Výcvik pro uživatele Garth Devilman

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Dále! Cítil jsem se, jako zpráskaný rancor. Na jednu stranu jsem chtěl ještě spát, ale zase jsem byl rád, že jsem vzhůru. Toto byla jen jedna část tvého příběhu. Nemusí se stát, Síla je pořád v pohybu… Pche! Taky se nemusely stát spousty věcí, ale staly se.. Vstal jsem z postele.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Do dveří vešel mladý padawan. Mám ti vzkázat od mistra Skywalkera že tvůj další úkol je aby si ho vystopoval pomocí síly. Mám ti dát jednu nápovědu. Není v akademii ale někda v džungli. V chrámu zvaném Tři kameny. Ale pozor nikoho se nesmíš zeptat kde ten chrám je. Ať tě provází síla. Otočil se a odešel.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Jakoby nestačilo, že mám vize ve spánku… Děkuji ti, za pomoc. Broukl jsem směrem k padawanovi. Nevím už zda mne slyšel, protože jsem se plně oddal Síle. Tak, kde pak se mi schováváte Mistře Skywalkere? Oddej se Síle věř instinktům.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

V akademii bylo rušno nemohl si mistra najít. Proto si vyšel ven před chrám.
Venku si se oddal síle a najednou si věděl kde přesně je ale bohužel si musel projít džunglí.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV- Džungle - Chrám

Projít džunglí nebylo snadné… Prošel jsem kolem hadů a jiných plazů, kteří na mne zlověstně syčeli. Se štěstím jsem nakonec chrám nalezl. Stál na opuštěné mýtině. Konečně! Dodal jsem si odvahy a vešel do chrámu, kde mne již zdálky „zdravila“ Síla. Cítil jsem jak mnou putuje, byl to nádherný pocit.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV- Džungle - Chrám

Došel si do takové velké místnosti.
Mistr Skywalker se na tebe usmál a řekl. Výborně takhle rychle se sem dostat. To je přímo úchvatné. Dnes tě naučím bojovat se světelným mečem.
Postavil se do prostřed místnosti. Nastav si meč na nejnižší intenzitu. Aby si se jen kdyžtak popálil. Aktivuj meč a dělej vše jak já.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV- Džungle - Chrám

Mistře... Udělal jsem vše oč mě Mistr Skywallker žádal. Ozvalo se tiché klap-bazzz a místnost osvítila zelená záře…

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Dělal si pohyby jako mistr. Se vší ladností a vší elegancí. Šlo ti to úplně samo. Učil si se velmi rychle. To to jsi s mistrem trénoval několik dní. Vždy si za ním dorazil a on tě učil. Asi po pěti dnech tohoto opakování ti řekl. Zítra v půl desáté ať si v hlavním sálu. Teď si jdi odpočinout. A zítra ať si plný síly čeká tě překvapení.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám

Rozumím… Odešel jsem z chrámu pln nedočkavosti, co asi na mne Mistr chystá.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám¨

Dorazil si druhý den do hlavního sálu. Stál tam mistr jěště z jedním padawanem, kterému něco mistr říkal. Než si k ním došel, padawan se otočil a odešel.
Mistr se na tebe usmál. Dnes se podíváme jak si na tom v používání meče a síly dohromady. A najednou tě varovala síla. Uskočil si právě v čas. Kolem tebe proletěl ten padawan co předchvíli odešel.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám

Nesnáším překvapení ale dobře… Aktivoval jsem světelný meč. Dobrá pokusím se ho zmást. Vedl jsem útok na hlavu, na poslední chvíli jsem však úder stočil s úmyslem seknout protivníka do ruky. Po tomto výpadu jsem provedl salto vzad a připravil se na útok, či na cokoli jiného… Nechej sebou proudit Sílu! Opakoval jsem si.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

I když si byl překvapen tak si byl klidný. První krok k uspěchu. Byl si připraven odrazit jaký koliv útok. Protivník se proti tobě rozběhl přeskočiltě a chtěl tě seknout do zad ale ty si tuto ránu vykryl. Bojovali jste asi dvě minuty čepel na čepel. Pak odskočil a čekal co uděláš.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám

Chceš se mnou bojovat? Já s tebou ne. Ne, že bych si nevážil tvých schopností, ale nechci zbytečně riskovat… Spíše naopak. Život přece není jen boj a násilí. Deaktivoval jsem svoji zbraň a čekal na krok soupeře.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

To si ale nevěděl že máte oba meče nastaveny na tréninkovou úroveň. Padawan měl za úkol tě maximálně prověřit.
Byl si pořád velmi hodně spojen se sílou takže si věděl dopředu jeho krok že ti zaútočí na tělo. Neboj maximálně tě můžu popálit. Říkal to s opovržením.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám

Výsměch, je také součástí testu? Jak chceš ale pamatuj si, já si nezačal.. Při těch slovech jsem aktivoval zbraň, udělal kotoul dopředu a bodl protivníka do ruky, ve které svíral meč. Pokračujeme? Můj hlas byl klidný a nesl se mísností, jako zvon. Odskočil jsem dozadu, abych soupeři poskytl trochu prostoru. Meč jsem si připravil do obrané pozice.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“