Trénink hráče Wedge Bail

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Dnes jsem byl značně unaven - nejen, že mě spoustu sil stálo cvičení s Mistrem Fistem a pak i následný trénink na ubikacích, ještě jedna věc mi nedala spočinout.
Když Mistr Fisto řekl, že jsem připraven na zkoušky, byl jsem pochopitelně nadšen, ale i zaskočen - v historii Řádu přece každý Padawan, kterému bylo umožněno podstoupit testy Rady, měl svého Mistra. Věděl jsem, že kvůli mě se historie přepisovat nebude, přece jen je ovšem nezvyklé, že stále nemám Mistra.
Asi bych měl předstoupit před Radu a zeptat se, co by se v této záležitosti dalo dělat.
Zklidnil jsem svou mysl a začal meditovat před oknem, za kterým žil Coruscant. Jaké jsou to extrémy - absolutní klid mé mysli a za okny chaos nočního života.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Když padawan začal meditovat po chvilce usnul v meditaci.
Ráno se vzbudil a cítil se nadmíru klidný a zárověň netrpělivý že dnes se možná stane opravdovím členem řádu Jedi.
Coruscant začínal nabírat na každodením provozu.
Všude létali speedry a padawan se opět začal cvičit

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Vstal jsem a po ranní meditaci začal cvičit. Tyto testy zřejmě nebudou založeny na umění boje se světelným mečem ani užívání Síly. Rada se bude ptát na věci, které by mohly stát v cestě mému přijetí jako člena Řádu. Ujasnil jsem si tedy věci, které by mohly být v testech obsaženy, především vazby na mého otce. Vím, že citová pouta mohou vést k nenávisti, a ta k Temné straně. Vstupem do řádu jsem ale veškeré takové vazby přerušil.
Vyčkával jsem, až budu povolán před Radu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

kolem polední se k Wedgovím dveřím přihrnul Anakin Skywalker
Wedge koukám že se ti daří když tě chce vzít samotý Kit Fisto ale nebudu zdržovat máš jít před Radu.
Řekl a koukal na udiveného padawana stojícího ve dveřích.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Jakkoliv jsem byl přiraven na to, co dnes přijde, až předstoupím před Radu, tuto informaci hned na začátek jsem nečekal. Kit Fisto se chce stát mým Mistrem? Z těch dvou dnů jsem nabyl dojmu, že jsem jen student, kterému nabídl trénink a pak s ním vykonal i výcvik pro to, abych se mohl stát Rytířem, ale nic víc. Ať už je to pravda, nebo ne, Rada čeká. Pokud je to tak, Mistr Fisto mi to jistě oznámí sám.
Opustil jsem ubikace a stále ještě mírně vyveden jsem mířil k síni Rady. Cestou jsem se snažil nabýt opět klidu, což se mi taky před dveřmi vedoucími k Mistrům povedlo. Byl jsem klidný a koncentrovaný na to, co přijde. Zastavil jsem se a čekal.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan se posadil a čekal až bude vpuštěn.
Zatím se díval z okna kde viděl jak létají taxi speedry a všechny možné létající nástroje.
U dveří stáli dva Jedi jeden člověk a druhý rodian.
Náhle višel ven Kit Fisto zdálo se že si padawana nevšiml a šel prič chodbou.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Rozhodl jsem se, že za Mistrem Fistem nepůjdu. Nakonec byl jsem předvolán před Radu a to ode mě vyžaduje, abych se na to soustředil. Zůstal jsem tedy sedět na lavičce a pozoroval Kit Fista, jak pomalu odchází.
Přemýšlel jsem, jestli jsem vůbec hoden stát se Rytířem Jedi. Tolik slavných jmen nosilo tento titul, a já, syn politika, se mám řadit k nim? Nejlepší bude nechat tu věc rozhodnout těm nejpovolanějším, členům Rady.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Před místností Rady

Padawan Wedge Bail

ozval se roidan u vchodu
Padawan se zvedl a vešel pomalu do místnosti rady kde byli jen
Mundi,Windu,Shak Ti,Stass Allie,Ploo Koon a Yoda
Yoda:Padawane ty chceš se stát učeníkem? Hmm!
Řekl a ukázal svou hůlkou na padawana který vipadal nervozně

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Místnost Rady

Uklonil jsem před Mistrem Yodou a řekl jsem: Ano Mistře, chci se stát učedníkem. Snažil jsem se, abych zněl co nejpřesvědčivěji, protože tak jsem to skutečně cítíl. Opravdu se chci nadále rozvíjet u umění ovládat Sílu a snažil jsem se, aby to z mé odpovědi i vyznělo.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 08.9.2007 14:38:11, celkem upraveno 1 x.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Místnost Rady

O tak ty se chceš stát učeníkem hmm
Řekl Mundi
Jak cítíš se?
Zeptal se Yoda který chtěl mířit k Otci.
Myslíš na otce viď?
Dodal Windu.
Všichni v radě se zadívali na Wedgeho který se nyní stal velmi nechvalně známím členem Yodova výslechu.
Když přemýšlel vešel dovnitř mistr Fisto

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Místnost Rady

Odpověděl jsem pravdivě. Ano, Mistře Windu. Myslím na svého otce. Ale rovněž jsem si vědom, že mým vstupem do Řádu musím přerušit všechny emocionální vazby, což jsem také udělal. V tuto chvíli mě ani nenapadlo cokoliv zapírat, protože by to členové Rady okamžitě poznali a i když by to třeba nedali najevo, zajisté by to snížilo hodnocení mé osoby v jejich očích.
Náhle jsem si všiml Mistra Fista. Mírně jsem se uklonil jeho směrem a pozdravil jej slovy: Mistře Fisto. Pak jsem se obrátil zpět čelem k Radě.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 08.9.2007 14:42:03, celkem upraveno 1 x.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Místnost Rady

Windu přikývl
Je vidět že jsi s pravidli se vstupem do řádu velmi dobře obeznámen.
Ale je to ještě jedna věc pokud vím nikdo si tě nevzal za svého padawana že?

Řekl Kourn a posavil se což udělali všichni členi rady

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Místnost Rady

Promluvil jsem k celé Radě zároveň: Je to pravda, vážení členové Rady. Skutečně ještě nemám Mistra. Jelikož ovšem znám historii Řádu, vím, že abych se mohl úspěšně ucházet o titul učedníka, musím jej mít. Proto jsem se také dnes ráno rozhodl, že vyhledám vaši pomoc, jak bych měl postupovat. Skončil jsem a vydechl. Pak jsem se na důkaz toho, že přijmu jakékoliv řešení, které mi Rada nabídne, hluboce uklonil a vyčkával, jak se situace bude vyvíjet dále.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Místnost Rady

Fisto:Padawane kvůl tvému úspěchu v našem společném výcviku jsem se dohodl s radou ... že se pokusím mít tě za svého učedníka padawana.
Yoda:Ano ano Fisto řekl nám že síla s tebou velká je on tvím mistrem od této chvíle stane se.

Windu:Gratuluji mladý padawane jsi přijat do řádu jako učedník Kita Fista.
Můžeš jít na ubikaci zavolámě tě až bude třeba

Členové rady se opět posadili

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Chodil jsem po ubikaci a rekapituloval si vývoj několika posledních hodin. Dozvěděl jsem se několik věcí, které si teď musím ujasnit. Předně to, že se Kit Fisto pokusí být mým Mistrem, což mě potěšilo zejména z toho důvodu, že se při vyslovení této zprávy vyjádřil i o výcviku, který jsem s ním absolvoval - podle něj to byl úspěch. Alespoň se nemusím nadále zabývat tím, jestli jsem podle jeho názoru vyhověl.
Dále to, že podle Rady je se mnou velká Síla. Nechtěl jsem to sice nějak zveličovat, ale protože se tak vyjádřil právě Mistr Yoda, jeden z nejmocnějších Mistrů, tato pochvala mě trochu překvapila.
To ale nic nemění na tom, že teď nesmím polevit. Rada si se mnou vyžádala další audienci a proto bych měl meditovat, abych se lépe dokázal ovládat Sílu. uvědomil jsem si a hned jsem také začal s meditací.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“