Výcvik pro Darth Revana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-Morzanův pokoj

No to se povedlo! Nejenže jsem dostal přednášku a můj mistr je mnou zklamaný, ale ke všemu jsem dotal zaracha! A kvůli čemu? Přece jsem neudělal nic tak hrozného. Doopravdy by mě zajímalo kdo zavolal mistra Kavara. Určitě ten zbohatlickej bastard. Určitě se mu nelíbylo, že je jeho dcera v náruči Jediho, který mu nadělal tolik nepříjemností. To ho bude mrzet. Bude litovat, že mě kdy potkal!
Nechávám se unášet těmito myšlenkami, když tu si uvědomím, že vlastně myslím na pomstu a to je cesta k Temné straně. Ale ten vztek ne a ne potlačit. Vztek na Marinina otce na mistra Kavara a na Radu Jedi.
Jestli nezklidním svůj hněv mohli by mne vyloučit z řádu Jediů.
Dveře do mého pokoje se náhle otevřou a vstoupí mistr Vandar. Posadí se na moji postel a vyzve mne abych mu vysvětlil své chování.
Neovládl jsem se mistře. Prostě jsem neodolal tomu pokušení. Vím že jsem měl ale nedokázal jsem to. Ovšem nezdálo se mi to zase tak špatné a nemyslím si, že bych hned měl kvůli tomu propadnou Temné straně.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Morzanův pokoj:


Starý mistr jedi se zamračil.
Vandar: Láskou vznikají emoce, z emocí vzniká touha.A touha vede k temné straně!Pamatuj si to mladý padawane.
Jeho slova na tebe působila velice divně, byla hřejivá ale vlastně skoro nepřátelská.
Vandar: Tak a teď k lekci, budeme se učit meditaci!Uvolni se, nechť tebou myšlenky proudí.
Mistr sám zavřel oči a meditoval.Ty jsi ucítil teplo vyzařující z něhoV tvém případě bylo velice těžké se uklidnit, protože jsi měl hlavu plnou výčitek, tvé přítelkyně atd.
.........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-Morzanův pokoj

Bla bla bla! Prozměnu zase stejný keci! Tohle říkají vždycky, když někdo neudělá něco podle kodexu.
Zavřu oči a pokouším se meditovat, ale vůbec mi to nejde. Moje myšlenky lítají v mojí hlavě sem a tam a nemůžu se vůbec soustředit. Taky bych si chtěl promluvit s Marinou, ale pokud nepříde sem tak k ní nemůžu a volat jí taky nemůžu. Jediná možnost je utéct, ale to už by sem dostal nějakej opravdu big trest nebo by mě rovnou vyhodili.
Jediové mají opravdu těžký život.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Morzanův pokoj:


Starý Mistr si všiml tvého neklidu a hned se probudil z meditace.
Vandar: Soustřeď se, nemysli na tu dívku.Nech jí jít, soustřeď se!!
Řekl Vandar, a začal znovu meditovat.Tvé pocity byli rozbouřené, ale musel jsi se snažit.Najednou se ti ozval mistrův hlas v hlavě.Nejspíš k tobě mluvil skrz sílu.
Vandar: Soustřeď se, nech tvé emoce zmizet!
Ozívalo se ti v hlavě a tebe to nakoplo.
..............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-Morzanův pokoj

Pohodlně se usadím a soustředím se. Mojí poslední myšlenkou je:
No co.Na temnou stranu můžu přejít později.
Dusící smích se uvolním a a nechám všechno odplynout pryč. Cítím život kolem sebe. Ptáky, zvířata, ostatní Jedie a také normální farmáře a osadníky. Všude je klid.
Měl bych meditovat časteji. Docela to pomáhá.
Už si zase skoro vzpomenu na Marinu, ale včas tu myšlenku zapudím.
Na to bude čas až po meditaci!
Znovu s soustředím a medituji. Úplně ztrácím pojem o čase.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Morzanův pokoj:



Na Marianu jsi už skoro vůbec nemyslel, meditoval jsi a cítil jsi z mistra zvláštní teplo.Vír sily a emocí kolem tebe proplouval a najednou zazněl hlas starého mistra.
Vandar: Dobře padawane, už ti to celkem jde.A teď už jdi, domácí vězení se ruší.Ale pozor padawane!!!Vzpoměň si na to co jsem říkám, víš o čem mluvím.
Řekl zelený skřítek a pak odešel.
...................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-Morzanův pokoj

Ano mistře vzpomínám si velmi dobře.
Sedím na postely a přemýšlím. O mě. O Marině. O mistru Kavarovy a o řádu Jedi. Přemýšlím co by mi asi řekla Marina kdybych ji požádal aby se mnou odletěla pryč.
Zatraceně! Já se vážně zamiloval. Moje podlehnutí je nevyhnutelné. No i když možná ne. Když se s ní odstěhuju někam daleko a budu normálně pracovat. Dokázal bych to vůbec?
Dál přemýšlím a bez hnutí sedím na postely.
To budu řešit později! Teď si zbalím věci a počkám tak do půlnoci, pak lohnu spídr a pojedu k Marině. Když mi někdo bude bránit zemře.
S novým cílem si lehnu na postel abych se trochu prospal.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - sídlo rodiny Matalů:


Vyspal jsi se a ráno jsi vyrazil k Marianě.Když jsi dorazil na jejich statek, cítil jsi zachvění síly.A za pár minut jsi věděl proč.Ve vstupní síni na tebe čekal otec Mariany, Mariana byla schovaná za ním.
Otec: Jdi odsud, nebo ti pomůžu! Na mojí holčičku už nevztáhneš ruku! Droidi!
Z dveří za ním vyběhlo asi 20 droidů.Obklíčili tě a chránili Marianu.
Otec: A teď vypadni jedi!
.....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-sídlo rodiny Matalů

Těch droidů je hodně, ale mojí moci se nevyrovnají. A ten chlápek už mě taky dost prudí, ale po dnešku už nebude.
Ušklíbnu se a drze se mu podívám do očí.
Nejsem Jedi ty dědku!
Soustředím sílu a vyšlu zničující impulz posílený hněvem na všechny strany. Zjišťuji že hněv je velice mocná zbraň.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - sídlo rodiny Matalů:



Pár droidů padne k zemi, a zbytek je vyřazen z boje.Najednou se ozve hrubý hlas.
Mistr Vrook: Stop!! Nech toho padawane! Nebo tě budu muset zastavit!
Řekl mistr a najednou tě síla odhodila na stěnu za tebou.Mariana se vyděsila a přiběhla k tvému ležícímu tělu.
Mariana: Jsi v pořádku?
Pak se otočila na otce a mistra Vrooka a z děsem zakřičela.
Mariana:Nechte toho!!Neubližujte mu!
Pak omdlela a spadla vedle tebe na podlahu.
Otec Mariany: Mariano? jsi v pořádku?
Otec doběhl k ní a vzkřísil jí.
....................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-sídlo rodiny Matalů

Zatraceně! Co tu dělá Vrook?
S námahou se postavím na nohy a rozhlédnu se kolem sebe. Mariana leží na zemi a pomalu přichází k sobě. Její otec klečí vedle ní a absolutně ho nezájímá nic jiného než ona. A přímo přede mnou stojí mistr Vrook s jednou rukou na rukojeti meče a druhou připravenou poslat proti mě další impulz síly.
To je průšvih! Velkej průšvih! Ty droidy jsem zvládl lehce, ale Mistr Jedi je jiný kafe. Potřebuju získat čas.
Odejděte odsud mistře Vrooku, tohle se vás netýká! Jděte si dál kázat ty svoje Jedijský keci a mě nechte na pokoji! Já si odtud Marianu odvedu a ani vy mi v tom nezabráníte!
V souboji s ním to mám předem prohrané, ale můžu ho překvapit.
Nenápadně se rozhlédnu kolem jestli nenajdu něco co by mi pomohlo. A náhle mě to napadne. Shodím na něj strop.
Budu ho muset nalákat do tamtoho rohu tam je ta schátralá zeď.
Shromáždím veškerý hněv a silou vrhnu po mistru Vrookovy několik rozbitých droidů. Ihned skáču zanimi s planoucím mečem s úmyslem zatlačit Vrooka do rohu, odskočit a strhnou na něj strop.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - sídlo rodiny Matalů:



Mistra Vrooka ale tvá vlna neodhodila, a ty jsi se na něj s vytaseným světelným meče vrhnul.Vrook s tebou bojoval bez servátek, a za pár minut jsi už ležele lehce znehibněn pod jedním z chátralých stropů.
Vrook: Jedi nezabíjí své vězně, nikdo si nezaslouží zemřít, nehledě na to co udělal!
Mistr se na tebe zahleděl a postavil se do obranného postoje.
Vrook: Pane Matala odejděte, i s tou dívkou!
Otec Mariany se na tebe znechuceně zahleděl, pak si odfrkl a odtáhl zoufalou Marinu za dveře do další místnosti.
Vrook: Ani na to nemysli, ty dveře jsou z materiálu, z kterého se vyrábí trup vesmírných lodí.Těmi dvěřmi neprojdeš!
Řekl mistr Vrook, pak se tvé tělo vzneslo a rozrazilo s tebou dvěře ven z domu.
Vrook: Ty tu dívku miluješ?
..................................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-sídlo rodiny Matalů

Ten se mnou teda zamával. Asi mám zlomené žebro a hlavě mě taky pěkně bolí po těch nárazech.
Pomalu se postavím a opřu se venku o strom. Asi minutu takto stojím, pak odpovím.
Ano já jí miluju! A udělám pro ní všechno! To je to co vy nikdy nepochopíte. Nemůžu vás porazit, ale zpátky s vámi nejdu! Jednoho dne se vrátím a budu mocnější než kterýkoli Jedi včetně vás.
Zrychlím se silou a dobšhnu ke své spídmotorce stojící opodál.
Dneska si Marianu neodvedu, ale dřív nebo později se vrátím a všíchni kdo mi bránili zemřou!
Skočím na spídmotorku a šlápnu na plyn. Vyrazím pryč a je mi jedno kam jedu.
Mistr Vrook je možná silnější, ale já jsem daleko lepší pilot než on. Nikdy mě nedožene.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně na Dantooin:



Skočíš na spídmotorku a vyrazíš, ještě se otočíš a uvidíš jak mistr Vrook za tebou něco volá.Nejspíš na tebe, ale neslíšíš to, spídrmotorka je moc hlasitá.Najednou uvidíš tři rytíře jedi a jednoho muže v nějaké černé róbě, jak stojí asi 50 m před tebou.Prudce zasatavíš a zadíváš se na ně.
Jedi: Odejdi padawane!
Křikne na tebe jedi.Sith se tomu zasměje.
Sith: Ha, ha ha!!! Cítím v tobě velkou moc padawane, přidej se ke mě!Pomůžu ti porazit všechny rytíře jedi.Pomůžu ti stát se mocným!
Řekne ti sith a odhodí všechny tři rytíře jedi na skálu.Pak z jeho hrudi vyšlehne fialový plamen, a vysaje z rytířů jedi sílu a život.
Sith: Dostal jsem se náhodou, nalákali mě sem.Přidej se ke mě!
.........................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-pláně

S úžasem zírám na Sitha a nejsem schopen slova. Lehkost s jakou vyřídil ty tři Jedie mě ohromila.
Tenhle Sith je opravdu mocný. A chce abych se k němu přidal. Tahle nabídka příde jen jednou za život.
Slezu z motorky a podívám se Sithovi přímo do očí.
Ano přidám se k tobě. Mistře
S těmito slovy jsem definitivně přešel na Temnou stranu síly. Pokleknu před Sithem na jedno koleno.
Mistře, dobrovolně se stávám vaším učedníkem. Mé jméno je Morzan.
Usměji se nad myšlenkou, že se jednoho dne vrátím s ještě větší mocí než má on a pomstím se všem kdo mi ukřivdili. Na prvním místě bude ten dědek Vrook.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“