Výcvik pro uživatele Freyt

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Došli jste nebo spíše doběhli jste do zasedací místnosti. U okna stál Mistr Skywallker a vypadal zamyšleně. Když Kyle vyslal tázavý pohled, Luke přikývl. Mistr Katarn odešel z místnosti a ty zůstal jsi s Mistrem sám. Dlouho se nic nedělo. Mistr tě jen napjatě sledoval. Když konečně promluvil zněl jeho hlas podivně provinile. Kolik toho víš, o svém původu Freyte?

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Co tím myslíte mistře? Pocházím z Iridonie,můj otec je Zabrak a vlastní transportní společnost,ale to víte.
Matku jsem však nikdy nepoznal...a vlastně i bratra,se kterým jsme se střetly na Nkllonu...
Sklopím hlavu a zachmuřím se...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie


Ano, vím další s mých chyb. Řekni mi, co víš o rozkazu 66? Mistr Skywallker se zahleděl do dáli.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Podle všeho co jsem se dozvěděl z archivů se jednalo o rozkaz Imperátora... To bylo na konci Klonových válek a začátek doby Galaktického Impéria. Ten rozkaz znamenal likvidaci všech rytířů Jedi..
Proč se mne na to ptáte mistře? To snad ví každý kdo chce znát minulost řádu.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Ano, ví... Než byl vyplněn rozkaz 66, byla tvoje matka, jedno z dětí v chrámu. Někdo neví dosud jak, ale dokázala utéct z toho pekla... 15 let se toulala po galaxii živila se vším, čím se dalo. Na Bespinu, se seznámila s Dimitriusem. Později vyšlo najevo, že to je jeden ze Sithských lordů, o kterém jsme nevěděli. Tvá matka, s ním čekala dvojčata... Mistr se odmlčel. Pak se ale stalo něco zvláštního. Na svět byl přiveden pouze tvůj bratr Renard. Tvá matka si myslela, že dvojčata byl pouze omyl ultrazvuku. Když, ale po pádu Darth Sidiuse zjistila, že je znovu těhotná, porodila druhé dítě, mimo dosah Dimitriuse. Po té přikázala svým dvěma osobním strážcům, aby tě ukryli u jejího bratrance obchodníka, se kterým bohužel neměla nejlepší vztahy. To je celé. Mistr vydechl. Tvoje matka se po té vrátila k Dimitriusovi. Nevím, sice proč, ale vrátila se a nakonec jí Demitrius zajal... Mistr ukončil svůj monolog a sledoval tě se soucitem v očích.. Nakonec do ticha dodal. Jmenuje se Ewna.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie
Se zděšeným výrazem po chvíly odpovídám...
Takže celý můj život je jen pohádka,jen pohádka plná lží?!Vždy jsem se divil,že mi můj ot..vlastně strýc nechce nic říct.
Jsem syn Sitha a Jediaky?!Proč jste mi to neřekli už dříve? Proč jsem se to dozvěděl,až po smrti mého mentora,který byl jako můj zkutečný otec?Co se mnou teď bude?
Objevují se mi v očích slzy,ale po chvilce se vzmužím a zase se před mistra Skywalkera vzpřímeně postavím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Vím, jak se cítíš. Promluvil Skywallker. Každopádně, musíme ti najít nového Mistra. Najednou do místnosti vrazil Edgar. Pojďte, pojďte, se na něco podívat!!!

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie

Co se děje Edgare?
Mistře Skywalkere?!
Spozorím a následuji Edgara

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Dovedl vás do komunikační stanice. Podívejte... Řekl a pustil zprávy.
Hlasatel: Dnes ráno, jsme dostaly anonimní varování. Hlasatel četl. Po galaxii se pohybuje nebezpečná žena. Je nebezpečná a agresivní. Odměna za její dopadení je 500 000 kreditů...Edgar vypnul zprávy. A teď se podívejte na snímky, a nahrávku našeho špionážního droida na Geonosis. Edgar něco naťukal a konzole zobrazila fotku 40 až 50 leté ženy, měla hnědé vlasy a v obličeji uštvaný výraz. Tak a teď tu nahrávku...

Žena: Prosím, pomozte mi, zachraňte mé dítě, zachraňte dítě, zachraňte mého syna!
Zde nahrávka končila.

Mistr: Ewna...
Edgar: Je pravda, že se Darth Dimitrius Delší dobu skrýval na Geonosis?
Skywalker přikývl.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie
Mistře ve vší úctě...měl bych jet na Geonosis,vím že je to nebezpečné,ale musím jít!
Musím ji pomoci a bratru také!
Upřeně se dívám na mistra Skywalkera

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Freyte, ve vší úctě tím bys situaci nějak neulehčil poletíš s Mistrem Katarnem na Coruscant, cítím že tvoje matka právě tam. Já poletím na Geonosis!

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie
S natěšeným výrazem malého klučíka se ptám...
S mistrem Katarnem? Mám to brát tak,že mistr Katarn je mým novým mentorem?
Omlouvám se za svou rozčarovanost mistře a splním váš příkaz,věřte že již nezklamu...
Pokloním se...
Ještě jedna věc mistře...zde je meč mého starého mentora...
Sundávám meč z opasku...
S vaším svolením bych si ho rád nechal,vím že je to celkem neobvyklé používat dva světelné meče,ale chtěl bych mít na mistra památku,byl jako můj otec.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV - Akademie

Ano, alespoň prozatím... Ten meč si nechej mohl by se ti hodit. Skywallker se na tebe usmál. Teď si jdi lehnout, potřebuješ to...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Akademie
Ano mistře...
Připínám si meč zpět na opasek a odcházím z komunikační místnosti.
Na Coruscant a s mistrem Katarnem? Před čím mě to chrání? Mám pocit že mi neříkají vše...
Vcházím do svých ubikací...
Mistr má pravdu,cítím se jako by se po mě prošel Bantha.
Svlékám si šat a umývám se...
Aáách to je ono,osvěžující.
Unavený si lehám na postel...spánek brzi přijde...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

_____________________________________________________________
Padawan Freyt dokončil výcvik :D

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“