Výcvik uživatele Darth Berry

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - Akademie

S úžasem jsem vypl světelný meč, ale byl jsem stále připraven.Já... no... víte.... no... a víte že ani nevim??? Otočil jsem se čelem k studentovi a řekl onu Joraku Ulnovi On ho zabil... Co bude teď???

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Jorak Uln se na tebe podívá a ty cítíš, jak tě jeho podezřívavé oči doslova propichují nedůvěřivými pohledy. Znovu se otočí k muži, kterého předtím označil jako jednoho z trenérů Akademie, a promluvil k němu hlasem plným hněvu a pohrdaní: Tady nejsme v Chrámu Jedi, to si zamapatuj! Správně bych tě měl za tu tvoji chybu vlastnoručně zabít, ovšem protože tě tento student ušetřil, máš pro tentokrát štěstí. Ale nezkoušej mou trpělivost podruhé! Běž!! Muž se neodvážil na Mistra ani pohlédnout, takový z něho měl respekt a strach. Odkulhal se.
Jorak se znovu otočil k tobě: A co se týče tebe - nehraj si tady na dobrodiní, protože jinak budeš mrtvý, než se naděješ. Sith musí být silný a nesmí mít slitování. A protože jsi, jak jistě víš, v Akademii, kde si budoucí Sithové tyto vlastnosti osvojují, zeptám se tě ještě jednou: Jak se jmenuješ a proč jsi toho trenéra nezabil?!
Poslední větu na tebe skoro vykřikl, takže se jeho hlas odrážel od chladných kamenných stěn síně. Věděl jsi, že na vytáčky teď už nebude místo.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - Akademie

Jsem Berry a vůbec nejradši s titulem Darth. Proč bych zabíjel takovýho chudáka???Řekl jsem povýšeně. Tolik zkušeností ještě nemám...

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Správně, správně, proč zabíjet komáry, když můžeš decimovat větší zvířata. Ale pozor - i komár dokáže bolestivě píchnout, nepodceňuj ho, začal Jorak nanovo. Jsem ale rád, že máš jasno, čeho tady chceš dosáhnout - titulu Darth. Na to se ale budeš muset hodně snažit a zabít spoustu komárů, jasné? Neznělo to od něho jako otázka, ale spíš jako příkaz.
Tak, teď když jsme se navzájem představili, dojdi si na ubikace a ubytuj se. Sice dnes studenty budeme přijímat až později, ale protože už jsi tady, máš nad ostatními výhodu - můžeš si prohlédnout Akademii a zjistit, kde jsou tréninkové komnaty. I když jak jsem viděl tvůj boj se světelným mečem, nebudeš tam asi trávit tolik času, jako ostatní nováčci. Bež! S tím se otočil a odešel. Byl jsi zanechán napospas neznáménu prostředí a budeš si muset vystačit sám.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - akademie

jelikožjak jsem už řikal, byli zde tři chodby... Logika... ten trenér přišel a odešel první chodbou tam budou nejspíš komnaty...
druhá: no nevim... podívám se tam...
Zašel jsem do druhý chodby.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Šel jsi ztemnělou chodbou a viděl, že z ní vede několik dveří. Z jedněch z nich se ozýval bujarý křik a proto ses rozhodl, že vejdeš dovnitř. Rozhlížíš se a vidíš, že v místnosti sedí několik studentů na postelích a navzájem se snaží vyprovokovat nadávkami. Mnohé z nich jsi ještě v životě neslyšel a jsi proto mírně překvapen.
Jeden z nich se najednou otočí k tobě a stále ještě ve veselé náladě vzkřikne: Co ty frájo, si myslíš, že se staneš Sithem? To jo, dobrej vtip! Jestli se na mě ale nepřestaneš takhle civět, uvidíš, co dokážu se světelným mečem! Protože na jeho výpad nereaguješ, nechce student před ostatními vypadat hloupě a začne dorážet, tentokrát agresivně: Hele! Ty si myslíš, že mě budeš jen tak ignorovat??!! Tak to ne!
Rychle seskočí z postele, což ti mimochodem napovědělo, že jsi skutečně na ubikacích, a přikročí k tobě. Dívá se na tebe vyzývavě a protože cítí podporu ostatních, dá ti prudkou ránu pěstí do obličeje. V místnosti se ozve smích a pochvalná slovo na jeho mužnost. Z nosu ti kape krev, zavrávoráš a málem upadneš.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - Akademie

Tak hele ty "frájo" drž pec abys neviděl svojí krev, jak proudí po tomhle pokoji. a z opasku jsemsi vyndal světelný meč. Byla na něm moje krev.
Ten váš trenér je hrozný kopyto... Jak si myslí... chudák

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Tvoje reakce vejtahu překvapila, protože si byl jistý, že před ním a jeho demonstrovanou sílou ucouvneš. Jeho rysy tváře rovněž znejistěly pohledem na světelný meč ve tvé ruce a rozhodl se proto ze situace vycouvat. Řekl ti proto stejným tónem jako předtím: Tss, s tebou se teď nebudu špinit, ale pamatuj si, že příště takový štěstí mít nebudeš. Tvoje je tamta postel v rohu, jestli jsi tady nový. Jestli se ti tam nebude líbit, tak máš smůlu, protože tady nejsme v hotelu, že jo? obrátil se na své kumpány, kteří tentokrát jen neochotně přikývli - i oni byli vyvední z míry tvým hněvem.
Došel jsi ke své posteli a sedl sis na ní. Byl to spartánský kus nábytku, tvrdá matrace bez poštáře a vedle ní jedna bedna na osobní věci. Ubikaci jsi už tedy poznal, teď ještě tréninkové místnosti, o kterých mluvil Jorak. Zvedl ses z postele a zamíříš si to ke dveřím. Pak se ale zastavíš a uvědomíš si, že by ses mohl zeptat svých nových "přátel", kteří by teď byli nanejváš ochotní ti pomoci zorientovat se na půdě Akademie.
Předtím, než jsi mohl položit otázku, se však od tobě známého výrostka ozvala další drzost: A taky tady nejsme turistická kancelář, takže pokud nechceš přijít k újmě, radši se ani nezkoušej ptát, kde co je!

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - Akademie

A co mi uděláš když se tě zeptám ty "frájo", zabiješ mě??? a šel jsem... dál odjejich ksichtů. došel jsem zpátky do rozcestí. Tak kam teď??? Dem do tý první

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Za sebou ještě slyšíš lamentování z ubikací, ale jediné, co tvé uši zaznamenaly je ještě jednou, zkus to a smrt, z čehož ale není těžké odvodit, kam tím sebevědomí studenti mířili. To už ale vykračuješ chodbou, kterou ses rozhodl prozkoumat v naději, že tě dovede do trénikových síní. Po cestě potkáš několik lidí, ale všichni vypadají, že nemají čas nebo spíše chuť se s tebou vybavovat.
Jak postupuješ potemnělou chodbou, která se klikatí a odbočuje, zdá se ti, že jsi v těchto místech už byl. Po chvíli se tvé podezření potvrzuje, protože přicházíš přesně na místo, odkud jsi vyšel. Nahlas zakleješ několik neslušných slov. Není tedy jiná možnost, než jít druhou chodbou, což také ihned děláš.
Narozdíl od první je tato chodba přímá a po chvíli skutečně vidíš masivní kamenné dveře, za nimiž slyšíš jiskření světelných mečů a bolestivý nářek nějakého nemotory, který se jím asi popálil. Dojdeš tedy ke vstupu, ten ovšem vypadá, že je zamknutý. Začneš bezmocně bušit do chladného materiálu, ale pak se vzpamatuješ z prvotního poblouznění a začneš uvažovat, co by se dalo dělat.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

světelný meč... co mi zbývá... zapnul jsem svůj světelný meč a rozhlížel jsem se kolem... všude bylo tak krásně temno že jsem ten meč vypl a rozhlížel jsem se kolem... je vidět že sith je můj osud... pak jsem zapl meč a žačal se dobývat do místnosti

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Naprosté ticho kolem tebe rušily jen křiky ňoumy popáleného světelným mečem a dožadujícího se ošetření, podprahový hukot větru prohánějícího se ztichlými chodbami Akademie a vrnění tvého světelného meče, kterým jsi byl připraven otevřít dveře tréninkových komnat. Nestihl jsi to však, protože tě někdo zarazil. A ten někdo neměl dobrou náladu.
Znenadání se za tebou ozval ostrý hlas Joraka Ulna: Co to děláš?! Neslyšíš, co chceš dělat s tím světelným mečem?! Úlekem jsi zapomněl dýchat, protože ještě před okamžikem za tebou nikdo nestál, což víš naprosto jistě.
Jorak teď došel až k tobě a šlo vidět, že je spíše pobaven než rozhněván tvým záměrem dostat se dovnitř za použití světelného meče. Pokračuj, rozsekej ty dveře na cucky, jestli to dokážeš, ale já ti říkám, že se ti to nepodaří a budeš muset najít jiný způsob, jak se zúčastnit tréninku. No, do toho! pokynul ti a dál se na tebe díval.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - akademie

asi máte pravdu a vypl jsem meč... tak to otevřete... chci se tam dostat...
ale na kolenou vás prosit nebudu... na to zapomeňte... Jen doufám, že ho to neurazí a že bude naopak šťastnej že se nebojim...

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Jorak se na tebe podíval a byl překvapen i potěšen zároveň. Správně, správně. Pravý Sith si před nikým dobrovolně neklekne. Kdybys to udělal, setnul bych ti hlavu tak rychle, že by sis toho ani nevšiml. I to je součást tréninku, vědět, před kým se poklonit - vždy jen před silnějším. S tím přistoupil ke dveřím a klíčem, který vytáhl ze kapsy, otevřel pevné kamenné dveře.
Spadla ti čelist při pohledu na ten ruch, který v místnosti panoval. Několik studentů cvičilo se světelnými meči výpady, další bojovali mezi sebou a do toho skučel ten nebožák s popálenou rukou. Viděl jsi, že si ho nikdo příliš nevšímal a on proto přiběhl k tobě a začal na tebe křičet: Rychle, pomož mi nějak! Ten hlupák co jsem s ním cvičil mi popálil ruku a ještě mi řekl, ať si pomůžu sám! No tak, na co čekáš?! To je bolest!
Podíváš se na Joraka a vidíš, že čeká na to, jak se s touto situací vypořádáš. Tak co, hodláš mu pomoct nebo... nedokončil svou větu a svraštil čelo tak, že z jeho očí byly vidět jen bezbarvé zornice. Ten pohled by mohl i zabít, říkáš si pro sebe. Otočíš se proto na nekňubu a chystáš se jednat.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - akademie

Hele hochu, ruku si musíš hlídat... sem novej, ale vim, že jak seš zraněnej, nikdo ti nepomůže... navíc je to jenom malinko popálený, tak tady neřvi jak jedi s mečem v břiše. Správně bych tě měl zabít, ale "komáry" nezabíjím. Na to jsem se otočil a šel hledat trénink a cestou jsem potkal toho trenéra, se kterým jsem měl dlouhej proces.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“