Výcvik pro Ferdu Šišku(Freddy Flont)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Výcvik pro Ferdu Šišku(Freddy Flont)

Příspěvekod Jordi Linx » 03.12.2016 21:07:00

Mandallia, Příbytek Adiena Flonta: (29 BBY)
Během poslední noci jsi neměl moc dobrý spánek, sice to mělo jedno pozitivum v tom, že si díky tomu nezaspal, ale podle slov tvého buira Adiena patřil odpočinek, jídlo a pořádný trénink mezi základní stavební kameny každého mandaloriana. A obzvláště, pokud jsi věděl, že tě čekalo Verd'goten, jedna z nejdůležitějších zkoušek v životě každého mandaloriana.
Verd'goten - zkouška dospělosti, která se běžně podstupovalo ve třináctém roku chlapce a mnohdy i u dívek, i když u nich bylo běžné, že ji mohly podstoupit i výrazně později. Nicméně ta tvoje tě čekala právě dnes, zkouška po níž jsi měl být vnímán jako dospělý muž a získal tím tak všechny práva dospělého mandaloriana.

Nicméně nyní jsi byl ve svém pokoji, na planetě Mandallia, která byla jen řídce osídlená, ale právě proto si ji Adien zvolil za svoje sídlo. I když se jednalo o klasické obydlí vheh'yaim, přesto tohle tu stálo už od doby, co jsi sem prvně přišel a vnitřek prozrazoval, že rychlý přesun, na které bývají tyto domy uzpůsobeny, by nebyl až tak rychlý, jak by se asi normálně očekávalo.
Po kontrole chronometru jsi zjistil, že máš ještě skoro hodinu do doby, kdy budeš muset vstát podle běžného denního rozvrhu, který běžně zahrnoval ranní cvičení, snídani, pak osobní čas až do oběda a totéž do večera, kdy bylo cvičení před večeří. Tedy, cvičení nebylo povinné, ale Adien nerad viděl, pokud bys nějaké vynechával a sám se tohoto rozvrhu řídil každý den. Výjimkou bylo maximálně, pokud vyrazil někam na nějaký úkol, který většinou obnášel někoho někam dopravit a to i přes jeho osobní přání. Bylo nyní na tobě, jak hodinu před ranním tréninkem a snídaní využiješ.
-----------------------
Takže, první příspěvek - můžeš shrnout svůj dosavadní život, svoje pocity ohledně nadcházejícího Verd'goten, ohledně svého buira nebo popsat svou činnost, svůj trénink až do doby snídaně, kdy bude interakce s Adienem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Zpět na Dokončené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron