Výcvik pro uživatele Freyt

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Výcvik pro uživatele Freyt

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Nkllon

Byla temná noc, Freyt se nacházel na Nkllonu - v lesích. Nebezpečné misto přes den, natož v noci. Postupoval pomalu a jeho krátké kroky střídaly drobné přestávky, kdy si musel uvolnit cestu. Jeho mistr byl již o něco dál než on, měl přece jen větší zkušenosti a větší citlivost k Síle. Toto byla přesně věc, kterou si nechtěl Freyt připustit, a proto se snažil postupovat čím dál rychleji. Byli zde již jeden standartní den, hledali uprchlého překupníka a pašeráka zbraní. Nebyl to těžký úkol a zpočátku na něj byli čtyři. Teď hledali toho třetího. Naposledy ho viděli, když mečem zabil čtvrtého člena - průvodce skupiny.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Nkllon-les

Pokračuji dále rychlým krokem ve snaze dohnat svého mistra,ale po chvilce se zastavím.

Moment,co to dělám? Můj mistr ví kde jsem...rozdělil nás schválně,jistě,jistě...chce přinutit ůtočníka aby jednoho z nás napadl a tak prozradil svou pozici a myslím že mistra si za cíl nevybere...a já tu lítám po lese a dělám rámus větší než četa vojáků...dobře...

Přikrčím se a rozhlížím kolem sebe...
Hlupáku,oči tě klamou,jak tě to učil mistr?!
Začnu se soustředit na proudění síly ve snaze odhalit co skrývá temné okolí.
Jen se nebát,nesmím se bát...soustředit,musím se soustředit!

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Nkllon

Freyt se ponořil do Síly a snažil se propátrat okolí. Nenašel však kromě svého mistra přítomnost nikoho jiného. Opět zapátral, ale zase nic. Jeho mistr se rychle vzdaloval, k jejich lodi to byl ještě kus, a tak se rozhodl přidat do kroku. Zaháknul se tunikou za keř a trochu jí roztrhl.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Nkllon-les

Zatraceně...není čas,musím dohnat mistra.

Přidám do kroku a pravou rukou rychle kontroluji zda jsem něco neztratil.

Stejně se mi to nelíbí...něco tu nehraje,zabít průvodce a zmizet.Teď to řešit nesmím.

Soustředím se na svůj přesun,abych byl co nejrychlejší a opatrnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na přání Sola, přebírám tvůj výcvik... Hodně štěstí... :)
_____________________________________________________________

Nkllon


Freyt postupoval stále rychleji a rychleji. Věděl, že musí dohnat Mistra, ale bránil mu v tom hustý porost. Najednou zaslechl docela zřetelně zvuk světelného meče. Zemřeš Jedi! Hlas se nesl vzduchem, někde nedaleko bojoval tvůj Mistr o život. Rozmýšlel ses co podnikneš...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Nkllon-les

Nesmím otálet!

Tasím a aktivuji svůj meč,běžím směrem k boji co mi síly stačí,nehledím na šrámy od větví.
Doběhnu až k souboji,kde se téměř neznatelně spomalím abych zkoordinoval útok se svým mistrem.Pak udeřím.

Mistře jsem tu!!!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nkllon-les

Když se Freyt zorientoval, zjistil, že bojují proti Sithovi. Jeho červený meč zářil, barvou, která se padawanovi vůbec nelíbila byla to barva, která znamenala pro většinu Jediů smrt.
Sith tě zaregistroval a odhodil tvého Mistra Silou. Zaslechls tupé zapraskání, jak se tvůj Mistr udeřil hlavou o strom. Teď je to jen mezi námi příteli. Pod černou Sithovou kápí se objevil úšklebek. Tak, a teď ukaž co v tobě je! Zasmál se, a vyslal proti tobě salvu blesků.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Nkllon-les

Kryji se před blesky mečem,jakmile výboj skončí, silou odtrhnu větev ze stromu a mrštím jí po Sithovi...hned na to zaútočím mečem na sithovu nekrytou stranu a po útoku se opět stáhnu do obranné pozice.

To zvládnu,musím jen odvrátit jeho pozornost od mistra a dát mu tak čas probrat se,hlavně se nebát.Musím se soustředit.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nkllon-les

Na padawana to nebylo špatné. Sith tvůj útok ladně vykryl a větev, která se proti tobě řítila obrátil proti tobě. Větev tě zasáhla do hlavy a skolila tě na zem. Nepřítel k tobě přiskočil a sebral ti meč. Tak, to jsme si pohráli a teď, když dovolíš bych si s tebou rád promluvil. Sith si k tobě přičapl. Vidíš, v rámci etikety dokonce deaktivuji svoji zbraň. Deaktivoval svůj meč. Byl si zmaten a hlavou se ti honily myšlenky.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Nkllon-les

Snažím se postavit na nohy a jen nepatrně se od Sitha vzdálit.

Nevěřil bych že Sithi znají etiketu.

Nevím co...nemám meč a cítím že předvídá mé pohyby.Co teď? Vyslechnu ho,snad tím získám čas.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nkllon-les

Když myslíš... Sith se pousmál. Cítím, v tobě velký žal nad strátou někoho blízkého... Řekni mi přemýšlel si někdy o tom, proč tě matka opustila? Očividně se pásl na tvém rozčarování, sledoval tě s přivřenými víčky.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Nkllon-les

Cože? Jak to ví?!

Jsem rozčarovaný...

Toto jsem nečekal,jak to může vědět?

Kdo jsi? Svou matku jsem nikdy nepoznal! A přemýšlet nad tím nechci,vyvolavá to pocity,které si nemohu dovolit!

Snažím se uklidnit

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nkllon-les

Když nemůžeš, tak nemůžeš... Řekl Sith a hodil ti meč. Až budeš připraven... Chystal se odejít. Ale jedno ti říct mohu. Tvá matka žije, na rozdíl od něj. Ukázal směrem k tvému Mistrovi. Ještě se uvidíme... Poslední slovo bylo sotva slyšet. Bratře... Zmizel mezi stromy a ty jsi zůstal sám.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Nkllon-les

Sklopím hlavu,po několika okamžicích přistoupím k mistrovu tělu...klekám si.

Mistře zklamal jsem...nebyl jsem dost silný...odpusťte...

Několik minut klečím u něj...pak

Co mám dělat?Vím co...musím odnést mistrovo tělo domů na akademii,musí být pohřben čestně a musím přijmout následky!

Připínám si svůj i jeho meč na opasek.Pak beru mistrovo tělo na ramena a vydávám se směrem k naší lodi.

Alespoň domů se vás pokusím dostat mistře...

Při cestě však vzpomínám na to co Sith říkal...

Bratře? Bratře?...Otče proč jsi mi nic neřekl?!
______________________________________________

Mohu požádat o informaci jaké barvy čepele a typ rukojeti můj mistr měl?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nkllon-les

Vláčel si se z mistrovým tělem snad již hodinu, ale stále, jste se k lodi nepřibližovali. Byl si již na pokraji sil, když si uslyšel, jak někdo volá tvé jméno...

_____________________________________________________________
Čepel modrá, rukojeť skvěle opracovaná a posetá dvěma červenými drahokamy. Později o nich bude řeč... :wink:

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“