Výcvik pro Bogdana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Dantoonie- výcviková místnost 4

Dýchal jsem zhluboka a snažil se vystrčit všechny myšlenky a názory, o kterých se dá říct temné. Meditace? už zase? Dyť je to piknik na nic... názor vytlačen. A ať mne nesekýrujou když mojí silnou stránkou je soustředění na jednu věc a ne zapomění na všechny věci při meditaci... názor odbyt... v hlavě mám jasno a čisto. Neusnul jsem ale meditací jsem očištěn...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - výcviková místnost 4:



Zkoušel jsi meditovat a nakonec se ti to skoro povedlo, mistr se mezitím postavil na nohy a čekal až se "vzbudíš" z meditace.
Vrook: No tak alespoň něco se tebe vyklubalo!
Řek ti podrážděne mistr Vrook a díval se na tebe.
Vrook: Teď už můžeš jít padawane!
Mistr si pak znovu sednul a čekal až odejdeš, pak zavřel oči a meditoval.
.............................................................


_________________________________
Máš den volno, napiš co jsi dělal atd.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

dantooin

Tak OK. Odešel jsem a namířil si to k jídelně. Docela mivyhládlo. Dal sem si nějakou correlianskou specialitu a s narvaným pupkem šel do polí, abycg hlídal mír a pořádek ... blablala takovou filozofii mohli fakt vymyslet jen mistrtýpci z enklávy. Přišel jsem do pole a tam se něco páslo a nic moc sem nevtcítil. Zatím

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně:


Zvířata se k tobě najednou rozběhla, když přiběhla blíž poznal jsi je! Byli to kinhartové, byli podobní pavoukům. A měli veliké bodáky. Tito byli zrovna vysoce jedovatí a mířili přímo na tebe. V hlavě se ti ozval hlas mistra Kavara.
Kavar: Použij svůj cviční meč aby jsi je zahnal. Cvičný meč je pouze popálí, takže utečou!
Řekl ti hlas mistra Kavara v hlavě a ty jsi zapnul svůj světelný meč. Zrovna když se k tobě asi pět kinhartů přiblížilo.
...................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

dANTOONIE

Zažhnul jsem meč a zašermoval do vzduchu. Párkrát jsem sekl do země, tkže to odstřelilo. Doufejme že je to aspon trochu poděsilo. TO se ale z jejich ksichtů poznat nedalo. Asi nic. Tak jsem sekl toho vepředu do dvou nohou na různých stranách. Vřískot následuje a zase nejde odhadnout: strach, nrbo vztek? tak nevim, ale moc jich nezdrhlo. Oddal jsem se meči a svoje okolí. švih a třesk. 6havý meč je všude kolem a já nemam ve zvyku usstupovat.
Kavar se asi zlobil, že je masakruju až moc, ale nikoho jsem nezabil. Peču na jeho připomínky.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně:


Kavar se opravdu mračil a nejspíš vycítil i tvoje myšlenky. Zamračil se a odešel za kopec. Kde jsi ho neviděl. Chtěl jsi se podívat kam jde, když v tom na tvoje záda skočil nějaký Kinhart. Svalil tě do trávy a chystal se tě napadnout. Najednou se ale ozval výkřiky nějakých mužů.
Muži: Pozabíjejte ty kinharty!!! Útok!
Srdce ti poskočilo radostí, protože jsi byl nejspíš zachráněn! Pak jsi ale uviděl ty muže! Byli to Mandaloriané, kteří mezitím pobili všechny kinharty.
Mandalorian: To je jedi!! Zabte ho!
Zařval jeden a výstřel ti přistanul u ramene.
.......................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Dantoonie-pláně

Udělal jsem kotrmelec vzad a uchopil pevněji meč. Odrazil jsem 2 střely a už už jsem se chtěl vrhnout mezi mandaloriany zlikvidovat je, přece jen to byli vyděrači a zloději, ale potom jsem si řekl že za to nestojí. Navíc mě zachránili.
Uskočil jsem za kopec a hodil jsem pomocí Síly na mandaloriany mrtvoly kinhartů. To mi dá čas...
Když jsem je spočítal, tak jsem radši utíkal. Směrem k mistrovi... a enklávě kam se nejspíše neodváží. Za kopcem byli shodou okloností další kinharti a tak jsem jednal. Byli dva a proto jsem jednoduše vyskočil a ve vzduchu usekl oboum hlavy. Odhodil bych je kdybych měl dost Síly, ale teď je čas jednat. Ohlédl jsem se za sebe v domění, že po mě střílí.
Začal jsem zhluboka dýchat a upadl do mikro meditace. Část mozku shromažďovala Sílu a druhá část pozorovala okolí.
Jestli byli někde kolem tak jsem se mohl schovat za strom, ale za který a z které strany? To teď musím rychle zjistit. Rychleji než to zjistí oni...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně:


Začal jsi trošku meditovat ale nic jsi necítil, najednou tě někdo praštil do hlavy a ty jsi se zhroutil. Po dlouhé době jsi se probudil svázaný na nějaké trávě a kolem tebe stály mandaloriané.
Mandalor zdejší skupiny: Jakou myslíte že má cenu pro rytíře jedi? Kolik zhruba?
Zeptal se a ostatní přemýšlely. Ty jsi se mezitím probouzel a uvědomil jsi si že nemáš meč ani jinou zbraň.
Mandalorian: Možná tak 5000 kreditů co říkáš veliteli??
Zeptal se mandalorian Mandalora.
Mandalor: Asi ano!
Řekl a spatřil že jsi již "obživl".
Mandalor: Tak ty už jsi se probral co? Jakou myslíš že máš cenu?
.............................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Dantoonie

Hlava mě bolela, ale uvažovat jsem mohl. Když řeknu malou, tak mě zabijí. Když vysokou, tak nevim co...
5000 asi těžko. Ani rytíř nemá cenu 5000Kreditů pokud já vim... To mnohem mnohm větší Já jsem pouze učedník a jsem dezorientovaný. Když mě pustíte tak si nevzpomenu kde jsem teďkon byl.

Hledal jsem nějakou zbraň co by tam byla, nebo něco, co by odlálako jejich pozornost. Kde jste kdo, haló, jsem svázanej mandalorianama... a to je problém. vyslal jsem telepatickou myšlenku k mistrům.

Podíval jsem se na mandaloriany a čekal jsem na reakci...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně:


Najednou jste zaslechli hlasy. Na vrcholku jednoho kopce jste uviděli nějakého mistra jedi a jeho padawana.
Mistr: Vydíš paadwane, krásnou přírodu na Dantooin? Co je tamto?Zeptal se mistr a ukázal na vás! Jeho padawan se ohlédl a spolu s mistrem zapnul světelný meč.
Mistr: Co to tam děláte?
Zeptal se a šel k tobě.
.....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Dantoonie

Když u mě byli dost blízko aby poznal , že jsem jedi tak jsem vykřikl POMOC, jsou to mandaloriani!! Překutálel jsem se k padawanovi a štěkl na něj rozvaž mě. Doufal jsem, že mandaloriani nestihnou reagova tak rychle. Ale co o nich vím? Sám jsem si jich nevšiml a oni jsou professionální bojovníci. Rychle jsem analyzoval prostředí a hledal ten svůj meč, kde jen může být?
Někde tam museli mít blastery, a těmy bych je mohl zastavit. Ne zabít, ale vystrašit... kde te jen je?...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně:


Padawan k tobě přiběhl a mečem ti rozsekl pouta na rukách i na nochách. Jenže mandaloriané již byli u vás. Padawna schodili do trávy ale mistr k vám přiběhl a dva z nich zabil. Ostatní ustoupili za svého velitele a čekali.
Mandalo: Teď přijde hodina vaší smrti!
Řekl mandalor a vytáhl dva světelné meče, jeden z nich byl tvůj. Mandalor je zapnul a vrhl se s nimi na vás. Mistr ho přeskočil a uřízl mu ruku, tvůj meč vypadl z jeho ruky do trávy. Padawan na Mandalora zaútočil ze předu a zahnal ho až k jeho vojákům.
.......................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Dantoonie

Rychle jsem udělal kotrmelec ke svému meči a zdvihl ho. Zažhnul jsem ho. Namířil jsem meč proti skupince mandalorianů. Viděl jsem, že Padawan, Mistr a já přicházíme k skupince vojáků z různých stran. Skvělá kombinace. Ptal ses na cenu Jediů. V této chvíli se mi zdají ... k nezaplacení. Jmenuji se R'Fox Firewan. Děkuji vám za záchranu... Řekl jsem nejdříve mandalorovi a pak mistrovi.
Použil jsem Sílu na jejich odzbrojení, tj. odsunutí všeho nářadí co u nich bylo. Potom jsem je chtěl odzbrojit a Sáhl po Blasterech co měli v kapsách...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně - Mandalorianský tábor:


Chtěl jsi šáhnout po blastrech, jenže oni se bránili. Chytli tě za ruku a vrazili ti malý nožík do břicha. Vyjekl jsi a začal jsi krvácet. Mistr jedi je odhodil a padawan je svázal. Ty jsi se svalil na zem.
Mistr: Bodli tě?
Zeptal se mistr a přiběhl k tobě.
Mistr: To bude dobré, doufám že ten nůž nebyl otrávený.
Řekl mistr a silou tě vznesl do vzduchu. Šel vedle tebe a měli jste namířeno k Enklávě.
Mistr: Stále to bolí?
Zeptal se mistr utrápeně a čekal na tvojí odověď. Přitom jste stále šli k Enklávě.
................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Dantooin - Cesta k Enklávě

Je to o něco lepší. Ten nůž nebyl moc velký, takže nejspíš nezemřu... jestli ovšem fakt není otrávený... Mistr mě nesl dál a já mu chtěl nějak pomoct. Třeba se pokusím vznášet se sám... ale bolest mi rozptylovala Sílu.
A co ti mandaloriani? Jsou bezpečně zajištěni? Nechtěl bych aby mojí vinou někdo zemřel... přece jen jsem je nedokázal zneškodnit Doufal jsem, že mě mistr do enklávy co nejdřív donese a že budou mandaloriani zbaveni svobody. Den se mi už nezdál tak slunný a svěží. Najednou jsem vnímal jen šero a tichounké šumění trávy. Stále bylo tižšíí a já viděl jen tmu...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“