Výcvik pro Mi'Traumra-"Tvrdě vydělané peníze"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-průmyslová zóna

Devaronian se stále blížil,zastavil se jen asi metr od tebe.Ano jsem to já,ale nemusíš tolik křičet. Ty jsi Smalth? Nevypadáš jako on? co to má znamenat?Levou rukou pokynul a dva bodyguardi zamířily své blastery přímo na tebe,pomalu se přibližovaly a viděl jsi že jejich nervozita je na hraně se zběsilostí.Mluv nebo to do tebe napálíme...řekl jeden z bodyguardů...Pane ustupte!...rozkázal druhý...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant
Zvednu ruce ve smirlivem gestu a reknu: Hej hej kidek tuhle lod aokol sem dostal od nejakyho chlapa kteryho zabili na dantoine kdyz umiral dal mi kartu a rek ze tu lod mam dovest sem to je vse a mel sem dost problemu s cestou sem tak bych vocenil kdyby ste ty blastery dali pryc. Sem dost nastvany co sio sobe ten Sewr mysli

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-průmyslová oblast

Hleděli s překvapenými výrazy,evidentně nečekali takovou odpověď.Devaronian se pootočil a kývnul strážím,ty okamžitě poslechly a blastery sklopily,ale stale je měly připravené.To je skutečně zvláštní příběh a mohl bych vidět tu kartu?A myslím že bude bezpečnější,když půjdeme dovnitř.Podal jsi mu kartu,díval se na ni a pak se na tebe pouze pousmál.Rukou naznačil ať ho následuješ.Nuže,věci se nám trošičku zkomplikovaly,ale budeme tedy jednat s vami příteli.Hleděl jste na náklad?Víte vůbec co jste vezl a kdo vás honil?Popište mi je.Šel pomalu vedle tebe a stráže šly za vámi...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant
Ponekud se pousmeju a reknu si ze s tohohle jeste muzu vytriskat nejaky kredityTakze sli po me imperialni vojaci nejacvi dva rodiani nejaky clovek a k tomu jestli vim co vezu tak ani omylem ale bude to asi neci cenyho ne??

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“