Výcvik pro Elyone

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Elyone

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - chrám

Padawanka Elyone seděla ve své ubikaci a připravovala na zkoušky, které měli rozhodnout zdali zůstane v chrámu. Zkoušky se zkládali z turnaje, který měl prověřit zdatnost budoucích studentů.

Elyone

Padawanka Elyone

Příspěvek od Elyone »

Coruscant - chrám

Velice by mě zajímalo, jaké to tam uvnitř bude. Mám veliké obavy, že nesplním jejich očekávání. Můj dosavadní Mistr, jež mě od malička vychovával, je velice moudrý a nadmíru dobrý učitel. Nechci ho zklamat.

Vždycky, když mám strach, snaží se nejistota ovládnout mé smysly. Tohle nesmím dopustit! Budu se snažit, abych u této zkoušky obstála...
Možná by mi mohla pomoci meditace, pak se budu plně soustředit na svůj cíl...


Síla moci, síla světla, energie tak průzračná, že duše čistá mysl uvolní...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - chrám

Byla si pohroužena do meditace. Bylo to, jako vánek čistého voňavého vzduchu, jenž prostupoval tvým tělem i duší. Najednou jsi ucítila přítomnost osoby, jenž tě velmi potěšila, byl to tvůj Mistr. Elyone, je čas, čas na veliký krok kupředu. Když mluvil občas se mu zadrhl hlas, jakoby ho něco trápilo...

Elyone

Padawanka Elyone

Příspěvek od Elyone »

Coruscant - chrám

Zhluboka jsem se nadechla...

Od této chvíle bude vše jiné. Doufám, že lepší... Pevně věřím, že ať se stane cokoli, má osoba, má víra, mé tužby se nezmění. Život jde dál a tak to má být. Zkoušky jsou jeho nedílnou součástí. A já je přijímám...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant chrám

Mistr se pousmál, jakoby slyšel tvé myšlenky.. Jsi silná a Síla je v tobě velmi mocná. Ty se neztratíš... Když tuhle myšlenku vyslovil najednou sis uvědomila, jak těžký život Jediho může být... Vzpomínalas na dobu, kdy jsi jako malá v zahradách Akademie hrála na schovávanou pomocí Síly, spolu s ostatními padawany a Mistrem Yodou. Tehdy byla všechno jen hra, ale teď se hodně věcí změnilo a změní...

Elyone

Padawanka Elyone

Příspěvek od Elyone »

Coruscant - chrám

Udělám všechno pro to, abych vás nezklamala, Mistře.

A abych nezklamala i sama sebe...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - chrám

Mistr se usmál. Byl to zvláštní úsměv, který jsi u svého Mistra ještě nikdy nezažila... Byla to směsice smutku, štěstí a hrdosti dohromady... Pak najednou, jakoby se vzpamatoval. Rychle, měla bys jít, turnaj za chvíli začne. Mistr tě vyprovodil ze dveří. Tak běž...

Elyone

Padawanka Elyone

Příspěvek od Elyone »

Coruscant-chrám

Dlouze jsem se na svého Mistra zadívala a následně prošla jsem dveřmi, jež mi ukázal.
Kráčím dál a dál... Hlouběji a hlouběji do neznáma. Cíl mé cesty je nadosah.
Vztahuji ruku a tápám v pomyslné tmě, čekám, kdy mi někdo moudrý ukáže cestu. Ukázě, kam dál jít...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant – chrám rytřů Jedi – výcviková místnost

Po dlouhém bloudění jsi narazila na to cos potřebovala na výcvikovou místnost. Poznala jsi ji podle hluku, který uvnitř tropili nedočkaví padawani. Třikrát ses nadechla, třikrát jsi vydechla a vstoupila. Výcviková místnost byl jeden velký sál, kde bylo připraveno devatenáct padawanů z celkových dvaceti. Rychle jsi se tedy zařadila.

Když ses tak dívala po tvářích svých soupeřů všimla sis, že mezi nimi není tvoje sestra. Teď však nebyl čas nad tím dumat, neboť do místnosti vstoupil Mistr Windu a postavil se doprostřed bojového kruhu. Jediným gestem si zjednal klid a celá místnost zmlkla a ponořila se do ticha. Všechny oči byly upřené na něj.

Mistr Windu: Vítám vás, na tomto turnaji. Teď k pravidlům: Budete rozděleni do dvou skupin po deseti. Vítěz, či vítězka, která porazí všechny své soupeře ve skupině, se utká s nejlepším, z druhé skupiny ve finále! Nyní budete rozděleni..

Elyone

Padawanka Elyone

Příspěvek od Elyone »

Coruscant – chrám rytřů Jedi – výcviková místnost

To ne... kdepak je KaiLe? Byly jsme zvyklé dělat vše spolu a teď...
Sestřičko, kdepak jsi?
Ne. Teď nad tím nesmím přemýšlet. Pokud chci zvítězit v souboji, musím se plně koncentrovat.
Snad už svou zkoušku podstoupila, nebo teprve čeká. Kdo ví? Ať se stane cokoli, najdu ji.
Ovšem teď mě čeká turnaj... důležitý zlom mého života.
Budu se soustředit na obranu. Žádné zbytečné útočení. Hlavně vykrýt údery.
Tak dobře. Soustřeď se, Elyone. Tuhle zkoušku zvládneš...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant – chrám rytřů Jedi – výcviková místnost

Tak a máme tu první souboj ve skupině A! Ozval se zvučný Mistrův hlas. Padawanka Elyone a padawan Rich! Podívala ses po své skupině. Z řady vystoupil blonďatý chlapec a s nesmělým úsměvem k tobě vyslal zářivý úsměv, až byly vidět jeho bílé zuby. Pojďte doprostřed místnosti a vy ostatní běžte na kraj ať mají prostor... Zajišťoval nezbytné formality Mistr.

Když byli všichni na svých pozicích domlouval vám ještě Mistr. Nezapomeňte si meče nastavit na nejnižší intenzitu, nestojíme o vážná zranění… Rich pokývl hlavou, že rozumí a po úpravě zažehl meč. Místnost ozářila fialová barva a tvůj protivník zaujal útočný postoj…

Elyone

Příspěvek od Elyone »

Coruscant – chrám rytřů Jedi – výcviková místnost

Tak jo, Elyone, to zvládneš...
Ten kluk vypadá, že mě spíš oslní úsměvem, než mečem.
Hlavně klid, soustředit se na špičku svého meče, odtud vychází nejvíc energie. Udržovat rovnováhu, váha na přední noze, jak mě to učil mistr.
Doobře, jde se na věc.
Jen do toho!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“