Výcvik pro hráče Lukin013

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk tě sjel nejprve trošku káravným a výchovným pohledem, ale pak se jen usmál a neprve tak laškovně přikyvoval, jako by chtěl říct: "No však ty už na to máš skoro pomalu i věk!" Potom však trochu zvážní a zeptá se tě:

Myslíš si, že kdyby chtěla, abys věděl, kde bydlí, tak že by ti to neřekla? Dej ji prostor, nech ji její tajemství a ona se ti s tím časem svěří. Jsem si jistej, že když přišla jednou, přijde zase.

Na chvíli se odmlčí, potáhne z dýmky a potom dlouhe vydechne kouř, který se pomalu rozplývá nad jeho hlavou. Po té znovu promluví:

Tak co jinak? Máš dnes náladu spíš na práci nebo na výcvik? Nebo si enencháš poradit a opravdu ji půjdeš hledat?

Poslední větu se sanžil nadnést trochu ve vtipném tónu, aby to nevyznělo tka, že zavrhuje tvůj nápad. Znovu vzal do úst dýmku a teď zřejmě čeká, co mu odpovíš.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Přemýšlel jsem o Derkových slovech.

Asi je hloupost ji sledovat.

Uznal jsem v duchu.Pověsil jsem usušené šaty na šňůru a potom jsem se otočil na Derka a usmál se:

No, snad asi ten výcvik.

Řekl jsem a začal se pomalu uvolňovat.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk přikývl a ještě chvilku pokuřoval, zatímco jsi ty pověsil Silviiny věci a potom zamkl vchod. Derk ti ukou naznačil, abys ho následoval a tak se teď proplétáte změtí chodeb, ve kterých se stále ještě neorientuješ. Po chvíli dojdete až do místnsoti, kde je několik meditačních starých křesel a dále spousta bordelu. Derk tě vyzval aby ses do jednoho posadil a sám se posadil do protějšího. Potom tě vyzval:

Tak začneme meditací. To tě snad v akademii učili, takže ti nemusím vysvětlovat jak na to. Prostě se soustřeď na sílu, abychom ji potom mohli využít.

Přitom zavře oči a ve starobylé meditační poloze se zřejmě začíná oddávat meditaci.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Derk mě zavedl do své síně, ve které byla meditační křesla.Oproti některým jiným pokojům vyhlížel docela uspřádaně, ale stále tam byl velký nepořádek.Derk si vybral jedno se svých křesel a já udělal totéž.
Bylo to kulaté křeslo s červeným potahem podobné těm, která jsem viděl v akademii a taky na hologramech meditační místnosti chrámu na Coruscantu.

Bylo barbarství zničit takovou stavbu.Bylo vidět, že císař Palpatine nebyl ten dobrý člověk a zachránce staré Republiky, za kterého ho měli senátoři, když prohlásil řád Jedi vinný z velezrady.

Zasedl jsem na své místo a potom jsem zavřel oči.Snažil jsem se vyhnat veškeré myšlenky ze své hlavy.Představil jsem si, že jsem na laně nad hlubokou propastí a že pokud do ní veškeré myšlenky neshodím, spadno do ní sám.Stranou musely všechny myšlenky na pád staré Republiky, na císaře Palpatina i myšlenky na tu, které jsem v jediný den ublížil a taky ji ovšem potěšil - Silvii

No tak, musíš se uklidnit, poslední dobou se na Dantooine seběhlo mnohé a taky jsem tu díky tomu mnohem šťastnější, ale teď už na nic nesmíš myslet!

Po nějaké době se mi to konečně povedlo a já upadl do sladkého nevědomí.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Docela dlouhou dobu ti trvalo, potom co sis sedl do starého meditačního křesla, než jsi vyprázdnil svou hlavu od různých myšlenek a ponořil se do hluboké meditace. Necháváš sebou procházet Sílu a vůbec nevnímáš své okolí. Netušíš, kolik času uplynulo, avšak z meditace tě budí štouchaní Derka. Když jsi otevřel oči a zorientoval se, tak již vidíš, že jsi meditoval asi celý den, protože venku už se stmíva, což si zjistil pohledem z okna a podle toho, že máš docela dost hlad. Po chvilce na tebe promluví Derk:

Koukám, e se ti neditace povedla, příště to ale zkus tak, abys dokázal i vnímat okolí. V místech, kde není tolik klidu se to hodí, když si potřebuješ odpočnout, ale zároveň potřebuješ vědět, co se děje kolem tebe.

Na chvilku se odmlčel a pak pokračoval:

Tak a teď se pojďme navečeřet. Abych se přiznal, nemeditoval jsem tu s tebou celý den, ale už jsem stihl i uvařit, což mě pěkně vyčerpalo.

Přitom se lehce usměje a vydá se ven z místnosti.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hodnocení:

Tvar příspěvků: Co se tvaru týká, píšeš podle pravidel, dobře využíváš myšlenek i přímé řeči. Většinou píšeš dost dlouhé a kvalitní příspěvky, které se většinou drží předlohy a jsou tvůrčí. Občas to však kazí zbytečně krátké příspěvky, které by se daly dále rozvést. A na konec několik málo gramatických chyb se dá přehlédnout.

Chování charakteru: Chování pubertálního kluka, který vyrůstal v akademii Jedi se ti, aspoň podle mě docela povedlo vystihnout, i když je tvá postava občas sebevědomnější, než by možná bylo uvěřitelné.

Postup v příběhu: Bez problémů.

Reakce na podněty: Dobře si všímáš všech předkládaných podmětů a sleduješ je, i když občas poněkud chaoticky.

Využití Síly: Na to, jak je tvá postava stará a v jaké situaci se nachází, musela by být hodně nadaná, aby zvládl vše, co jsi od ní ve výcviku požadoval. Stálo by za to, občas trochu ubrat na cenění svých schopností, i když jejich překročení nebylo nikdy příliš výrazné.

Takže celkově shrnuto a sečteno to byl kvalitní a zábavný výcvik, který si určitě zaslouží pokračování v další misi. Dávám 86%


Následky výcviku:
+ Pochopení základů Ataru
+ Zlepšení v užívání Síly, postava si je jistější v ovládání mysli, i když stále zvládne přesvědčit jen hloupější a slabší jedinci. Také pozná lež od takových jedinců. Pohyb předměty, odstrčení a přitažení zlepšeny o velice málo, avšak teď už by zvládl kousky, které předváděla ve výcviku. Stejně tak zlepšena trocha akrobacie.


Výcvik ukončen. Zakládám ti novou misi, přímo navazující na tento výcvik.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“