jsem lehce pokynula hlavou.
Kanre má pravdu. Mohl by se nám hodit. Ale jestli ne!
Sullustan se dožadoval platby. A v tu chvíli proti němu mentor vyrazil. Zaslechla jsem typický zvuk palby. Vzduch těsně vedle mého ucha proťal výstřel.
U všech Huttů, tak tohle bylo o vlásek…!
Docela se mi z toho pocitu, že jsem mohla být mrtvá, rozklepaly ruce. Spíš ale zlostí a adrenalinem, než čím jiným. Pár rychlými kroky jsem dorazila k rvoucím se mužům. Správce neměl vůči Mandalorianovi nárok, takže když jsem dorazila, byla už situace vyřešená a bitka u konce. Kanre se zvedl a dal mi prostor, abych správce sebrala a dotáhla do lodi.
„Jak si přeješ. Hned to bude,“
zabručela jsem víceméně pro sebe, protože mentor se už vydal pro Plechovku.
„Tak jo.“
Sadisticky jsem se ušklíbla. Karta se obrátila. Docela nešetrně jsem Sullustana jednou nohou zaklekla, kdyby ho náhodou napadlo pokoušet se vstát. Jenže teď vyvstal problém. Já nepočítala, že budeme řešit rukojmí, takže jsem s sebou nevzala provaz.
Chyba! Počítat se má se vším. Takhle budu muset improvizovat...
Měla jsem svůj opasek, jenže na něm byla zavěšená brašna. V lékárničce ale mám obvazy. Jsou docela pevné a na to přeběhnutí budou stačit. Rychle jsem jeden našla, otevřela a pečlivě jím Sullustanovi svázala zápěstí za zády. Ještě ozkoušet- držela. Tak. Teď k té veselejší části. Vytáhla jsem blaster, přiložila ho vyděrači k hlavě a teprve potom z něj slezla. Lákalo mě zmáčknout spoušť, ale to by nám nijak nepomohlo.
„Vstávej,“ poručila jsem mu,„a varuju tě. Ať tě nenapadne dělat nějaký blbosti. Nepotřebujeme tě živého za každou cenu.“
S tím jsem mu pomohla vydrápat se na nohy, s DeathHammerem stále přiloženým k Sullustanově hlavě a táhla ho směrem ke Stalkeru.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, hangár:

Provizorní pouta držela více než obstojně a díky preciznímu svázání, které tě Kanre dlouhé týdny učil, nehrozilo, že by se správce osvobodil. Se vstáváním už byl trochu jiný problém. Ukázalo se, že mu Laurent přelomil několik žeber a s největší pravděpodobností kotník. Díky mužově mohutnosti pro tebe nebylo lehké ho zvednout.
Rychle jsi zavřela dveře do hangáru a pomocí správcovi karty, která se mu houpala na krku, jsi je uzamkla. Pomalu jste se šourali k lodi, zatímco Kanre už táhl Plechovku po rampě dovnitř.

"Tohle vás bude mrzet! Za chvíli tu bude ochranka a tahle stanice bude to poslední, co kdy uvidíte." řekl sullustan lehce přidušeně, neboť jsi mu chvíli klečela na krku. Velice pomalu a kulhavě se šoural k lodi s tvým blasterem zaraženým nezi lopatky.
Sípavě a s velkou námahou se vydrápal po rampě a celkem nepohodlně se posadil v jedné ze zadržovacích cel, kterou vaše lo´d disponovala. Přesvědčila jsi se, že je dobře uzamčen a vydala se hledat lovce.
Kanre mezitím dovlekl Plechovku do nákladního prostoru, kde měl opravárenský stůl a všechno své nářadí. Nutno říct, že velice důkladně roztříděno a uklizeno. Nyní stál s hydroklíčem nad droidem a pomalu oddělával vrchní plátování. Už na první pohled bylo vidět, že protiútok systému byl důkladný a mířený na hlavní droidovy části. Servomotory, počítačové obvody a další části byly naprosto spálené.
"Ten kdo programoval bezpečnostní systém byl opravdu důkladný. Nevypadá to vůbec dobře. Pojď sem a oddělej zatím vrchni kryt hlavy." okomentoval Kanre Plechovkův stav a podal ti další hydroklíč.
"Je náš přítel pod zámkem? Říkal něco zajmavého cestou do lodi?" zeptal se, i když na první otázku znal odpověď. Mezitím dále rozebíral nebohého droidího přítele.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“