Výcvik hráče Terral Monnrider

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Děkuji mistře." řekl jsem a uklonila se.
Odešla jsem z archivu směrem k výcvikové zóně. Cestou jsem míjela spousty padawanů s jejich mistry i bez nich a byla jsem zvědavá, kdo bude můj mistr, až mě někdo odvede k Radě.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám jedi

Padawanka šla pomalým krokem až tak pomalu že si jí všiml malý zelený mistr
Ty jdeš kam ?
Ty nepospícháš?
jedi pospíchat za každých okolností měl by

Dořekl Velmistr Yoda

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Ach mistře Yodo..." uklonila jsem se a probudila jsem se z duševní nepřítomnosti.
"Teď zrovna jdu na trénink, ale nepospíchám. Byla jsem trošku zamyšlená. A nepíše se v kodexu, že by měl být Jedi v klidu a nespěchat, mistře Yodo?" řekla jsem...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

A mi vždy řídíme se podle kodexu?
Řekl zelený jedi a stále na padawanku koukal svým pohledem který jako se ti uvnitř smál.
Naposledy upravil(a) Ruplikon dne 16.9.2007 09:00:42, celkem upraveno 1 x.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Myslím, že bysme se jím měli řídit. K čemu by tady tedy byl? To už bysme nemuseli rozlišovat Temnou a Světlou stranu Síly. Samozřejmě se s vámi nemůžu dohadovat o takovýchto věcech, protože jste nejstarší a nejzkušenější z mistrů Rady." řekla jsem a rozhlédla se kolem....

_______________________________________________________________

BTW. Nejsem Will :wink:

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Kodex je pro mladé a nezkušené Jedi ti starší jistě řídí se jím ale neuznáváme pravdu celou jeho!
Řekl Mistr Yoda a dal se na odchod _______________________________________________________________

omluva už to prostě blbnu

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

Uklonila jsem se, otočila se a dala se rychlou chůzí směrem k výcvikové místnosti číslo 7. Přibližně za pět minut jsem byla na místě, vešla jsem, uklonila se a šla blíž k mistryni Billabě....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Billaba:Vítej na výcviku používání síly mladá padawanko snad se ti bude dařit lépe než mému minulému studentovi.
Když to dořekla podívala se na padawanku zvláštním pohledem kterým zkoumala co všechno bude umět.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Čím začneme?" zeptala jsem se a zkoumala jsem všechno v téhle místnosti. Bylo tu trochu šero, byly tu i různé nástroje a podobné věci...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi)

Tady ti dám tento přístroj jistě už budeš vědět co s ní.
Řekla a podla ti 4 holocrony
Tyto věci.
Pomocí síly zkus s nimi něco udělat

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

Asi je jedno co...

Jeden jsem si položila na dlaň a ostatní dala na zem. Ten jeden jsem zkusil zvednout do vzduchu a dělat s ním různé otáčky a podobné věci. Postupně jsem jich přidávala čím dál víc....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Skvělé skvělé tady s těmito cvičnými holocrony ti to šlo dobře a co s těmito železnými koulemi.
Řekla a z hromady koulí v rohu zvedla jednu a mrštila ji po padawance

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

Pokusila jsem se jí zastavit pomocí Síly, vypadalo to, že tu kouly nezastavím, protože jsem zareagovala moc pozdě, ale přeci jenom se to podařilo. Koule potom se zaduněním spadla na zem.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Výborně jsi opradu skvělá ale co takhle 3 koule.
Řekla a hodila na tebe dvě koule.
Přemýšlela jsi co to znamená

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

První kouly jsem pomocí Síly zvedla a vymrštila ji po těch dvou ostatních koulých. Ta moje letěla spirálovitým pohybem, takže měla šanci zasáhnout obě dvě najednou...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“