výcvik pro uživatele Ertai

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Byl jsem ponořen do síly. Meč jsem držel pevně v ruce. Čekal jsem až bude vhodná příležitost. Jen pár okamžiků jsem čkal když přišlo varování od síly. V tu chvíly jsem aktivoval meč a pomocí síly zaútočil 3x rychleji než obyčejně

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Až tě překvapilo jak ladně tvoje útoky vykryla. Pochopil si že takhle na ni nemůžeš. Odpoutal si se od ní. Ale věděl si že musíš zaútočit jako první.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninková oblast

Zarazil jsem se. Takhle rychlou reakci jsem dlouho neviděl. Tohle bude sakra problem. Pokusil jsem se o klamný výpad. V tu samou chvíly jsem se pokusil vystčit svého soupeře z kruhu pomocí Síly

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Postrčil si jí ale né tak aby vypadla z kruhu. Za to ona použila uplně stejnou taktyku. A ty si odletěl až na kraj kruhu kde si balancoval aby si nevypadl. Když si opět získal rovnováhu tak si si všiml že zase vyčkává.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast


Vrhl jsem se dopředu. nejdřív jsem vedl dva obyčejné utoky, potom jsem udělal speciální utok z otočky a zaroven jsem se své soupeřce pokusil pokopnou nohy.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Sice se tvému meči vyhnula ale nečekale že se jí pokusíš podrazit nohy. Udělal si to perfektně. Ona spadla na zem. Při pádu upustila meč který odlétl někam pryč. A asi si vyrazila i dech.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Pohybem ruky jsem si přitáhl její meč. Tak co? vzdáváš se? řekl jsem, ale trošku sem se bál zda jsem ji něco neudělal

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Bylo na ní vidět z jakou nechutí to říká. Vzdávám se.
Teď tě čekal už jenom jeden zápas. A i když boj nebyl u konce věděl si koho dostaneš Girtase. Byl to nejlepší bojovník z mečem mezi studenty. Dokonce se začínal dostávat na uroveň jediho.
Otočil si se a začal prostupovat davem, ale nestihl si se tam dostat jelikož Girtas už vyhrál.
Měl si jednu hodinu na to aby si se na něj co nejlépe připravil.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Čím dál tím lépe pomyslel jsem si ironicky. Moje schopnosti s mečem nebyly nikdy nic extra, to jsem věděl, takže v přímém boji bych Girtase nikdy neporazil. Ale v používání síly jsem byl podstatně lepší. Rozhodl jsem se většinu zbylého času využít k meditaci a těsnějšímu spojení se Silou.

=================
btw: jak vypadá ta arena kde se bojuje?

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Hodina uběhla jako nic. Naplněn síly si šel znovu do bojového kruhu. Mistr zkontroloval nastavení mečů a řekl. Aby to bylo opravdové tak zasneme světla. Nesmíte se jen spoléhat na oči. Tak zasněte a boj může začít.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Skvěle tohle mi dokonale vyhovuje. Nechal jsem zkrze sebe proudit sílu. Meč jsem nechal vypnutý, vyčkával jsem. A pak když přišla moje chvíle tak jsem pomocí síly vrhl svého soupeře proti zdi. Rozeběhl jsem se a zautočil, meč jsem zapnul v poslední chvíly...

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Né nadarmo se říkalo o Girtasovi že je dobrý tvé útoky vykryl a pak šel sám do útoku. Zkoušel na tebe různá komba. Se štěstím si odolával. Měl si plné ruce práce.
Najednou tě síla varovala že udělá klamný útok na hlavu a půjde po trupu. Vykryl si tu rámu ale on do toho zapojil i svou nohu udělal otočku a vní tě kopl že si odletěl až šest metrů.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Došel sem moc daleko než aby to takhle zkončilo. Počkal jsem až zautoci. Jsem přece zaměřenej na Soresu. Prostě ho zkusím utahat

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Na jednou tě varovala síla. Ucítil si že ktobě přiskočí udělá klamný útok na nohy a půjde ti po rukách.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Odskočil jsem saltem nazad. Za skoku sjem se pokusil svého soupeře odhodit silou. A ještě jednou když jsem dopadl na nohy. Pak jsem se vrhl do utoku

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“