Trénink hráče Wedge Bail

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan stále chodil po místnosti a mistr viděl každý jeho krok najednou mistr promluvil.
Pokus se mě znovu najít pomocí síly padawane nebo snad chceš tohle.
Řekl a znovu vyskočil a zelenou čepelí zasáhl Wedge do nohy.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Druhé zranění mě donutilo změnit přístup. Vzpomněl jsem si, že Mistr Fisto si včera při tréninku přehazoval světelný meč z jedné ruky do druhé. Mohlo by to mít nějaký význam? ptal jsem se sám sebe.
Začal jsem tedy bedlivě poslouchat, jestli nezaslechnu zvuk čepele přesouvající se mezi horními končetinami Mistra Fista. Koncentroval jsem se jen na to. A opravdu po chvíli jsem zaslechl téměř neslyšitelný šramot. Protože se ale ozýval nepravidelně, uvědomil jsem si, že Mistr skáče kolem mě. Proto mě už dvakrát zranil, skočil vždy za mě.
Slyšel jsem, jak zvuky ustaly - známka toho, že právě vyskočil. Byl jsem ale připraven.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

konečně padawan vikril útok mistra Fista.
Ten se ozval v temnotě:
Skvělé jsem rád že jsi přišel na to jak jsem útočil ale posclouhej až budeš bojovat nedejbože proti Sithovi tak ten by ě jistě jen nepopálill.

Dořekl a opět utichl
Zkusíme to znovu.
A skočil do rohu místnosti kde začal dýchat velmi pomalu a také se nakrčil do zdi ale hlavně se pokusil zamaskovat v síle svou přítomnost.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Mistr Fisto se bude velmi snažit, abych ho nešlo jen tak najít. První věc, kterou určitě udělá, bude, že se pokusí zamaskovat v Síle svou přítomnost, protože díky ní jsem jej hledal doteď. Taky se bude snažit vydávat co nejméně hluku, protože tak jsem ho našel naposled.
Mysli! Ve středu mísnosti nebude, protože tu jsem já a slyšel bych kroky. Pohybovat se nebude, zrychlil by se mu srdeční rytmus, a to bych taky zjistil. Zbývají čtyři rohy a stěny - na těch Mistr nebude, protože by musel využít Sílu, aby se tam přidržel, což bych cítil.
Nechtěl jsem procházet každý roh zvlášť, vypadalo by to, že hádám. Ve dvou z nich jsou informační konzole, tam Mistr určitě není. Takže roh u dveří nebo u okna.
Vybavil jsem si Mistrovu předposlední větu: ... až budeš bojovat nedejbože proti Sithovi, tak ten by tě jistě jen nepopálil. Nepopálil - co mě může spálit...? Slunce! Sluneční svit procházející okny! Už to mám - neměl jsem Mistra najít pomocí Síly, to nebylo možné. On sám mi v hádance řekl, kde se bude skrývat!
Mistr Fisto stojí v rohu u okna!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan Wedge po svém dlouhém přemýšlení nakonec přišel na svůj názor.
Šel pomlaým krokem ale to už slyšel mistr Fisto proto odhrnul světl stěny tak že padawanovi které si už za tu dobu ve tmě zvykl na onu tmu si rychle zakril oči.
Fisto viskočil kopnul Wedge do zad a ten spadl na zem.
DObrá Práce jsi skvělím žákem velmi mě udivují tvé schopnosti jaké máš na padawana velmi užásné.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Vstal jsem, stále ještě oslněn záplavou slunce. Uvědomoval jsem si, že pokud by mým protivníkem byl Sith, místo kopnutí do zad by mě jistě probodl světelným mečem. Napříště musím počítat s čímkoliv, poznamenal jsem si pro sebe.
Uklonil jsem se Mistru Fistovi. Děkuji Mistře, ale propříště musím ještě zdokonalit rychlost svých úvah. Připadám si těžkopádný. Stáli jsme teď proti sobě a já čekal, co bude následovat.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Myslel jsem si že tuto zkoušku nedokážeš ale vidím že jsem se v tobě zmýlil.
Teď zkusíme sílu jako včera jen že dnes to budou koule ze železa takže jestli jí nedokážeš odrazit a padne ti na hlavu nebude to tak snadné.
Máš nějaké otázky Wedge?
Zeptal se Fisto a sbíral ze země 2 koule.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Mám dvě otázky, Mistře. Nejdříve bych se rád dozvěděl, mohu-li používat při tomto cvičení obou rukou? A pak kterým směrem mám koule odrážet? Nerad bych totiž, aby došlo k nedorozumění, protože včera šlo pouze o trénink, ale dnes, když jsou koule z kovu, je nutné si to vyjasnit. Chtěl jsem sice znát odpovědi, ale zároveň už jsem se začal připravovat - zklidnil jsem mysl, soustředil se na Sílu proudící skrze mé tělo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Fisto poslouchal a hrál si s koulí ve vzduchu pak jí nechal spadnout na zem.
Pokud ti něco nezákážu tak můžeš všechno.a KOULE odrážej kam potřebuješ .
Řekl sednul si na lavičku.
Když se usadil zvednul jednu kouli a vimirštil jí na Wedge který byl již připraven.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Zvednul jsem pravou ruku s dlaní vypjatou a zastavil kouli ve vzduchu nedaleko místa, kde jsem stál. Pak jsem jí pohybem ruky vpřed poslal velkou rychlostí zpět. Zastavil jsem jí až těsně před Mistrem Fistem. Byla tak blízko jeho obličeje, že mohl cítit chlad kovu, ze kterého byla koule zhotovena.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr pohnul rukou a koule slětěla na zem.
Padawane nemám rád když mě zkoušíš! Tady jsme na tvém výcviku jestli se ti to nelíbí můžeš jít!
Řekl a hodil na padawana 3 koule se slovi.
Najdi mezi nimi tu z kovu a odraž jí.
Jedna koule byla červená druhá modrá a třetí zelená.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Neměl jsem příležitost se Mistru Fistovi omluvit za své počínání, kterým jsem mu ale chtěl jen předvést, že se v ovládání Síly zlepšuji. Teď musím najít správnou kouli. Jaké jsou rozdíly mezi kovy a ostatními materiály? blesklo mi ihned hlavou.
Kovy jsou těžší. Když tedy Mistr Fisto vyslal tři koule, ta kovová poletí trochu napřed kvůli své hmotnosti. To vše mi hlavou proběhlo během půl sekundy. Věděl jsem, že musím koule ještě chvíli pozorovat v letu.
Zatím se ale všechny zdály letět stejně. Byly ode mě už jenom asi pět metrů. Najednou ale červená koule začala mírně vést před ostaními. Tři metry ode mě už nebylo pochyb, že je to ta, kterou hledám.
Zvedl jsem před sebe obě ruce - pravou jsem zastavil červenou kouli a ihned ji pozvedl výše, než ostatní, levou jsem zbýlé dvě odrazil do prostoru.
Je to tato, Mistře. a nechal kouli, ať i nadále rotuje na místě ve vzduchu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Fisto vstal a poslal na padawana zbylé dvě koule které byli ze stejného materiálu jako včera.
Jak jsi na to přišel mě zajímat nebude.Ale chci říct že to bylo dobré myslím že jsi připraven na zkoušky rady zítra tě vizvednu.
Zatím můžeš jít do ubikace a cvičit

Řekl a odešel z místnosti

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Zastavil jsem obě koule a nechal je spadnout na zem. Poté, co mi Mistr Fisto řekl, že jsem připraven na zkoušky Rady, jsem se mu uklonil a uposlechl jeho rady. To, co mě za ty dva dny Mistr Fisto naučil, už nezapomenu. pomyslel jsem si, když jsem odešel na ubikaci.
Tam jsem meditoval a opět procvičoval používání Síly, protože se mi zdálo, že mé reakce při výběru kovové koule nebyly úplně nejrychlejší. Vyhodil jsem proto do vzduchu několik cvičných koulí různých barev a snažil se vyřadit z nich pomocí Síly vždy jinou barvu, než dopadnou na zem.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

KDyž padawan cvičil mistr Fisto se dostavil do rady kde požádal o zkoušky padawana Wedge.
Yoda:On nemá mistra on zkoušky splnit nemůže.

Windu:Je mi líto Kite ale Yoda má pravdu
Fisto:Omluvte mě mistře Windu ale nemá velmi rád bych zkusil vzít Wedgeho jako svého padawana já.


Začalo zapadat slunce a většina obyvatel chrámu se ukládala ke spánku....

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“