Výcvik pro uživatele Ruplikon

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisly.

Došel jsem k baru objednal jsem si nějaky drink a rozhledl se kolem bylo tu mno paseraku a jeden podivin zahaleny v kapuci sedici v rohu kantyny.
Opatrně jsem ho pozoroval a čekal jestli nějak zareaguje na mou pritomnost.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley
Učedník pátral v Síle, ale spojitost s člověkem nenavázal. Byly zde dvě možnosti. Buďto byl tak silný, že dokázal svou přítomnost v Síle skrýt, nebo neměl vůbec žádné spojení se Sílou. Co však ucítil byl někdo cizí... Byli dva a směřovali k němu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisly

Podíval jsem se smerem k tem dvema a delal ze si jich nevsimam ale stale jsem je mel na ocich.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley
Začala se stupňovat učedníkova nervozita. Viděl už Luka Skywalkera a kdyby ho viděl zase, poznal by jej a tohle byl Luke Skywalker v doprovodu někoho dalšího. Ruplikon usoudil, že se jedná o padawana. Jenže když vycítil v Síle on je, tak museli vycítit i oni jeho.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisly

Luke Skywalker to je ten o kom mi Kuller vyprável jako o nepriteli.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley
Ruplikon nevěděl, co si počne. Utéct by bylo nápadné, zaútočit ubohé a myslet si, že si jej nevšimli hloupé... Neměl moc možností, dostal se tam, kam se dostat nechtěl a ztratil moment překvapení.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Stál jsem u baru s mečem skrytym v ruce pripraven abych ho aktivoval pri pripadnem utoku ikdyz bych vedel ze nemam sanci.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Ruplikon nepotřeboval ani Sílu, aby věděl, že se k němu oba Jediové blíží. Šli rázným krokem, některé bytosti, jenž je spatřili mírně uhýbali stranou čekajíc něco nebezpečného. Několik námezdních lovců, kteří zde nejspíš čekali na svou kořist automaticky přesunulo ruce na své zbraně. O napjatou atmosféru jistě nebyla nouze.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Moes Eisley-Bar

V baru se nedalo vydržet několik bytostí vyšlo ven ale já jsem čekal neboť jsem věděl že ty bytosti budou chtít mluvit právě se mnou.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley
Přesně jak Ruplikon očekával, během chvíle se k němu dral Luke. Ačkoliv několik hostů bar opustilo, poměrně dost jich tam zůstalo, aby sledovali účel zdejší návštěvy mistra Jedi. Během chvíle stál Luke u Ruplikonova stolu.
Luke: Můžu si přisednout?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Takže Luke je tady přece jen kvůli mě

Podle toho jaký je účel vaší návštěvy mistře jedi.
REkl jsem a ceka jsem co udela druha postava ktera se zatim zdrzela u Baru.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Mezitím si Ruplikon všimnul, že ta druhá osoba se pře s nějakým sullustanem. Nebylo lehké se rozhodnout, Luke ho propaloval očima.
Luke: Vím, že máš spojení s Kuellerem - nebezpečným člověkem, který sešel z cesty Jediho. Pomoz nám ho najít.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kantina

Nevim proc bych to mel delat vse co vim o Jediich mi rika ze jste sobci nic vic

REkl jsem a podival jse na jeho padawana.Usklibl jsem se
Pche ten vas padwan je teda dobrej proc ho proste neodela?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley
Luke se ohlédl za Burim a chvíli zvažoval, zda by nebylo moudré se svému učedníkovi vydat na pomoc, ale rozmyslel si to.
Co kdyby mi utekl a navíc, je to dobrá zkouška pro Buriho. Zdůvodnil tak své rozhodnutí. Opět se otočil zpět na Ruplikona.
Luke: To se mýlíš, Jediové jednají vejménu ostatních. Vždycky tak jednali. To ti o nich pověděl Kueller?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Moes Eisley Kantyna

ANo Kueller mi rekl o jediich vse co jsem potreboval k tomu abych vedel ze jsou to jen sobci touzici po vetsi moci.
Rekl jsem Lukovi ktery se na na me dival vellice pratelsky bez ohledu na to ze je to podle meho mistra muj nepritel.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“