Výcvik pro hráče Mi´Traumro

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Výcvik pro hráče Mi´Traumro

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Již se blížila čtvrtá hodina odpolední, venku prolétaly speedery, obloha byla zamračená, prostě obyčejný den. Jenomže pro tebe vůbec obyčejný nebyl, naopak, dnešek ti může změnit celý život! Seděl jsi na sedačce před Radou, mistr, který si tě na Coruscantu náhodou všiml, již musel odejít a nechal tě zde samotného. Když jsi sem přišel, bylo tu pár dětí, veskrze pětiletých až sedmiletých, ale teď jsi tu byl sám.
Konečně se otevřely dveře a vyšel malý klučina, který tu před tebou byl, brečel. Tušíš, že toho nevzali. Hned za ním výjde jeho nálezce a jen ti pokyne, teď je řada na tobě. Vstoupil jsi tedy.
Jedenáct párů očí a jedno oko malého mistra na kraji se na tebe zaměřilo a propalovalo tě svým pohledem. Nikdo se netvářil mile, ani smířlivě, skoro jako by už byli rozhodnuti o tvém osudu. Slova se ujal malý zelený skřítek, ze kterého však přímo čišela moudrost a autorita, jež vyrovnávala jeho velikost.
"Ty moc starý být! Ty moc špatných emocí máš v sobě. Umožnit ti do Řádu vstup, volnou cestu temná strana v tobě mít!"
Yodu doplnil ještě černoch s vražedným pohledem: "Navíc, pokud si učedník nenajde mistra do dvanácti let, musí jít do pomocných sborů, a ty se sem hlásíš ve svých patnácti!"
Yoda se tě, teď již smířlivěji, zeptal:
"Důvod veliký ty nám budeš muset dát, abychom mi tě do Řádu vzali. Tak, povídat můžeš."
------------------------------------------------------------------------------------
Tak jo, vítám tě, rozepiš se, dodržuj tvar příspěvku a popisuj (členy Rady, místnost, pocity atd.) Přeji hodně štěstí! :wink:

Mi´Traumro

Curuscant - Chram Jedi

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant - Chrám Jedi
Jsem nervózni pokusím se dýchat z hluboka a uklidnit se dostat své emoce pod kontrolu a ovládat se. Klepou se mi kolena kdybych nebyl chiss byl bych celí modrý strachem a nervozitou.Postupně pohlédnu na každého z mistru a podívám se do očí tomu černochovi, pote pronesu. Sice jsem starý na vycvik zato odhodlány a vytrvalý jsem připraven čelit jakékoliv zkoušce a testu. Chci se stát rytířem Jedi protože nesnesu bezpráví a nespravedlnost toto jsou mé argumenty rozhodnete podle svého.Cítím dobry pocit s toho co sem řekl ale zdá se mi že většině mistru se moc nezamlouvá můj věk.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Curuscant - Chram Jedi

Příspěvek od Heinz »

Lokace musí být podtržená. Ale jinak je to dobré, možná ty kurzívou napsané pocity tam chybí, ale to je maličkost. Dokonce má tvůj text víc než dva řádky, díky čemuž mi má mysl skáče radostí. Hlavně tak pokračuj!:)
---------------------------------------------------------------------------------------

Coruscant - Chrám Jedi

Mistry tvá odhodlanost a odvaha překvapí. Stejně tak i tvá odpověď. Někteří se dokonce začali i pološeptem bavit, jak se zdá, začali o tvém přijetí skutečně uvažovat.
"Ó ano, ty chytře mluvíš, a já cítím, že ty i myslíš tak, jak říkáš. Ale obavy mám, že ještě změnit své myšlení můžeš..." znovu promluvil Yoda. Mluvil pomalu, vážil každé své slovo. "Já příjmout se tě bojím a nechci, ale sám nerozhoduji. My hlasovat o tobě budeme."
Yoda se podíval po svých druzích, kteří živě rokovali a sám něco zašeptal tomu černochovi, ten jen přikývl.
V hlavě ti bouřil uragán myšlenek, doba, kdy se bavili, ti připadala nekonečná, každá vteřina byla jako hodina, každá minuta jako mnoho roků! Konečně Yoda překřičel lomoz:
"Tak, kdo přijetí tohoto chlapce neschvaluje, nechť svou ruku zvedne teď!" Několik rukou se zvedlo, mezi nimi byla i ta Yodova a černochova.
"Hm, a teď, kdo přijetí schvaluje?"
Ano, zvedlo se dost rukou, možná dokonce víc než předtím!
"Ano, ano, Rada rozhodla, ty přijat do řádu budeš, ale předem říkám ti, učit se s maličkými učedníky budeš a nevím, nevím, jestli si tě nějaký mistr za padawana vybere. Ale nevyzpytatelný osud je, tak možná štěstí usměje se." Shrnul Yoda svojí řeč a jak se zdálo, dál se tím nechtěl zabývat, ale černoch ještě dodal: "Kontrolovat tě budeme a jestli ucítíme jenom náznak Temné strany Síly, ihned Řád opustíš!"

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Chram Jedi
Cítím se strašně šťastný a plný očekávání.Hluboce se poklonim a reknu: Děkuji moudři mistři Jedi.A dlouze vydechnu, pohlednu na Yodu.a promluvim: Vasi duveru ve mne vam oplatim mnohonasobne.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Mistr Yoda se na tebe podívá. "Co ještě děláš tu? Už dávno běhat po Chrámu máš!" Poklonil ses a šťastně si vyšel ven z místnosti, jak krásný den to najednou byl! Najednou k tobě přiběhne mladý, asi jedenáctiletý padawan.
"Ty seš ten nový?" bylo vidět, že si tě nedůvěřivě prohlíží "Nejseš trochu starý?" zeptá se tě, ale na odpověď, zdá se, nechce čekat. "Dovedu tě na pokoje, věci tam už máš. Radím ti, ať si najdeš někoho, kdo s tebou bude chodit na výcviky, bylo by hloupý, kdyby ses učil s pokročilými..." padawan se zamyslel. "Ale nevím, jak se budeš učit šermu s malými prcky...no, to mě nepřísluší, to ať si mistři vymyslí..." padawan si spíše mluvil pro sebe, proto tě trošičku štval.
Konečně jste došli k ubikacím.
"Tvůj pokoj je ten pátý vpravo, doufám... ale jo myslím, že je, ahoj." Stejně rychle, jako ten padawan myslí a mluví i zmizí, ani mu nestačíš odpovědět. Vydáš si se tedy ke svému pokoji.
Pravá postel vypadá na první pohled obsazeně, ten kdo jí obývá, zřejmě ráno zaspal, protože si jí ani neustlal. Ale na druhé je tvé zavazadlo a učednická róba. Převlékneš se a začneš přemýšlet o tom, co dál. Můžeš to tu jít prozkoumat a při té příležitosti sehnat někoho, kdo bude na stejné výcvikové úrovni jako ty, nebo se můžeš jen tak projít, případně můžeš zkusit najít nějakou výcvikovou místnost a doufat, že tě tam nechají.
----------------------------------------------------------------------------------
Rozepiš se trošku, můžeš třeba padawana, co tě provází napomenout nebo si o něm alespoň něco myslet, rozhodně popiš místnost a pocity.

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-chram Jedi
Reknu si ze ten padawan je zvlastní a doufam ze kazdy Jedi netrpí samomluvou.Ustelu neustalnou postel a prozkoumam pokoj příjde mi trochu strohý ale co můžu čekat jsem v chramu Jedi, potom výjdu ven a vydám se chodbami chrámu a pokouším se najít nějakou tělocvičnu.A pomyslím si ze budu muset vypadat velmi komicky pri treniku s malími padawany ,ale reknu si no nic jednou sem tu tak at se koukam snazit,a rozejdu se po chodbe chramu hledat nejakou telocvicnu.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Bloudíš po Chrámu a bláhově doufáš, že tělocvičnu najdeš. Zatím však bezvýsledně, ještě se ti nepodařilo ani vymotat z chrámové části určené pro ubytování. Najednou k tobě příjde nějaký padawan, podle postavy bys ho tipoval na čtrnáct.
Nepotřebuješ pomoct? Bloudíš tady jako Gungan, kterého někdo dvakrát otočil kolem jeho osy. Co chceš najít?
Odpověděl jsi mu a on se rozesmál.
Jestli tady takhle bloudíš, jseš tu novej. Ale, promiň, neumím si představit, jak budeš bojovat s těma špuntama! No nic, vezmu te s sebou, máme výcvik s mistrní Depou Billabou, ona už bude vědět, co s tebou.
Šli jste bez mluvení asi minutu, když tu klukovi došlo, že se nepředstavil.
Jo jinak, já jsem Waer a je mi 12, ještě chodím na společné tréninky, ale už jsem padawan, brzy pojedu na svou první misi! Ve Waerově hlasu slyšíš nemalou hrdost, ne každý učedník se stane padawanem. Trochu se tě to dotkne. Ale to už konečně dojdete k výcvikové místnosti a vejdete. Mistrně se na vás překvapeně podívá.
Zdá se mi, že tvůj společník, Waere, sem tak úplně nepatří, co mi k tomu poví on sám?
---------------------------------------------------------------------------------
Zase napiš to, co se událo ze svého pohledu atd. ... zkus napsat alespoň těch 5 řádků jak píšeš a tak dále a tak dále...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Chram Jedi
Ukloním se.Hluboce se omlouvam mistrine, ale jsem tu první den a tady Waer mi nabídl ze me vezme na vas výcvik, ale jestli rusim tak odejdu.Prohlednu si mistnost je to pomerne strohá místnost s zinkami a dalsim vybavenim pro trenik. Vydím dalších 10 ucedniku. A prijde mi ze se kazdy smeje, to ze se budu ucit s tema prckama se asi rychle rozneslo a vsem to pripada narame zabavne.Pohlednu na mistrini a cekam na jeji odpoved.Cítim se nervozní je to porvé co mozna uvidim Jedi jak trenuji ucedniky a kolik v tomhle veku zvladaji no uvidime kolik tohobudu muset dohanet

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chram Jedi
"O ano, ty jsi ten nový, Mi´Traumro se jmenuješ, ano..." Mistrině se zamyslela ...ale ty nemůžeš s malými učedníky trénovat, na to jsi moc starý, zatím si tě nechám tady. Waer, pokud se nemýlím, již mistra má, ale zatím žádný úkol nedostal, je to pravda? Padawan jen přikývl.
"To je dobře, pro dnešek si Mi´Traumra vezmeš, sveďte spolu souboj, ale pamatuj, že nestojíš proti, v boji, sobě rovnému, budeš vyučovat, ne se snažit porážet. Já po hodině zkontaktuji Radu..."
Waer se poklonil, vytáhl svůj meč a aktivoval ho, prsty zamířil na jeden cvičný, umístěný v držácích, a Silou ti ho podal.
"Neboj se, i já mám cvičný, ten pravý mám na pokoji."
Mrkne na tebe a mírně se hlavou ukloní.
"Tak začneme."
Waer se na tebe hbitě a nečekaně vrhne, ladným spodním obloučkem na tebe zaútočí ve snaze vyzkoušet tvou pohotovost...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Chram Jedi
Protoze vím ze ze bych nestihl zareagovat na jeho utok pokusim se uskocit stranou a pri tom aktivovat mec a zautoci na nej zboku rychlím svihem na nohy.
--------------------------------------------------------------------------------------
Sorry ale v akcich semocrozepisovat neda nebudu prece pri souboji mece rozepisovat jaka je brava sten :)

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

V pořádku, v soubojích samozřejmě nebudeme psát eseje:D U Caleba si můžeš všimnout, že ho v tom psaní v soubojích usměrňuju:D
------------------------------------------------------------------------------------
Coruscant-Chrám Jedi

Uskočíš, ale trochu zavrávoráš, bylo to opravdu o fous. Rychle aktivuješ meč a pohotově Waerovi zaútočíš na bok. Ten však po svém vlastním výpadu udělá krásnou otočku a tvůj útok zastaví. Začnete se přetahovat, ale jak se zdá, Waer je silnější, odhodí tě a zaujme bojový postoj Makashi, i když je poznat, že ho ještě neumí na sto procent. Teď bystře vyčkává, na tvůj další krok...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant -chram Jedi
Diky navalu adrenalinu z prvniho boje necitim strach.Pokusim mecem zatocit zhora na Waerovu hlavu ,ale v pulce svihu smer uderu zmenim a smeruju jej z boku na jeho pazi.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

Tvůj útok nečekal, stačil sice uskočit, ale malinko se mu popálila paže. Zdá se, že tě podcenil.
Uf, jseš lepší než jsem čekal, ta rána docela bolí, abys věděl! Waer se zazubí, ale je na něm vidět, že má v plánu dát do souboje víc, než doteď.
Začne, teď již rychleji, koordinovaně našlapovat, skoro jako kdyby tančil a pomalu se blíží k tobě. Asi dva metry od tebe udělá parakotoul a při vstávání se ti pokusí nohama podtrhnou ty tvé...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscanr-Cheam Jedi
Kdyz se mi pokusi podrhnout nohy vyskocim a dupnu mu na nohu a svihnu po jeho noze.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Zkus napsat alespoň dvě věty. A nezapomeň, že ti sice je patnáct, ale světelný meč držíš poprvý v ruce a tvé reflexy jsou horší, než má kdejaký devítiletý učedník v Chrámu. A naproti tomu stojíš proti klukovi, který se učí bojovat už sedm let,a to každý den.
------------------------------------------------------------------------------------
Coruscant-Chrám Jedi

Vyskočíš, pokusíš se mu dupnout na nohu a švihnout mu po ní, ale on je rychlejší, dopadneš na obyčejnou zem. On se mezitím dostane do podřepu, tvůj útok mečem vykryje jednou rukou a druhou tě chytne za nohu a podrazí ji.
Ležíš na zemi, padawan vstává a zamíří na tebe mečem, ten však hned vypíná, usmívá se.
"No, to nebylo tak špatné, máš postřeh, líbilo se mi to, škoda, že jseš tak starý, byl by z tebe skvělý šermíř." Pomůže ti zvednout se, ale to už příjde mistrině.
"Skvělý výkon Mi´Traumro, myslím, že by ti rada měla povolit cvičit s námi. Pro dnešek můžete jít."
-----------------------------------------------------------------------------------
Teď ti dávám tvůrčí volnost vymysli si, kam chceš jít a nějak to nastiň, můžeš někoho potkat, Waer tě může někomu představit... je to na tobě...ale nepředbíhej zase moc. Taky se trochu rozepiš, máš možnost, ukaž, co v tobě je.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“