Výcvik pro uživatele Garth Devilman

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Zasmál se nahlas. Jako by mu vůbec nevadilo že si mu právě popálil ruku. Kroužili jste okolo sebe a on najednou udělal rychlí výpad. Pár ran si zblokoval ale ta poslední ti slušně popálila bok. Odskočil a řekl. Co říkáš tomuhle? Teď byl zase on v obrané pozici.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám



No príma, super trefa! Odskočil jsem a začal couvat. Přitom jsem periferním zrakem zaznamenal kamené sochy, které byli po stranách mísnosti. Tohle je má šance... Spoléhal jsem přitom na padawanův hněv a zaslepenost. Nacouval jsem tak, abych měl za zády jednu ze soch. Až zaútočí, vyskočím co nejvýše. On nestačí zabrzdit, narazí do sochy a já ho odzbrojím. Byl to dobrý plán, ale hrozilo riziko, že soupeř můj úmysl prohlédne a celý plán bude k ničemu. Abych soupeře zmátl předstíral jsem přímý útok. Až bude dost blízko půjdu do skluzu. Doufal jsem, že můj plán výjde...

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Tvůj plán vyšel brilantně když narazil do sochy ztratil rovnováhu a ty si na něj dopadl a sebral mu meč.
Ze zápalu tě vyrušilo tleskání mistra.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám

Vstávej příteli. Podal jsem padawanovi ruku, aby se mohl postavit. Bojoval si dobře. Doufám, že ses nezranil. Podal jsem mu na usmířenou ruku.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Chytil tvojí ruku a řekl. Neboj nezranil jsem se. Byl to fakt opravdu pěkný boj. A neboj se nebyl jsem v boji nahněvaný. To jsem měl jen hrát. Mrkl na tebe otočil se a odešel.
Mistr k tobě přistoupil a řekl. Pěkný boj. Zítra budeme pokračovat v dalším cvíčení. Teď si jdi odpočinout do svého pokoje.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám

Jistě Mistře... Přátelsky jsem se rozloučil a odebral se do pokoje.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Probudilo tě zaklepání. Bylo to uprostřed noci. Kladl si si v mysli různé otázky.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám


Copak se děje? Klepání uprostřed noci? Nezvyklé… Pomalu jsem vylezl z postele a postavil jsem se ke dveřím tak, aby mě dveře po otevření zakryly. Ještě, že nosím stále sebou za opaskem svoji zbraň. Poklepal jsem na meč, připraven ho použít pouze v krajní situaci. Kdyby to byl Mistr, tak by klepal jinak. Jediové byli proslulí svoji elegancí, snad ve všem co dělali. Klepání se mi však zdálo na Mistra nebo padawana příliš hrubé. Neucítil jsem ani žádné narušení v Síle, což bylo velice zajímavé. Rozhodl jsem se tedy zariskovat a čekat, co z „ulity“ vyleze. Dále! Řekl jsem s prstem stále na aktivačním tlačítku svého meče.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Viděl si jak dovnitř vchází osoba zahalená v v plášti. Netušil si kdo to byl. Ale nějak si tušil že ti neublíží.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám

Vystoupil jsem ve svém oděvu ze svého provizorního úkrytu. Zdravím, říká vám něco pojem večerka? Svoji zbraň jsem zastrčil za pas. Potřebujete něco?

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Potřebovala bych od vás pomoct. Podívala se na tebe a sundala si kápi. Byla to twilecká žena. Já jsem Jetra a jsem z výzkumného týmu, který tady provádí nálezy.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám



Dovolil jsem si úsměv. A co jste "nalezla" tím, že jste našla mě? Nasadil jsem opět vážnou tvář. Jetro, takové věci řeší Mistři a já jím ještě nejsem. Nejsem ani Jedi jsem jen pouhý padawan, takže snad se nebudete zlobit, když zajdeme za Mistrem Skywallkerem, ten si vás určitě rád vyslechne. Zapátral jsem v Síle a pokusil jsem se s Mistrem spojit. Bylo mi to trapné. Mistře prosím vás, nutně vás potřebuji. Mohli bychom se sejít v zasedací síni? Je to důležité... Přerušil jsem spojení a otočil se na Jetru. Tak, doufejme, že má Mistr lehký spánek. Pojďte prosím se mnou. Přehodil jsem si přes svůj noční "úbor" plášť. Můžeme? Vyšel jsem ze dveří.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Bylo vidět že se jí moc nechce. Když jinak nedáte. A vyšli jste.
Pár minut trvalo než jste zašli došli do zasedací místnosti. V čele stolu seděl mistr Skywalker. Co potřebuješ mladý padawane a kdo je ta žena?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Chrám


Jetra... Ukázal jsem na twilku. Je prý z výzkumného týmu, který se zabývá ztrátami a nálezy. Prý potřebuje pomoc Jediů a mě se zdálo povinnné vás o tom uvědomit. Došel jsem k židli a sedl si na místo po jeho pravé ruce. Kývl jsem na twilku, ať si sedne naproti mě. Tak, když jsme se tak hezky sešli. Mohla byste nám říct co vás trápí?

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Chrám

Nechtěla jsem vám to říkat. Ale stratil se Hert. Byla to moje chyba proto jsem zašla za tímto padawanem nechtěla jsem vám to říkat bála jsem se. Mistr Skywalker ji utěšoval a ona mu odviprávěla všechny podrobnosti. Když odešla otočil se na tebe. Si hodný že si si to nenechal pro sebe a proto ti svěřuji tento úkol. Jdi a probuď Fela a řeknimu že ti má pomoct a vyražte do džungle k tomu předsunutému táboru.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“