Výcvik pro Berryho Jakera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - kantýna

Když chceš zapůsobit, musíš se chovat nevypočitatelně… Ozval se najednou Mařin hlas v tvé hlavě. Leknutím jsi sebou škubnul. Samozřejmě, že jsi už slyšel o schopnostech rytířů Jedi, ale někdy jsi je nezažil, až teď…

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna

jenom jsem řekl ehe a věnoval jsem se hostů, kteří něco mluvili. Čekal jsem na chvíli, až Mara vytáhne zbraň a začne zábava. Radši si ho připravim taky... vzal jsem si blaster do ruky pod stůl a čekal jsem na Maru, která vypadala že už by se mělo stát.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo – kantýna

Byl to věru komický pohled. Všechny zúčastněné strany vypadaly, jakoby se každým okamžikem měly do sebe zakousnout. Tak panstvo, trošku se uklidníme a radši mi řekněte, co bude dál... Promluvila Mara stále ještě s blasterem připraveným k okamžité střelbě.

Jeden z těch povalečů se již trošku osmělil po Mařině výpadu a promluvil. No, nějakej vedlejší melouch bychom pro vás dva měli, ale než si budem úplně jistý rádi bychom vás představili Velkýmu Šéfovi... Čili Gajnarovi? Hrála Mara hloupou. Gajnar? Ten si nevidí ani pomalu na prsty... Propukli muži v smích. Mara významně zvedla obočí.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna

A jéje... to nevypadá dobře... asi se zachovám srabácky... pomalu jsem vstal Nechte Ganjara být... i když... a zase jsem si sedl. ... máte pravdu
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - kantýna

Mara stěží potlačila úsměv a jen se uchychtla, ale za to kolegové měli svátky. Plácali se do kolen řechtali se, až obsluha pultu v podobě mladé twilecké slečny přiběhla ve snaze rozdováděné pašeráky uklidnit.

Když však uviděla u všech připravené blastery nastavené na smrtící účinek, tak více než ochotně zacouvala zpátky k pultu, kde se chudinka vystrašeně choulila a čekala, co se bude dít. Ano to je ono, nebát se vyjádřit svůj názor… Uslyšel jsi v hlavě Mařin hlas, v němž byl cítit silný nádech sarkasmu.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna

A jéje... a je to v tahu... zachvilku začne přestřelka a doufám, že Mara má dobrý sebeovládání...
Podíval jsem se na ní. Měla výraz ne zrovna nejlepší nálady...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo – kantýna

Hochu, ty by ses měl dát na věštění, myslím, že bys tam našel větší uplatnění, než v téhle díře… Uslyšel jsi v hlavě Mařin pobavený hlas.
Hrdlořez: Tý jo, větší srandu, jsem už dlouho nezažil…

Mara se odkutálela z místa, kde seděla právě včas. Druhý kolega vyskočil na stůl a začal tě škrtit. Třetí smíchy spadl ze židle a zůstal ležet pod stolem. Zazněli výstřely. Ten, co na Maru střílel uskočil stranou a kryl se za stolem naproti. Neměl jsi čas, však situaci sledovat, sám jsi měl dost starostí…

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo

Pžiložil jsem mu blaster k břichu a vystřelil.Mrtvý spadl a toho co se furt řehnil. Mara střílela dál ale já jsem nevěděl co dělat. To nejlepší, co jsem vymyslel bylo, že jsem doběhl za tou servírkou pomohl jí na nohy a odběhli jsme ven z baru. Tady chvilku zůstaňte. Já vám přijdu říct až máte jít zas zpět.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo

Vběhl jsi zpět v okamžiku, kdy na Maru doráželi dva zbývající hrdlořezové. První byl tvůj bývalý společník u stolu a druhý byl pravděpodobně majitel lokálu. První dorážel na tvou společnici neustálou palbou s blasteru, zatímco druhý se k ní zezadu přibližoval s nožem v ruce. Musel jsi rychle zhodnotit situaci…

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo

Mrkl jsem na Maru a naznačil jsem že na "tři" vystřelim na toho vpravo a ona na toho vlevo.
Snažil jsem se jí to poslat telepaticky ale něco mi řikalo, že to nebude fungovat. jeden, dva... ... TŘI!!!!!!!!!!!!!!!
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo

Padly dva přesné výstřely shodou okolností, oba měly stejný smrtící účinek. Dobře chlapče… Pochválila tě Mara, když vstala. Prošel jsi zkouškou a zachránil mi krk. Teď poslouchej. Pošlu tě se vzkazem k Lukovi na akademii, on už se tě ujme… Tady je to pro tebe teď příliš nebezpečné…

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo

A co ty??? nenechám tě tady zkejsnout. poleť taky. Ale už jsem se připravil na odlet.Snad to zvládne... je přece Jedi a už i pašerák.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo

Co já? Usmála se Mara. O mě se neboj, já se o sebe postarám… Pak zvážněla. V přístavišti na tebe čeká loď. O majitele se neboj, je to můj známý, s ním se pak vyrovnám. Teď běž a dej si pozor…

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna -> Naboo - přístaviště

Tak jo... dík Vyšel jsem z kantýny a řekl té obsluze:Můžete jít dovnitř. Ale pozor! pořiďte si aspoň blaster.
Šel jsem dál, až jsem došeldo přístaviště.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - přístaviště

Došel jsi tam ve snaze najít majitele. Prošel jsi celým skoro sektorem, až jsi narazil na čtyři muže a Trandoshana, který byl patrně majitelem přístaviště.

První muž: Co tady okouníš, copak nevíš, že zvířata tvého druhu rádi nemáme?
Muži sborem: Nemáme!
Majitel: Vždyť jsem vám již zaplatil, proč mě stále obtěžujete?


Bylo jasné, že se něco musí stát, jinak nevinný přijde o život. Rozhodoval ses zdali zasáhnout, či nikoli.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“