Výcvik pro Mi'Traumra-"Tvrdě vydělané peníze"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Výcvik pro Mi'Traumra-"Tvrdě vydělané peníze"

Příspěvek od Freyt »

Dantooine

Je pozdní odpoledne,jsi v přístavu na Dantooine a hledáš kde by jsi přenocoval,většina hotelů je plná a navíc jsou drahá a ty si nemůžeš dovolit přijít o více peněz.Chodíš neustále kolem dokola,jakoby jsi bloudil.Z ničeho nic jsi uslyšel výstřel,přišel ze směru kde byla kantýna a znovu výstřel,viděl jsi jak z kantýny utíkají lidé všech ras a střelba byla více a více intenzivní...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine
Rychle si pokusim najit dobry kryt ze ktereho budu mit vyhled, spatrim prihodny roh rychel za nej zaskocim a pzoruju co bude dal dit.Rukou pomalu sklouznu k svoji penezence s kreditama abych se ujistilze ji porad mam a pote pomalu vytahnu svuj blaster nastaveny na omraceni a dal pozoruji

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-starport

Přikrčený vyčkáváš ve svém krytu,vydíš panicky pobíhající občany města,v kantýně zuří hotové peklo.Po chvilce vidíš z kantýny vycházet středně vysokého muže,držel se za bok a pálil do útrob kantýny ze svého Sporting blasteru,pak jsi viděl jak bere Thermalní detonátor a napřahuje se k hodu...Výbuch...Zvonilo ti v uších,divil jsi se proč,vždyť ho hodil dovnitř.Ale vykouknul jsi z poza svého úkrytu a viděl jsi pouze velký kráter.Pak vychází druhý muž z kantýny,byl též velmi tězce raněný a neozbrojený,všimnul si tě a belhá k tobě,v ruce drží cosi,vypadá to jako přívěsek...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine-Starport
Pomalu se vyplizim zpoza rohu prikrceny s blastere porad v ruce pripraveny strilet jdu s muzi s priveske, neustale na nej mirim a snazim se mu podivat do tvare, kterpu zakrivaji stiny. Vydim ze je tezce popalen evidentne jsou jeho zraneni smrtelna.Jakmile se ke me dostane pokusim se na nej promluvit:Potrebujete pomoct??

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-Starport

Muž jde pomalu k tobě,vidíš že i ve tváři má plno krve a rozbitou hlavu.Vezmi si to,není čas,vezmi si to a jdi do hangáru 3.Je tam loď,odvez ji na Coruscant.Jde po ní spousty lidí,takže nečekej dovolenou.Tímto aktivuješ vrata hangáru a loď. A teď jdi,padej,než sem dojdou vojáci!Padá na zem a ty vidíš že jeho oči už nevidí,pouze hledí do prázdnoty.Podíváš se do ruky,byla to identifikační čipová karta...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine
Popadnu cipovou kartu a rozbehnu se nejblisi cestou k hangaru č.3, ale cestou si davam pozor a zdrzuju se v postranich ulickach. Cestou premyslim proc po nem asi jdou a jestli mam nejakou sanci se odtud dostat v jednom kuse i s lodi.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-Přístav u hangáru č. 3

Opatrně jsi se blížil,nepodceňoval jsi žádné nebezpečí.Všimnul jsi si skupiny tří postav,byly to 2 Rodiáni a člověk.Věděl jsi že se na tebe dívají,ale nic,stále jen postávali na protější straně ulice.Neměli u sebe žádné zbraně a nebo je měli velmi dobře schované.Přemýšlel jsi co uděláš...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dontooine
Pokusim se podivat na ty postavy podrobneji.Delam jako ze nic a jdu smere pryc od hangaru a zahnu do nejblisi postrani ulicky hned za rohem vytahnu blaster zacouvam trochu dal do ulicky a pokusim se nejak obejit ty postavy abych se aspon dostal bliz k hangaru nebo uplne k nemu.A vduchu doufam ze nejsou ozbrojeni.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-Přístav-hangár č.3

Vykukuješ z pozarohu a hledáš ony podezřelé muže,ty však už byly pryč.Nevěděl jsi kam odešli.Víš jen že cesta k hangáru je volná.Pak ale...Četó zastavit stát.Vojáci.Pátráme po mladém muži člověku,jenž ví co se stalo u kantýny,naposledy ho spatřili někde tady,najděte ho a předveďte na stanici!Schoval jsi rychle blaster do pouzdra a ještě více se ukryl,ale věděl jsi,že tady tě najdou.Náhle...Psst,tady,pojďte sem.Žena,starší dáma na vás mrknula...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dabtooine-Pristav
Blater pevne sviram v kapse a pak rychlimi krokyprejdu k te zene a hned vychrlim otazky: Proc i pomahate ? Proc po me ti vojaci jdou?
Zatimco cekam na odpoved hluboce dofam ze jsem nikomu nevlez do pripravene pasti a tak udelal osudnou chybu

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-Přístav- u hangáru č.3

Paní tě stáhla více do uličky.Mladý pane mohu vás dostat do toho hangáru,pokud chcete.Můj syn je jeden z vojáků co stráží vchod.Vím že jste ten co vás hledají,ale nebojte se,nenajdou vás.Počkejte tu.Paní se vydala přímo do houfu pobíhajících vojáků a směřovala k mladému poddůstojníku.Viděl jsi že se na něčem dohadovaly,když v tom...Hochu otoč se a dej ruce tak,ať je vidím....uslyšel jsi hlas za sebou...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine
Do haje pomyslim si rychle ukryju cip a zacnu zvedat ruce do vzduchu a velmi pomalu se oatcet.Pokousim se vymyslet plan ale jestli ten chlapek za mnou ma aspon maly postrech udela ze me cednik kdybych neco zkusilJakmile se otocim tak reknu co chcete?? Ja jsem nic neudelal
Naposledy upravil(a) Mi´Traumro dne 13.11.2007 18:47:47, celkem upraveno 1 x.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-přístav-u hangáru č.3

Viděl jsi onoho člověka,který stál před hangárem když jsi přišel prvně,ale byl sám.V ruce držel sportovní blaster a mířil na tebe.Jen nekecej chlapče,můžu tě provrtat hned a vzít si to co ti ten hlupák dal!A než tu budou vojáci,tak už budeš tuhej.Tak co,dáš mi ho?Chlápek byl evidentně zdatný střelec a jizva na jeho poloodkrytém rameni,znamenala že se umí i prát.Každou chvilku se podíval nenápadně okem zda nejdou vojáci a stále na tebe mířil.Tak co bude hochu?

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine
Pane sice nevim co po me chcete ale muzu vam dat poze svou penezenku a svou cipovou kartuPokusim se torici co nejklidnejsim hlasem, pokud chcete penize tak jste to mel rict hned ja nechci zadne problemy jestli je chcete hned vam je dam a zacnu ruku posouvat ke kapse kde mam blaster

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-Přístav-u hangáru č.3

Muž se na tebe zlostně podívá.Koukej to tam nechat,vím že tam máš blaster,tak poslední varování!Koukej navalit tu čipovou kartu co ti dal ten hlupák!Řekl rozzuřený muž hlasitě tak,že to slyšely i vojáci stojící nedaleko.Muž si všimnul běžících vojáků a tak se otáčel a chtěl utéct..

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“