Výcvik pro hráče Will Evansová

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant-Chrám Jedi

Co se ti nezamlouvá padawanko?
Zeptal se Ploo Koon když kontroloval její meč.
Když ho mělk zkontrolován stále ho držel v ruce.
Keren o kus dál stála celá nervozní

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant-Chrám Jedi

Vím že mi nepřísluší zpochybnovat rozhodnutí mistrů, ale nepřijde mi zprávné rozhodovat věci sounojem, když vlasntě násilý je poslední možnost ke které by měl Jedi dojít. A k tomu jeden vždy musí prohrát a prohra vede k závistiti a jak říkal mistr Yoda, závist vede ke zlobě a zloba k temné straně řekla jsem mistrovi, hlas se mi celou dobu chvěl

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawanko právě pro to dělláme tento souboj.
Ten kdo je slabší a neumí ovládat sílu skončí a bude viloučen z řádu nemůžýeme si dovolit vicvičit slabého jedi kterho by potom zabili.

Řekl Ploo Koon a stále držel Wllin meč.
Ale jestli chceš můžeš jít ty a Keren postoupí bez boje.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant-Chrám Jedi

Nehodlám se vzdát mistře odpověděla jsem a podívala jsem se do země

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Tak není co řešit
Řekl Koon a podal ji meč.
Keren:Tak začneme?

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant-Chrám Jedi

Já jsem připravena řekla jsem Keren a vzala jsem si meč

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Keren:Konečně
pLOO Koon opět promluvil
Aktivujte meče
Keren s radostí uposlechla a její modrá čepel se s rachotem a vůní ozonu objevila v místnosti.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant-Chrám Jedi

Moje světle nazelenalá čepel ozářila místnost. Vyčkávala jsem na první tah Keren

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Keren čekala ale byla tak nervozní že to dlouho nevidržela rozeběhla se na Will a sekla světelným mečem na nohy.
Will tento útok vikryla ale čekal jí další.
Další útok směřoval na levé rameno

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant-Chrám Jedi

Vzheldem ke své specializaci na obrané styly jsem neměla moc práce zablokovat i tento utok. Stálou obranou jsem ale zvítězit nemohla. Zautočila jsem Keren na ruku v které držela meč a hned poté jsem provedla klamný výpad na její nohy

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Keren vikrila útok na ruku krátkým skokem vlevo a následně také klamný výpad na nohy.
teď uskočila o kus do zádu rozeběhla se a švihla mečem kousek od tvého pravého kolene.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant-Chrám Jedi

Skočila jsem saltem vzad abych uhnula jejímu uderu. Rozeběhla jsem se a zautočila na Keren ze skoku.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Keren opět nahnula meč orazila tebe i tvůj útok směrem k zemi.
teď když jsi ležela na zemi bylo snadné tě porazit rozeběhla se kopem ti virazila meč z ruky a sekla tě do ní.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant-Chrám Jedi

rozhodně to nevypadalo dobře, ale vzdát sem se nehodlala, nikdy. Sice jsem nebyla v používání síly nijak extra zběhlá ale byla to má jediná šance. Pokusila jsem se Keren odhodit silou od sebe a saltem na zad se dostat na nohy.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Keren spadla hlaovu na zem a dlouho tam seděla takže padawanka měla dost času na to aby si vzala svůj světelný meč.
Mistři se na sebe na tribuně podívali.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“