Vycvik pro Berryho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Jen taková vsuvka - přebírám tvůj výcvik. Důvody jsou jasné, pokud pročítáš i jiné sekce na akademii. Samozřejmě se vynasnažím, aby tvůj trénink splnoval tvé požadavky, co se zábavy týče. Přeju příjemné hraní. Administrátor

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Chrám Jedi

To já taky. Myslím že to nečekal, když jsem na něj vyběhl s Ataru. Abych zase někoho nezranil a trošičku jsem se pousmál.
Těsně předtim jsem si z paměti smazal turnaj...
_____________________________________

Lumik:Kolikátej jsem vastně skončil na tom turnaji??? :)
Solo:Nepročítám... proč??? :)
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Chram Jediů

Mistr Gryyhshk váhavě pohlédl na mladého padawana. Ještě dlouhá cesta stojí před tebou. Řekl dost lámavým basicem, až mu téměř nebylo rozumnět.
Dnes s tebou již nebudu bojovat, ale zítra započneme lekci na cvičišti. Otočil se a bezeslova či jakéhokoliv očekávání odporu odešel.

Tak je pročítej je to jen pro tvé dobro..

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Chrám Jedi

Šel jsem do svého pokoje, kde jsem si lehl na postal, která byla nějak postrovaná.... koukal jsem na strop, jinde byla nuda...
Super... mám mistra
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Chrám Jediů

Na stropě se odrážel nespočet světel, které přicházeli z města pokrytého nocí.Byly to světla z různých nápisů na budovách napsané basicem, ale i dalšími jazyky - zejména obchodními jako minianština. Kolem okna létaly stovky speederů a Beryho to lákalo ven. Nechtěl jít spát, hodně toho za den prožil a touha jen tak se projít městem byla čím dál méně snesitelnější. Na chodbách už pomalu začali ustávat kroky bytostí, většina padawanů byla na svých ubykacích, nebo na cestě s mistrem.

_______________________________________________________________

Tak a jsme u toho. Rozepiš se a popiš mi své pocity, vžíj se do té situace a řekni mi, jak to na tebe působí - jakožto na mladého padawana. A rozhodni se mezi dvěma možnostmi, z nichž jen ta jedna je správná - jít ven nebo zůstat v pokoji.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Zkoušel jsem to překonat, ale nešlo to... Musel jsem doopravdy počkat až ustanou kroky a pak jsem vyšel. Pravidla jsou pravidla... ale co se stane... mám světelný meč i blaster. Vyšel jsem ven. To je nádhera!!! Všude světla.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Chrám Jediů

Rozhodl se po tají vyjít ven. Ruch chodeb utichal, až zel téměř prázdnotou. Rozhodl ses vyhnout všem místnostem, kde mohli být seskupeni mistři.

Coruscant

Všude v ulicích Coruscantu - v těch spodních patrech to žilo. Padawan ušel několik kroků, když kolem něj prošli dvě ženy. Byly pohledné a poměrně dost dlouho se za Berym otáčely. Před ním se nacházela ulice s několika bary. Nad hlavou Berymu létaly stovky speederů, které předtím viděl pouze z okna, nyní byl venku, celou tu atmosféru doslova cítil jako nový nádech Síly, byl uvolněný a nabitý adrenalinem.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

jenom doufám že tu nikoho nepotkám... vešel jsem do baru a sledoval jsem tu nádhernou atmosféru...
Najednou jsem se zarazil... Není to můj mistr?!?!?!
_____________________
měl jsem samozdřejmě u sebe peníze... :)
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bery si všiml postavy, která stála u baru a přípomínala mu jeho mistra. Přemýšlel, co má udělat. Jít k mistrovi by nebylo moc dobré už jen z toho hlediska, že tam seděl s nějakou ženou. Přemýšlel, zda to není měňavec, ale byl to jen dojem. Z myšlenek ho vytrhl hlas nějaké bytosti, otočil se, aby před sebou spatřil humanoida s hlavovými výrůstky. Byla to žena. Koketně se na něj usmívala, ale jejím slovům nerozumněl. Když se podíval zpět směrem k místu, kde byl ještě před chvílí jeho mistr, místo bylo již prázdné.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Doopravdy. na tom místě, kde byl před chvilkou mistr nebyl nikdo.Kam šel??? Obrátil jsem se zpátky k ženě. Byla střední postavy a neměla podle výrazu moc dobrou náladu.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bery se podíval na ženu, která se v jednu chvíli tvářila přívětivě a v druhou zase naštvaně. Byla to nejspíš měňavec, další věc, která ho v tom utvrdila. Navíc měl dojem, že je pod vlivem smrtiček. Musel ženu co nejrychleji opustit a podívat se po svém mistrovi, ale co kdyby náhodou našel mistr jeho? Mělo by to zcela opačný efekt překvapení. Rozhodl se vydat k zadnímu vchodu, ale pořád zde byla ta žena, která na něj mluvila neznámým jazykem, střídala výrazy v obličejí a tiskla se k němu.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Pořád jsem šel dál k zadnímu východu, ale ta žena se na mě furt a furt tiskla. Když jsem se rozběhl, pořád šla za mnou. až mi to nedalo: Co si přejete???
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Schcípni, Jedi! řekla syčivým hlasem a přitom vytáhla blater, kterého si Bery prve nevšimnul. Celá situace se odehrála velice rychle, jako spád světel, překvapení, záblesku ohromení a zachvění Síly. Tento záchvěv se projevil natolik silně, až to Beryho překvapilo, nachvíli se odvrátil, aby se vyhnul záblesku varování, popadl svůj meč a chystal se zakročit. Měl dojem, jako by se celá ta sekunda natáhla na celý standartní rok, vše kolem se rozmazalo, hlasy utichly... Byl tam pouze jeho protivník, jeden shatterpoint v Síle stejně jako zbraň, která na něj mířila...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Teď mi pomůže jedině mistr nebo Shien. Volba dvě byla lepší. Vzal jsem meč a majznul jí mečem přes ruce. Jen aby si nemysleli že jsem sith a nezačali mě uctívat.
Tak tumáš!!! majznul jsem jí znova. Bylo to v zájmu obrany...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Tělo ženy bezvládně upadlo k zemi. Měla setnuté ruce a další ránu měla v těle. Byla již bez známek života. Z utnutých rukou a jedné rány líně stoupal kouř. Rozhlédl se kolem sebe, ani nepostřehl několik výkřiku vystrašených bytostí kolem sebe. Někteří se tlačili ven z budovy, ale většina se pouze vystrašeně dívala. Jedna bytost obdařená chapadly jich pro svůj únik použila rovných 15 z 18, které měla k dispozici.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“