Výcvik uživatele Mravec15

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Opět bez pohledu na tebe ti Jorak odpoví: Hmm, takže jsi spolupracoval s nějakou ženou, kterou jsi využil ke svému prospěchu a pak zabil. Vidím, že přijímáme opravdu vzácného studenta. Dobře, můžeš odejít, děkuji. Opustil jsi místnost a rozhodl ses vrátit do přijímacího sálu, kde pak už nějak najdeš cestu na ubikace. Protože trefit tam nebyl žádný problém, za několik málo chvil už se rozhoduješ, kterou chodbou se dát. Zvolíš tu přímo před tebou. Všude je ticho a tvé kroky po tvrdé podlaze představují jediné zvuky kolem. Po odbočení vpravo vidíš řadu dveří s čísly - pokoje pro studenty. Bohužel nevíš číslo toho svého a nemáš ani v úmyslu procházet je po jednom . Naštěstí právě z jedněch dveří vychází muž ve vojenské uniformě a míří k tobě.
Zastavíš ho a zeptáš se. Jsi tady nový? Tak počkej, za chvíli se vrátím. Bez dalšího slova oběhne a ty čekáš na jeho návrat. Vtom slyšíš kroky a otočíš se tím směrem. Neočekávaná rána do obličeje tě vyvede z rovnováhy a padáš na zem. Zvedneš hlavu a nad sebou vidíš tři výrostky, v jednom z nich poznáváš toho smrada v uniformě. Ten na tebe zakřičí: Tak ty bys rád pokoj, jo?! Jaký by si pán přál - s výhledem na Údolí Sithských lordů, nebo hned vedle nějaké pěkné ženské?! Tady nejsme v hotelu, rozumíš! Kopnul tě prudce do břicha, čemuž se ostatní jen smějí. Z nosu ti teče krev a máš mžitky před očima. Pro tentokrát to stačí. Jdeme! štěkne pak na ostatní. Během chvíle jsi v chodbě opět zcela sám, teď však z mírným otřesem mozku a tupou bolestí pod žebry.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban: Akademie

Pochvilke sa spametam a vstavm zo zeme. To tromu parchantovi nedarujem. To mi este trpko zaplati. Aspon mam priucku a na buduce bude lezat on. Poobzeram sa a pomali vykrocim k prvym dveram ktore vydim. Mozno tam je niekto kto mi povie kde sa mam ubytovat. Otvaram dvere no tentoraz pripraveny odrazit pripadny utok.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Hučí ti ještě v hlavě z nářezu, kterého jsi byl před chvílí nedobrovolným přéjemcem. Přesto jsi si ale jistý, že tě více pálí hněv a zlost než odřeniny a rozhodneš se, že najdeš svůj pokoj stůj co stůj. Dveře, které jsou k tobě nejblíže, ti k tomu jistě poskytnou příležitost. Proto stiskneš tlačítko otevírání dveří, zatímco jsi připraven uhnout noze nebo zkroutit ruku komukoliv, kdo by se opovážil na tebe znovu sáhnout. Nic takového se ale neděje a ty vkročíš dovnitř. Vidíš, že v pokoji sedí za stolem muž, který je k tobě otočen zády. Je zabrán do studia. Přikročíš blíže a vidíš, že vedle něj na stole leží světelný meč.
Protože si nejsi jistý, jak dobře to s ním umí, bleskově po něm chňapneš a už ho držíš v ruce. To muže donutí vzhlédnout a když si uvědomí, že má v pokoji cizince, instinktivně šáhne po zbrani, kterou už však držíš ty. Odskočí od stolu a tónem nepříjemně svrchovaným na tebe vyštěkne: Co si to dovoluješ, floutku? Víš kdo já jsem? Toho budeš litovat, tomu věř! Okamžitě mi vrať ten meč, než si ho vezmu zpátky sám, rozumíš?! Jeho ruka náhle vystřelí dopředu, ty však hbitě uhýbáš, čímž ho rozzuříš ještě více. Začíná znovu dotírat a v jednom okamžiku se jeho ruka dostává do pozice, ve které bys mu jí mohl bez problémů zlomit. Dlouho tuto výhodu ale mít nebudeš a je proto nutné jednat hned bez ohledu na důsledky.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban: Akademie

Chytim mu ruku, aby mu bolo jasne ze ak zatlacim zlomim mu ju. Vyhrazne sa nanho pozriem Pocuj, momentalne ti nechcem ublizit, ale ak ma k tomu donutis spravim to. Chcem sa len spitat ci nevies kde sa mozem ubytovat. Ak mi odpovies, odidem a neublizim ti. A ak nebudes agresivny vratim ti aj mec. Trochu este spevniem zovretie a cakam na jeho odpoved ci slovnu alebo akukolvek inu, pritom si vsak davam pozor, aby nieco nevymyslel alebo ma niekto nenapadol zo zadu.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Muž vidí, že je v úzkých a že bude muset vyjednávat, pokud nechce v nejbližší době nádrž s baktou. Trošku se tedy uklidní a řekne ti jak nejpřívětivěji dokáže: To ses taky mohl zeptat hned a mohli jsme si ušetřit zbytečné problémy, ne? Kde bydlíš sice nevím, ale dneska ráno mi nějaký důstojník řekl, že má dorazit jeden bohatý student se Sithským amuletem, takže ho dají sem ke mě. To ty ale nejsi, podívej se na sebe. Poslední věta mu zřejmě unikla nechtěně, což se snažil hned napravit: Ne ne ne ne, tak jsem to nemyslel. Jenom že mi nepřipadáš jako někdo, kdo si nerad špiní ruce, to je všechno, snaží se tě chlácholit pěknými slůvky, přitom ale víš, že kdyby teď měl v ruce svůj meč, nezůstal by ti nic dlužen.
Nyní jste se ocitli na mrtvém bodě. On ti řekl, co jsi chtěl vědět, a ty bys mu měl vrátit jeho zbraň, jak jsi slíbil. Zároveň jsi si však uvědomil, že ten muž před tebou je tvůj nový spolubydlící a tímhle sis jej příliš na svou stranu nepřiklonil. Zatímco promýšlíš své další možnosti, začne se chlap znovu škubat. Tak pusť mě sakra, řekl jsem ti, cos chtěl vědět. No tak, na co čekáš?! Zkroutíš mu znovu ruku tak, že zakvílí bolestí a nerušeně uvažuješ dál. Čím déle však přemítáš nad tím, jak nastálou situaci vyřešit, tím větší existuje riziko, že někdo vstoupí a ty budeš muset vysvětlovat. Nebylo by ani těžké uhodnout, který z vás by byl usvědčen jako viník.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban: Akademie

Muza pustim Prepac mi ten vpad, ale aj ja som si uz uzil svoje. Hovorim to s co najospravedlnujucejsim hlasom ako dokazem, ale moja ruka akonahle mu vracala mec sa priblizila ku mojmu, aby som mohol vykrit jeho pripadny utok. Nieaky parchanti ma zrazili na chodbe k zemi. pokracoval som vo vysvetlovany situacie no moja ostrazitost cim dalej tym viac rastla. Neverim mu no spojenec by sa tu mohol zist. Ten bohaty babrak je uz mrtvy co mi zabazpecilo cestu sem. Priznavam, neverim ti, ale spojenec sa ti zide a mne tiez. Skumavo nanho pozriem a opatrne mu podavam ruku na znak spojenectva no druha ruka je stale blizsko mojho meca.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Muž je teď na vážkách, protože neví, jestli to z tvé strany není nějaká léčka, nebo jestli to skutečně myslíš vážně. Rychle chňapne po meči, zapne ho a namíří jeho čepel směrem na tebe. A co teď, ha? Co kdybych tě zabil za to, žes mi málem zlomil hnátu?! Neodpovídáš, nicméně tvá ruka je připravena při sebemenším náznaku něčeho nebezpečného zažehnout meč a skoncovat s tím mizerou. On se však trochu uklidnil, vypnul meč a uvažoval, co dělat dále. Bojovat s tebou by byl velký risk, jak už zjistil před chvílí, takže mu moc možností nezbývá. Po chvíli tedy odpoví: Tak dobře, budeme spojenci. Omlouvám se, že jsem na tebe tak vyjel, ale uznej sám, že bys nejspíše udělal to samé. Jmenuju se Kharn Ust. Tady je tvoje postel.
Nečekal na tvou odpověď, jen máchl rukou na lůžko v rohu místnosti, a vrátil se ke studiu. Dál si tě nevšímal, ale věřil ti natolik, že se k tobě otočil zády. To ti sice dávalo skvělou příležitost k rychlému výpadu, nebylo by to však zřejmě v současné chvíli to nejlepší řešení. Posadíš se tedy na svou postel - je velmi tvrdá s jednoduchým provedením. Nejsi tím ani překvapen, nečekal jsi žádné královské apartmá s obsluhou. Kharn ti řekne, aniž by odhlédl od knihy: Jsem rád, že tady není nějakej nafoukanec, ale někdo, kdo se nebojí ušpinit si trochu ruce. Bude se ti to určitě někdy hodit.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban: Akademie

Postavim sa s postele a pristupim ku Kharanovi. Mozes mi nieco povedat o tom ako to tu chodi??? Opatrne mu polozim ruku na plece na znak dôvery. Myslim, ze kazdy potrebuje niekoho komu moze dvoverovat Aspon ciastocne a dufam, ze ti mozem dvoverovat a uistujem ta, ze aj ty mozes doverovat mne. Potom sa vratim na postel a cakam co mi na to povie. A co mi povie o tom ako to tu chodi.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Tohle Kharn nečekal a vypadalo to, že na to ani není zvyklý. Ruka na rameni u něho spíše evokovala snahu přidržet si ho pro jistou ránu světelným mečem do zad. Protože ale viděl, že tvá zbraň zůstala na posteli, uklidnil se a uvolněně začal mluvit. Sice ti nevěřím, a pochybuju, že ty mě taky, ale je pravda, že si můžeme být prospěšní. No, jak to probíhá v Akademii - každý má přiděleného trenéra, se kterým cvičí. Pak je tu Archiv, tam bude probíhat test vědomostí, který vede Jorak Uln. Vlastně ani nevím, proč to dělá, možná aby viděl, jak vážně studenti ty testy berou. On je vedoucí, jestli to nevíš. Jedna malá rada - nikdy se mu nesnaž lhát. Viděl jsem pár takových, a věř mi, že když s nima pak skončil, už nikdy ani nešpitli. S useknutou hlavou to ani dost dobře nejde.
Uchechtl se své poznámce. Teď se učím na závěrečný test, boj se zvířaty už mám za sebou. Pustili na mě Terentateka, dost hnusnou bestii. Ze začátku jsem měl problémy, ale nakonec jsem to zvládl. Občas tu ale probíhají i zajímavější souboje, to třeba když student vyzve k souboji svého trenéra nebo... Jeho hlas poklesl a svou větu nedokončil. Jen se otočil zpátky ke svému studiu a nevšímal si tě. Už nic dalšího neříkal a nechal tě tvým myšlenkám, co tou nedokončenou sentencí vlastně myslel. Jo a ještě něco - snaž se co nejvíc můžeš. Sithem se stává jenom ten, který je nejlepší, ne nějaký průměrný póvl.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 07.12.2007 11:18:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban: Akademie

To ze nedopovedal vetu necham na nom kym sa sam nerozhodne povedat to co teraz zamlcal. Potrebujem este vediet kde najdem kto je moj prideleny trener a kedy a kde mam zacat s treningom.
Postavim sa a prichadzam blizsie. A s klamstvom sa netrap, aj ked som sith mam dake zasady a jednou s nich je neklamat nikomu. Okrem tych ktorym si to mozem dovolit.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Vídíš, jak Kharn uznale pokýval hlavou. Vidím, že myslíš na všechno. Dost studentů si myslí, že to k nim všechno přijde samo, jenže to není pravda. Dnes večer je setkání všech nováčků a každý z vás dostane přiděleného trenéra. Ten s tebou bude cvičit boj, což je druhá část tvého závěrečného testu. Je hodně zajímavé, jak to probíhá. Dozvídáš se, že když tvůj tutor vidí snahu a zlepšení, nechá tě za odměnu vybrat si soupeře pro finální duel - máš možnost si zvolit jedno velké zvíře nebo několik menších. A pak ještě existuje třetí možnost, ale ta se moc neobjevuje. Můžeš si totiž vybrat i studenta, nebo když jsi hodně dobrý, tak i několik najednou. Na takové souboje se obvykle chodí dívat i Jorak Uln. Ale jak říkám, moc se to nevidí, což je podle mě škoda, protože zvíře dokáže zabít kdejaký sedlák s blasterem.
Tobě tato varianta přijde rovněž jako velmi poutavá, mohl by sis totiž vyřídit účty se starými známými z chodby. Otočíš se k odchodu, protože čas pokročil a za chvíli má začít shromáždění v přijímací síni, když tě Kharn ještě jednou zastaví. Počkej! Poslední věc - zapamatuj si svoje osobní číslo, máš ho nad postelí. Bez něho nemůžeš přistoupit k závěrečnému testu. Skutečně, nad tvým lůžkem visí černá plaketa, na které jsou červeným písmem vyryté toto znaky: S005472231246124. Poděkuješ mu a opustíš pokoj. Na chodbě panuje čilý ruch, vidíš kolem sebe různé tváře i rasy, které ustaraně hledají své pokoje. To už máš za sebou.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban: Akademie

Vykrocim do chodby ale nezabudam ze musim byt obozretny. Mec sa mi hompala po boku a hybe sa v ritme mojich krokou. Kracam pomaly a obzeram si vsetkych co su okolo mna. Mozno tu stretnem aj tych "mojich kamosou".Pomyslel som si a nemohol som sa ubranit usklabku na tvari. Do pridelovania trenerou mam este trochu casu tak sa tu trochu poobzeram a mozno stretnem dakoho zauimaveho, alebo aspon dake miesto na kludnu meditaciu.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Bloudíš bezcílně chodbami, po kterých neustále proudí noví studenti. Jeden právě zjistil, že zapomněl číslo svého pokoje, druhý se už ubytoval a teď stojí opřený o dveře své ubikace, aby patřičně uvítal další spolunocležníky - vidíš, jak má sevřené ruce v pěst a ve tváři samolibý úsměv. Dokážeš si tedy představit, jak to "uvítání" asi bude probíhat. Když procházíš kolem dalších otevřených dveří, vidíš, jak se tam dva nováčci zrovna perou o postel, jež si oba vyhlédli. Rány létají v rychlém sledu a po chvíli se zdá, že Rodian je poražen, protože ho Twi'lek drží v kravatě. Protože máš za to, že nic zajímavějšího se už dít nebude, otočíš se k odchodu.
V tom ale další mladík, který byl doteď také jen vděčným publikem této rvačky, vykřikne: Pozor, má nůž! Trhneš sebou. Skutečně, Rodian vytáhl ze své boty krátký nůž, což přimělo dalších několik čumilů, aby přehodnotili, komu budou v souboji fandit. Teď zuřivě křičí: Rodian! Rodian! Tento řev mu, jak se zdá, dodal sebevědomí a rozhodl se, že jim předvede skutečnou podívanou. Nejprve tedy řízne Twi'leka, který zbraň zaregistroval se zpožděním, do ruky tak, že vykřikne a povolí své sevření. Těš se, chobotnice! Až s tebou skončím, postel už nebudeš vůbec potřebovat. A že tě to bude bolet, na to můžeš vzít taky jed! Se svým nožem teď opsal horizontálně půlkruh, což jeho protivníkovi způsobilo sečnou ránu na břiše. Pěkně si tě naporcuju, uvidíš! štěkne sebevědomě Rodian. Je zřejmé, že proti někomu s nožem nemá chudák Twi'lek šanci, což na druhou stranu jeho soupeři naprosto vyhovuje. Stojíš ve dveřích pokoje a zvažuješ, co dělat dále. Zakročit, nebo nechat přežít nejsilnějšího?

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban: Akademie

So uskrnom na tvary pozorujem to divadlo. Znovu sa rozhliadnem kde je kto a ci niekoho nenajdem komu mozem ustedrit ranu na oplatku alebo ci niekto nechce vrazit mne. V tom som si v pozady vsimol muza v ciernom.....vlastne neviem ci to je muz je to len postava. Postava sa zrazu pohla a ja si uvedomujem ze ten typ chodze som uz nikde vydel no neviem si vybavit kde. Musim si spomenut a k tomu mi moze pomoct jedine meditacia. Ked postava zmizla za rohom presuniem svoje zameranie spet na dvojicu.
Este chvilku stojim vzadu a cakam dalsi vyvin bitky no moje rozhodnutie je jasne. Pristupujem blizsie ku dvojici a vytahujem svoju diku. Postavim sa tak aby ma Twi'lek mohol vydiet a hodim jeho smerom svoj noz. No nie tak, aby mu ublizil, ale tak aby bol boj vyrovnany.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Černá silueta zmizela tak rychle, že si ani nejsi jistý, zda jsi skutečně viděl postavu nebo jen stín vrhaný na stěny nesmlouvavým ohněm plápolajícím z pochodní, které jako jediné osvětlovaly chodbu tohoto komplexu. Někoho možná mohlo napadnout, proč je to tak, když všude jinde v galaxii bylo běžné používat elektřinu, tví budoucí spojenci však o žádné moderní vymoženosti na svých rituálních místech nestáli. Podle nich musejí budoucí Sithové zažít to, co zažívali první z nich - instikty k přežití, nenávist a hněv závislé ne na technologiích, ale na odhodlání a odevzdání se společnému cíli. Ty jsi teď ale nad podobnými záležitostmi neměl čas uvažovat, protože Twi'lek se jen tak tak vyhnul ráně, kterou se ho Rodian snažil propíchnout.
Tvůj nůž mu přišel vhod. Publikum se ihned utišilo a čekalo na další vývoj událostí, protože jednoznačná převaha Rodiana teď vzala za své. I on sám si nebyl jistý, co má dělat. Nařknout soupeře z podvodu by znamenalo uznat, že on podváděl jako první. Dostal se do prekérní situace a rozhodl se jí vyřešit bojem. Pohrdavě se k tobě natočil, aby viděl, koho má Twi'lek za spojence: Tohle ti nepomůže, chobotnice! S kudlou nebo bez ní, zabiju tě i... Větu však již nedořekl, protože cítil náhlé píchání v oblasti plic. Když si pak levou rukou sáhl na hrudník, zjistil, že v něm má zřejmě zabodlý předmět, který se tam ještě před chvílí nenacházel. Kontrolní pohled pak jeho obavy potvrdil. Oponentova ruka s nožem se totiž rychlostí blasterové střely vymrštila vpřed a hladce pronikla jeho kůží až k dýchacím orgánům. Krev, která do nich pak vnikla, se pak postarala o chroptění a bolestivou smrt, kterou Rodian prožíval svalen na zem.
Twi'lek jen teatrálním gestem vytrhl zbraň z jeho těla a otřel ji o šaty. Pak došel k tobě a podával ti nůž zpět: Děkuju za pomoc. Nemůžu ti dát nic jako výraz díků, ale možná ti někdy taky pomůžu, jako ty mě. Teď mě omluv, jdu se nechat ošetřit. Ukázal na svou zakrvácenou ruku a vydal se do temných chodeb někam za tebou.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“