Výcvik pro hráče Mi´Traumro

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Chram Jedi
Uklonim se mistrini a promluvim na Waera:Tak Waere mate tady neco jako jidelnu rad bych se najed mam hlad jako rancor.A usmeju se a reknu: je to nejaky patek co sem naposledy videl holozpravy a chutne teple jidlo.I kdyz pochybuju ze tu bude moje oblibene jidlo drutsah cervi z rajcatovou omackou ,ale to je mi ted jedno hlavne ze budu mit co jist.
-----------------------------------------------------------------------
Sice sem nenapsal tu jidelnu ale pride mi lespi kdyz se na to Waera zeptam a cestou kdyztak na nekoho narazime.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chram Jedi

"Jasně, že tu máme jídelnu, ale jestli čekáš chutný jídlo, tak to jseš na špatným místě. Teplý možná, ale chutný? Já si teda na jiný nepamatuju, ale když vidím malý padawany, jak se na to tváří..." Usměje se pobaveně při vzpomínce na tváře dětí Waer a vykročí k jídelně.
Dojdete k velkým dveřím, do kterých proudí davy padawanů a učňů.
"Tak, jsme tu, konečně, ale dneska tu je lidí..." Waer otráveně zakroutí hlavou a bouchne do vrat před vámi. Ocitneš se v obrovské hale plné stolů a lidí. Někteří starší padawané nechávají talíře s jídlem plout ve vzduchu, doprovázeni obdivnými pohledy těch mladších, co ještě Sílu zcela neovládli. Stoupnete se do dlouhé a na první pohled nekonečné fronty. Waer chvíli nervůzně podupává nohou a pak se tě zeptá:
"Jak ses sem vlastně dostal? Pověz mi o sobě něco, dětství a tak."

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Chram Jedi
Ok takze narodilj sem se na Sullustu do jedne celkem bohate rodiny. Vis mame tam podzemni mesta a pro vetsinu ras je to tam podivne ale me se to libi no uz jako maly jsem chodil do kurzu a ruznych vyuk a ucil jsem se vsechno mozne a vsechno mi slo no rodice ze me byli nadsení a tak me poslali na jednu nasi predni skolu ted trochu zvaznim hlas: ale transport prepadli pirati jajsem se schoval utek a dostal jsem se az jsem sice jsem uvazoval ze se vratim na Sullust ale vzdy jsem snil o rytirich jedi tak sem tady.pomyslim si ze sem toho vyklopil trochu moc. V te chvili ucitim lahodna vune tedy aspon pro me a zacnou se mi zbihat sliny

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant- Chram Jedi - jídelna
"Hm, dobrodružný život, to já ti toho moc neřeknu. Co si pamatuju jsem v Chrámu."
Konečně jste se dostali na řadu, na talíř vám výdejci "nakydali" šedivou kaši a něco na způsob brambor. Waer se na tebe výmluvě podíval a sledoval, jak zareaguješ, ale, a to ho překvapilo, ty jsi se na jídlo upřímně těšil.
"No teda, ty jsi vážně zvláštní."
Sedli jste si ke skupince padawanů, asi Waerovým kamarádům.
"A hele Waer, koho si to vedeš?" zeptá se s úsměvem Zabrak, sedící naproti Wookiemu, hned napřahuje ruku.
"Já jsem Teren-Kerhm, tohle," ukázal na Wookieho, "to je Frearra a tenhle vychrtlý človíček je Quieege." Quieege se nejistě usmál a zamával ti.
"No ale sedněte si mezi náma, ať tu nestojíte jak nějací troubové."
----------------------------------------------------------------------------------------
Tak jo, popiš postavy, máš možnost, něco okolo dovymysli a trošičku nastiň děj... víme jak na to:)

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Chram Jedi
Kdyz se vklidu usadim dam se hned do jidla a snazim se moc nehltat at nevypadam neslusne. Podivám se na wokiho ma sedohnedou srst a vesele se usmiva.Quieege je opravdu kost a kuze ale co se divit kdyz podle nich je tohle jidlo spatne.Teren-Kerhm vypada ze je stale na pozoru a ostarzity i kdyz nevim jake nebezpeci muze cihat v chramu.Vydim ze vsichni jsou znechuceni kasi. Mezi sousty jen tak prohodim:Tak kolik let uz jste v chramu? a vy uz vsichni mate mistry ze? Dal polykam kasi a cekam na odpoved.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chram Jedi

Hlučný hovor ve skupince ustane, tíživé ticho visí ve vzduchu a dává ti možnost uvědomit si, že to nebyla vhodná otázka.
Teren se na tebe podívá, ne vyčítavě, nemůžeš za to, ale smírně.
"Všichni tu jsme prakicky od narození a skoro všichni opravdu mistra máme, skoro, polkne, je mu hloupé to říct nahlas, ale nakonec nemusí...
"Mě si nikdo nevybral, musel jsem jít do pomocných sborů." Zašeptá Quieege spíše než aby to skutečně nahlas vyslovil, jeho obličej se podobá rajčeti.
Už chápeš proč je tak nejistý a zamlklý, má pocit, že k nim nepatří, že je méněcenný. Quieege se otočí ke svému talíři, v rychlosti do sebe nahází zbytek kaše a urychleně opustí své místo...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Pripadam si jako blbec co sem to rek za blbou otazku prastim se do cela a Ihned vstanu a dozenu Quienga a reknu: Promin ja to tak nemyslel nejsi prece neco min kdyz si te zadny mistr nevybral treba ovladas silu nez ti vsichni u toho stolu, nemusis se za to stydet . A usmeju se na neho

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Lokace! Zkus si to po sobě alespoň přečíst...
-----------------------------------------------------------------------------------
Coruscant - Chrám Jediů- před jídelnou
Quieege zrychluje, chce se vyvarovat tomu, že ho někdo doběhne, ale ty jsi přeci jenom rychlejší.
Podívá se na tebe, chvíli bezradně, ale pak ho tvůj úsměv přesvědčí, že to myslíš upřímně
"Děkuji ti, ano, říkaji mi to i oni, ale já..." nadechne se, jakoby zastavoval brek, "...nemyslím si to, proč taky, mistři na mě vždy koukali jako na "něco navíc" - neovládal jsem Sílu jako ostatní, nebojoval jsem jako ostatní... No to je ale teď stejně jedno." Quieege se podívá do jídelny. "No já se tam už nevrátím, ale ty běž, nedojedl jsi určitě jídlo. Dnes bylo zvlášť chutný..." Při této větě se zaškaredí.

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-CHram Jedi-Jidelna
Jeste jednou se ti omlouvam,usmeju se na nej a vydam se zpet ke stolu.Hned jak si sednu tak pokracuju v jidle a mlcim. Kdyz tak premyslim me je uz 15 tak v kolika letech si me bude mistr muset vybrat nez budu muset k pomocny sborum

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Chmurné myšlenky tě pronásledovaly i při jídle, docela tě přešla chuť. Z uvažování tě vyrušil Teren.
"Nic si z toho nedělej, že odešel, má chudák smůlu, to víš, dvanáct let uteče rychlejc, než by člověk chtěl a pak..." zaseknul se a zkousnul si ret. Frearra na něj vražedně pohlédl a Waer, který vedle něj seděl ho potajmu praštil do boku.
A navíc venku začalo silně pršet, opravdu nádherný den...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-ChramJedi
Moje nalada je stejne pochmurna jako pocasiNejevim zajem reagovat na Trenovu poznamku jenom si povzdechnu.Zvednu se a odnesu misku a pak se vydam zpet na moji ubikaci.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-ChramJedi

Zvednul jsi se, koutkem oka jsi zahlédl, jak se Waer zvedl, ale nakonec si váhavě sedl, nemělo cenu za tebou jít.
Pomalu jsi šel na ubikaci, ale zrak ti padl na malý výklenek se strohou lavičkou. V tu chvíli ti přišla hrozně sympatická, ale byla již zčásti obsazená. Seděla na ní mladá žena v rytířské tunice a, zdá se, o něčem přemýšlela.
Původně jsi si chtěl sednout, ale teď jsi byl ostýchavý...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-CHram Jedi
Sice se ostycham ,ale pak se rozhodnu a pomalu k ni prijdu usmeju se a poklonim se na pozdrav. A zeptam se: je tady volno?? A ukazu na volne misto na lavicce.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-CHram Jedi
Zeptáš se rytířky a ta na tvou otázku klidně odpoví, vycítila tvou přítomnost.
"Ach ano, říkala jsem si, jestli se odhodláš, sedni si, pokud tedy chceš."
Dále se nezúčastněně kouká na proudící Coruscant, chvíli se zamyslí a pak pokračuje.
"Cítím, že se trápíš. Chceš si to tajemství nechat pro sebe nebo se s ním podělíš se mnou?"
Při posledním slově se na tebe podívá, ne vtíravě, dokonce ani zvědavě. Absolutně neutrálním pohledem, hodným rytíře Jedi.

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Chram Jedi
No viš měl sem špatný den k tomu muj první den nejdriv se neumyslne urazil jednoho u pomocnych zboru a pak mi doslo ze kdyz je mi uz 15 tak nemam naději na to aby si me vybral nejaky mistr.Trochu sklonim hlavu a potom se utrapene podivam na zijici Coruscant. Pomyslim si ze bych se mel vratit na Sulust ,ale pak si vynadam takhle prece nesmim premyslet jestli se chci stat jediem

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“