Vycvik pro Berryho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Uklidněte se. Jednal jsem v zájmu obrany.rozhlížel jsem se a lidi pořád koukali.Toho, kterého jsem hledal jsem ale nenašel a tak jsem odcházel.
Odcházel jsem zpět do chrámu. Kde je???
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

I po Beryho slovech se však nikdo neuklidnil. Bytosti se stále tvářili ustaraně, vyděšeni koukali kolem sebe, musel se vydat pryč, pryč z této budovy. Blížil se k východu kolem bytosti, které se mu rozestupovali. I kdyby se rozhodl v tom baru zůstat, pozornosti by již neuniknul. Cesta ven trvala déle, než ta dovnitř, alespoň měl takový dojem. Když konečně vyšel ven, ovanul ho jemný vánek, který přinesl nádech svěžího vzduchu, který mu vevnitř dosti chyběl. Pohlédl na zem, kousek od něj a objevil tam malý, nepatrný kousek Jediské tuniky. Došel k ní, poklekl a zjistil, že patří jeho mistrovi. Nevěděl, jak tento dojem vysvětlit, byla to snad Síla, která ho přiměla, aby k tomuto cáru cítil pouto? Věděl, že jeho mistr je v nebezpečí a to stačilo.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant - mise

Skočil jsem si do chrámu napsat na papírek zprávu, že hledám mistra. Našel jsem kousek jeho tuniky a až budu přibližně vědět pošlu pro posily. A vyšel jsem vstříc dobrodružství. Emy teď byla pro mě absolutně mimo. Vyběhl jsem z chrámu a snažil jsem se sehnat vznášedlo. Bezúspěšně.
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 11.11.2007 10:12:47, celkem upraveno 2 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bery se vydal napříč městem ve snaze někde něco objevit, když nenalezl žádný speeder. Vydal se postranní uličkou kolem baru, který prve navštívil. Snažil se zapátrat v Síle, zda neobjeví nějakou stopu po svém mistrovi.

Chrám Jediů, po několika hodinách

Přišla do chrámu zpráva od CorSecu, která informovala o Jedim, jenž v baru zavraždil svým světelným mečem ženu. Mistr Yoda svraštil své staré zkrabatělé čelo... Věděl, že Bery není ve svém pokoji.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Zašel jsem do uličky a rozhlížel jsem se.
Je to tu dost temný.
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 13.11.2007 15:25:41, celkem upraveno 1 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Ulička byla potemnělá, jediné co měl, byl ten malý cár mistrovy tuniky, držel jej pevně ve své ruce a snažil se cokoliv vycítit , snažil se v Síle objevit, co se zde mohlo odehrát. Byl snad jeho mistr do něčeho zapletený? Do čeho, když to jeho padawan nepoznal?

________________________________________________________________

Takže pár přípomínek - To o tom CorSecu jsi vědět neměl, takže jsi to nějak nemusel zahrnovat do svého příběhu stylem "Jdou po mně... ", za druhé, nezabývej se pořád hledáním speederu, když jsem tě v příběhu poslal temnou uličkou, kde zmizel tvůj mistr, jakožto padawan bys měl nejspíš jiné starosti než o speeder, když bys ani nevěděl, kam se vydat, tady máš aspoň stopu a můžeš na něco narazit... Skutečně snaž se do toho příběhu vžít. Nepiš jen příspěvky, žíj tím příběhem.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant - ulička

Pomalu jsem šel do toho temna a nevěděl jsem, co se stane.Jenom tak jsem procházel potemělou uličkou, jejíž konec byl ještě temnější.Pomalu a nejistě jsem šel a čekal, že něco se něco objeví... Zapnu si meč budu vidět víc...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bery zažehnul svůj meč, jehož čepel ozářila část potemnělé uličky. Při aktivaci meče se ozvalo typické >>klap-bzzz<<. Chvíli se nic nedělo, po chvíli uslyšel hluk za sebou, otočil se, ale nespatřil nic, co hluk způsobilo. V tom uslyšel kroky, podíval se před sebe, ale opět nic! Někdo tam musel být, ale kdo?

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Vypadalo to jako přelud ale přelud to nebyl. Pomalu jsem procházel dál do toho temna.
Slyšel jsem akorát to ticho a bzučení mého meče.zastavil jsem se uprostřed uličky a rozhlížel jsem se. Byl jsem připraven a útok zleva i
zprava.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Opět nikoho nespatřil. Byl už téměř na konci potemnělé uličky, začal se dostavovat pocit bezmoci, který jej nutil vše skončit a vrátit se zpět do chrámu, ale rozhodl se setrvat. Musel mistra najít, když v tom se otočil a spatřil žebráka. Byl to muž, nepříliš vysoký jak se krčí u zdi a před tvář si dává obranně ruce.
Muž: Ne, už né, zbraně už né, už žádné souboje, prosím.
Vypadal zchátrale, ale byl z něj cítit neobvyklý strach. Navíc mluvil o nějakých soubojích, bylo to zvláštní. Možná by mu mohl pomoct.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Připraven jsem k němu přistoupil. O čem to mluvíš??? Jaký zbraně jaký souboje??? Potřebuju pomoct musim najít svého mistra jménem Gryyhshk. Otočil jsem se a zase k němu
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bezdomovec však nereagoval na slova padawana. Stále se krčil a ruce si dával před obličej, aby jej Bery nezranil. Což bylo paradoxní v uvážení, že měl světelný meč, který by si hravě poradil i s několika muži. Tudy však cesta nevedla. Bylo zřejmé, že pokud bude meč zapnutý, bude to bezdomovci připomínat ten zmiňovaný souboj a tím pádem v něm vyvolávat také strach. Bery věděl, že strach je ten nejhorší protivník. Musel muže získat na svou stranu, získat u něj důvěru, ale jakou sám mohl mít, že když vypne meč, zůstane na živu. Nehrál to pouze na něj? Zkoušel z něj vycítit pocity.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Hele... j áten meč vypnu ale ty mi řekneš o jaký zápas jde.
Vypl jsem meč, ale připravil jsem si nenápadně do ruky blaster, kdyby náhodou.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bezdomovec sledoval deaktivaci Berryho meče. Celou akci si prohlížel nepopsatelně zajímavým způsobem, který by se dal přirovnat k malému dítěti, jenž prve uvidí žár plamene. Byl to pohled provázený posvátnou neposkvrněnou úctou. Bezdomovec byl muž středních let, tedy zhruba něco kolem 45 - 50 let, byl však špinavý, neučesaný a jeho fousy sahaly až k ještě špinavější vestě, která byla místy potrhaná. Fousy stejně jako vlasy byly zcela šedivé, Berry si vzpomněl na mistra C´Baotha, kterého mu muž připomínal. Jorus byl však daleko horší než tento muž, alespoň si to Berry myslel, nicméně pro každý příklad měl ruku položenou na svém příručním blasteru. Bezdomovec si tohoto nepatrného pohybu rukou směrem k blasteru přesto všimnul, zdálo se, že znejistěl a mírně se přikrčil.
Muž: Né, žádné zbraně, prosím... Ne, blaster, blaster špatná věc.

Několik světelných let od Coruscantu se vznášela loď velkých rozměrů. Po můstku běhala posádka, poručíci hlásily údaje veliteli, který stál na velitelském můstku hledíc do prázdna vesmíru. Ta prázdnota vesmíru, celá rutina jej znavovala. Jeho posádka již delší dobu nezažila akci, věděl, že z jeho dobrých mužů se stávají spící neschopní hlupáci. Doufal a zároveň se bál, že příjde nějaká akce, jeho posádka už dlouho nebyla v boji, nevěděl, jak by celá situace dopadla. Ano, ted dostával hlášení od poručíka, za celou dobu několika měsíců dnes nastala změna. Na palubě jim totiž přibyl nový pasažér. Nijak nepřekvapující skutečnost však byla, že tam nový pasažér byl zcela nedobrovolně. Svázaný, paralyzovaný a obklopený řadou ysalamiriů. Byl to totiž Jedi. Nic to pro něj však neznamenalo, měl své úkoly a ta monotónnost mnoha měsíců jej unavovala, byl připraven i na možnost, že by se musel postavit proti Jedimu. Dokonce zvažoval, že takovou situaci brzy připravý...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Dobrá, dobrá. Blaster jsem si zandal.Na tom člověkovi to ukazovalo pocit úlevy.
Tak a teď mluv.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“