Výcvik pro hráče Der-Ashe Deer

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Sebraljsem krystal a strčil ho do kapsy. Nebyl jsem si jist co teď udělat.
Měl jsem krystal a nepřátelé byli na čas zneškodněni.
Vypadalo to jako vítězství ale mohlo to tak en vypadat.
Doufal jsem že se mistr dostaví brzy. Nevěděljsem jestli utéct a když tak kam. Zůstal jsem tedy a čekal co bude. Chytl jsem svůj krystal a pevně ho sevřel. Přitom jsem si strašně přál aby sem přišel mistr...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Tatooine - Deero

Čekání na mistra ti přijde jako věčnoct, avšak mistr stále nikde. Na zemi leží tvé součástky, pár kroků od nich chlapec vzpamatovávající se z tvé rány, a na druhé straně motající se chlapec vynávající si písek z očí. Vypadá to, že už se vzpamatoval z tvé rány a začíná vstávat. Souboj se už od začátku odehrává sotva minutu, ale tobě to připadá jako celá věčnost. Už se na tebe znovu řítí...
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Celý ten souboj už začínal an novo. Když na mě běžel ten chlapec uhnul jsem a podrazil mu nohy.
Vzal sem ty součástky a běžel do toho obchodu.
Prosím vás pomozte mi. Nevíte kde je ten chlap co tu byl se mnou?
Zeptal jsem se a doufal že to bude prodavač vědět.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Tatooine - Deero

Vběhnul jsi do obchodu a požádal o pomoc.

Deero : Ten chlap ? Ty tvému otci říkáš "ten chlap". To jsou dneska děcka. Tvůj otec odešel. Řekl, že se vrátí za pár hodin, takže má ještě čas. Mimochodem co tě tak vyděsilo ?

Deero nadzvedl obočí a pak jeho pohled zklouzl na součástky v tvé ruce.

Deero : ÁÁÁ, vidím, že už jsis vybral to co potřebuješ. Tvůj otec vše zaplatil předem, takže už jsou vlastně tvoje. Ale měl bys tu na něj počkat. Támhle mám nějaké nářadí, které nepoužívám, třeba se ti bu de hodit. Teď mě omluv, musím jít zkontrolovat zboží.

Deero odešel na dvorek a ty jsi opět osaměl.
Snad si dovnitř netroufnou... pomyslel sis
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Úplně jsem zapoměl že nás mistr představil jsako otce a syna.
k ruce jsem si vzal nějakou železnou tyč. Potom sem zapnul holoconr a začal se věnovat sestavování meče. Docela mi to šlo a tak jsem to měl za chvíly skoro hotvý. Doufal jsem že to případně stihnu dříve než t kluci přídou.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Tatoone - Deero

Sestavil jsi svůj první meč. Ujistil jsi se, že je krystal správně uložený a stisknul aktivační tlačítko. Z emitoru vyšlehl zářivý paprsek tvého meče.
Párkrát jsi s ním mávnul a uslyšel charakteristický zvuk meče protínajícího vzduch. Na tváři se ti objevil radostný úsměv. Udělal jsi další krok k tomu, aby se z Tebe stal Jedi. Vypnul jsi meč a chvíli jsi ho nechal vznášet před sebou. Pak jsi ho zavěsil za opasek...
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Byl jsem opravdu šťastný že mám svůj meč.
Jen tak cvičně jsem s ním roseknul nějaký kámen abych věděl zda opravdu funguje. Pak jsem ho zavěsil na opasek a čekal jen na to až přijde mistr. Vypadalo to že hoši už asi nepřijdou, a to mě dostpotěšilo.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Tatooine - Deero

Čekal jsi eště dlouho, ale nakonec mistr přišel.

mistr : Tak,padawane,vše co potřebuji je zařízené, a teď náš čeká velký úkol. Zvladnul jsi to, k vůli čemu jsme přišli sem ?

Mistr pohlédl na tvůj opasek a dodal :

AAA, vidím že ano.

Na tváři se mu objevil úsměv.

Tak pojď, jdeme na druhý konec města. Mám pro tebe malé překvapení.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Vyšli jsme s mistrem z obchodu. Byl jsem moc rád že přišel protože kdyby přišli ti kluci tak bych se bál že jim něco udělám.
No mistře. Měl jsem sice menší problém s nějakejma klukama co chtělii prachy a krystal. Ale zvládnul jsem to.
Už se těším zase do chrámu ale taky na ten úkol.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Tatooine - ulice

Mistr : Měl jsi problém ? To mi vyprávěj, jsem zvědavý jak jsi ho vyřešil ?

Mistr na tebe hleděl a čekal na odpověď. Od Deera jste ušli jen pár kroků, cesta na druhou stranu města by měla být klidná. Je poledne a na ulici je ohromná spousta lidí a jiných tvorů. Ale pozor na malé zlodějíčky a kapsáře.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Svůj meč jsem měl dobře připoutaný takže by mi ho hned tak nikdo neukradl.
No byli to takový dva větší kluci. Táhli nějakýho kluka pryč tak sem na ně křičel ať toho nechaj. Po chvíly však přišli a chtěli prachy. Když uviděli krystal chtěli mi ho vzít a tak začala bitka. Jednomu jsem chrstl písek do očí a druhému za pomoci síly pořádně vrazil. Nu a pak jsem utekl, sestavil si meč a čekal na vás.
Dopověděl jsem mistrovi když jsme byli tak v půlce města.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Tatooine

Mistr se začal usmívat.

Ano,jistě,to mi připomíná,mám pro tebe další cvik. Ale to až budeme mít více času. Teď na to enní v hodná doba. za chvíli budeme na místě. Budeš na mne muset zase chvíli počkat, ale ujišťuji tě, že tentokrát to bude jen pár minut.

Mistr si odběhnul ke stánku a koupil nějaké jídlo do ruky. Dal ti kus nějakého pečiva a sobě koupil Corelianská jablka a lahev vody.

Sotva jste dojedli, ocitli jste se u zvláštní budovy. Zvláštní tím, že byla mnohokrát větší než ostatní dvoupatrové domy. Tahle měla minimálně osm pater a celkově měla velkou půdorysnou plochu. Před ní mistr zahnul do vedlejší uličky a vstoupil do obyčejné budovy naproti. Když jsi vstoupil za ním, ocitnul jsi se v kantýně. Uvnitř to páchlo všelijakými stvořeními a jídlem. Na druhém konci jsi viděl se rvát rodiana s barabelem. Na baru bylo narváno, ale mistr stejně šel najisto k jedné prázdné kóji. Když jsi přišel blíž, zjistil si, že nebyla prázdná.

Flint : Der-Ashi !! Co tady děláš ?? Zrovna nedávno jsem si říkal, kde asi tak jsi ! Jak se máš ?

Flint celý zářil. Rád viděl svého kamaráda. Bylo vidět, že si i oddychnul, zřejmě byl ve velkém stresu.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Docela užasle jsem hleděl na svého kamaráda.
No nazdar. To spíš co ty tady děláš? Já jsem tady s mistrem na výcviku. Viďte mistře. No a vy tu si taky budete na výcviku.
Tak co jak ti to jde? Já už mám dokonce meč. A co tvůj?

Byl jsem tak překvapený. Musel jsem se Flinta na všechno zeptat.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Tatooine - kantýna

Flint : Jasně,mám oranžový krystal. počkej až ti ukážu,jak září. Jo a abych nezapomněl, tohle je má mistrině Rena Grend.

Rena Grend : Ahoj, Der-Ashi Deere, ráda tě poznávám. Znala jsem tvého otce, je mi líto co se stalo.

Ar-Hakk : Reno, pojď, máme nějakou práci. Der-Ashi, Flinte, vy tu zatím počkejte. Nikam nechoďte a hlavně....s nikým nemluvte ! Kdyby byly problémy, máte komlink. Tak zatím kluci...

Rena Grend : Mějte se !

Mistři odešli a ty jsi zůstal s Flintem osamotě.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Tatooine

Byl jsem tak rád že když už tu zůstávám bez mistra tak aspoň s kamarádem.
Tak jestli máš krystal tak to ste určitě byli na Ilumu. Mě ho tam dal táta. Zjevil se tam podal mi krystal a zase zmizel. A pak jsem meč sestavoval v nějakým obchodě kde mě přepadly nějací kluci ale zvládl jsem je. A co ty?
Zeptal jsem se svého kamaráda a byl napjat jak se popral se svým mečem. Me zitím jsem snědl svoje pečivo. Bylo docela dobré. Doufal jsem že si nás nebude nikdo všímat.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“