Stim Fox

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - archiv

Sedl sem si k počítači a začal vyhledávat data. Drojdík na mě zapípal. Neboj radit nepotřebuji a ani mi radit nemůžeš. Víš co radši leť dál ať to nevpadá že mi radíš. Drojdík mě poslechl a odletěl na druhou stranu místnosti kde potichu poletoval. Podíval sem se na mistra který byl ponořen do meditace.
Zadal sem do počítače Mandalorianské války dostal sem několik odpovědí. Postupně sem vybíral ty co mi nepomůžou. Výborně to by mohla být odpověď na první otázku. Usmál sem se. Pak sem začal hledat Radu Jedi chvíli trvalo než sem nalez co jsem hledal.
Zvedl sem se ze svého místa a šel oznámit mistrovi že již mám odpovědi. Možná bych ho neměl rušit. Zamyslel sem se ale stále sem šel k němu.
Promiňte že vás vyrušuji mistře ale již mám odpovědi. Mistr se na mě podíval a já spustil.
1.Mandalorianské války skončily bitvou na Malachoru V. Mandaloriané se zde střetli s republikou. Revan a další Jediové se přidali k Republice proti Mandalorianům. Mandaloriané začínaly mít navrch. A tak se Revan rozhodl že zničí vše a všechny. Nařídil jednomu jedimu at použije zničující stroj. Jedi poslechl a tak zničil atmosféru Malachoru V. Bylo zmařeno mnoho životů. Podle Republiky byl Revan hrdinou.
2.Členy Rady jsou:
Mistr Vandar Tokare
Mistr Vrook Lamar
Mistr Dorak
Mistr Zhar Lestin

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - archiv


Vandar na tebe pohleděl.
Vandar: Výborně, výborně.Všechny odpovědi zprávně.A teď ještě jeden test znalostí.Pověz mi kodex rytířů jedi.Každý jedi musí znát kodex, ten nás vede, a podle něho řídíme své čini.
Vandar zmlkl, a zdíval se na tebe.
Vandar: Samozřejmě můžeš použít archiv.
.......................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - archiv

Opět sem zasedl k počítači a začal vyhledávat data když sem nalezl co sem potřeboval šel sem za mistrem.
Myslím pane že sem to našel. Kodex zní následovně.
Nejsou žádné emoce, je jen klid
Není žádná nevědomost, je jen poznání
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost
Není žádný chaos, je jen harmonie
Není žádná smrt, je pouze Síla
Naposledy upravil(a) Fox dne 07.9.2007 18:22:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - archiv


Vandar: Výborně padawane.Výborně, doufám že si to zapamatuješ.Tento výcvik jsi zvládl, ale teď již musíš jí na další trénink.Je v soubojové místnosti číslo 3.Již tam na tebe čeká mistr Zhar.
Vandar se šouravým krokem odporoučel pryč.A ty jsi zůstal sám v místnosti.
...........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - archiv

Stál sem nehnutě a koukal do prázdna. Přiletěl ke mě Drojdík a zapípal. Jo já vim diť už du. Vyšel sem z místnosti a robot mě následoval. Zastavil sem se před dveřmi a rozhlédl se na obě strany. Kde že je soubojová místnost? Robot na mě zapípal a já se na něj otočil. Fakt? No tak dobře půjdu za tebou. Drojdík se rozletěl a já ho následoval. Následoval sem ho enklávou. Zastavil se u dveří a zapípal. Vážně je to tady? Drojdík se na mě otočil a začal pípat nahlas a rychle. No tak fajn nemusíš se hned rozčilovat. Vstoupil sem dovnitř kde už mistr čekal. Než se dveře zamnou zavřeli vletěl dovnitř Drojdík.
Buďte pozdraven mistře jsem tu kvůli tréninku. Uklonil sem se mistrovi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - tréninkové místnost 3

Mistr se na tebe podíval.
Zhar: Tak výborně, naučíme se základy souboje.Takže nejdřív se ukloníme navzájem.
Zhar se uklonil.
Zhar: A teď, jaké formy boje chceš používat do budoucna?
Zahr mezitím rozsvítil sůj meč.Vzzzz!Měl modrý meč, jasně s těmi nejlepšími krystaly a hodněkrát vylepšený.
......................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - tréninkové místnost 3

Uklonil sem se a aktivoval svůj meč. Modrá záře mi pohltila obličej.
Když se mi do ruky dostal meč začal sem sním trénovat a již něco málo ovládám ale rád začnu od začátku takže rozhodněte vy co se budu učit nyní.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - výcviková místnost 3


Zhar: Takže nejlepší asi bude naučiť tě Ataru a Soresu.Dva základní jediské styly boje se světelným mečem.Takže nejdřív Soresu:Je to obranná technika, která se hodí proti hodně výstřelům z blastrů.Ale pozor vůbec se nehodí proti jiným rytířům jedi nebo sithům.
Zhar se na tebe najednou vrhnul.
....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - výcviková místnost 3

Když sem uviděl jak mistr běží proti mě nezaútočil sem naopak sem se postavil do obrané pozice. Soresu jakž takž již ovládám. Deep měl dobré kontakty a tak mě něco již naučil uvidíme to v praxi. Neproniknutelná obrana to je to kouzlo Soresu. Vyčkával sem na mistrův útok.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - výcviková místnost 3


Zhar na tebe útočil stylem Ataru.Který ovládal skvěle.Za chvýli tě zasáhl, měl ale meč nastavený na minimum, takže tě jenom trošku spálil.
Zhar: Musíš se víc snažit.Zkus aby síla proudila skrz tebe, aby ti pomohla, bránit se přede mnou.
Zhar zaujal útočný postoj, a vyskočil směrem k tobě.
...............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - výcviková místnost 3

Když mistr vyskočil mim směrem hlavou mi prolítla myšlenka na jiný styl který taky v celku ovládám. Makashi Chytil sem meč do jedné ruky a jen tak tak uskočil mistrovi. Sekl sem po mistrovi a uhnul sem a takhle sem to dělal celou dobu. Přišlapával ze strany na stranu a pomalu se s mečem začínal vžívat.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - výcviková místnost

Najednou, ale mistr Zhar zaútočil nějakou neznámou formou.Ztratil jsi spojení se silou a mistr Zhar tě sekl do nohy a ruky.
Zhar: Co myslíš že jsem právě použil za formu boje?
Zhar zhasnul meč a čekal na odpověď.
..............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - výcviková místnost

Meč mě zasáhl do nohy a ruky. Spadl sem na zem a držel si rány. Podíval sem se ze země na mistra. Bohužel mistře ale nestačil sem zpozorovat vaši formu boje. Stále sem seděl na zemi a držel si spálené rány.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - místnost 3


Zhar: Ani jsi jí znát nemohl.Je to technika, terou umí pouze ti, kteří opravdu splinuli se silou.Je prastará technika síly, která je stará jako samotný řád jedi.Ty jí samozřejmě umět nemůžeš, ale můžeš se naučit proti ní bránit.(Ale to až po třeh misích).
Zhar se ti uklonil, a pomohl ti vstát.Pak se tě zeptal.
Zhar: Máš nějaké otázky? Máš teď šanci se ptát.
...............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - místnost 3

S pomocí mistra sem se postavil. Podíval sem se na své rány. Nic hrozného to neni. Ani ne mistře. Podíval sem se na svůj meč. Chtěl bych si sestrojit svůj nový světelný meč tenhle je dobrej, ale dostal sem ho. To už je vše nebo budem trénovat dál? Podíval sem se na mistra.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“