Výcvik pro Stormy - "Dvě strany mince"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Freyt

Výcvik pro Stormy - "Dvě strany mince"

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV - akademie Jedi

Probouzíš se z hlubokého bezesného spánku,ani si nevšímáš nepohodlné postele,jako by jsi byla už léta zvyklá spát na takových ložích.Rozhlédneš se kolem,je to malá místnost se třemi okny a trojímy dveřmi.Okna ti prozrazují že je ještě velmi brzy ráno.Jsi ještě rozespalá a postavíš se na nohy,tu si všimneš něčeho na stole kde je i vypnutý stolní monitor,je to tunika,už ji poznáváš,při příletu na Yavin s mistrem Jido jí mělo na sobě spousty mladých lidí.Aktivní monitor je standardní výbava. Jedny dveře vedou do toalet,jedny do umývárny a jedny ven z pokoje do koridoru ubikací.

Stormy

Příspěvek od Stormy »

Yavin IV-akademie Jedi
Rozespale zívnu a ještě jednouse podívám po pokoji.Nemůžu si tady prohlížet pokoj věčně....Dlouhými kroky jdu do umýváren.Tam si párkrát opláchu obličej vodou,abych se konečně probrala.Doopravdy jsem prožila bezesnou noc,tak jak jsem si večer lehla,tak jsem se i ráno probudila.Vezmu svůj hřeben a začnu si rozčesávat své vlasy.Když se i vhodně obléknu,zamířím ke stolu kde je tunika a ihned si jí obléknu.Mám ještě čas,ale že by se mi tu chtělo čekat...pomyslím si a vyjdu ven z pokoje..

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-akademie Jedi

V tu samou chvíly kdy vycházíš ven,tě potkala mladá dívenka,též měla na sobě tuniku.Pokloní se před tebou jako by se klanila nějakému mistru Jedi...
Jste Stormy paní? Mám vás odvést do audienční síně,kde na vás čeká mistr Jido.
Dívenka se na tebe dívá svýma zelenýma očima,jakoby viděla vycházející slunce na Naboo...
Pojďte prosím za mnou....řekla velmi slušně a uctivě...
Procházely jste chodbou ubikací,většina padawanů buť stále spala a nebo už trénovala,sem tam jste někoho potkaly,většinou mladé padawany...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“