Výcvik uživatele Mravec15

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Vytiahnem si blaeser a odistim ho. Este raz v rychlosti prekontrolujem ci je spravne nabity a vyskocim spoza kamena, aby som im odrezal cestu. Uz pri skoku vystrelim dve streli. Kazda s nich mieri strazcom na hlavy a uz pri dopade kontrolujem situaciu, aby som vedel co najrychlejsie zareagovat na ich reakcie.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Překvapení všech bylo čitelné na první pohled. Během těch dvou sekund se stalo několik událostí, které ti splynuly v jednu. Padly dva výstřely a padli také oba strážní. Díky tvé přesné mušce neměli ani čas vytáhnou své blastery a bránit své životy, protože život kluka by jim v tu chvíli byl jistě ukradený. Teď ale leželi na zemi mrtví, takže se ani tak daleko ve svém uvažování nedostali.
Ve stejném okamžiku skočila Jaina za kluka a nožem, kterého sis předtím nevšiml, mu zepředu bodla do oblasti srdce. Oběť se ani nezmohla na výkřik, a kyž ho pak pustila na zem, začala se mu na košili vyrobené z nejkvalitnějších materiálů tvořit krvavá skvrna.
Oba jste tedy stáli nad tělem mrtvého a dívali se na něj. Jaina ti řekla: Vyšlo nám to perfektně. Nejdříve jsem se bála, jestli to zvládneš, ale bylo to dokonalé! No, tak na co čekáš? Prohledej ho, potřebujeme přece ten amulet, ne? Dívala se přímo na tebe.
Vítr mezi skalami se nerušeně proháněl, jako by se nic nestalo. Jako by tu před pár okamžiky nebyly přetrženy tři nitě životů. Neuvažoval jsi o tom, co jsi chtěl ze všeho nejvíc bylo dostat se do Akademie a tohle ti zajistí propustku.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Uz som sa chcel zohnut a prehladat ho no napadlo mi, ze by to mohla byt smrtelna chyba. Ved Jaina stale drzala noz a mohla ma pri prehladavani pokojne zabit, ale nemozem ani riskovat ze by amulet nenapadne vzala a ja by som si to nevsimol. Teraz je to uz nevihnutne! Musis mi povedat co dalej zamyslas! Pri tichto slovach som na nu namieril blaster, ale bol som pripraveny uhnut sa jej pripadnemu utoku.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Jaina nevypadala nijak překvapená tvým náhlým obratem a klidně řekla: Věděla jsem, že na tohle muselo dojít. Máš pravdu, že dva se na ten amulet do Akademie nedostaneme. Teď je otázka, kdo z nás dvou bude mít to štěstí. Máš sice výhodu - jsi k němu blíž, ale to nemusí být za chvíli pravda, že? Nevěděl jsi, co tím ta potvora myslí, takže ses na ty dvě ženské jenom sebevědomě usmál.
Teď už tam ale nebyli jenom dvě, ale šest. A teď osm. Vznášely se ti před očima, mizely a znenadání se objevovaly. Jaina se zasmála - už to nebyl ten jemný sladký smích, ale chrapot někoho, který se cítí být vítězem: Co se děje? Snad ti není špatně? Hahaha. Žádný div, vždyť jsi taky vypil tolik jedu, že by to dokázalo zabít kraytského draka. Pamatuješ si, jak ses otočil na ty dva opilce v kantýně, co se tam prali? Ty jsem najala já, no a dál už to bylo jednoduché. Když jsme odcházeli, dal mi barman ještě pojistku - vodičku, co stačí jen natřit na kůži a pak bolestivá smrt. Tu už ale nebudu potřebovat.
S tím ti k nohám hodila lahvičku zelené tekutiny. V tom cítíš, že ti všechny končetiny slábnou. Za okamžik se už ani nedokážeš udržet na nohou, s vypětím sil se bráníš, ale přesto klekáš na zem. Bezmocně lapeš po dechu. Ta zmije ti do ucha šeptá: To bys v sobě musel mít jó sílu, abys tomuhle dokázal vzdorovat. Vzdej to, nemá to cenu, jenom zbytečně trpíš. Jsi na všech čtyřech, tvé oči ještě matně rozeznávají lahvičku s jedem a Jainu, která si k tobě klekla a šeptá ti do ucha, aby ses vzdal.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

V podvedomi mi narasta nadej, ved pochadzam z rodiny sithu a sila sa dedi musi vo mne nieco byt. S vypetim sil este chitim flasticku z jedom co po mne hodila a rozlejem ju vsade okolo seba, ale davam pozor aby jed zasiahol len ju a mna ani kvapocka. No amulet nepouzijes ani ty!

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Jaina zřejmě vůbec nepočítala s tím, že bys mohl proti účinkům smrtelného jedu nějak bojovat, natož jí nějak ohrozit. Když tedy tvá ruka s lahvičkou bleskově vystřelila a rozstříkla zelenou tekutinu, překvapení z její strany bylo nesmírné. A protože jí těžké kapičky dopadly na pokožku obličeje, bylo to, že tě podcenila, poslední chybou, kterou v životě udělala.
Křik bolesti a agónie ohlušil všechny tvé smysly. Ááááá, to hrozně pálí! Nemůžu dýchat, pomoc! Z toho jsi usoudil, že se jí jed dostal do úst a deformoval jí hrtan. Na tváří se jí zračila nepředstavitelná bolest a za několik sekund se bezvládně svalila na zem. Jen občasné zaškubání uvolňovaných svalů ti říkalo, že ještě žije a nesmírně trpí. Za chvíli však i tyto křeče pominuly. Jaina byla mrtvá.
Sám jsi ale měl hodně práce s tím, abys neupadl do bezvědomí. Ať byla ta substance co jsi měl v těle cokoliv, byla vyrobena s důrazem na jednorázový efekt. Po pár minutách jsi totiž schopný se postavit na nohy a protáhnout atrofované končetiny. Stojíš teď mezi několika těly s amuletem v ruce a uvažuješ, jestli bys je neměl někde schovat, aby nevznikl zbytečný povyk od náhodných kolemjdoucích.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Jainu som dorazil svojim blasterom a nasledne som tela zatial aspon improvizovane schoval za skalu spoza ktorej som vyskocil. Dal som sa do hladania dakeho lepsieho ukritu. Hladal som rychlo, ale precizne. Nestojim o zbitocne problemy.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Rozekláté skály nenabízely příliš prostoru k ukrytí čtyř těl, takže jsi se musel kousek vrátit a hledat kolem cesty, která do kaňonu vedla. Jak se tak rozhlížíš kolem sebe, uvidíš obrovský kráter, pravděpodobně pozůstatek nějaké sestřelené stíhačky nebo zásahu z palubního blasteru. Na první pohled se ti zalíbí - je dostatečně hluboký, aby mrtvoly ukryl a taky vidíš, že se na v něm nacházejí nějaké kosti. Místní zvířata mají pořád hlad a vybělená lebka tě utvrzuje v tom, že bys jim mohl poskytnout chutný oběd.
Vrátíš se tedy zpátky a vezměš tělo Jainy a kluka za nohu a táhneš je k díře. Pak si to ještě jednou zopakuješ se dvěmi strážnými a už se kocháš pěknou hromadou těl naskládaných v opuštěném kráteru. Pach krve se obvykle šíří rychle a nemáš proto strach, že by tu těla ležela dlouho.
S klidným srdcem a amuletem v kapse se vydáš na cestu do Akademie. Před branami už stojí několik nedočkavců, ale ty se rovnou vydáváš ke strážnému. Když se k němu přiblížíš, ostře na tebe vyštěkne: Co chceš? Nemám celý den, abych tady dával rady zelenáčům!

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Keby si tu nezavadzal a radsej ma zaviedol k veducemu akademie! Vysteknem na strazcu a pred nos mu dam amulet tak blizko, ze sa mu az dotkne spicky nosu. Hovorim to bez znamky emocii hoci sa vo mne hromadi mnoho citou. Blizim sa k svojmu cielu: zabit otca a najst sestru.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

To Sitha poněkud zaskočilo, protože si myslel, že jeho autorita je tady před bránou neomezené. Teď ale zjistil opak, což ho moc nepotěšilo. Proto ti trošku přívětivějším tónem řekl: Hmm, no tak pojď se mnou. Zavedu tě k vedoucímu Akademie. Jen doufám, že máš sebou všechny věci, protože teď nejakou dobu asi nebudeš moct vycházet ven. Alespoň během uvítání a ubytování. Jdeme! štěkl už znovu svým vojenským hlasem a vyrazil.
Otevřel bránu Akademie, na což ostatní kolemstojící reagovali bujarými výkřiky, ale rána z blasteru do vzduchu jim napověděla, že se ještě nemají příliš radovat. Vešel jsi a následoval strážného dovnitř. Prošli jste kolem chodby, ze které jsi slyšel jiskření světelných mečů - asi tréninková hala. Po chvíli už stojíte před komnatou hlavy Akademie. Sith se k tobě otočí a řekne: Počkej tady, za chvíli můžeš vstoupit, a s těmito slovy tě nechá napospas zavřeným dveřím.
Po chvíli ale skutečně slyšíš zvuky otevírajících se kamenných desek před sebou a ty opatrně vstoupíš dovnitř. Na podlaze vidíš zády k tobě meditovat nějakého muže. Stojíš nad ním, ale nic se neděje, muž si tě nevšimá. Nevíš, jestli je to záměrně nebo ne, ovšem zdá se ti, že chlap dobře ví, že tu někdo stojí.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 02.3.2008 12:43:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Stojim tam a cakm kym muz prehovori na mna. Zda sa mi velmi hlupe, aby som tohto majstra nahneval. Stojim v rohu miestnosti a sam rozmyslam,ze sa pohruzim do meditacii mozno tak zistim nieco viac. Sadnem si na zem a pokusam sa uvolnit. Nedari sa mi to lebo som prilis vzruseny s toho ze som sa dostal az sem. Dalej sedim a len cakam na majstrove prve slova.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Sedneš si tedy na chladnou zem místnosti a ponoříš se do svých myšlenek. Přemítáš o svých emocích, pocitech, zážitcích za posledních pár hodin a během chvíle přestáváš vnímat svět kolem sebe. Ani tedy neslyšíš, jak se muž zvedl ze země a opatrně se k tobě přibližuje. Chodí kolem tebe a prohlíží si tě svým ostřížím zrakem. Po delší chvíli promluví velmi vysokým, pevným hlasem: Myslel jsem, že jediní, kteří se doopravdy umí ponořit do meditací, jsou Jediové a Sithové. Protože jsi tady, je jasné, že Sith ještě nejsi, ovšem necítím z tebe lži vtloukané do hlavy Jediům. Nanejvýš zajímavé.
Jeho slova přetrhávají nitě tvých myšlenek, které až doteď plnily tvou mysl i srdce. Vstaneš ze své meditační pozice a ukloníš se. Na to ti muž odpoví: Já jsem Jorak Uln, hlava Akademie tady na Korribanu. Předpokládám, že když tě strážný vpustil dovnitř, měl k tomu jistě důvod. A jediný důvod, který mě napadá, je vlastnictví amuletu. Samozřejmě, mohl jsi ho podplatit nebo přesvědčit, ale kdybych se o tom dozvěděl, nebylo by to přijemné ani pro jednoho z vás. No - takže ty jsi jeden z těch bohatých dárců? Jiná cesta, jak v těchto dnech přijít k amuletu, neexistuje. Nebo snad ano? pohlédl na tebe podezřívavě.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban - Akademie

Je mi jasne, ze klamat by bolo zbitocne. Tento sith ma ma precitaneho. Zabil som jedneho s tych bohatych namyslencou a vzal som mu amulet. Mam na toto studium ovela lepsie predpoklady ved ani neodhalil pascu.
Netvaril som sa znepokojene aj ked muselo znepokojenie jasne zo mna ziarit. Ak ma teraz zabijete pridete o slusneho studenta, no toto urcite uz viete. Pri tychto slovach som zdvihol pokorne zrak. Uprene sa mu zahladel do oci a cakal na jeho reakciu.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Jorak Uln se tvou přímou odpovědí nezdál být ani v nejmenším překvapen. Stál nad tebou bez hnutí a pozoroval tě stejně jako před chvílí. Pak ti řekl: Věděl jsem to už od okamžiku, kdy jsi vstoupil do mé komnaty. Měl jsem tu čest s několika těmi "namyšlenci", jak říkáš, a žádný z nich by si nikdy nesedl na kamennou zem a nezačal meditovat. Většina z nich si myslí, že když zaplatili za vstup, mohou tady poroučet a my že jim budeme sloužit. Jejich peníze se jsou ale naše ještě předtím, než vůbec přistanou na Korribanu a pokud jsou natolik hloupí, že se nechají zabít, stejně by se z nich Sithové nestali. Vlastně jsi Akademii prokázal službu.
Usmál se a zřejmě si ještě chvíli pohrával s tou myšlenkou, protože jeho uvolněná tvář nabrala ony běžné tvrdé rysy, které jsi zpozoroval předtím, až za několik chvil. Pokračoval: Jsi přijat jako student Akademie. Tím, že jsi neváhal riskovat život jsi dostatečně prokázal své odhodlání. Ale pamatuj si, že tady tě už nikdo hlídat nebude, a jestli si nedáš pozor, můžeš skončit stejně jako... no, však víš kdo. Teď běž a ubytuj se, mávnul rukou směrem ke dveřím. Vstal jsi a zamířil tím směrem, jenže těsně před tím, než jsi Jorakovu komnatu mohl opustit, slyšíš ho ptát se na poslední otázku: Ještě jedna věc - ten plán na získání amuletu jsi provedl sám, nebo ti s ním někdo pomohl? Uvažuješ: když prozradíš účast Jainy, podryje to názor, který si o tobě Uln utvořil - brilantní stratég, dobrý bojovník, když jí ale zapřeš, mohlo by se stát něco horšího. Co, to nevíš a ani nechceš.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban - Akademie

Zastavim no nie zo starchu. Obratim sa k majstrovi Bola so mnou este jedna zena. Bol to jej navrh ale jej jed na mna nestacil a to ze predomna hodila flasku z dalsim jedom jej bolo osudnym. Zabil som ju jej vlastnou zbranou. Mozno som mal stastie....no mozno to tak malo byt aby som sa stal silnym sithom. Smrti sa nebojim urcite ma zachranilo prave to. Bez toho aby som cakal na jeho reakciu pokracujem v svojej ceste ubytovat sa.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“