Výcvik pro hráče Der-Ashe Deer

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

ošetřovna

Když jsi přišel ke Flintovu lůžku, Flint se zrovna zvedal s postele. Nebyly na něm vidět žádné známky odřenin nebo pohmožděnin. Bacta udělala svou práci dokonale.

Ahoj,kamaráde,tak jak jsi dopad? Doufám, že jsi neměl vážný problém.

Flint se na tebe usmíval a svou starost myslel vážně. Svou porážku vzal sportovně a necítil k tobě žádnou zášť.

Poslouchej, musím ti něco říct nedočkavě tě nepustil ke slovu

Mám nového Mistra !!!! Teda spíš Mistrini, abych to upřesnil. Odešel asi deset minut před tebou. Jsem tak šťastný, že bych skákal až ke stropu !!!

FLint se na tebe zadíval a radostí mu jiskřily oči.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

ošetřovna

Taky jsem se usmál.
No dopadl jsem v celku dobře. Měl sem jen schůzku s mistrem Yodou.
Ale teď mi také přidělili mistra. Je to taky Kel Dor.

Když jsem zjistil že nemá žádná zranění, byl jsem moc šťastný.
Sem rád že si se uzdravil tak rychle. Byla to moje chyba.
Řekl jsem a objal ho.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Ošetřovna

Flint : Prosím tě, už se tím netrap!!! Radši mi řekni co tvůj mistr ? Jaký je ?
Flint se usmíval a čekla na odpověď.
Teprve po nedočkavém ujištění o stavu tvého kamaráda jsi začal vnímat okolí. Na ošetřovně bylo 12 lůžek, z nichž 3 byla prázdná. 4 lůžka byla zatažená, aby nebylo vidět dovnitř, na ostatních ježeli padawani s podobným zraněním jako měl Flint. Až na jednoho. Po bližším prozkoumání jsi zjistil, že je to starší padawan, zřejmě blížícího se ke konci svého výcviku. Měl ošklivé zranění. Dvě popáleniny pravděpodobně od blasterových střel. Jednu na pravém stehně a druhou na pravém rameni. Hlavu měl obvázanou bactovým obvazem. Byl vzhůru a koukal do stropu.
Flint si nemohl nevšimnou, že se na něj díváš.

Flint ( šeptem ) : Prý ho přivezli včera. Jeho mistr už ho takhle přivezl. Víc nevím.

Bylo na něm vidět, že ho lituje. Nevypadal dobře.

Flint : Nezajdem do archívu?
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

ošetřovna

No můj mistr je takovej normální. Je to taky Kel Dor a vypadá dobře.
Podíval jsem se na toho zraněného padawana. Bylo mi ho líto.
Chudák. Vypadá to že nezvládl svou poslední misi.
Podíval jsem se zpět na Flinta.
Do archívu? Jasně a ty můžeš už chodit po chrámu? A jinak je to dobrej nápad. Mám totiž dnes volno.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

ošetřovna

Flint : No jasně, pustili mě už ráno, ale rozhodl jsem se, že tu počkám na Tebe
Řekl Flint a vydal se směrem ke dveřím. Ohlédl se na tebe...

Tak pojď, chci se podívat na HOLOnet, co je nového

Vydal jsi se za ním. V archívu si Flint zapnul HOLOnet a začal si číst zprávy. Přišlo ti, že to není špatný nápad a udělal to samé na vedlejší konzoli.
Zobrazili se ti titulky nejnovějších zpráv.

CORUSCANT : V senátu začínají přibývat neshody.

KORELIA : CorSec zadržel na orbitě šest pašeráckých lodí, převážejících glitterstim.

Obě tyto zprávy pro tebe vypadají zajímavě.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

archiv

Podíval jsem se na zprávy ale nepřišli mi příliš zajímave.
Jsem dítě a je mi teprve sedm let. Ikdyž ta zpráva o dopadení pašeráků byla trochu zajímavá.
Nic moc zajímavýho co? Ale ty nepokoje v senátu to dřív nebívalo.
Řekl jsem Flintovy a hledal si něco o misích jiných jediů. Zjistil jsem že se nějaký Qui-Gon Jinn stal rytířem jedi. Znal jsem ho od vidění z chrámu. Byl to kamarád Plo Koona a učedník Dookua.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

archív

Když jsi prohledával zprávy o misích, vyrušil tě Flint.

Flint ( vzrušeně ) : Hele, koukni se, tahle ta zpráva, neříká ti to něco ?

Koukl jsi na hologram a přečetl jsi titulek :

Řád přišel o mistra --->> čtěte dále

Rytíř Jedi Mistr Lorak Hi nepřežil nečekaný útok pirátů, když vyšetřoval vraždu vyslance z Rylothu. Útok nastal, když Lorak Hi nastupoval do svého transpotru v přístavu.

Mistr nedokázal čelit útoku 15 pirátů, a chtěl se stáhnout se svým učedníkem Trrenem Koi do lodi a uprchnout. Když Lorak nastupoval, jeden z pirátů aktivoval spinač nastražené výbušniny na spodní straně nástupní rampy a bomba explodovala. Mistr zemřel na místě. Padawan zraněný blasterovou střelbou stihl utéct a kontaktovat nebližšího Mistra, který ho dovezl do Chrámu na ošetřovnu. Rada chce ve vyšetřování pokračovat. Kdo však vyšetřování povede zatím není určeno.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

archív

Přečetl jsem si zprávu a hned jsem věděl o koh jde.
No jasně to je ten padawan z ošetřovny.
Musí to být pro něj hodně špatné když stratil mistra.

Dál jsem si hledal nějaké věci o misích. Najednou jsem si však zvědomil že nemáme hotové meče.
Flinte ty už máš meč? Já teeda ne.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

archív

Flint : Meč? Jasně že ne, nemám krystal. Ty máš? Nejprve ho musím dostat od mistra. Ale už se na něj moc těším !!!

Když jsi si dál prohlížel HOLOnet, do místnosti vstoupila Flintova mistryně.

Flinte, připrav si věci, odlétáme. Za 20 minut buď v hlavním hangáru.

Mistryně se otočila a odešla. Flint byl překvapený, ale vzpamatoval se rychle a vypnul HOLOnet.

Tak se měj, příteli, ozvu se hned jak se vrátím!
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

archív

Podíval sem se na Flintovu mistrini.
To je ona že?
No nic tak se měj. Čau.

Rozloučím se s Flintem a čtu si dál nějaké věci v archívu. Až si najdu co chci odeberu se do meditační místnosti pro padawany.
Sednu si na volné místo a začnu meditovat.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

meditační místnot

Usadil jsi se a začal meditovat. Jsi velmi mladý, takže musíš meditaci hodně cvičit. Nakonec se ti však povedlo dosáhnout meditačního stavu. Když jsi se probral, cítil jsi se odpočatý. Vydal jsi se do jídelny na večeři, při cestě tě však zastihnul tvůj mistr.

Á, tady jsi, hledal jsem tě. Vím že jsem ti dal pro dnešek volno, ale nastala změna plánu. Sbal si věci a po večeři čekej před místností Rady. Zbytek se dozvíš tam.

Odpověděl jsi mistrovi na souhlas a šel do jídelny.
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

před jídelnou

Vydal jsem se do jídelny. Bylo jídlo které mi docela chutnalo a tak jsem byl rád.
Dříve jsem nemě vůbec představu jak bych se najedl s heliovou maskou ale po roce v chrámě to byla hračka.
Když jsem se najedl šel jsem do své ubikace. zabali jsem si cvičný meč a nějaké další věci.
Se vším jsem došel k místnosti rady.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

předsíň Rady

Přišel jsi do předsíně a posadil se na lavici. Už z chodby jsi slyšel tlumené zvuky hovoru mezi členem Rady a předvolaným Jedim. Zřejmě si zastihl průběh jednání.

Rada : .....něho nezbytně nutné, aby vražda Mistra Loraka Hi byla vyšetřena.

Mistr : Souhlasím s Vámi Mistře, avšak nemyslím, že je to dobrý nápad ! Není na takovou misi připraven !

Rada : ( Yoda ) Rada sama rozhodne, jestli on připraven jest,hmmm.

Mistr : Mistře, odpusťte, ale on by se na tom vyšetřování neměl podílet. Je v něm stále příliž emocí, má zastřenou mysl.

Rada : ( Yoda ) Hmmmm, ano, ty pravdu máš, Mistře Ar-Hakku, avšak toto jeho zkoužka bude! To ona rozhodne, jestli Rytíř Jedi on bude.

( pomyslíš si - Mistr Ar-Hakk ? Co má společného s tím útokem na Mistra Loraka Hi ? )

Mistr ( Ar-Hakk ) : Dobrá tedy, Mistře Yodo, ať je po vůly Rady, ale i přes to stále nesouhlasím. Teď mě prosím omluvte, musím zahájit výcvik svého padawana. Ať Vás Provází Síla !

nastalo ticho a za pár vteřin se otevřely dveře ze síně Rady a z ní vyšel tvůj mistr.

Máš vše co potřebuješ,padawane?
KLAP-BZZZZZZ

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

před radou jedi

Postavil jsem se k mistrovy.
Ano mám mistře. Jdeme snad na misi?
Zeptám se mistra a stále ho následuji. Přemýšlím o tom zda mám mistrovy říci co jsem slyšel a nebo ne. Mé citlivé orgány se rozhodly rychle.
Ehm mistře, slyšel jsem váš rozhovor u rady. Pochopil jsem že jste se patrně bavily o mě. No ale jestli se vám tohle téma nelíbí tak řekněte.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

hangár

I pod jeho maskou jsi poznal, že se tvůj mistr směje.

Tvá mysl je opravdu zvědavá, můj mladý učedníku, avšak musím tě zklamat. Nebavili jsme se o Tobě. Musím uznat že není důvod proč bych ti to měl tajit. Jestli se mezi námi má vytvořit pouto Síly, musíme o sobě vědět spoustu věcí. Mluvil jsem o Trrenovi Koi. Nedávno ho přivezli zraněného. Rada ho chce nasadit do vyšetřování vraždy jeho mistra.

Mistr zůstal nachvíli potichu a pokračoval

My však máme jiný úkol, a to započít tvůj výcvik, padawane.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“